Armagedon Kamień – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidWittchen Asgard Team
2TomaszMądrowskiAsgard Team
3Krystian Kołodziej Bestie OCR Legionowo
4DariuszBaranowski
5SylwiaKalińska
6Aneta AntolikPower Training
7TomekPietrzak
8MariuszChojnackiCeków Team
9MarcinJanczewskiUnited Runners
10Michał TetkowskiUnited Runners
11ELŻBIETAGŁAZ
12Krystian KołodziejBestie OCR Legionowo
13ŁukaszChołujPWPW S.A.
14TomaszLaskowski1985
15JustinDenham
16PawełŁawrenczukRajsport Active
17PatrykKiępistyMove Factory
18ArkadiuszWiśniewskiWarriors Łódź
19MichałWochniakWarriors Łódź
20MarcinMaruszewskiNEXTREME
21KarolJag5POWER TRAINING
22KonradFarkowskiEx Team
23MaciejSerafińskiNEXTREME
24RobertSerafińskiNEXTREME
25MarekDenysiukWATAHA
26MariuszBugajHardcorowe Wychylylybymy
27Mateusz LechHardcorowe wychylylybymy
28WojciechTyczynoWATAHA
29MałgorzataRatajczakOCR TEAM ZIELONA GÓRA
30MariuszKowalskiOCR TEAM ZIELONA GÓRA
31MartaSprawkaDZIKIsquad
32MikołajKasprzykDZIKIsquad
33ArturKozłowskiRAJSPORT ACTIVE
34JacekKonewkaRAJSPORT ACTIVE
35DamianKrysztofiakUNITED RUNERS
36PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
37Piotrek Werner
38Radosław BurasHells haeven cf
39KrzysztofChmielewskiOUTDOOR TRAINING
40MaciejGrabek
41OliwerMichalakDirty Sparrows
42MichałKęsikSPARTA RUNNERS
43MichałWalczyńskiDirty Sparrows
44AnnaWójcickaHells Heaven Szczecin
45KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
46MichalSewerynowiczHardcorowe Wychylylybymy
47Marcin Piętka Hardcorowe Wychylylybymy
48TOMASZIGNACZAK
49MarkowskiFabianMSFIT GOSTYŃ
50ZbigniewPorczykPower Training
51KonradRatajczyk
52PaulinaBaranNie w Szczepionkę Team
53ŁukaszDropWATAHA
54Michał TkaczykNie W Szczepionkę Team
55KarolinaGańkoNie W Szczepionkę Team
56KrystianBaygerWATAHA
57DianaParolNie W Szczepionkę Team
58LeszekPołećWATAHA
59PiotrKarczewskiBest Beasts
60MarcinJakubczakBest Beasts
61ZygmuntMachtylBest Beasts
62PiotrKozłowski
63JacekKacperskiRASJSPORT ACTIVE
64AdrianJózwikNEXTREME
65VictoriaJarząbekCarbon Silesia Sport
66Łukasz Czyżkowski Nie W Szczepionkę Team
67KacperMICHAŁOWSKI
68KarolJóźwickiOUTDOOR TRAINING
69PrzemysławBurbulNWST
70KrystynaSitkoSocios Silesia
71AgnieszkaJaroszSocios Silesia
72NorbertWiśniewski
73Michał WiśniewskiBest Beasts
74AleksandraJastrzebskaSocios Silesia
75 BartoszSzymańskiWATAHA
76MarianAdamkiewiczWybite Jedynki
77MateuszKalwasNEXTREME
78PawełKazimierczakWarriors Łódź
79MichałHurasKuźnia Damiana
80KamilMarczukUnited Runners
81Michał Golda ASSASSIN'S TEAM OCR
82PawełJaciówWATAHA
83MichałBasiakHardcorowe Wychylylybymy
84KamilUrbańskiNEXTREME
85AleksanderWysockiWATAHA
86TomaszZgutka
87FilipCichockiPower Training
88JanBudzińskiDirty Sparrows
89MateuszGańkoNie W Szczepionkę Team
90DanielPiskałaPower Training


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1WojciechLebiedzińskiwkurw_team
2Aneta Jankowska Harpagany
