Armagedon Active Ruda 2020 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1VasylIskraJesteśmy Prawoslawni
2TomaszMalczewskiBrygiry Ocr
3MichałMystkowskiIFORBET RUNNERS
4MichałDybiecIFORBETRUNNERS
5TomekPacygon Synowie Ragnara
6ErykGolczykSynowie Ragnara
7Grzegorz GuzPositive Freaks Team
8CzesławKwaśniewski Positive Freaks Team
9DmytroSelianinSocios Silesia
10MaciejManiewskiWATAHA
11MarcinNowicki WOLF TEAM
12ŁukaszSzymański
13JakubNowakowskiCalisthenics Płock
14Grzegorz BernackiWOLF TEAM
15KatarzynaBernacka WOLF TEAM
16DariuszNikielDirty Sparrows
17TomaszJeskaDirty Sparrows
18DawidKrysztofinskiWOLF TEAM
19PawełŁawrenczukRajsport Active
20ŁukaszDropWATAHA
21AnnaWójcickaHELLS HEAVEN SZCZECIN
22MarcinKujawaDirty Sparrows
23MichałNajderek
24PiotrBilski
25WojciechTyczynoWATAHA
26MarcinJakubczakBest Beasts
27AndrzejRęklewskiDynamic strong
28MICHALDZIADOSZEKDirty Sparrows
29MateuszWojtaszczyk
30KrzysztofBudziszSOCIOS SILESIA
31ArkadiuszWitkowskiBrygiery OCR
32TomaszStegNASC Team
33PawełŁawrenczukRajsport Active
34SzymonKalinowski
35PaulinaGawroniukWATAHA
36MarcinBugajnySocios Silesia
37JózefKowalski Positive Freaks Team
38BartoszKowalski Positive Freaks Team
39PiotrPłóciennikRAJSPORTACTIVE
40MagdalenaMissalaPower Training
41MateuszKalwasNextreme Vikings Run
42AndrzejŁobockiPositive Freaks Team
43DanielPiskałaPower Training
44RobertKołodziejek RAJSPORT ACTIVE
45JacekKacperskiRAJSPORTACTIVE


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
2ŁukaszJanickiBrygiery OCR
3DanielMalczewskiBrygiery OCR
4Ryszard Martuszewski
5AmadeuszSasinowski
6MartaSasinowska
7IzabelaKellerWieluń Biega
8TomaszKellerWieluń Biega
9KarolKubacki
10MarianAdamkiewiczWybite Jedynki
11Tomasz RzeszotarskiWYBITE JEDYNKI
12BronisławŚwiątek
13WItoldArmanowski
14Kamil Andrych
15PrzemekPrzelazły
16MateuszAndrych
17TomaszJarzębowskiNajmniejsza Zorganizowana Grupa Przestępcza
18JacekRusNajmniejsza Zorganizowana Grupa Przestępcza
19Łukasz WójcickiHELLS HEAVEN SZCZECIN
20HenrykDomiński
21KamilListowski
22JędrzejFrączyk
23KRZYSZTOFPLESIEWCZNajmniejsza Zorganizowana Grupa Przestępcza
24MarcinZaremba
25MarcinStańczykSTG Łódź
26Michał Szymański STG Łódź
27ŁukaszPrzybylskiRAJSPORT ACTIVE
28RafałBorowieckiKolarsko biegowy klub sportowy Radomsko
29JakubHendzlikSTG Łódź
30MarlenaMajchrzak
31Piotr Chojnacki
32ZbigniewZychCarbon Silesia Sport
33AdamŁyś
34KamilSzkudlarekSieradzkie Harpagany
35ŁukaszGałązkaSieradzkie Harpagany
36AgnieszkaBogus
37MichałZielińskiRUNAWAY
38KarolGajewskiWilczy Team
39TomaszNastarowiczRajsport
40PiotrWasilukSieradzkie Harpagany
41SebastianSławńskiSieradzkie Harpagany
42AdamSkonieczkoBrak


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałMadalińskiRajsport Active
2MichałBudzińskiRajsport Active
3Sebastian Moczko
4JakubKapustaWarchlaki
5AnitaGarnuszekPower Training
6PatrykKrawczykWarchlaki
7AndriiNadtoka
8MarcinKołoszukCzarna Horda
9AdamMarcinkowskiCzarna Horda
10DominikGałązkaCzarna Horda
11AdamBłaszczykMS-FIT Studio
12ArturCisiński
13Angelika AlamenciakDirtySparrows
14MarekDenysiukWATAHA
15SławomirSkrzeczyńskiHej, jak ta sarna!
