Bieg i Marsz Mikołajów

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Bieg i Marsz Mikołajów - BIEG 5km

LPImięNazwiskoDrużyna
1StefanŁapczyńskiniezrzeszony
2KrzysztofTokajBBL Zduńska Wola
3AniaKardackaSieradzbiega.pl
4JanuszRomanowiczNasze Radio/BiegamBoLubię Zduńska Wola/AZS Umed Running Team
5AnnaSikoraRajsport Active
6Marcin WitońskiBBL Zduńska Wola
7JarosławSzewczyk1974
8RafalJatczakRAJSPORT ACTIVE
9Marcin Kowalczyk
10KatarzynaPilichowska
11DawidBaciaNastępny Krok
12mariuszherc
13KrzysztofSobczak
14JAROSŁAWGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
15Tomasz Sukiennik
16Jarosław Siess
17Dawid ChodakiewiczZŁOCZEW TEAM
18MarianBłaszczyk
19RomannowakScanfil
20MichałSzewczykBBL
21DARIUSZŻURAWSKIMID WIDAWA
22MarekWarszawskiCarpatia Mielec
23JustynaMiszczak
24MartaGrabarczykROOKIES FABRYKA DZIKA
25MAREKCZAJKA
26SEWERYNKAŁUŻNY
27MICHAŁGÓŹDŹ
28ewelinamiszczuk
29AndrzejPietrzak
30AleksandraKielarRookies
31Arleta Matysiak RAJSPORT ACTIVE
32Grzegorz Podgrodzki BBL Zduńska Wola
33PatrycjaKałuża Rajsport
34GrzegorzMaciaszekRAJSPORT ACTIVE
35IwonaWojcieszak
36MichałWzgarda
37TomaszRogalski
38AdamOlkuszRAJSPORTACTIVE
39KamillaBożykBBL Zduńska Wola
40Adriana Barańska
41ŁukaszBarański
42MartaGuntherRazem Trenujemy Sport
43KrzysztofGuntherRazem Trenujemy Sport
44AlicjaBeckAdaś team
45OliwiaKucharowska
46MichałMielczarek
47Michał Podębski RAJSPORT ACTIVE
48TadeuszRośkowskiPozytywnie Zabiegani Kleszczów
49SzymonFrączykRazem Trenujemy Sport
50PrzemekWawrzyniak
51SŁAWOMIRGOZDALIKBrak
52PiotrMiedzińskiSieradzbiega. Pl
53MariuszOlczak
54Magdalena AdamkiewiczBBL Zduńska Wola
55MariuszNawrocki
56JustynaSafulera
57ŁukaszSafulera
58DanielKrystkiewicz
59MałgorzataRogala-Konieczna
60GrzegorzDziedzicSIERADZBIEGA
61MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
62KrzysztofGołębiowskiZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
63RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
64Żaneta Kulak RAJSPORT ACTIVE
65BronisławŚwiątek
66KamilJuszczak
67EwelinaŚlęzakBBL ZDUŃSKA WOLA
68ŁukaszGoldmanBBL Zduńska Wola
69Weronika ChojeckaSIERADZBIEGA.PL
70Teresa Brykowska ADA TEAM
71Andrzej Brykowski ADA TEAM
72Laura Szczepańska
73PaulinaŻuchowskaAZS UMK TORUŃ
74MichałButowskiBYDGOSZCZ NA START
75MałgorzataKarbowskaZłoczew TEAM
76MonikaBorkowskaCyBorki
77ŁukaszBorkowskiCyBorki
78TomaszMaleńczuk
79DamianModrankaRAJSPORT ACTIVE
80AnnaŁuczkowskaCyBorki
81LudwikKonradiGladiators by RMF 4M
82MichałPrzytarskiADA TEAM
83RomanNowakScanfil
84AndrzejPawelecHerktTeam
85GrzegorzHerktHerktTeam
86ArturZawiejskiRazem Trenujemy Sport
87TomaszCzerwiński
88MarekSowałaRAJSPORT ACTIVE
89AndrzejAdamowicz
90Mateusz Dyniak
91IreneuszJaranowski
92MarcinCiapaRAJSPORT ACTIVE
93SławomirAdamczewskiHerktTeam
94AnnaZientalaBBL ZDUŃSKA WOLA
95MagdalenaANTONIAK
96Magdalena Załoga-Klimczak
97Natalia Załoga
98KarolinaKardasROOKIES
99Joachim Sośnicki
100KrzysztofKierniakiewicz
101PawełMejsner
102IzabelaManiecka
103PawełManiecki
104AgnieszkaBogus
105IzabelaCierplikowska
106JacekWalczak
107ŁukaszKończakRazem Trenujemy Sport
108JakubKubiak
109AdrianPaczkowskiRAJSPORT ACTIVE
110RomanBoryczka
111AgnieszkaKaźmierczakRodzinka997
112SylwesterKaźmierczakRodzinka997
113MałgorzataPerugaRodzinka997
114DomjnjkMichalak
115KamilPsutGladiators by RMF4RT
116MartaOlesiakBBL Zduńska Wola
117AnnaKardackaSieradzbiega.pl
118AleksandraDudczak
119RobertŚwitońRAJSPORT ACTIVE
120KatarzynaHećmańczuk84072006605
121AgnieszkaPalczyńskaROOKIES
122AndrzejPalczynskiROOKIES
123AgataŁąckaRookies
124PiotrLisZłoczew TEAM
125JarosławGóżańskiŁÓDŹ KOCHA SPORT
126wiktormłotkiewiczRAJSPORT ACTIVE


Bieg i Marsz Mikołajów - MARSZ 5km

LPImięNazwiskoDrużyna
1SławekKacprzakNWPL/ LZS Justynów
2KrzysztofMarczakNWPL/NW Bełchatów
3AGNIESZKAKRAWĘTEKNWPL/NW BEŁCHATÓW
4SylwiaBartosikNW BEŁCHATÓW
5MAREKSEKIETAAZS PŁ
6DOROTASEKIETAmBank
7andrzejkoczołowskiACTIVE RUN ŁASK
8Aleksandra Sukiennik
9AgataKozłowska
10KRZYSZTOFPIGUŁA
11JarosławDomańskiSPARTAKUS BEŁCHATÓW
12MieczysławWojdyła4WSzKzP
13AnnaMotylNWPL/NW BEŁCHATÓW
14PiotrBryliński NW Bełchatów
15DariaFoltynNWPL/NW BEŁCHATÓW
16MirosławFoltynNWPL/NW BEŁCHATÓW
17TomaszWawrzyniakBBL Zduńska Wola
18AgnieszkaMarek
19AnnaWijasZ Kijami Przez Życie
20SylwiaBartosikNWPL/NW BEŁCHATÓW
21BożenaZajączkowska
22IwonaMarczewskaRelaks Wieluń
23ZofiaBeckADAŚ TEAM
24KrzysztofCzerskiKS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
25Sylwia Berłowska NWPL/NW BEŁCHATÓW
26MalwinaOleksiak
27AnnaŚledzińska
28MichałBerłowski
29BeataStawicka
30JoannaChlebicz
31IwinaMarczewska Relaks Wieluń
32IwonaRózga-MASZERUJEMYZNOGAMIWCHMURACH
33KATARZYNAWRZESIŃSKAMaszerujemyZnogamiWchmurach
34DamianAbramowiczKalisia Nordic Team
35MartaOkoń-Zawiejska
36WłodzimierzKaczmarek
37JolantaBłądekZawsze Młodzi Nordic Walking Łódź
38WitoldBłądekZawsze Młodzi Nordic Walking Łódź
39DorotaBanasiakzNOGAMIwCHMURACH
40MonikaBobińskaMaszerujemyZnogamiWchmurach
41AlinaKobiela
42DariaFoltynNWPL/NW Bełchatów
43MirosławFoltynNWPL/NW Bełchatów
44Mariusz SzadkowskiBolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
45MichałOsińskiTervel
46MieczysławOlejnikNWPL/NW Bełchatów
47PaulinaDziubczykForma na Piątkę NW


Bieg i Marsz Mikołajów - Maraton pływacki

LPImięNazwiskoDrużyna
1ElizaPromińska-GossRajsport Active
2MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
3RomanNowakScanfil
4WojciechTyndorf
5JoachimSośnicki
6PawełMejsner
7TomaszFilipczyńskiOMEN