3DominikSobczakHARPAGANY
4PaulinaMalinowskaHarpagany
5KrzysztofBendingerRAZEM TRENUJEMY SPORT
6GrzegorzPiętka
7KamilZimnyOSP Krzyżówki-Młynisko
8MarcinZimnyOSP Krzyżówki-Młynisko
9AdamZiąbka
10FilipPerekOSP Krzyżówki-Młynisko
11PrzemysławKĘDZIANA MCHU JADALI
12ArkadiuszGotkiewiczNA MCHU JADALI
13PatrykGałęzkiJANUSZE TRANSPORTU
14KacperNowakWATAHA
15PiotrPolańskiWATAHA
16PatrykGabrychowiczUNITED RUNNERS
17GRZEGORZJÓŹWIK
18Michał KrajewskiGrupa Grygrowa
19Wioleta Grabarczyk
20KrzysztofBienkowski
21RenataBienkowska
22PrzemysławDomińczyk
23MateuszWojtaszczyk
24JakubPrzybylskiOwoce Leśne
25MariaDegenBrygiery OCR
26BartoszSiejakSportowy Tryb Życia
27DariuszFrątczak
28KamilKoneckiŁódź Kocha Sport
29ŁukaszStaszewskiŁódź Kocha Sport
30DamianWiadernyŁódź Kocha Sport
31RobertKołodziejek Rajsport Active
32EwaBrzeska
33AdrianFilipŁódź Kocha Sport
34ArturJagodzińskiSIERADZKA SZLACHTA
35SzymonWrąbelSIERADZKA SZLACHTA
36KonradBrygierBrygiery OCR
37MateuszAndrych
38WiktorMichalczykBrygiery OCR
39PiotrKlimczakBRYGIERY OCR
40DariaKwiatkowskaBrygiery ocr
41IZABELAKELLERWieluń Biega
42TomaszKellerWieluń Biega
43RomanBoryczka
44KamilAndrych
45Przemysław Przelazly
46MICHAŁJAKUBOWSKI
47MonikaJończykBrygiery ocr
48Arkadiusz WitkowskiBrygiery OCR
49MichałJagodzińskiZGraJa
50AndrzejGraczykZgraja
51MartaPrzybylskaBrygiery OCR
52WojciechAndersGrupa Brygrowa
53MagdalenaKrysiakBrygiery OCR
54ArekLipskiBrygiery OCR
55TomaszMalczewskiBrygiery Ocr
56DanielMalczewskiBrygiery Ocr
57KonradBaranBrygiery OCR
58ŁukaszJanickiBrygiery OCR
59Michał Masłowski
60MichałSzymański Stg- Łódź
61KrystianKameckiAC Pajace
62DariuszDopieralski
63MateuszHaleczkoDzikie Dziki Gorzów
64MaciejGębczyński
65AnnaKruglak
66Katarzyna Szopińska Hell’s Heaven
67BartoszSzczygiełMove Factory
68AnnaJakubikHell’s Heaven Szczecin
69KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
70RomanNowakScanfil
71MarcinMatysiak
72MaciejKamińskiNie W Szczepionkę Team
73SemirHusseinOwoce Leśne
74AdrianBrylOwoce Leśne
75MonikaKolejDzikie Dziki Gorzow
76MariuszŁubiszRajsport Activ
77ŁukaszOlszewskiWarriors łodz
78BlankaZarzeczańska-Janasik
79JacekMałecki
80BarbaraSobczykDroga Do Ultra
81Yevhen Bohatikov
82KrzysztofKołakowski
83GrzegorzOsiknie w szczepionke team
84TomaszKalniukNie w Szczepionkę Team
85DominikaKępskaBrygiery OCR
86Artur Radomski
87ErykKędziorek
88RomanZawadzkiDyszle
89KrzysztofPiestrzyńskiDyszle
90PrzemysławLipieckiPrzeszkodowo.pl
91JerzyPiotrowskiNie w szczepionkę
92ArturMatejczykOUTDOOR TRAINING
93TomaszRomańczukOUTDOOR TRAINING
94JakubLenartowiczdyszle
95PatrykSmoligaDyszle
96MarcinGieraOD PONIEDZIAŁKU
97AdamSkonieczko
98BolesławSprawkaSTFsquad
99DariuszWoźniak
100AnnaGagatek-WoźniakWieluń Biega
101PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
102KarolinaLichańskaNie w szczepionkę team
103DamianPęteckiHell's Heaven Szczecin
