Zadzwoń do nas 43 8271747

Ładowanie Wydarzenia

TRIATHLON JEZIORSKOJak sama nazwa wskazuje trasa Triathlonu przebiega w rejonie zalewu Jeziorsko na terenie Gminy Warta i Gminy Pęczniew. Zawody rozgrywane są na dystansie 1/4 IM: 950m pływania, 45km wyścigu kolarskiego i 10km. biegu.

Dlaczego triathlon?

Po pierwsze – samo bieganie już sportowcom nie wystarcza. Po drugie –triathlon to kolejne wyzwanie i naturalne podniesienie swojej poprzeczki. Po trzecie- triathlon jest teraz coraz bardziej na topie i tak jak kiedyś robiłeś wrażenie mówiąc, że przebiegłeś maraton tak teraz wrażenie robi ukończenie triathlonu. Nic więc dziwnego, że w ofercie naszych imprez zagościł właśnie triathlon.

To niezapomniane emocje połączone z ogromnym wysiłkiem. Tegoroczna edycja odbywała się w bardzo wysokiej temperaturze dlatego też zadbaliśmy o to aby na mecie zawodnicy mogli schłodzić się w basenie, zjeść soczystego arbuza i uzupełnić płyny. Do mety dotarło 80 śmiałków, w tym kobiet, którzy pokonali własne słabości i pogodę. pierwszy na mecie odmeldował się zduńskowolanin Paweł Bułeczka.

Jedno już wiemy- triathlon wciąga! 😉

I edycja współfinansowana była ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Gminy i Miasta Warta oraz Gminy Pęczniew.

Zapisz się

<< Nasze imprezy <<