Bieg i Marsz Mikołajów - Bieg Dzieci

LPImięNazwiskoDrużyna
1PolaSzczepańska
2DominikaKarbowskaZłoczew TEAM
3KajetanBorkowskiCyBorki
4StanisławGłogowskiPark Zduńska Wola
5JacekTyndorf
6MarekTyndorf
7SzymonSzewczykBBL Zduńska Wola
8HannaSzewczykBBL Zduńska Wola
9ZofiaHerktHerktTeam
10MichałCzerwiński
11BorysKrawczyk
12Zosia Klimczak
13LubomirBednarek
14KASJANPiotrowski
15IwoPiotrowski
16AnnaSukiennik
17Filip Sukiennik
18AdamKaleta
19OskarBarański
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Mikołaje LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1JakubRybarczykMS-FIT STUDIO
2PatrykWarszawskiCrazy Runnerfuckers
3ArkadiuszWiśniewskiWarriors Łódź
4OLIWIAKUCHAROWSKA5 z księżyca
5AleksandraRybarczykMS-FIT STUDIO
6AgnieszkaKudeń5 z Księżyca
7Bogumiła Potargowicz #Happyrunners
8KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
9JacekRubach
10Natalia Piechota Tekstylni
11KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
12Sebastian Lorenc Tekstylni
13AdrianPietraszak
14Karolina MazerantRazem Trenujemy Sport
15Dominik SobczakHarpagany
16RadosławMostowskiWarriors Łódź
17Magdalena Jackowska
18MonikaJakubiak
19Julita Titz kozaRajsport Active
20AnetaJankowskaHarpagany
21TomaszWróblewski
22WojciechLebiedzińskiHarpagany
23Rafał Uciński
24MariaDegen
25AleksandraŻuchowskaFlying Runners
26AgataKołeczko
27AngelikaKujawiak
28TomekPacygonSynowie Ragnara
29Aleksandra Budner Warriors Łódź
30JarosławGłogowskiBBL Zduńska Wola
31StanisławGłogowskiBBL Zduńska Wola
32PrzemysławDomińczyk
33PatrycjaLamus
34KatarzynaPorębskaBaywatch
35MichałPorębskiBaywatch
36PatrykBośkaGladiators by RMF4RT
37AgnieszkaSzałkowska
38DominikaNowackaFlying Runners
39PiotrBączyńskiRajsport Active
40MaciejKuś
41AngelikaNajderCrazy Runnerfuckers
42AnnaPietrzakNajlepsza Drużyna
43Yevhen Bohatikov RAJSPORT ACTIVE
44KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
45ŁukaszGrzebuła
46AnetaGajewskaOspro Ninja Team
47DawidGrudzińskiOspro Ninja Team
48TeofilDeciukOspro Ninja Team
49DawidBilińskiOspro Ninja Team
50ŁukaszChodowskiOspro Ninja Team
51DorotaGadzińskaOspro Ninja Team
52ZuzannaJankowskaOspro Ninja Team
53Mateusz KarbowyOspro Ninja Team
54MateuszWojtaszczyk
55PiotrMiziała
56ŻanetaKonieczna
57Agnieszka Sawicka Nie W Szczepionkę Team
58PawelKuznicki
59Sandra Wiśniewska
60RomanBoryczka
61AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
62KarolKubacki
63MagdaLeśniczakRAJSPORT ACTIVE
64Peter Piotr Polus Power Training
65MagdalenaZwierzchowskaFURIA Team
66DariuszKaczmarczykFURIA Team
67PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
68RadosławSłomskiRAJSPORT ACTIVE
69Piotr Pontus
70EwaMiądlikowska
71MichałMiądlikowski
72BarbaraLewiakThe Rolling Klopses
73AndrzejJagiełłoThe Rolling Klopses
74ArturGrabarzRajSportActive
75BlankaZarzeczańska-Janasik
76Marcin Zawadzki Fachowcy
77ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
78MichałNajderek
79ArturWitońPRINTWIZARDS
80ŁUKASZPODRAŻKADZIADY OCR


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1Marcel Piechota
2WiktoriaŻuchowskaFlying Runners
3MaciejŻurekFlying Runners
4LenaGąsior
5Zuzanna Śliwińska
6LubomirBednarekUKS55
7MICHAŁKazimierczak
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Sędziejowicki Bieg i Marsz Niepodległości


LPImięNazwiskoKlubBieg/Marsz
1KamilJuszczak Bieg
2MarcinKrebsRajSport ActiveBieg
3MartaOlesiakBBL Zduńska WolaBieg
4PiotrWiśniewskiRajSport ActiveBieg
5MichałPodębskiRAJSPORT ACTIVEBieg
6ŁukaszWitkowskiBieg
7MichałBuczkowski1994Bieg
8BARTŁOMIEJŚWIESZCZAKActive Run ŁaskBieg
9KrzysztofTokajBBL Zduńska WolaBieg
10Marcin WitońskiBBL Zduńska Wola Bieg
11MagdalenaAdamkiewiczBBL Zduńska WolaBieg
12Michał Skibiński BBL Zduńska Wola Bieg
13SławomirSpałekBBL Zduńska WolaBieg
14AnetaPabiniakZłoczew TEAMBieg
15AndrzejPabiniakZłoczew TEAMBieg
16ArletaMatysiakRAJSPORT ACTIVEBieg
17AngelikaPabiniakZłoczew TEAMBieg
18WojciechMaślankaZłoczew TEAMBieg
19AdrianPabiniakZłoczew TEAMBieg
20PiotrLisZłoczew TEAMBieg
21JanBrożynaZłoczew TEAMBieg
22KatarzynaSkibińskaBBL Zduńska WolaBieg
23TomaszSkibińskiBBL Zduńska WolaBieg
24BeataŚwiatłowskaCelIronmanBieg
25KatarzynaMołasBBL Zduńska WolaBieg
26Michał SzewczykBBL Zduńska WolaBieg
27KrzysztofPółgrabiaBBL Zduńska WolaBieg
28Dawid ChodakiewiczZŁOCZEW TEAMBieg
29EwelinaŚlęzakBBL Zduńska WolaBieg
30ŁukaszGoldmanBBL Zduńska WolaBieg
31KatarzynaPilichowskaBieg
32mariuszhercbiegam bo muszęBieg
33GrzegorzPodgrodzkiBBL Zduńska WolaBieg
34AleksandraPluskotaBBL Zduńska WolaBieg
35JarosławGłogowskiBBL Zduńska WolaBieg
36RafałJatczakRAJSPORT ACTIVEBieg
37JustynaCieślakRAJSPORT ACTIVEBieg
38ArturJaneckaActive Run ŁaskBieg
39Łukasz Burblis Active Run Łask Bieg
40RobertJabłońskiActive Run ŁaskBieg
41AnnaZientalaBBL ZDUŃSKA WOLABieg
42andrzejkoczołowskiMarsz NW
43MałgorzataKarbowskaZłoczew TEAMBieg
44Patryk Hańćka Star'sBackBieg
45JarosławSiessBieg
46MariuszKarbowskiZłoczew TEAMBieg
47Kamila Bożyk BBL Zduńska WolaBieg
48PiotrCłapkaRAJSPORT ACTIVEBieg
49WiolettaPrzybylskaBBL Zduńska WolaBieg
50Sławomir Urbański Bbl Zduńska Wola Bieg
51JacekKacperskiRAJSPORTACTIVEBieg
52MariuszŁubiszRajsport ActivBieg
53ŁukaszMichalskiActive Run ŁaskBieg
54MonikaDąbkowskaActive Run ŁaskBieg
55MichałWzgardaBieg
56TOMASZWOŹNIAKMUKS WRÓBLEWBieg
57TOMASZ CIOŁEKSIERADZBieg
58MarcinCiapaRAJSPORT ACTIVEBieg
59ŁukaszSukiennikBieg
60Justyna Felczerek Bieg
61Żaneta KulakRAJSPORT ACTIVE Bieg
62KrzysztofBrzezińskiActive Run ŁaskBieg
63Michał MachałaBieg
64KatarzynaKolasińskaMarsz NW
65SŁAWOMIRGOZDALIKBrakBieg
66KrzysztofMatuszewskiNieMarsz NW
67KarolinaMachałaBieg
68GrażynaBiałekRajsport ActiveBieg
69Kamil Sowała RAJSPORT ACTIVEBieg
70MAŁGORZATASKOTNICKABieg
71AgnieszkaKoniecznaBieg
72PiotrBuczyńskiBieg
73IreneuszJaranowskiBieg
74KatarzynaSobalaMarsz NW
75Patrycja GralaMarsz NW
76KamilGoździkBieg
77MirosławPabiniakZłoczew TEAMBieg
78IzabelaManieckaBieg
79PawełManieckiBieg
80SebastianWereckiZłoczew TeamBieg
81AdamKarbowiakszybka setkaBieg
82Przemysław Wawrzyniak Bieg
83JoannaŚwierczyńskaBBL Zduńska WolaBieg
84BogdanŚwierczyńskiBBL Zduńska WolaBieg
85WiolettaLepczyńskaBBL Zduńska WolaBieg
86ŁukaszOleszkoszybka setkaBieg
87AndrzejKlimekBBL Zduńska WolaBieg
88MieczysławWojdyłaMarsz NW
89JakubKubiakBieg
90TomaszJelińskiszybka setkaBieg
91JanuszRomanowiczBBL Zduńska Wola / Nasze RadioBieg
92WojciechWatałaszybka setkaBieg
93JUSTYNAPŁOSABieg
94AlicjaAlbinska-Wiraszkaszybka setkaBieg
95DorotaSekietaMarsz NW
96MarekSekietaMarsz NW
97ZbigniewSwędrakBieg
98MaciejSzymczakBieg
99Mariola BOBRYCKA Bieg
100PIOTRDOBROWOLSKILBC WIDAWABieg
101MagdaLeśniczakRAJSPORT ACTIVEBieg
102PawełAndrysiakTO PAKA TRIATHLON TEAMBieg
103JuliaAndrysiakTO PAKA TRIATHLON TEAMBieg
104TomaszRogalskiBieg
105DARIUSZŻURAWSKIMID WIDAWABieg
106MariuszSzymczakWATAHABieg
107AnnaPacocha-SzymczakWATAHABieg
108MarekGwizdałaKlub nudystówBieg
109Damian Krzeszewski Bieg
110StanisławGłogowskiBBL Zduńska WolaBieg
111TadeuszRośkowskiPozytywnie Zabiegani KleszczówBieg
112EwaRośkowskaPozytywnie Zabiegani KleszczówBieg
113BARBARA SOBCZAKWOLBÓRZ TEAMBieg
114MarekKidawskiBieg
115SławomirChaładajBieg
116MonikaKrejnerBieg
117ArkadiuszWagaBieg
118WojtekJaneckaBieg
119SylwesterKaźmierczakBieg
120izaŁaszczukMarsz NW
121MichałWaliszekBieg
122JoannaPosieł Pędzące Ślimaki Bieg
123SzymonWachowskiRajsportBieg
124AnnaBanasiakBBL Zduńska Wola Bieg
125DariuszBanasiakBBL Zduńska Wola Bieg
126Sławomir PonińSKIBieg
127PiotrMiziałaBieg
128MonikaGąsiorBieg
129Angelika LewickaBieg
130Stanisław WojtaszczykBieg
131AdrianPaczkowskiRAJSPORTACTIVEBieg
132Anna Kaczmarek Marsz NW
133MichałMielczarekBieg
134Karolina Świtała Garrosa Team Marsz NW
135NataliaBąkBieg
136MichałOsińskiTervelMarsz NW
137MariaPietrzakGarrosa TeamMarsz NW
138AntoniPawlakZłoczew TEAMBieg
139AgnieszkaŁubiszBieg
140AgataOkrasaMarsz NW
141MichałKarbowiakWLBBieg
142CristianSaldanaBieg
143TeresaSulejNWPL Garossa TeamMarsz NW
144MartaWoźniakBieg
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

