Zadzwoń do nas 43 8271747

Armagedon Active 2019

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

DZIK 10km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1AdamŻyła Łask Rajsport Active
2DariuszGąsiorowskiBełchatów
3IwonaWojcieszakKalisz
4BronisławŚwiątekKalisz
5PaulinaBorkowskaBiałaRAJSPORT ACTIVE
6AdamOlkuszPabianiceRAJSPORT ACTIVE
7JozefBlaśkoSłowacjaRajsportActiv
8RafałSobczakKaliszRAJSPORT ACTIVE
9JakubBijochWolbórz
10SylwiaZduńczyjŁódźBiosfera
11MateuszJAROSEwinów
12Martyna BłasiakSieradzRajsport Active
13JakubWieruckiGruszczyce Rajsport Active
14Piotr WiśniewskiPabianiceRAJSPORT ACTIVE
15AndrzejNowinowskiTurekKP PSP Turek
16MichalChlebiczSieradz
17DAMIANKLOCEKWydrzyn-
18JULITATITZ KOZA ŁódźSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ
19DawidDaszczykRzetnia
20SŁAWEKKACPRZAKJustynówRAZEM TRENUJEMY SPORT
21MarcinSpaleniakSieradz
22JoannaJagasŁódźRAJSPORT ACTIVE
23Dominik KowalewskiŁódźSzakale Bałut Łódź
24AdamStangreciakŁódźTigres Del Papa
25AdamGórniak Rogoźno Dziki z Wielkopolski
26Szymon Jaworski Rogoźno Dziki z Wielkopolski
27DominikNowakWągrowiec Dziki z Wielkopolski
28TomaszSzymbrowiczPleszewDziki z Wielkopolski
29RobertKajaWieluńWieluń Biega
30JustynaSalamonŁódź Tigres del papas
31PiotrJurczak Sieradz Rajsport Active
32Krzysztof NAWROCKI Myjomice
33AnnaGagatek-Woźniak WielunWieluń Biega
34JakubŚmigieraSieradz
35MariuszPuścianRysie
36jacekkacperskiŁASK
37MirosławWiśniowskikrakówBronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
38ARKADIUSZGÓREKTŁUSZCZTłuszcz Super Morsy
39MAGDALENAGÓREKTŁUSZCZTłuszcz Super Morsy
40Grzegorz Mrowicki Łódź
41AdamGałęskiKaliszRajsport Active
42TatianaFriezeŁódź
43AgnieszkaBogusBurzenin
44Mariusz Wróbel Zdzieszowice
45PiotrKowalczykDębinaDzik Team
46MariuszKowalczykDębinaDzik Team
47ZbigniewKędziakDąbrowa WidawskaDzik Team
48BartłomiejMendakPiątkowiskoDroga Do Ultra
49Paweł Kulczak Brodowo Decora Running Team
50TomaszWiktorMierzyce
51FilipMaciejewskiJustynówRAZEM TRENUJEMY SPORT
52JakubHendzlikŁódźDroga Do Ultra
53KonradKuziołaLublin
54MichałMaciejewskiPabianiceSCANFIL
55SŁAWOMIRBINIEWICZŁęczycaBORUTA TEAM
56RENATABINIEWICZŁęczycaBORUTA TEAM
57PiotrBączyński SZADEK RAJSPORT ACTIVE
58ArkadiuszBudzyńskiWieluńNiezrzeszony
59ArekSzewczykTuszyn
60PawełWłodarczykKałuszynBravehearts Legionowo
61PiotrDrańkoWarszawaSaturn TFI
62Izabela Keller Gwizdałki Wieluń Biega
63Tomasz KellerGwizdałki Wieluń Biega
64ŁukaszMaciejewskiŁódź
65JAROSŁAWCHMIELARCZYKostrów wielkopolski
66Michał Kaniewski KARSKI KONIUCHY OCR
67KatarzynaKuszewskaTomaszów MazowievkiStajnia Gielec
68MirosławKarkochaTomaszów MazowieckiStajnia Gielec
69ŁUKASZWÓJCIKtuszynDrogaDoUltra
70ŁukaszPrzybylskiDziadkowiceRAJSPORT ACTIVE
71MariuszWiktorowiczŁódźWataha
72SzymonKalinowskiOpoczno
73Marcin Jędrzejczak Poddębice United Gym Poddębice
74Andrzej Frątczak ŁódźUnited Gym Poddębice
75Mieszko Szczepaniak PoddębiceUnited Gym Poddębice
76Kamil SzczechWartkowice United Gym Poddębice
77MarekBłaszczykPoddębiceUnited Gym Poddębice
78Ewelina Błaszczyk PoddębiceUnited Gym Poddębice
79Małgorzata Wojno Łódź Droga Do Ultra
80ArturTomczakBogdanowoOSP Ocieszyn
81JoannaTomczakBogdanowoOSP Ocieszyn
82AndrzejJanuszewskiWarszawa
83JarosławOwczarczykOzorkówAkademia Sportu i Rekreacji AS
84BlankaZarzeczańska-JanasikPecna1982
85MałgorzataKowalczykDobroń
86GRZEGORZŁUCZAKPlewnikPODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL
87SEBASTIANZAMOJSKIPoddębicepoddębicki klub biegacza ZDYSZANI
88WiktorSiemaszPoddębicePODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL
89Agata Waligórska Poddębice PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL
90Piotr RosiakPoddębicePODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL
91Marta Szymańska PoddębicePODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL
92Łukasz Trojanowski DĘBY WOLSKIE
93MarcinRerych Poddebice PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL
94MartaPawlikBełchatów
95AdrianJaciubekBlachowniaKapil
96DamianŁykoOstrówekWieluń Biega
97AlbertJaciubekStarowa GóraKapil
98KameliaFranekPuszczykowo
99ŁukaszOrłowskiDębołękaKapil
100KamilSzkudlarekSieradzSIERADZKIE HARPAGANY
101RomanNowakSieradzScanfil
102GrzegorzStefanCzerwionka-LeszczynyCarbon OCR Racing Time
103ArkadiuszKaczmarekPabianice
104YevhenBohatikovKalisz