16MaciejDworczakRunaway team
17PatrykLewandowski
18Łukasz Lewera
19MirosławMosurKOCHAM SŁODKIE
20Michał Lepiarz KOCHAM SŁODKIE
21KatarzynaNapierajCarbon Silesia Sport
22KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
23ZuzannaJankowskaOspro Ninja Team
24KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
25PawełŚwierszczGladiators by RMF4RT
26Dominik JUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
27KamilPupkowskiRunaway team
28Mateusz Jóźwiak SPARTA RUNNERS
29Emanuel Gilla SPARTA RUNNERS
30SewerynKozubekRAJSPORT ACTIVE
31MaciejFrydrychWATAHA
32AnnaPłaczekCarbon Silesia Sport
33MichałStudniarzSOCIOS SILESIA
34MateuszBrodaGladiators by RMF4RT
35KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
36JarosławKalininxRunners
37BartoszZielińskiDirty Sparrows
38JustynaKamińskaDirtySparrows
39MagdalenaGandurskaDirty Sparrows
40Bolesław SobierajskiOCRA Poland
41KrzysztofSobierajskiOCRA Poland
42OliwerKawalecWATAHA
43BogdanGołębiowskiCarbon Silesia Sport
44AleksanderWysockiWATAHA
45VictoriaJarząbekCarbon Silesia Sport
46SzymonGrzegorzycaCarbon Silesia Sport
47MarcinAntczakCzarna Horda
48MichałMissalaPower Training
49PiotrTartanusPower Training
50MichałTkaczykNie W Szczepionkę Team
51MateuszRedzikDirty Sparrows
52Angelina Redzik Dirty Sparrows


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1Marcin Zawadzki Fachowcy
2LudwikKonradiGladiator RFM
3MarcinBartośRajsport Active
4Michał PotapskiFachowcy
5MagdalenaAntoniak
6MarcinSpaleniakd(-_-)b
7Kacper Szadkowski Fachowcy
8Michał Solarz WATAHA
9PiotrCłapkaRAJSPORT ACTIVE
10KacperNowakWATAHA
11PiotrPolańskiWATAHA
12MichałMajewski
13MarcinPołaniecki
14KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
15Arkadiusz RosaGladiators by RMF4RT
16MichałCHLEBICZPotrzymaj mi piwo
17SzymonFleischer
18JakubRybarczykMS-FIT STUDIO
19AleksandraRybarczykMS-FIT STUDIO
20PaulaZawadzkaFachowcy
21MonikaGlapa
22PrzemysławGlapa
23PrzemysławGlapa
24WojciechWatała
25ŁukaszOleszkoszybka setka
26AlicjaAlbinska-Wiraszkaszybka setka
27TomaszJelińskiSzybka setka
28Marcin Kornacki Kuźnia Sylwetki
29MariaDegen
30PiotrKowalczyk
31DomagałaEmil
32MarcinRadołaGladiators by RMF4RT
33MagdalenaAdamkiewiczKABANY Zduńska Wola
34MichałSzewczykKABANY Zduńska Wola
35KrzysztofTokajKABANY Zduńska Wola
36MonikaKowalska
37RomanBoryczka
38MichałBartoszKrotoszyn
39TomaszDudkowiak
40JanuszMareckiszybka setka
41IzabelaNoculakTroskliwe Misie
42Krzysztof Nawrocki Troskliwe Misie
43Filip AndrzejczakTroskliwe Misie
44AdrianDziubałkaMS-FIT STUDIO
45MateuszDziubałkaMS-FIT STUDIO
46KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
47KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
48AgnieszkaGortatRazem Trenujemy Sport
49HonorataMrowińskaWILD PIGS
50EwaNowakWILD PIGS
51DawidPowroźnikWILD PIGS
52PatrykMatyjakWILD PIGS
53PawełWięcław
54PaulinaKozłowskaWILD PIGS
55AdamKARBOWIAK Szybka setka
56DorotaFałczyńskaWILD PIGS
57BartłomiejStefaniakWILD PIGS
58MichałKowalewskiWILD PIGS
59MałgorzataKowalczykWILD PIGS
60Piotr KowalczykWILD PIGS
61AniaKolańskaCrossGirls
