Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sieradzki Pomarańczowy Dzień Sportu

16 lipca 2017

Początkowo stowarzyszenie organizowało sam Maraton Pływacki Miedzy Mostami Warty, którego tradycja sięga 1957 roku i odbywa się w korycie rzeki Warty. W 2016r. pojawił się pomysł aby poszerzyć zakres wydarzenia o organizację dodatkowych konkurencji. I tak też do pływania dołączył jeszcze Bieg Przełajowy, Marsz Nordic Walking i Bieg dla Dzieci.

Sieradzki Pomarańczowy Dzień Sportu stał się zwieńczeniem I-ej edycji akcji Pomarańczowa poMOC w Sieradzu. Jak podczas każdej naszej imprezy tak również tego dnia zbierane były pieniądze na leczenie dzieci objętych akcją. Na start tłumnie stawiły się całe rodziny, zarówno starsze jak i młodsze pokolenia Sieradzan i nie tylko. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych: dmuchanych zamków, balonowego miasteczka czy tez malowania twarzy.

Na szczególna uwagę zasługuje fakt, iż w tegorocznej edycji maratonu Pływackiego udział wzięli uczestnicy I-ej edycji z 1957r.

Sieradzki Pomarańczowy dzień Sportu to przede wszystkim dobra zabawa i integracja połączona z nutka sportowej rywalizacji.

Szczegóły

Data:
16 lipca 2017
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Pomarańczowy-Dzień-Sportu-1030853080336802/

Miejsce

Biały Most w Sieradzu
Sieradz, Łódzkie 98-200 Polska
Telefon:
510-775-912