Armagedon Active Walentynki – listy startowe

Hardcorowe Pary

LPImięNazwiskoMiejscowość
1IwonaWojcieszakKalisz
 BronisławŚwiątekKalisz
2MichałCHLEBICZSieradz
 JoannaChlebiczSieradz
3Joanna Mikołajczyk Kalisz
 JacekMikołajczykKalisz
4MichałMirekKalisz
 JustynaAndrzejczakKalisz
5MaciejRygasSkarżyn
 AndżelikaBrusKowale pańskie kolonia
6AnnaSzymkowiakSuchy las
 DawidWasilewskiSuchy las
7EwaWajrakJabłonna Druga
 Michał GóraLublin
8IzaŁaszczukŁódz
 MichałWaliszekŁódź
9SławomirOssowskiNieporęt
 JoannaOssowskaNieporęt
10MaciejPiechotaKalisz
 MałgorzataPiechotaKalisz
11ŁukaszPieprzyckiCzęstochowa
 EdytaWolnaMokra
12Zuzanna Pawlikowska Łódź
 Błażej Ślęczkowski Łódź
13KarolinaSzałkuckaŁódź
 DanielGarciaŁódź
14Anna Daszkiewicz Rakownia
 Ireneusz SiekŚroda Wielkopolska
15PaulinaRymarczykLublin
 KrzysztofPylakŁopiennik Górny
16AleksandraBudnerRąbień AB
 ArkadiuszWiśniewskiŁódź
17BartłomiejSzymańskiŁódź
 KingaSzymańskaŁódź
18NataliaWielechowskaWarszawa
 EmilGórskiWarszawa
19KarolinaMazerantŁódź
 KrzysztofBendingerŁódź
20TomaszTokarczykWidawa
 KatarzynaTokarczykWidawa
21KarolinaGałęzkaDębniałki
 PatrykGałęzkiDębniałki
22JakubNowakowskiPłock
 Agnieszka SzneidrowskaŚwiekatowo
23Monika HorodeckaDeszczno
 Mateusz Staszkiewicz Strzelce Krajeńskie
24Sybilla Bąk Zabrze
 Grzegorz Brandt Sopot
25PaulinaGozdalikKawęczyn
 RomanGozdalikKawęczyn
26KarolinaZońSuwałki
 ArkadiuszZońSuwałki
27MagdalenaRutkowskaGołuchów
 MarcinRutkowskiGołuchów
28LeszekHanusiakKraków
 MarzenaRyśKraków
29TomaszDrymelBystrek 1
 Milena Drymel Bystrek 1
30JakubJabłońskiZduńska Wola
 DominikaSerafińskaZduńska Wola
31PawełPabinGrodzisk Wielkopolski
 AnnaPabinGrodzisk Wielkopolski
32KatarzynaPawelecKalisz
 AgnieszkaZalewskaKalisz
33Paulina WyrwasŁódź
 JakubKrymarysŁódź
34PaulinaCieślakKalisz
 MagdalenaBorkowskaOpatówek
35MagdalenaSkwarekKatowice
 TomaszSlwarekKatowice
36SylwiaGackaWidawa
 DominikGackiWidawa
37TOMASZMALCZEWSKIRąbień
 ZuzannaMalczewskaRąbień
38Malwina Chojnacka Zbiersk
 AnnaIgnasiakKalisz
39KrzysztofZiołoTarnowo Podgórne
 EwaZiołoTarnowo Podgórne
40ŁukaszŚmiglakSzamotuły
 KasiaŚmiglakSzamotuły
41SebastianKozubekSieradz
 MarlenaStępniakBłaszki
42JakubBukowskiŁódź
 EwelinaBukowskaŁódź
43RadosławKrasnodębski Łodż
 KatarzynaMrózŁodż
44AnnaZiółkowskaWARSZAWA
 MateuszLechOtwock
45MagdalenaGawrońska Łódź
 PiotrGawroński Łódź
46MateuszWojtaszczykBiskupice
 AleksandraWojtaszczykBiskupice
47MichałWochniakŁódź
 WeronikaMatczukŁódź
48PaulinaJakubczak Pawłówek
 RafałBanasiakSkalmierzyce
49JagodaŚmigielskaŁódź
 ŁukaszBłaszczykSpała
50Natalia Kozłowska Śrem
 Paweł Kozłowski Śrem
51AnetaPabiniakZłoczew
 AndrzejPabiniakZłoczew
52DanielWidzińskiWrocław
 AgnieszkaWidzińskaWrocław
53IzabelaKellerGwizdałki
