Armagedon Kamień – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidWittchen Asgard Team
2Paweł Budzyński Team OCR Budzyniaki
3TomaszMądrowskiAsgard Team
4Krystian Kołodziej Bestie OCR Legionowo
5DariuszBaranowski
6SylwiaKalińska
7Aneta AntolikPower Training
8TomekPietrzak
9MariuszChojnackiCeków Team
10MarcinJanczewskiUnited Runners
11Michał TetkowskiUnited Runners
12ELŻBIETAGŁAZ
13Krystian KołodziejBestie OCR Legionowo
14PIOTRCŁAPKARAJSPORT ACTIVE
15ŁukaszChołujPWPW S.A.
16TomaszLaskowski1985
17JustinDenham
18PawełŁawrenczukRajsport Active
19PatrykKiępistyMove Factory
20ArkadiuszWiśniewski
21MichałWochniak
22MarcinMaruszewskiNEXTREME
23KarolJag5POWER TRAINING
24KonradFarkowskiEx Team
25MaciejSerafińskiNextreme
26RobertSerafińskiNEXTREME OCR
27MarekDenysiukWATAHA
28MariuszBugajHardcorowe Wychylylybymy
29Mateusz LechHardcorowe wychylylybymy
30WojciechTyczynoWATAHA
31MałgorzataRatajczakOCR TEAM ZIELONA GÓRA
32MariuszKowalskiOCR TEAM ZIELONA GÓRA
33MartaSprawkaDZIKIsquad
34MikołajKasprzykDZIKIsquad
35ArturKozłowskiRAJSPORT ACTIVE
36JacekKonewkaRAJSPORT ACTIVE
37DamiankUNITED RUNERS
38PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
39Piotrek Werner


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1WojciechLebiedzińskiwkurw_team
2Aneta Jankowska Harpagany
3DominikSobczakHARPAGANY
4PaulinaMalinowskaHarpagany
5KrzysztofBendingerRAZEM TRENUJEMY SPORT
6GrzegorzPiętka
7KamilZimnyOSP Krzyżówki-Młynisko
8MarcinZimnyOSP Krzyżówki-Młynisko
9AdamZiąbka
10FilipPerekOSP Krzyżówki-Młynisko
11PrzemysławKĘDZIANA MCHU JADALI
12ArkadiuszGotkiewiczNA MCHU JADALI
13PatrykGałęzkiJANUSZE TRANSPORTU
14KacperNowakWATAHA
15PiotrPolańskiWATAHA
16PatrykGabrychowiczUNITED RUNNERS
17GRZEGORZJÓŹWIK
18Wioleta Grabarczyk
19KrzysztofBienkowski
20RenataBienkowska
21PrzemysławDomińczyk
22MateuszWojtaszczyk
23JakubPrzybylskiOwoce Leśne
24MariaDegenBrygiery OCR
25BartoszSiejakSportowy Tryb Życia
26DariuszFrątczak
27KamilKoneckiŁódź Kocha Sport
28ŁukaszStaszewskiŁódź Kocha Sport
29DamianWiadernyŁódź Kocha Sport
30RobertKołodziejek Rajsport Active
31EwaBrzeska
32Anna Wójcicka
33AdrianFilipŁódź Kocha Sport
34ArturJagodzińskiSIERADZKA SZLACHTA
35SzymonWrąbelSIERADZKA SZLACHTA
36KonradBrygierBrygiery OCR
37MateuszAndrych
38WiktorMichalczykBrygiery OCR
39PiotrKlimczakBRYGIERY OCR
40DariaKwiatkowskaBrygiery ocr
41IZABELAKELLERWieluń Biega
42TomaszKellerWieluń Biega
43RomanBoryczka
44KamilAndrych
45Przemysław Przelazly
46MICHAŁJAKUBOWSKI
47MonikaJończykBrygiery ocr
48Arkadiusz WitkowskiBrygiery OCR
49MichałJagodzińskiZGraJa
50AndrzejGraczykZgraja
51WojciechAndersGrupa Brygrowa
52MagdalenaKrysiakBrygiery OCR
53ArekLipskiBrygiery OCR
54TomaszMalczewskiBrygiery Ocr
55DanielMalczewskiBrygiery Ocr
56KonradBaranBrygiery OCR
57Michał Masłowski
58MichałSzymański Stg- Łódź


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidDaszczykAKTYWNY OSTRZESZÓW
2AgnieszkaSzałkowskaHardcorowe Wychylylybymy
3PawełPabin#Pabiny
4MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
5ŁukaszSzymański
6AnnaZiółkowskaHardocorowe Wychylylybymy
7AnitaGarnuszekPOWER TRAINING
8PatrykObrębskiNextreme