II CROSS PO ZMIERZCHU


LPImięNazwiskoKlubBieg/Marsz
1KrzysztofStępień Gillette RunBieg 10km
2ŁukaszDopierałaB/S/H/ Łódź running teamBieg 10km
3ŁukaszWitkowskiBieg 10km
4MarekDoniecPKB EndorfinaBieg 10km
5AgataŁąckaRookiesBieg 10km
6JoannaNowak KabzińskaPKB EndorfinaBieg 10km
7AleksandraKielarRookiesBieg 10km
8MichałKarbowiakBieg 10km
9ElżbietaMadejBieg 10km
10JarosławSiessBieg 10km
11Marta Grabarczyk RookiesMarsz NW 10km
12MichałBuczkowskiDrużyna PierścieniaBieg 10km
13RobertPieprzowskimaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
14MgdalenaDzierzgowskamaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
15JOLANTAOWCZAREKForma na Piątkę/ NWPLMarsz NW 10km
16MartaWitczakFORMA NA PIĄTKĘMarsz NW 10km
17DariuszBanaśWieluń BiegaBieg 10km
18AnnaOwczarekForma na piątkę NWMarsz NW 10km
19MonikaDąbkowskaActive Run ŁASK Bieg 10km
20AnnaBochenek Forma na piątkę Marsz NW 10km
21Monika SzreiterBieg 10km
22Paulina Zduńczyk Everrun Bieg 10km
23Tomasz FiołkaBieg 10km
24DagmaraKozirógBieg 10km
25ŁukaszMichalskiActiveRunŁaskBieg 10km
26MaciekMakowskiKorona PabianiceBieg 10km
27Krzysztof Papuga Bieging Team Zelów Bieg 10km
28NorbertPaszkowski O co biegaBieg 10km
29MarcinBartosBieg 10km
30TomaszMalczewskiBrygiry OcrBieg 10km
31AnnaPasińskaRookiesMarsz NW 10km
32AgataPęciakO co biegaBieg 10km
33ArturJaneckaActiveRun ŁaskBieg 10km
34MarcinStrzelecO co biegaBieg 10km
35MariuszUbychAkademiabiegacza.pl Salos WodnaBieg 10km
36MarzenaPawlusińskaBieg 10km
37BogusławaSzandaO co biegaMarsz NW 10km
38KonradCiężkiEVErRUNBieg 10km
39Magdalena Więckowska Bieg 10km
40DorotaCzechBieg 10km
41Łukasz Burblis Active Run Łask Bieg 10km
42AnnaWijasZ Kijami Przez ŻycieMarsz NW 10km
43RobertJabłońskiActive Run ŁaskBieg 10km
44PrzemysławZganiacz#GFTLodzRunnersBieg 10km
45MarekMariańskiRaggaBomba TeamBieg 10km
46AdamŻyłaRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
47DorotaGarstkaO co biegaMarsz NW 10km
48Damian KrzeszewskiBieg 10km
49DawidDaszczykAktywny OstrzeszówBieg 10km
50MarcinKopecCelironman Bieg 10km
51Irmina Karasińska Marsz NW 10km
52BeataAdasiakMarsz NW 10km
53Julita Titz kozaRajsport Active Bieg 10km
54AndrzejPietrzakBieg 10km
55Sławomir Frommberg O co biega Bieg 10km
56DariaZborowskaAktywny OstrzeszówBieg 10km
57ArkadiuszKwiatkowskiROOKIESBieg 10km
58MagdalenaSobczakBieg 10km
59BożenaZajączkowskaMarsz NW 10km
60MarzenaGarczyńskaRowerowe PabianiceMarsz NW 10km
61SławekKacprzakNWPL/ LZS JustynówMarsz NW 10km
62MichałKarwowskiKlub Sportowy Ultra Team ŁódźBieg 10km
63Patryk HańćkaBieg 10km
64BarbaraWolniakMarsz NW 10km
65KrzysztofaFrydRookies Fabryka DzikaMarsz NW 10km
66MarcinBoczkowskiBieg 10km
67MagdalenaAntoniakBieg 10km
68DariuszGuzińskiMarsz NW 10km
69DawidSkoniecznyKutno BiegaBieg 10km
70PiotrJanickiPaproszkiMarsz NW 10km
71MonikaJanickaPaproszkiMarsz NW 10km
72EmilKwaśniakWarriors ŁódźBieg 10km
73GrzegorzSzczechowskiMarsz NW 10km
74Michał Skibiński BBL Zduńska Wola Bieg 10km
75ArturBiernackiLoczek TeamBieg 10km
76Daria Czarnecka#teamGrażynki Bieg 10km
77KamilGuzekWarriors ŁódźBieg 10km
78AdrianWoźniakWarriors ŁódźBieg 10km
79PiotrMajewskiRetkinia RunBieg 10km
80KlaudiaSerafin#teamGrażynkiBieg 10km
81Andrzej GrabowskiEpoka NordicaMarsz NW 10km
82KatarzynaHećmańczuk RookiesBieg 10km
83Anna BetonFn5 Nordic Walking Marsz NW 10km
84IrekKlubczewskiMarsz NW 10km
85MagdalenaLeszczyńska#teamGrażynkiBieg 10km
86RafałKałużnyBieg 10km
87KrzysztofGołębiowskiZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGMarsz NW 10km
88Zuzanna Pawlikowska Warriors Łódź Bieg 10km
89BarbaraDankiewicz ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGMarsz NW 10km
90Oskar Kozłowski Bieg 10km
91KasiaZrobekMarsz NW 10km
92JakubHendzlikBieg 10km
93MaciejKilańskiO CO BIEGABieg 10km
94MieszkoKoryckimpm crewBieg 10km
95TomaszGrzywalaBieg 10km
96DagmaraGrzywalaMarsz NW 10km
97DOROTA LENCZEWSKA-MACIĄGBieg 10km
98JarosławDomańskiSPARTAKUS BEŁCHATÓWMarsz NW 10km
99Edyta Ryder Marsz NW 10km
100Dorota Antczak Marsz NW 10km
101ArkadiuszWagaBieg 10km
102JacekOwczarekBieg 10km
103Bartosz Pękowski Bieg 10km
104AnnaKorneta-Żołek#teamGrażynkiBieg 10km
105Wojtek Janecka Bieg 10km
106Aleksandra OkruszekBieg 10km
107JakubKimmerBieging Team ZelówBieg 10km
108TomaszAndrzejewskiGillette RunBieg 10km
109KrzysztofCzerskiKS ULTRA TEAM ŁÓDŹMarsz NW 10km
110MałgorzataWilczekRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
111KamilTustBrubeck TeamBieg 10km
112PiotrKrawczykGILLETTE RunBieg 10km
113AdamOlkuszRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
114Łukasz Kociołek Brubeck Team Bieg 10km
115AlicjaJędraszekBieg 10km
116MaciejJędraszekBieg 10km
117PaulinaDziubczykForma na Piątkę NWMarsz NW 10km
118EWAPiechowskaFORMA NA PIĄTKĘ NWMarsz NW 10km
119JustynaPiotrowskaBieg 10km
120BłażejŚlęczkowskiWarriors ŁódźBieg 10km
121MagdaKowalczykWarriors ŁódźBieg 10km
122AdriannaGembalskaBieg 10km
123PrzemysławStawiarzBieg 10km
124MariuszPabichAzymut PabianiceBieg 10km
125MarcinKubusGILLETTE RUNBieg 10km
126Marlena Łondka Forma na piątkę NW Marsz NW 10km