 TomaszKellerGwizdałki
54Lidia AttiyaŁódź
 MichałSamselskiŁódź
55MartaWojtasikZielona Gora
 TeresaHolówkoZielona Gora
56AleksandraChlebiczSieradz
 SzymonKaźmierczakSieradz
57MichałTkaczykMińsk Mazowiecki
 KarolinaGańkoDębe Wielkie
58AnnaPająkŁódź
 DamianJagodzińskiŁódź
59Artur Witoń Ostrów Wielkopolski
 Magdalena KotOstrów Wielkopolski
60FilipMaciejewskiJustynów
 LiwiaMaciejewskaJustynów
61MichałPtasznikGrudziądz
 AngelikaSanczenkoGrudziądz
62MICHAŁPIOTROWICZSieradz
 ElaGłazSieradz
63OlgaBafeltowskaNowy Dwór Mazowiecki
 WojciechBafeltowskiNowy Dwór Mazowiecki
64TomaszŻakŚrem
 EdytaKubiakŚrem
65MagdalenaMatuszykKalisz
 MaciejMatuszykKalisz
66AleksandraMoryTurek
 SzymonKałużnyGozdów
67KlaudiaNowopolskaStawiska
 FilipCzerwińskiWiecanowo
68AnnaSkrzypniakOstrów Wlkp.
 KacperHoffgunstOstrów Wlkp.
69MałgorzataRatajczakZielona Góra
 MariuszKowalskiZIELONA GÓRA
70MonikaSierpińskaJózefów
 MichałWeisŚrem
71ArturTomczakBogdanowo
 JoannaTomczakBogdanowo
72ADAMOLKUSZPABIANICE
 KATARZYNAPIENIĄŻEKTomaszów Mazowiecki
73AnnaPrzybylskaŚroda Wlkp.
 MichałGrzempczakŚroda Wlkp.
74AnnaMisterskaŚroda Wlkp.
 ArkadiuszKaletaŚroda Wlkp.
75DawidOgoniakŚroda Wielkopolska
 MagdalenaHaniewiczŚroda wielkopolska
76ArkadiuszKaczmarekPabianice
 KatarzynaKaczmarekPabianice
77AnnaSzmytPustelnik
 RomanNowakSieradz
78KarinaGórniaczykZielona Góra
 KrystianGórniaczykZielona Góra
79KatarzynaMaciejewskaŁódź
 JanuszŁukasikŁódź
80MariuszKarbowskiZłoczew
 MałgorzataKarbowskaZłoczew
81JustynaGrzelewskaKonstantynów Łódzki
 AdamSobczyńskiŁódź
82BartłomiejUrbańskiBełchatów
 AnetaUrbańskaBełchatów
83AnnaMaciejakWarszawa
 AdamDąbrowskiWarszawa
84AleksandraGrobelnaBrzeg Dolny
 MichałDąbkowskiRacibórz
85DamianJagodzińskiGdańsk
 Justyna SzylkaGdańsk
86MateuszWieczorekGdańsk
 KarolinaMroczkoBielsko-Biała
87RomanBoryczkaUszyce
 KamilaBoryczkaUszyce
88JoannaAndrzejczakŁęczyca
 JakubStaniszewskiŁęczyca
89KonradGołębiowskiRuda Śląska
 PaulinaGołębiowskaRuda Śląska
90DonataChmielorzLędziny
 Józef ChmielorzLędziny
91AnnaPietrzakAleksandrów Łódzki
 BogumiłaKacprzakZgierz
92DawidMalickiŁódź
 PamelaMalickaŁódź
93DorotaWojciechowskaŁódź
 MarcinGrobelnyPabianice
94AgataKochanekDębogórze
 PawełKochanekDębogórze
95KrzysztofZadrożnyCiechanów
 OlgaZadrożna Ciechanów
96KarolinaChorąziakŁagiewniki Nowe
 BartłomiejChorąziakŁagiewniki Nowe
97AnetaJankowskaBlizanów
 WojciechLebiedzińskiBlizanów
98GrzegorzLeśniakPoznań
 DorotaLeśniakPoznań
99AgataTamborskaŁódź
 DawidMozejkoŁódź
100StefanChromińskiWrocław
 RóżaHnatkowskaWrocław
101ŁukaszGębaraRzeszów, pow. Rzeszów
 IzabelaNowickaRzeszów, pow. Rzeszów
102KatarzynaMroczekŁÓDŹ
 PawełKazimierczakŁÓDŹ
103PaulinaWachaczŚroda Wielkopolska
 MarcinWachaczŚroda Wielkopolska