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KatarzynaPawelec
2Monika Kowalska
3Ewa Szuszkiewicz
4BartoszSzuszkiewicz
5Dariusz Jagodziński
6KrzysztofSibiński
7MarcinBartośRajsport Active
8LudwikKonradiGladiators4rfm
9MichałCHLEBICZ
10AleksandraChlebicz
11SzymonKaźmierczak
12TomaszWIŚNIEWSKI#fitdad
13Julita Titz kozaRajsport Active
14AGNIESZKADRUCIAREK
15AnnaSikoraRajsport Active
16Rafał SobczakRAJSPORT ACTIVE
17PaulinaCieślakPTCTOP
18ŁukaszCieślakPTCTOP Paulina Cieślak
19KatarzynaMaciejewska
20AleksandraŻuchowskaFlying Runners
21MichałChlebicz
22AgnieszkaZalewska
23MagdalenaAdamkiewiczKABANY Zduńska Wola
24KrzysztofTokajKABANY
25MichałWasielewskiAgregaci
26Patryk MajcherekAgregaci
27AdrianDziubałkaMS-FIT STUDIO
28MateuszDziubałkaMS-FIT STUDIO
29ArturFrączekLos locos
30Rafał PietraszewskiRajsport
31JoannaKrakowskaLos locos
32KarolinaGałęzkaAMATORES
33NataliaJaniakAMATORES
34SylwesterGrębowiczAMATORES
35DamianOgórkiewiczAMATORES
36MarcinZawadzki Fachowcy
37Kacper Szadkowski Fachowcy
38AnnaIgnasiak
39Ewelina DamasLos locos
40ArturRydzLos locos
41KrzysztofKubasikAMATORES
42Michał PotapskiFachowcy
43Wojciech Żarnecki
44PatrycjaBrzezińskaDrużyna A !
45KarolBrzezinskiDrużyna A !
46PiotrRusinLos Locos
47MateuszJarosKB Geotermia Uniejów
48AleksandraKielarRookies
49KatarzynaHećmańczukROOKIES
50Magdalena Jackowska Ekipa Aqua
51Agnieszka KosmalaEkipa Aqua
52RobertKajaKuźnia Sylwetki
53JacekLichtorKuźnia Sylwetki
54MichałDominiak
55PatrykKrawczyk
56JakubKapusta
57MonikaLutosławskaLos locos
58MagdalenaWilczynskaLos locos
59Kacper Koszela
60Mateusz PtakLISIACY
61BartłomiejWojtczak
62Patryk ŻurawskiLISIACY
63EwelinaŚlęzakLos locos
64LidiaJaniak Ekipa Cross
65KarolKubacki
66NATALIAŁAPOT-KUŚWIKEkipa Cross
67JAKUBKuświkEkipa Cross
68DominikGościniakEkipa Cross
69Beata Iwanicka Ekipa Cross
70BeataPasik-PuszczewiczEkipa Cross
71MagdalenaSztanderaEkipa Cross
72AnitaTomaszewskaCalisthenics Płock
73MichałDurkaCalistehnics Płock
74ŁUKASZZABOROWSKINextreme
75Karolina KiełpińskaCalisthenics Płock
76RenataCiskaNextreme
77AnnaZientalaLos locos
78AngelikaKujawiakEkipa aqua
79KatarzynaMolasLos locos
80MalwinaChojnacka
81PawelKuznicki
82WiktorZielińskiLISIACY
83DamianKieszkowski
84PawełBiedka31garage
85MikołajBiedka31garage
86JuliaPrus
87KamilHybśEkipa Cross
88EwelinaWoźniak
89RenataPuchowska
90AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
91JanuszKujawskiEkipa Cross
92MichałJasik
93MartaMasłowska
94KingaKoneckaŁódź Kocha Sport
95DominikaSzewczyk
96TomaszDziwiszekNextreme


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałKazimierczak
2Anna KrystynaJędrzejczak
3FilipTonkiel
4HannaWojtaszczyk
5AlicjaWojtaszczyk
6JuliaWałęsiak
7DawidŁukasik
8KacperAdamiak
9Dawid Bendinger
10AntoniAdamkiewicz
11AleksanderZiółkowski
12JuliuszRusin
13JuliaAndrzejewska
14OskarTarnowski
15IgorTarnowski
16DawidCykowski
17Bartosz Cykowski
18MateuszLutosławski