127ŁukaszSafuleraBieg 10km
128BartoszGabryjanczykŁódź Kocha SportBieg 10km
129Przemysław Ciekański O CO BIEGABieg 10km
130MartaOlesiakBBL Zduńska WolaBieg 10km
131GrażynaBiałekRajsport ActiveBieg 10km
132Andżelika Jaślan Forma Na Piątkę NWMarsz NW 10km
133PiotrOlejniczakMarsz NW 10km
134MichałSzymczakBieg 10km
135DanielMichalskiBieg 10km
136TomaszSzarfBieg 10km
137RobertFiałkowskiBieg 10km
138PawelWagaBieging Team ZelówBieg 10km
139AniaZelmozer - WagaBieging Team Zelów Bieg 10km
140MACIEJRUBINKOWSKIRAZEM TRENUJEMY SPORTBieg 10km
141AdamMajosŻEROMINRUNNER VEGE RUNNERS BWMBieg 10km
142JoannaKietlińskaBieg 10km
143EwelinaŚlęzakBBL ZDUŃSKA WOLABieg 10km
144ŁukaszGoldmanBBL Zduńska WolaBieg 10km
145IwonaRózga-MASZERUJEMYZNOGAMIWCHMURACHMarsz NW 10km
146Laura Szczepańska Bieg 10km
147MarekSowałaRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
148Kasia Kunce Rajsport Active Bieg 10km
149JacekKałużnyBieg 10km
150Aleksandra Pierzchała NW Forma na piątkę Marsz NW 10km
151CristianSaldanaBieg 10km
152KatarzynaMichalakRookiesMarsz NW 10km
153TomaszZybertMarsz NW 10km
154DorotaBanasiakzNOGAMIwCHMURACHMarsz NW 10km
155KasiolaWrzesińskaMaszerujemyZnogamiWchmurachMarsz NW 10km
156Magdalena Starzyńska MaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
157DorotaOlejniczakMarsz NW 10km
158LidiaHankeMarsz NW 10km
159DOROTASEKIETAMarsz NW 10km
160MAREKSEKIETAAZS PŁMarsz NW 10km
161ŁukaszKończak Razem Trenujemy Sport Bieg 10km
162AgnieszkaMisiakBieg 10km
163Piotr Mencel Debeściaki Bieg 10km
164BartlomiejCzyżBieg 10km
165MariuszSolarekBieg 10km
166DARIUSZSZELESTPIETRZYK RUNNING TEAMBieg 10km
167AgataTomaszczykO co biega Bieg 10km
168AgnieszkaGolusForma na piątkę Marsz NW 10km
169GrzegorzGolusForma na piątkę Marsz NW 10km
170KrzysztofTomickiBieg 10km
171DariuszWróbelTEAM ZABIEGANEDNIBieg 10km
172AlinaKobielazNogamiWchmurachMarsz NW 10km
173Ewelina MiszczukBieg 10km
174KrzysztofDuszkiewiczRazem Trenujemy SportBieg 10km
175MariolaKoryckaForma Na Piątkę NWMarsz NW 10km
176Katarzyna Kolasińska Bieg 10km
177MichałTargowskiDrużyna Pana MichałaBieg 10km
178Żaneta Kulak RAJSPORT ACTIVE Marsz NW 10km
179MonikaSobczak-WaliśBieg 10km
180AdamGłuszkiewiczMarsz NW 10km
181PawełMusiałBieg 10km
182Piotr Kardas O co biega Bieg 10km
183Arkadiusz Wojno Droga Do Ultra Bieg 10km
184Małgorzata Wojno Droga Do Ultra Bieg 10km
185KamilJuszczakBieg 10km
186AnnaPietrzakGirlsy na chodzie!Bieg 10km
187TomaszJończykBieg 10km
188AlbertGóralskiBieg 10km
189WiktorOlszewskiRajsport ActiveMarsz NW 10km
190DamianAbramowiczKalisia Nordic TeamMarsz NW 10km
191KamilBryjaBieg 10km
192MariaPlociennikMarsz NW 10km
193UrszulaKotela-ApanowiczForma Na PIątkę NWMarsz NW 10km
194JarosławDajczKorona PabianiceBieg 10km
195Monika Trzonek-Nita Marsz NW 10km
196Monika Cieciorowska Marsz NW 10km
197AnnaSkurnica Bieg 10km
198MonikaEjzembergBorysbiegaBieg 10km
199Łukasz Janicki Brygiery OCR Bieg 10km
200KarolinaKardasRookiesMarsz NW 10km
201MichalinaBanatBieg 10km
202PiotrKoniecznyBieg 10km
203Radosław Saładajczyk AQ Wiring Systems TeamBieg 10km
204AgnieszkaJędrysMarsz NW 10km
205DanielPłachta SHARK ŁÓDŹ Bieg 10km
206PrzemekTrepkaBieg 10km
207MichałLederBieg 10km
208MonikaRychterMarsz NW 10km
209MAREKCZAJKABieg 10km
210PIOTRCŁAPKARAJSPORT ACTIVEBieg 10km
211Stanisław WojtaszczykMarsz NW 10km
212DawidWłodarczykKutno BiegaBieg 10km
213MonikaBanaszczykGirlsy na chodzie! Bieg 10km
214KatarzynaPrusiszMarsz NW 10km
215Andżelika Grala Marsz NW 10km
216MałgorzataRaszewskaMarsz NW 10km
217AnnaLederMarsz NW 10km
218Piotr Furmańczyk RajsportactiveBieg 10km
219KatarzynaSencio-GrzelakMarsz NW 10km
220AnnaŚpionekForma na piątkę NWMarsz NW 10km
221EdytaGrabarzMarsz NW 10km
222MagdalenaŁyszkowskaMarsz NW 10km
223JanGryminBieg 10km
224MartaGryminBieg 10km
225JacekKarczBieg 10km
226AgataOkrasaBieg 10km
227RafałKrólPASSION LIFE JOY / Born to Run Bieg 10km
228Jarosław MorawiecGypsy BrothersBieg 10km
229RomanNowakScanfilBieg 10km
230KatarzynaCieślakRookiesMarsz NW 10km
231TERESABRYKOWSKAADA TEAMBieg 10km
232ŁukaszOlszewskiWarriors łódźBieg 10km
233RafałSokołowskiBieg 10km
234WojtekŻebrackiAle Fajnie!Bieg 10km
235MarcinZarembaBieg 10km
236ŁukaszBechtBieg 10km
237AleksanderLisowskiRazem Trenujemy SportBieg 10km
238KatarzynaOstojskaBieging team ZelówBieg 10km
239MagdalenaRąbalska-PłóciennikMarsz NW 10km
240MagdalenaOgińska-MiśkiewiczBieg 10km
241AnielaPłóciennikMarsz NW 10km
242AnnaSkrzydłowskaFORMA NA PIĄTKĘ NWMarsz NW 10km
243PiotrWinczewskiAzymut PabianiceMarsz NW 10km
244WłodzimierzKaczmarekMarsz NW 10km
245WitoldBłądek ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹMarsz NW 10km
246Iwona SztranekUKS Azymut PabianiceBieg 10km
247PawełSztranekUKS Azymut PabianiceBieg 10km
248MagdalenaAdamkiewiczBBL Zduńska WolaBieg 10km
249MarcinWitońskiBBL Zduńska Wola Bieg 10km
250WiolettaPrzybylska BBL Zduńska WolaBieg 10km
251Anna KardasBieg 10km
252sylwiamarczewskaBieg 10km
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Armagedon POMARAŃCZOWE DZIKI