104SylwiaSłowińska Tuszyn
 Robert Mosiński Łódź
105MiłoszŚwićŁódź
 KatarzynaZydekŁódź
106KamilŁośLeszczyny Duże
 KatarzynaAjnenkiel-ŁośLeszczyny Duże
107JoannaKoniecNakło nad Notecią
 BartłomiejNajsPoznań
108ErykKędziorekMarki
 PaulinaKędziorekMarki
109PawełZającMIEROSZÓW
 Magdalena ZającMIEROSZÓW
110Tomasz Gałan Mieroszów
 Patrycja GałanMieroszów
111WiktoriaStangretOstrów Wielkopolski
 AdamWitońOstrów Wielkopolski
112AngelikaRadwańskaPoddębice
 MaciekPawłowskiPoddębice
113KrzysztofStanclikKatowice
 MagdalenaZagrodzkaDąbrowa Górnicza
114KAROL MATUSZEWSKI PĘPOWO
 MAŁGORZATA MATUSZEWSKA PĘPOWO
115PatrykHaberBytom
 MonikaHaberBytom
116LukaszJanickiŁódź
 Dagmara Janicka Łódź
117Aleksandra SzadeKalisz
 ZbigniewMoryń Częstochowa
118Michał Banaszczyk Piotrków Trybunalski
 Iwona Radziszewska Piotrków Trybunalski
119IzabelaSyskaGawrony 83
 KamilJagiełłoKarkoszki 9
120JustynaKomornickaGniezno
 BartoszZielińskiGniezno
121AnnaBogdańskaŁódź
 BartoszBogdańskiŁódź
122KamilPsutWrocław
 JoannaMojakBrzeg
123AnnaPacochaŁódź
 MariuszSzymczakŁódź
124NataliaBieniekRuda Śląska
 ŁukaszMaciejewskiRuda Śląska
125DariuszDrozdSzczecin
 AnnaMarekSzczecin
126BARTOSZDYKOŚWIDNICA
 EWAKRAKOWSKAŚWIDNICA
127KatarzynaPaplickaGorzów Wielkopolski
 Michał PaplickiGorzów Wielkopolski
128ArturKozłowskiŁask
 PatrycjaCieślakPabianice

Indywidualnie

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1julitatitz kozałódź
2BlankaZarzeczańska-JanasikPecna
3MateuszKowalskiMosina
4MirosławWiśniowskiKrakówBronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
5MarcinBartośWysocko MałeRajsport Active
6MarcinZawadzkiSieradzFachowcy
7Michał Potapski SieradzFachowcy
8DanielTraczyńskiŚwidnica
9ludwikKonradiPiotrków Tryb.GLADIATORS RFM 4RT
10MartaRygasKalisz
11JAROSŁAWGŁOGOWSKIZDUŃSKA WOLA
12AdamBłaszczykJarocinMS-FIT
13Mateusz JarosEwinów KB Geotermia Uniejów
14DariuszFrątczakJarocin
15AdrianDziubałkaKunowoMS-FIT
16MateuszDziubałkaKunowoMS-FIT
17MagdalenaMalcherekBojanowoMS-FIT
18RobertSerafińskiKoninNEXTREME OCR
19ArkadiuszKubaszewskiKoninPopeye
20MariuszChojnackiCekówCeków Team
21DanielKepingWalerianowoPopeye
22SzymonPiaskowskiWrześniaPopeye
23MarcinStaniszewskiŁódźMove Factory
24MaciekFrydrychWrocław WATAHA
25ArkadiuszMikołajczykŁąck
26RafałSobczakKaliszRAJSPORT ACTIVE
27KarolKubackiKalisz
28WojciechSobierajskiZąbkiOCRA Poland
29KrzysztofSobierajskiZąbkiOCRA Poland
30BolesławSobierajskiZąbkiOCRA Poland
31JakubCysarzPoznań
32KrzysztofNawrocki Kępno
33GrzegorzJaniszewskiWarszawaDziady OCR
34TomaszTomakaRzeszówRajsport Active
35Marta Janicka Warszawa
36KarolJagodzińskiWarszawaPower Training
37HubertMorańdaPoznańCEKÓW_TEAM
38KrzysztofDudaDrzewceJelenie W Terenie
39TomaszPanokmakówJelenie w terenie