62Arkadiusz JuszczakLos locos
63NikolaKorzeckaCrossGirls
64MARZENAŚWIATOWALos locos
65MartaPotapskaFachowcy
66KarolinaMichalczykCarbon Silesia Sport
67AmeliaMichalczykCarbon Silesia Sport
68MalgorzataRychlińskaLos Locos
69PaulinaSzymanowskaCrossGirls
70MateuszKieruzel
71Julita Titz kozaRajsport Active
72KrystianŚwiątek
73DawidGrudzińskiOspro Ninja Team
74Wioletta Przybylska KABANY ZDUŃSKA WOLA
75KatarzynaMołasKabany Zduńska Wola
76MariolaKzekotowskaCrossGirls
77RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
78AndrzejMajchrzakMS-FIT STUDIO
79NikolaMarkowskaMS-FIT STUDIO
80NataliaMarkowskaMS-FIT STUDIO
81AnetaGubańska MS-FIT STUDIO
82KamilZimnyOSP KRZYŻÓWKI-MŁYNISKO
83RafałSobczakRAJSPORT ACTICE
84Przemysław Tyluś
85JonatanJarockiBaukrane Budownictwo
86ADAMKRYSTEKPRINTWIZARDS.PL
87MartaPrzybylskaBrygiery OCR
88JędrzejSkowronek
89KrzysztofMarchewkaFachowcy
90RafałDudekReha-ort Złotów
91Dorota Antczak AŁT
92KamilMosińskiAŁT
93RobertMosińskiAŁT
94ArturWitońPRINTWIZARDS
95WiktorMichalczykBrygiery OCR
96SzymonPosmyk
97ErykKedziorek
98DariaPietrzak
99KlaudiaWoźniakMS-FIT STUDIO
100BartłomiejStańczyk
101MateuszKonieczny
102TomaszKulczyński
103łukaszchudeusz
104ŁukaszPawlakPrintwizards.pl
105MarcinJaskóła
106PrzemysławLipieckiPrzeszkodowo.pl
107JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
108Karolina JUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
109Dominik JUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
110RafałBorucki
111AnnaZientalaLos locos
112AgataPolańskaWILD PIGS
113PiotrGralakPRINTWIZARDS
114GrzegorzKarczewskiUnited runners
115PatrykTrockiReha Ort
116BartoszTarnawskiDZIKI
117MaciejTarnawskiDZIKI
118KamilOgrabekReha-ort Zlotow
119MICHAŁJASIK
120TadeuszKacprzak
121KATARZYNAGRUETZMACHERRunaway team
122ŁukaszKapustaNadleśnictwo Kolumna
123MariuszMazurWILD PIGS
124SYLWIASŁOWIŃSKAAŁT
125PiotrWILKOWSKI
126MichałKaniewskiRAJSPORT ACTIVE
127KatarzynaPawelec
128YEVHENBOHATIKOV
129TomaszBanaszek
130GrzegorzGłowackiRAJSPORT ACTIVE
131SebastianAdamskiRAJSPORT ACTIVE
132RafałGąsior
133MonikaMoczko


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałKazimierczak
2MarekTyndorf
3JacekTyndorf
4OskarBudziński
5SzymonSzewczykKABANY Zduńska Wola
6LubomirbednarekUKS55
7PolaWiraszka
8JakubMajchrzakMS-FIT STUDIO
9TomaszPiwoński
10MaciejSzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
11WojciechSzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
12Michał SzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
13JanSzeremetaZGIERZOLUDY-ZGIERSKIE MORSY
14AleksanderZiółkowski
15BartoszMalczewskiBrygiery Ocr
16DawidBendingerRazem Trenujemy Sport
17Laura Janicka Brygiery OCR
18StanisławPiłatBrygiery OCR
19AlanMajchrzak
20Wiktor BartosikSieradzkie Harpagany
21BartekIlków
22MaciejŻurek
23WiktoriaŻuchowskaFlying Runners
24RadosławBugajnySocios Silesia
25KrzysztofMirowski
26AleksandraWysockaWATAHA
27JakubWysockiWATAHA
28StanisławGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
29NatalkaKaczmarek
30KubaZatko
31NATASZA LEWICKA
32KALINALEWICKA