LPImięNazwiskoKlub
1KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
2AgataSzplitKorona Pabianice
3KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
4Seweryn Kozubek RAJSPORT ACTIVE
5KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
6JakubBączykDiabeł
7MagdaLeśniczak RAJSPORT ACTIVE
8JakubManikowski Rajsport Active
9AleksandraŻuchowskaFlying Runners
10TomaszMalczewskiBrygiry Ocr
11AgnieszkaMatyszkieiwiczFlying Runners
12MichałŚwiątczak
13KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
14ŁukaszJanickiBrygiery OCR
15SebastianKozubekRAJSPORT ACTIVE
16ARTURGRABARZRajsportActive
17DominikaLubelskaBrygiery Ocr
18RobertKołodziejek RAJSPORT ACTIVE
19PiotrGluszek
20MonikaDudkiewicz
21DawidMalickiRajsport Active
22PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
23MarcinKempkaRAJSPORT ACTIVE
24ŁukaszZaborowskiNEXTREME
25AleksandraKielarRAJSPORT ACTIVE
26JuliaCzerniak
27MateuszKalwasNextreme
28KarolinaGańkoNie W Szczepionkę Team
29Marcin MaruszewskiNextreme
30PatrykObrębskiNextreme
31WeronikaBudek
32RafałFilas
33BartoszZielińskiDirty Sparrows
34PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
35JustynaKomornickaDirty Sparrows
36MateuszRedzikDirty Sparrows
37MichałNawrotDirty Sparrows
38AngelinaRedzikDirty Sparrows
39DagmaraSikorskaDirty Sparrows
40DianaParolNie W Szczepionkę Team
41MichałTkaczykNie W Szczepionkę Team
42RobertNiewczasWkurw_Team
43JustynaKamińskaDirty Sparrows
44Marlena Stępniak RAJSPORT ACTIVE
45PiotrOlasHusaria Race Team
46KrzysztofOrankiewiczNEXTREME
47AdamSkonieczko

Armagedon POMARAŃCZOWE DZIKI - Warchlak


LPImięNazwiskoKlub
1MichalinaKacperska
2DawidBendingerRazem Trenujemy Sport
3MARCELkacperski
4AleksanderKowalski
5IgnacyKowalski
6MariaZiółkowski
7HaniaŚmiałek
8JasiekPożuczekRAJSPORT ACTIVE
9FabianKołodziejek RAJSPORT ACTIVE
10TomaszPiwoński
11HannaMalinowska
12WiktoriaŻuchowskaFlying Runners
13StanisławGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Biegi Ulicami Sieradza


LPImięNazwiskoKlub
1Agnieszka Zagłoba Rajsport activ
2Arleta MatysiakRAJSPORT ACTIVE
3TomekKołodziejczyk RajSport Active
4RomanNowakScanfil
5DanielKokotRAJSPORT ACTIVE
6TomaszOwczarekRajsport Active
7WiktorMłotkiewiczRajsport Active
8MarcinBartoś
9RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
10Damian Modranka RAJSPORT ACTIVE
11Krzysztof Wojtysiak LBC WIDAWA
12AgnieszkaSulikowskaRajsportActive
13Rafał Jatczak
14Aleksandra Dudczak
15AgnieszkaBogus
16ZdzislawSzmidelTime4running/WALDI Bus
17Łukasz Banasiak To PaKa Triathlon Team
18JanuszRomanowiczNasze Radio/BiegamBoLubię Zduńska Wola/AZS Umed Running Team
19MarcinJanusWieluń Biega
20PawełAndrysiakTO PAKA TRIATHLON TEAM
21MagdaLeśniczakRAJSPORT ACTIVE
22anetadawidukSieradzbiega
23SebastianOlejnik
24DanielKrystkiewicz--
25MarcinJankowski
26KarinaMalczewska-Chaładaj
27DARIUSZSZYMAŃSKI
28AnnaSzubert
29DawidChodakiewiczZłoczew TEAM
30MarcinKrebs Rajsport Active
31PiotrKuleszaSir-Ha
32AnetaPabiniakZłoczew TEAM
33JacekPiecykSzadkobiegacze
34AndrzejPabiniakZłoczew TEAM
35MichałDrążek
36MichałNiewiadomski
37JustynaCieślak
38RemigiuszBotórPozytywnie Zabiegani
39SebastianKuleszaSIR-HA Sieradz
40BarbaraBotórPress Glass Biegamy i Wspierany
41Agnieszka KuleszaSIR-HA Sieradz
42Elzbieta BryłaWieluń Biega
43MagdalenaNitka
44WojciechPiekarczykK S. Żeglina
45MichałPodębski RAJSPORT ACTIVE
46KarolinaKrakowian
47SewerynKozubekRAJSPORT ACTIVE
48MarlenaStępniakRAJSPORT ACTIVE
49SebastianKozubekRAJSPORT ACTIVE
50KatarzynaPilichowska
51KonradMatusiak
52LukaszGrzesiak
53MarcinSpaleniakd(-_-)b
54RadosławKabatInowrocław biega
55MichałGlapiński
56JarosławBudaSieradzbiega.pl
57KarolSobczak
58Jędrzej Bartnicki Sieradzbiega pl
59JANIGNASIAKRAJSPORT ACTIVE
60KrzysztofKancerski
61AntoniBaranowski
62WojciechAdameczek
63AnnaSikoraRajsport Active
64PrzemekWawrzyniakRajsport
65IreneuszJaranowski
66JaninaRosińska
67OlekDwornicki
68SławomirSiemiński
69DawidKaczmarek
70TomaszDudziakMarss Filtry Running Team
71MagdalenaAntoniak
72JarosławRajCityzen
73MARIANMACHOŃ
74MateuszMajewski
75TomaszSkupińskiWieluń Biega
76MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
77DawidBaciaNastępny Krok
78MarekSowałaRAJSPORT ACTIVE
79MateuszCyganek
80PiotrPolowczykSIERADZBIEGA.PL
81MarcinWicherski
82TomaszPłatekWieluń Biega
83ŁukaszPieczara
84JanuszRogowskiZET-KA RUNNING TEAM
85KrzysztofKrysikInspektorat Uzbrojenia
86TomaszWojtala
87Józef Gil SCANFIL
88ZbigniewSwędrak
89MonikaMiśkiewicz
90DariuszNiewiadomski
91IzabelaCierplikowska
92Beata Chutek
93SławomirSpałekBBL Zduńska Wola
94AdamŁukasiewicz BBL Zduńska Wola
95Grzegorz PodgrodzkiBBL Zduńska Wola
96MichałPaśnikForBET Runners
97KrzysztofKokot
98MarekKokot
99RobertBłaszczykBiegam Sobie
100DorotaZatkeAkademia Biegacza PL
101PAWEŁMAJCZAK
102ArturCiepłuchaSieradzbiega.pl
103MartaSzczepaniak
104MarcinBorowski
105HenrykKryściak
106KrzysztofProce
107RobertWitkowski
108RenataKozłowskaTT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl
109MateuszKrajdaBieging Team Zelów
110KarolJakubowiak
111AdamJankowski
112Mikołaj LipińskiAmbys Płocka
113TomaszAdamskiToPaKa Triathlon Team
114MartaRochowiecToPaKa Triathlon Team
115JerzyUrbańczykKB Maraton Turek
116MarcinFelisiak
117JarosławStaniec
118AndrzejRaduckiWieluń Biega
119MagdalenaJaroch-Lidzbarskaplanbieganie ArturKozłowski
120KarolinaRochowiec To PaKa Triathlon Team
121KrzysztofMazur
122MarcinWróbel
123NataliaWróbel
124MarekPacyna#BBKTS
125ArturSkoneczny
126MateuszWłudaraKBKS Radomsko
127MartaWójcikKBKS Radomsko
128MarcinCiapaRAJSPORT ACTIVE
129OlgaOdziemek
130HenrykWelcKomorzno
131AdrianGoździkOsnowa Run
132JacekGnysińskiSIERADZBIEGAPL
133MichałPrzytarski1980
134OlgierdNeyman
135RenataPiechucka
136MariuszNawrocki
137TeresaBrykowskaAda Team
138JolantaMicor#HAPPYRUNNERS
139SławomirRajkowskiFUDU&CO Sport Team
140MarcinMaślakSieradzbiega.pl
141JakubBorowskiŁódźRunCrew
142PiotrMiedzińskiSieradzbiega.pl
143MagdalenaMiłoszSieradzbiega.pl
144Michał Szymański ŁódźRunCrew
145MariaMigodzińskaŁódźRunCrew
146SebastianKlysSieradzbiega.pl
147MichalGniadzik
148AniaKardackaSieradzbiega.pl
149MichałChojnacki
150MariuszDoruch
151BartoszChojnacki
152RadosławGlazerKlonowe Team
153DominikMichalak
154AndrzejRajkowskiFUDU&CO Sport Team
155TomaszSobolewskiAktywni Kamieńsk
156RYSZARDKOZIELSKIŁódźRunCrew
157SebastianMiszczyk
158KrzysztofPapuga Bieging Team Zelów
159Agnieszka ForzpańczykBiegam i zwiedzam Łódź
160WojciechZALASAŁódź Kocha Sport
161MARCINŁANDWIJTEVERRUN
162Sylwia Jakóbczak Łódź Kocha Sport
163JacekWojdynHSV Przebiegli Sieradz
164DominikaWiechaUKS Orientuś Łódź
165MarcinPerzynaHSV Przebiegli Sieradz
166ADAMLESIEŃ
167WiolettaOlejniczak
168AgnieszkaJastrząbekEVErRUN
169DawidStaszczyk
170MichałMielczarek
171MariuszMarciniak
172Przemysław Sikorski ŁódźRunCrew
173MarcinPilichowskiRun Konstantynów
174JacekŁoboda
175MaciejBuchtaAuchan PT RUN
176KamilBąkowiczAktywni Kamieńsk
177Weronika Kumor EVErRUN
178KonradPerdek
179TomaszCIEŚLAK
180KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
181KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
182GrzegorzGrzesiakSieradzbiega.pl
183AdrianWójcik Nie Mam Pomysłu
184MariuszWiecha
185MałgorzataWiecha
186AgataHowaniecŁódź Kocha Sport
187SzymonAntczakTri Aktywny Piotrków
188WojciechSzczepańskiŁódź Kocha Sport
189ŁukaszSukiennik
190ArturZawiejskiRazem Trenujemy Sport
191MariuszWiełaSieradzbiega.pl
192JarosławTrojanowski
193LeszekPytel
194Jarosław Siess
195MartaGuntherRazem Trenujemy Sport
196KrzysztofGuntherRazem Trenujemy Sport
197MAREKPROSZEWSKISieradzbiega.pl
198JaroslawDemontowiczŁódź Kocha Sport
199MariuszUbychAkademia Biegacza Salos-Wodna
200PiotrLisZłoczew TEAM
201MichałJankowski
202PawełKrydaFujitsu Running Team
203AnnaPietrzak
204RafałSuchaneckiSuchy kalisz
205MałgorzataKarbowskaZłoczew TEAM
206MariuszKarbowskiZłoczew TEAM
207MariuszOlczak
208JarosławPawlakRun & Fun
209SzymonFrączykRazem Trenujemy Sport
210PrzemysławNowickiKBKS Radomsko
211KatarzynaSuskaŁódźRunCrew
212MaciejSuskiŁódźRunCrew
213MarcinOwczarek
214Paweł Orziński KBKS Radomsko
215WeronikaChojeckaSieradzbiega.pl
216MarcinNozdryń-Płotnicki
217Agnieszka Zagórska
218RadekStolarczyk
219PrzemysławMajdaBaszta Wyszyna
220Tomasz Jasiewicz sieradzbiega.pl
221MichałMadalińskiRajsport Active
222KrzysztofNowakWarach-Rowery
223Żaneta Kulak RAJSPORT ACTIVE
224Adrian NowakWataha-Łączy nas bieganie
225MikołajWerner
226Yevhen Bohatikov
227Marcin Majcherek Press Glass Biegamy i Wspieramy
228MICHAŁPIOTROWICZRAJSPORT ACTIVE
229BartoszMajcherekPress Glass Sport and Support
230KarinaMinorczyk140minut.pl
231ELŻBIETAGŁAZRAJSPORT ACTIVE
232TadeuszRośkowskiPozytywnie Zabiegani Kleszczów
233MateuszBarzyk
234Paweł Młodawski
235PawełChlebicz
236MałgorzataChlebicz
237Marzena Golędzinowska#happyrunners/Akademiabiegacza.pl
238Konrad ChrostowskiKBKS Radomsko
239MaciejRuta
240Bartosz KopkaGrajki Team2010 Sieradz
241PrzemyslawJabłoński Pietrzyk Running team
242DominikKubiakVera running team
243KamilMichalak
244AlicjaOwczarek
245DawidMilczarek
246MarekBodankaSCANFIL
247GrzegorzMisiakSCANFIL
248MichałMaciejewskiSCANFIL
249EwaRośkowskaZabiegani Kleszczów
250AdamMielczarkiemBBL ZDUŃSKA WOLA