LOSZKA 5km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1TomekKołodziejczykZduńska WolaRajSport Active
2Marcin WitońskiZduńska Wola BBL Zduńska Wola
3Sylwester Kaźmierczak Zduńska Wola
4Agnieszka Kaźmierczak Zduńska Wola
5Jarosław OsińskiZduńska WolaStudio Treningu Personalnego Łukasz Jędrychowski
6KarolinaKrakowianŁódź
7AnnaSikoraKaliszWolny Strzelec
8MariuszWojnowiczSieradz
9AGATAFELCENLOBENPABIANICE
10AnitaPtakWrocławBłotem nas nie wezmą
11MarcinPtakWrocławBłotem nas nie wezmą
12Agnieszka TrojakSieradzPomarańczowa pomoc
13PAULINAGOTKOWICZSIERADZ
14ANNATOMCZYKSIERADZ
15AgnieszkaMajchrzakSieradz
16Adam Okraska Poddębice Poddebicka Epidemia
17ArkadiuszOlszewskiKonstantynów ŁódzkiJanusze Biegania
18EwelinaŚlęzakZduńska WolaBBL ZDUŃSKA WOLA
19AGNIESZKADRUCIAREKSIERADZ
20ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASIERADZSieradz Biega
21Maria Wiśniewska Główina
22MichałBudzińskiSieradz
23AleksandraKociołek - Kaczmarek Sieradz
24RadosławZameckiWarszawa
25MalgorzataKleberPabianice
26RafałSącińskiPiotrkow Trybunalski
27Piotr Wielec Łódź LUZAKI NA FANTAZJI
28Monika Wielec Łódź LUZAKI NA FANTAZJI
29BogusławaKucZgierzZgierzoludy
30Krzysztof BuchAlwernia
31DariuszCzekalskiZgierzZgierzoludy
32PiotrMiłoszZgierzZgierzoludy
33AdamSzeremetaDąbrówka SowiceZgierzoludy
34BogumiłaŻakZgierzZgierzoludy
35BeataKarwowskaZgierzZgierzoludy
36AnnaMatkok-WacławskaZgierzZgierzoludy
37AndrzejStolarzZgierzZgierzoludy
38PawełRadziejewskiwarszawa
39JarosławWierzbowskiZgierzZgierzoludy
40MaciejManiewskiKłady-DionizówPędzące Ślimaki
41ŁukaszKopkaKłady-DionizówPędzące Ślimaki
42WitekPietrzakAleksandrów łódzkie
43AniaPietrzakAleksandrów Łódzki
44MalwinaRajewskaBrąszewice RAJSPORT ACTIVE
45Kasia Lubera Łódź Luzaki na fantazji
46Grzegorz SiwińskiBRĄSZEWICE
47PIOTRTwardowskiKUTNOKONIUCHY OCR
48MariuszKamińskiŁódź#CHEMICALRUN
49MarzenaMazurŁódź#CHEMICALRUN
50JustynaKępniakZduńska Wola
51AnnaStaniuchaZduńska Wola
52MarcinBartośWysocko MałeKONIUCHY OCR
53DariuszJagodzińskiPiotrków TrybNIEZRZESZONY
54DawidTomalaBurzeninŚwieżaki
55DominikaKępińskaBurzeninŚwieżaki
56BeataOglaskaZgierzZgierzoludy
57AleksandraTyńska - SitekŁódźDroga Do Ultra

WARCHLAK DZIECI

LPImięNazwiskoMiejscowość
1AleksanderKozaŁódź
2MaksymilianKozaŁódź
3ZUZANNATYCŁASK
4AlanWoźniakWieluń
5Teresa Blaskova Sladkowice92H
6WOJCIECHTYCŁASK
7Anna Sukiennik Łask
8Filip Sukiennik Łask
9WeronikaKacprzakJustynów
10MichałKacprzakJustynów
11ZOFIAGÓREKTŁUSZCZ
12KajetanCzajkaMęcka Wola
13HelenaJakubowskaKalisz
14JuliaGrądzielewskaKalisz
15NikolaGościckaSieradz
16JakubGościckiSieradz
17MichałKazimierczakŁódź
18Anna KrystynaJędrzejczakŁódź
19KacperPrzybyłŁódź
20IgorGlądałaZduńska Wola
21FILIPKAROLAKSIERADZ
22HANNARABĘDASIERADZ
23Szymek MajewskiRąbień
24LenaPysniakLodz
25ZUZANNALISEWSKAGóra Św. Małgorzaty
26FilipTonkielWiśniowa Góra
27Amelka Wielec Łódź
28Mateusz WojtasikŁódź
29LenaJaciubekŁódź
30Bartosz Cykowski Pajęczno
31DawidCykowski Pajęczno
32SzymonCHLEBICZSieradz
33JasiekPożuczekBiała
34JULIAZAMOJSKAPoddębice
35KrysztofSzczepaniakPoddębice
36IzabelaKaczmarekPabianice