40DariuszDudaGzówJelenie W Terenie
41PaulinaOlejniczakSzetlewekPopeye
42DariuszJagodzińskiPiotrków Tryb
43JarosławKrajniakBydgoszczRMF4RT Gladiators
44ŁukaszWilczekCieszynGladiators4rmf
45WojciechKozłowskiBydgoszczProject Society Fordon
46FilipTrybuśBydgoszczProject Society Fordon
47TomaszSzkurłatWarszawaPower Training
48DanielBośnjakSkierniewicePikselownia Paulina Mikołajczyk
49MateuszWinklerTomaszów MazowieckiVikings Run
50AgataWojdalska-ŚledzińskaKalisz
51KamilKoziełSkierniewiceJelenie W Terenie
52JakubHendzlikŁódźDroga Do Ultra
53AnnaGagatek-WoźniakWieluńWieluń Biega
54Kacper Szadkowski GawłowiceFachowcy
55Karolina Kałkowska PoznańDirty Sparrows
56ŁukaszJudekOPALENICA
57ŁukaszMaciejewskiŁódźRAJSPORT ACTIVE
58JekatierinaWorobiewaWarszawaPower Training
59Jarosław Chmielarczyk Ostrów Wielkopolski RAJSPORTACTIVE
60AndrzejLisikKosiskaJelenie W Terenie
61MARCINŚliwaChobieniaKGHM ZG RUN
62Przemysław Pabijańczyk Wrocław WATAHA
63ArturKopaczyńskiRzeszów21 Batalion Logistyczny
64JustinDenhamWarszawa
65Roman PiotrowskiPoznań SPARTA RUNNERS
66PiotrPilcSieradzFachowcy
67BorysAntczakZgierzWATAHA
68Łukasz ŚwitałaSieradz Fachowcy
69MaciejNogajPoznań
70RafałHałasPoznań
71KrzysztofMarchewkaSieradzFachowcy
72Marta Krzyżanowska Józefatów Jelenie w terenie
73TobiaszTrojakSieradzFachowcy
74WincentyKijoJanisławiceJelenie W Terenie
75JacekMałeckiKaliszDZIKIE BORSUKI
76Damian LesiakJanisławiceJelenie W Terenie
77Paweł ByczkowskiLnisnoJelenie W Terenie
78AndrzejTarkaZelówRajsport Active
79MichałNajderekChodzież
80DanielFórmanChodzież
81MaciejManiewskiWroclawWATAHA
82DawidPniewskiDąbrowiceJelenie W Terenie
83RafałMorańdaCekówCeków Team
84SzymonKrólikowskiTurekDelta
85piotrjurkiewiczostrzeszow
86MarcinBenedyczakCeków Kolonia 29Ceków Team
87DawidPiaseckiPłockCalisthenics Płock
88Artur Szymański Płock Calisthenics Płock
89PatrycjaGrodeckaPłockCalisthenics Płock
90MaciejDworczakGostyńRunaway team
91PiotrKusarekStary WęgliniecHusaria Race Team
92PaulinaMorańdaCekówCeków Team
93MaksymilianBzdęgaPępowoHELL’S GYM OCR PĘPOWO
94MichałWasielewski Ceków 19
95JuliaSzczygielskaGliwiceSOCIOS SILESIA
96Łukasz Mostkowski Polkowice United Runners
97DariuszWieczorekPoznań
98EwaRoszakPĘPOWORunaway team
99PiotrOlasNowa Wieś
100KrzysztofPiestrzyńskiKoźminekŚwirki Muchomorki
101ArkadiuszKusienickiWrocławŚwirki Muchomorki
102JustynaUrbaniakJankówŚwirki Muchomorki
103RadosławWiśniewskiŁódźBeauty Sport
104RafałMikołajczykJędrzychowice
105Jakub Gadula Piotrków Trybunalski Zmuszeni
106PiotrMaciołBujnyZmuszeni
107AndrzejBrodziakSułkowice
108MarekPiątekWołów
109DamianGawlakWarszawaSpectrum Team
110MarcinKurPiasecznoMistrzowie Imprez
111Michał Szymański Łódź Stg Łódź
112MarcinDrożdżowskiZelówRajSport