Bieg Rodzinny

LPImięNazwiskoDrużyna
1ArturKozłowskiapo'strof
2DominikaKarbowskaZłoczew Team
3JakubProce
4JoannaProce
5KrzysztofPiecykSzadkobiegacze
6KlaudiaZapart
7BartoszZapart
8StanisławGłogowskiPark Zduńska Wola
9Maja Rajkowska
10AleksanderRajkowski
11KajaRajkowska
12KubaGościcki Śmieszki
13JakubDoruchExpander
14BartoszBuchta
15WiktoriaBuchta
16DawidBendingerRazem Trenujemy Sport
17MariaOrzińskaKBKS Radomsko
18MarcelAntoniak
19DanielKarkoszkaKBKS Radomsko
20NikodemRudzkiPozytywnie Zabiegani Kleszczów
21MariaWitowskaPozytywnie Zabiegani
22MichałSobierajczyk
23Wiktoria Sobierajczyk
24MateuszGościmski
25MateuszKrystkiewicz
26SebastianGozdalik-
27SzymonChlebicz
28AlicjaChlebicz
29LenaMiszczak
30JakubMiszczak
31Miłosz Falkowski
32PolaSzczepańska
33Pole Szczepańska
34BartoszBuchtaAuchan PT Run
35WiktoriaBuchtaAuchan PT Run
36AntoninaModranka RAJSPORT ACTIVE
37ZofiaModranka RAJSPORT ACTIVE
38AntoninaNowak
39ZOFIANowak
40JakubWiśniewski
41WiktoriaWiśniewska
42FranciszekSpychalski
43MajaSpychalska
44Cyprian Szczęsny
45NikolaDudziak
46OlwiaDudziak
47RobertJankowski
48DorotaWyka
49OliwiaChutek
50MajaOWCZAREK
51JuliaOWCZAREK
52JuliaKuleszaSIR-HA
53SzymonKuleszaSIR-HA
54Dawid9lejnik
55Dawid9lejnik
56FilipOlejnik
57WiktoriaKołodziejczyk
58Stanisław Szewczyk
59NataszaSzymczak
60WiktoriaJagielska
61JanJagielski
62WiktoriaJagielska
63Franciszek Tomczyk
64NikolaGrzelakNie
65MajaGrzelakNie
66OliwiaWoszczak
67NinaOrlińska
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1VasylIskraJesteśmy Prawoslawni
2TomaszMalczewskiBrygiry Ocr
3MichałMystkowskiIFORBET RUNNERS
4MichałDybiecIFORBETRUNNERS
5TomekPacygon Synowie Ragnara
6ErykGolczykSynowie Ragnara
7Grzegorz GuzPositive Freaks Team
8CzesławKwaśniewski Positive Freaks Team
9DmytroSelianinSocios Silesia
10MaciejManiewskiWATAHA
11MarcinNowicki WOLF TEAM
12ŁukaszSzymański
13JakubNowakowskiCalisthenics Płock
14Grzegorz BernackiWOLF TEAM
15KatarzynaBernacka WOLF TEAM
16DariuszNikielDirty Sparrows
17TomaszJeskaDirty Sparrows
18DawidKrysztofinskiWOLF TEAM
19PawełŁawrenczukRajsport Active
20ŁukaszDropWATAHA
21AnnaWójcickaHELLS HEAVEN SZCZECIN
22MarcinKujawaDirty Sparrows
23MichałNajderek
24PiotrBilski
25WojciechTyczynoWATAHA
26MarcinJakubczakBest Beasts
27AndrzejRęklewskiDynamic strong
28MICHALDZIADOSZEKDirty Sparrows
29MateuszWojtaszczyk
30KrzysztofBudziszSOCIOS SILESIA
31ArkadiuszWitkowskiBrygiery OCR
32TomaszStegNASC Team
33PawełŁawrenczukRajsport Active
34SzymonKalinowski
35PaulinaGawroniukWATAHA
36MarcinBugajnySocios Silesia
37JózefKowalski Positive Freaks Team
38BartoszKowalski Positive Freaks Team
39PiotrPłóciennikRAJSPORTACTIVE
40MagdalenaMissalaPower Training
41MateuszKalwasNextreme Vikings Run
42AndrzejŁobockiPositive Freaks Team
43DanielPiskałaPower Training
44RobertKołodziejek RAJSPORT ACTIVE
45JacekKacperskiRAJSPORTACTIVE


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
2ŁukaszJanickiBrygiery OCR
3DanielMalczewskiBrygiery OCR
4Ryszard Martuszewski
5AmadeuszSasinowski
6MartaSasinowska
7IzabelaKellerWieluń Biega
8TomaszKellerWieluń Biega
9KarolKubacki
10MarianAdamkiewiczWybite Jedynki
11Tomasz RzeszotarskiWYBITE JEDYNKI
12BronisławŚwiątek
13WItoldArmanowski
14Kamil Andrych
15PrzemekPrzelazły
16MateuszAndrych
17TomaszJarzębowskiNajmniejsza Zorganizowana Grupa Przestępcza
18JacekRusNajmniejsza Zorganizowana Grupa Przestępcza
19Łukasz WójcickiHELLS HEAVEN SZCZECIN
20HenrykDomiński
21KamilListowski
22JędrzejFrączyk
23KRZYSZTOFPLESIEWCZNajmniejsza Zorganizowana Grupa Przestępcza
24MarcinZaremba
25MarcinStańczykSTG Łódź
26Michał Szymański STG Łódź
27ŁukaszPrzybylskiRAJSPORT ACTIVE
28RafałBorowieckiKolarsko biegowy klub sportowy Radomsko
29JakubHendzlikSTG Łódź
30MarlenaMajchrzak
31Piotr Chojnacki
32ZbigniewZychCarbon Silesia Sport
33AdamŁyś
34KamilSzkudlarekSieradzkie Harpagany
35ŁukaszGałązkaSieradzkie Harpagany
36AgnieszkaBogus
37MichałZielińskiRUNAWAY
38KarolGajewskiWilczy Team
39TomaszNastarowiczRajsport
40PiotrWasilukSieradzkie Harpagany
41SebastianSławńskiSieradzkie Harpagany
42AdamSkonieczkoBrak


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałMadalińskiRajsport Active
2MichałBudzińskiRajsport Active
3Sebastian Moczko
4JakubKapustaWarchlaki
5AnitaGarnuszekPower Training
6PatrykKrawczykWarchlaki
7AndriiNadtoka
8MarcinKołoszukCzarna Horda
9AdamMarcinkowskiCzarna Horda
10DominikGałązkaCzarna Horda
11AdamBłaszczykMS-FIT Studio
12ArturCisiński
13Angelika AlamenciakDirtySparrows
14MarekDenysiukWATAHA
15SławomirSkrzeczyńskiHej, jak ta sarna!
16MaciejDworczakRunaway team
17PatrykLewandowski
18Łukasz Lewera
19MirosławMosurKOCHAM SŁODKIE
20Michał Lepiarz KOCHAM SŁODKIE
21KatarzynaNapierajCarbon Silesia Sport
22KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
23ZuzannaJankowskaOspro Ninja Team
24KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
25PawełŚwierszczGladiators by RMF4RT
26Dominik JUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
27KamilPupkowskiRunaway team
28Mateusz Jóźwiak SPARTA RUNNERS
29Emanuel Gilla SPARTA RUNNERS
30SewerynKozubekRAJSPORT ACTIVE
31MaciejFrydrychWATAHA
32AnnaPłaczekCarbon Silesia Sport
33MichałStudniarzSOCIOS SILESIA
34MateuszBrodaGladiators by RMF4RT
35KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
36JarosławKalininxRunners
37BartoszZielińskiDirty Sparrows
38JustynaKamińskaDirtySparrows
39MagdalenaGandurskaDirty Sparrows
40Bolesław SobierajskiOCRA Poland
41KrzysztofSobierajskiOCRA Poland
42OliwerKawalecWATAHA
43BogdanGołębiowskiCarbon Silesia Sport
44AleksanderWysockiWATAHA
45VictoriaJarząbekCarbon Silesia Sport
46SzymonGrzegorzycaCarbon Silesia Sport
47MarcinAntczakCzarna Horda
48MichałMissalaPower Training
49PiotrTartanusPower Training
50MichałTkaczykNie W Szczepionkę Team
51MateuszRedzikDirty Sparrows
52Angelina Redzik Dirty Sparrows


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1Marcin Zawadzki Fachowcy
2LudwikKonradiGladiator RFM
3MarcinBartośRajsport Active
4Michał PotapskiFachowcy
5MagdalenaAntoniak
6MarcinSpaleniakd(-_-)b
7Kacper Szadkowski Fachowcy
8Michał Solarz WATAHA
9PiotrCłapkaRAJSPORT ACTIVE
10KacperNowakWATAHA
11PiotrPolańskiWATAHA
12MichałMajewski
13MarcinPołaniecki
14KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
15Arkadiusz RosaGladiators by RMF4RT
16MichałCHLEBICZPotrzymaj mi piwo
17SzymonFleischer
18JakubRybarczykMS-FIT STUDIO
19AleksandraRybarczykMS-FIT STUDIO
20PaulaZawadzkaFachowcy
21MonikaGlapa
22PrzemysławGlapa
23PrzemysławGlapa
24WojciechWatała
25ŁukaszOleszkoszybka setka
26AlicjaAlbinska-Wiraszkaszybka setka
27TomaszJelińskiSzybka setka
28Marcin Kornacki Kuźnia Sylwetki
29MariaDegen
30PiotrKowalczyk
31DomagałaEmil
32MarcinRadołaGladiators by RMF4RT
33MagdalenaAdamkiewiczKABANY Zduńska Wola
34MichałSzewczykKABANY Zduńska Wola
35KrzysztofTokajKABANY Zduńska Wola
36MonikaKowalska
37RomanBoryczka
38MichałBartoszKrotoszyn
39TomaszDudkowiak
40JanuszMareckiszybka setka
41IzabelaNoculakTroskliwe Misie
42Krzysztof Nawrocki Troskliwe Misie
43Filip AndrzejczakTroskliwe Misie
44AdrianDziubałkaMS-FIT STUDIO
45MateuszDziubałkaMS-FIT STUDIO
46KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
47KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
48AgnieszkaGortatRazem Trenujemy Sport
49HonorataMrowińskaWILD PIGS
50EwaNowakWILD PIGS
51DawidPowroźnikWILD PIGS
52PatrykMatyjakWILD PIGS
53PawełWięcław
54PaulinaKozłowskaWILD PIGS
55AdamKARBOWIAK Szybka setka
56DorotaFałczyńskaWILD PIGS
57BartłomiejStefaniakWILD PIGS
58MichałKowalewskiWILD PIGS
59MałgorzataKowalczykWILD PIGS
60Piotr KowalczykWILD PIGS
61AniaKolańskaCrossGirls
62Arkadiusz JuszczakLos locos
63NikolaKorzeckaCrossGirls
64MARZENAŚWIATOWALos locos
65MartaPotapskaFachowcy
66KarolinaMichalczykCarbon Silesia Sport
67AmeliaMichalczykCarbon Silesia Sport
68MalgorzataRychlińskaLos Locos
69PaulinaSzymanowskaCrossGirls
70MateuszKieruzel
71Julita Titz kozaRajsport Active
72KrystianŚwiątek
73DawidGrudzińskiOspro Ninja Team
74Wioletta Przybylska KABANY ZDUŃSKA WOLA
75KatarzynaMołasKabany Zduńska Wola
76MariolaKzekotowskaCrossGirls
77RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
78AndrzejMajchrzakMS-FIT STUDIO
79NikolaMarkowskaMS-FIT STUDIO
80NataliaMarkowskaMS-FIT STUDIO
81AnetaGubańska MS-FIT STUDIO
82KamilZimnyOSP KRZYŻÓWKI-MŁYNISKO
83RafałSobczakRAJSPORT ACTICE
84Przemysław Tyluś
85JonatanJarockiBaukrane Budownictwo
86ADAMKRYSTEKPRINTWIZARDS.PL
87MartaPrzybylskaBrygiery OCR
88JędrzejSkowronek
89KrzysztofMarchewkaFachowcy
90RafałDudekReha-ort Złotów
91Dorota Antczak AŁT
92KamilMosińskiAŁT
93RobertMosińskiAŁT
94ArturWitońPRINTWIZARDS
95WiktorMichalczykBrygiery OCR
96SzymonPosmyk
97ErykKedziorek
98DariaPietrzak
99KlaudiaWoźniakMS-FIT STUDIO
100BartłomiejStańczyk
101MateuszKonieczny
102TomaszKulczyński
103łukaszchudeusz
104ŁukaszPawlakPrintwizards.pl
105MarcinJaskóła
106PrzemysławLipieckiPrzeszkodowo.pl
107JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
108Karolina JUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
109Dominik JUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
110RafałBorucki
111AnnaZientalaLos locos
112AgataPolańskaWILD PIGS
113PiotrGralakPRINTWIZARDS
114GrzegorzKarczewskiUnited runners
115PatrykTrockiReha Ort
116BartoszTarnawskiDZIKI
117MaciejTarnawskiDZIKI
118KamilOgrabekReha-ort Zlotow
119MICHAŁJASIK
120TadeuszKacprzak
121KATARZYNAGRUETZMACHERRunaway team
122ŁukaszKapustaNadleśnictwo Kolumna
123MariuszMazurWILD PIGS
124SYLWIASŁOWIŃSKAAŁT
125PiotrWILKOWSKI
126MichałKaniewskiRAJSPORT ACTIVE
127KatarzynaPawelec
128YEVHENBOHATIKOV
129TomaszBanaszek
130GrzegorzGłowackiRAJSPORT ACTIVE
131SebastianAdamskiRAJSPORT ACTIVE
132RafałGąsior
133MonikaMoczko


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałKazimierczak
2MarekTyndorf
3JacekTyndorf
4OskarBudziński
5SzymonSzewczykKABANY Zduńska Wola
6LubomirbednarekUKS55
7PolaWiraszka
8JakubMajchrzakMS-FIT STUDIO
9TomaszPiwoński
10MaciejSzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
11WojciechSzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
12Michał SzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
13JanSzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
14AleksanderZiółkowski
15BartoszMalczewskiBrygiery Ocr
16DawidBendingerRazem Trenujemy Sport
17Laura Janicka Brygiery OCR
18StanisławPiłatBrygiery OCR
19AlanMajchrzak
20Wiktor BartosikSieradzkie Harpagany
21BartekIlków
22MaciejŻurek
23WiktoriaŻuchowskaFlying Runners
24RadosławBugajnySocios Silesia
25KrzysztofMirowski
26AleksandraWysockaWATAHA
27JakubWysockiWATAHA
28StanisławGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
29NatalkaKaczmarek
30KubaZatko
31NATASZA LEWICKA
32KALINALEWICKA
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Wirtualny Bieg i Marsz Pamięci św. Jana Pawła II


LPImięNazwiskoKlub
1OksanaSzczepańska
2AdrianDratwa
3PawełŁęckiK(R)OPKA TEAM
4Piotr Rożentaski Drużyna Pierścienia
5SławekKacprzakLZS JUSTYNÓW
6PatrykPrzygoda
7PiotrGóralczyk-
8OlgaJędrzejewska
9MARIUSZNASKRĘT
10DariuszKolczynskiBiegam dla Jezusa
11CzesławaNowak-KolczyńskaBiegam dla Jezusa
12BogusławMonczyńskiKTk CYKLISTA KALISZ
13Renata Jarczewska
14MagdalenaRuchniak
15AGNIESZKAKRAWĘTEKNWPL/NW BEŁCHATÓW
16JanŚwiedrych
17AndrzejPietrzyk
18Paweł Peryga DRUŻYNA PIERŚCIENIA
19AndrzejBrzeziński
20MarekSowałaRAJSPORT ACTIVE
21AnnaGawraczyńska
22Krzysztof Łęcki K(r)opka Team
23PawełRzosińskiKrwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
24Paulina Galer
25Jarosław Siess
26Mariusz SowińskiActive run Łask
27ArkadiuszKrakowskiNordea Runners
28ŁukaszPolakOborygeni
29Tomasz CiołekSIERADZ
30KrzysztofBrzezińskiActive Run Łask
31DOROTAZENDEROWSKA
32AdamKrześlak
33RobertSyguła
34Paulina Szczepańska
35DamianGłowińskiPassion Life Joy
36DominikJóźwiakŁódź Kocha Sport
37KarolinaAntosiakPomarańczowa pomoc
38KatarzynaPawelska
39EwelinaUrban
40KarolinaWieszczek
41AnnaSzubert
42MonikaGawron
43AndrzejBrodziak
44BolesławMizeracki
45MartaJaworska
46AndrzejSobieraj
47AnnaRogala
48MalgorzataGruchotWBO
49Łukasz Mertyn
50MarcinKowalczykJagoda Team
51TomaszOlszewskiRazem Trenujemy Sport
52WioletaSzaniec
53Mateusz Dyniak
54GrzegorzSiwek
55Katarzyna Mikołajek-Siwek
56SŁAWOMIRSTAŃCZYK
57PiotrLisZłoczew Team
58MAREKSEKIETA
59JolantaMicor#happyrunners
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Wirtualny Armagedon Active


LPImięNazwiskoKlub
1KatarzynaPawelec
2Paulina BorkowskaRajsport Active
3Paulina BorkowskaRajsport Active
4MałgorzataGębicka
5KrzysztofJachiraGryf Team
6MichałMadaliński
7Katarzyna Sowińska Wataha
8WojciechTyczynoWataha
9AdamBłaszczykMS-FIT
10ŁukaszWójcikDroga do ultra
11MateuszAndrych
12KAROLMATUSZAKNEW-REH TRAINING
13RafałKrólik
14Jan Świciński
15AgnieszkaZalewska
16TadeuszNowakRunanywhere
17PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
18MariuszHrycajRebellion Of Free Runners
19MarcinSpaleniakd(-_-)b
20JanŚwiędrych
21MarcinKlanowskiCarbon Silesia Sport
22piotrjurkiewiczrmf4rt gladiators
23AgataŁąckaRookies
24MarcinKlanowskiCarbon Silesia Sport
25AndrzejBrodziak
26MałgorzataNowickaGreen Goblins
27KAMILWOŹNICAGREEN GOBLINS
28AleksandraKielarRookies
29Kamil PandzichCarbon Silesia Sport
30Piotr Pontus
31ZuzannaRybka
32RobertKołodziejek
33MartaGrabarczykROOKIES FABRYKA DZIKA
34AgnieszkaBogus
35TomaszSkwarekCarbon Silesia Sport
36SŁAWOMIRSTAŃCZYK
37MałgorzataGębicka
38JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
39MichałJakubowski
40MichałMadaliński
41MartynaRucka
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

IV Pabianicka GRA Sportowa 2020


LPImięNazwiskoKlub
1MateuszGrochowalskiPsie Groszki
2Łukasz Witkowski
3TomaszGRABARCZYKROWEROWE PABIANICE/AFLOFARM ACTIVE TEAM
4Grzegorz TobolaMAG TEAM
5PiotrWiśniewski RajSport Active
6KAMILLISIEWICZ
7AdamGrabarczykROWEROWE PABIANCIE
8AnetaMichalak Rajsport Active
9MagdalenaDubińska
10PiotrJanik
11DorotaOlejniczakFORMA NA PIĄTKĘ NW
12AgnieszkaKudeń
13RAFAŁZielonkaNatalia, EWELINA i Rafał Zielonka
14DariuszBurzakRowerowe Pabianice
15BeataAdasiak
16BeataWalaszczyk
17MarcinBialczakRowerowe Pabianice
18MartaWitczakFORMA NA PIĄTKĘ NW
19MarzenaStrzelczykBez pary
20KingaStrożekAZAZEL
21JolantaOwczarekForma na 5 Nordic Walking
22PiotrOlejniczak
23IzaRaszewskaFORMA NA PIĄTKĘ
24Agata Tomaszczyk
25JOANNAPAPUGAKolumna city
26PatrycjaMoczkowskaRAJSPORT ACTIVE
27PaulinaDziubczykForma na Piątkę NW
28ANNABOCHENEKFORMA NA PIĄTKĘ NW
29MonikaKrysteraO CO BIEGA
30DANUTASIĄKOWSKAKOLUMNA CITY
31RenataPolakowskaDzikie Dzikuski
32AnnaBlażejewskaBez pary
33GrażynaBiałekBiałe Bażanty
34Agata BiałekBiałe Bażanty
35Damian Krzeszewski Bystre Oczka
36Kinga Trzeciak -OwczarekTrawka i Muchomor
37Urszula WalewskaBrak
38AleksandraKielarO co biega
39AgnieszkaJędrys
40PaulinaOlejniczakForma Na Piątkę NW
41Łukasz MichalakKubuś Team
42EdytaSztengertDzidki
43BogusiaFilipowskaFORMA NA PIĄTKĘ NW
44Justyna Safulera
45BartoszGabryjanczykŁódź Kocha Sport
46AnnaPietrzakDziewczyny w biegu
47Anna BorkowskaDziewczyny w biegu
48WojciechSowałaTajniacy
49KatarzynaHećmańczuk
50DorotaJóźwiak
51PaulinaBednarek
52AdamMajos
53BarbaraWolniak
54Agata Rybak Czapkoczubki
55EmiliaGrabarzTerenin team
56AdamŻyłaRAJSPORT ACTIVE
57MartaGrabarczykROOKIES FABRYKA DZIKA
58PaulinaAdasiakPRO GYM 1.0
59Anna Kidawa
60MichałGross Groszki4
61AnnaOwczarekForma na piątkę NW
62AnnaSysio
63Joanna Sakrajda
64Marlena Dregier
65MonikaAdamus
66MaciekMakowski
67DorotaBerner-Frankowska
68WiktorTiszler
69PatrycjaChmurskaChmurki
70Monika Kaczmarek
71JarosławDajcz
72MarcinRaczyńskiRaczki

Lodzka 5

lodzka 5

Teodory ukryty link

Biegi Ulicami Sieradza

warchlak opole

loszka elite opole

loszka opole

dzik elite opole

dzik opole

ttt