104LinusLewandowskiHomokomando
105RafałBelkaHomokomando
106RafałMałekWATAHA
107DawidBuła


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidDaszczykAKTYWNY OSTRZESZÓW
2AgnieszkaSzałkowska
3PawełPabin#Pabiny
4MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
5ŁukaszSzymański
6AnnaZiółkowskaHardocorowe Wychylylybymy
7AnitaGarnuszekPOWER TRAINING
8PatrykObrębskiNextreme
9MaciekFrydrychWATAHA
10ŁukaszŁąckiHardcorowe Wychylylybymy
11PiotrGniewekNinja Squad Lublin
12GrzegorzWójcik
13RafałMantyckiNinja Squad Lublin
14KarolKudrelek
15JakubNowakowski
16WojciechSobierajskiOCRA POLAND
17BolesławSobierajskiOCRA POLAND
18Krzysztof SobierajskiOCRA POLAND
19KrystianMaciejewskiBestie OCR Legionowo
20TomaszBonisławskiBestie OCR Legionowo
21KamilDobrowolskiBestie OCR Legionowo
22JanuszGórzyńskiBESTIE OCR LEGIONOWO
23KonradGórzyńskiBESTIE OCR LEGIONOWO
24MonikaKuleszaBestie OCR Legionowo
25DANIELBURDZYBestie OCR Legionowo
26JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
27PawełBudzyńskiTeam OCR Budzyniaki
28AdamBłaszczykMS - FIT STUDIO
29JekatierinaWorobiewa POWER TRAINING
30TomaszPrykowskixRunners
31MacieDworczak Runaway team
32MarelMierzickiPower Training
33SławomirJastrzębskiBestie OCR Legionowo
34WojciechWojtyszynxRunners
35PaulinaWołczek


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KatarzynaPawelec
2Monika Kowalska
3Ewa Szuszkiewicz
4BartoszSzuszkiewicz
5Dariusz Jagodziński
6KrzysztofSibiński
7MarcinBartośRajsport Active
8LudwikKonradiGladiators4rfm
9MichałCHLEBICZ
10AleksandraChlebicz
11SzymonKaźmierczak
12TomaszWIŚNIEWSKI#fitdad
13Julita Titz kozaRajsport Active
14AGNIESZKADRUCIAREK
15AnnaSikoraRajsport Active
16Rafał SobczakRAJSPORT ACTIVE
17PaulinaCieślakPTCTOP
18ŁukaszCieślakPTCTOP Paulina Cieślak
19KatarzynaMaciejewska
20AleksandraŻuchowskaFlying Runners
21SzymonKałużnySTRIKER TUREK
22AgnieszkaZalewska
23KrzysztofTokajKABANY
24MichałWasielewskiAgregaci
25Patryk MajcherekAgregaci
26AdrianDziubałkaMS-FIT STUDIO
27MateuszDziubałkaMS-FIT STUDIO
28ArturFrączekLos locos
29Rafał PietraszewskiRajsport
30JoannaKrakowskaLos locos
31KarolinaGałęzkaAMATORES
32NataliaJaniakAMATORES
33SylwesterGrębowiczAMATORES
34DamianOgórkiewiczAMATORES
35Kacper Szadkowski Fachowcy
36AnnaIgnasiak
37Ewelina DamasLos locos
38ArturRydzLos locos
39KrzysztofKubasikAMATORES
40Michał PotapskiFachowcy
41Wojciech Żarnecki
42PatrycjaBrzezińskaDrużyna A !
43KarolBrzezinskiDrużyna A !
44PiotrRusinLos Locos
45MateuszJarosKB Geotermia Uniejów
46AleksandraKielarRookies
47KatarzynaHećmańczukROOKIES
48Magdalena Jackowska Ekipa Aqua
49Agnieszka KosmalaEkipa Aqua
50RobertKajaKuźnia Sylwetki
51JacekLichtorKuźnia Sylwetki
52MichałDominiak
53PatrykKrawczyk
54JakubKapusta
55MonikaLutosławskaLos locos
56MagdalenaWilczynskaLos locos
57Mateusz PtakLISIACY
58BartłomiejWojtczak
59Patryk ŻurawskiLISIACY
60EwelinaŚlęzakLos locos
61LidiaJaniak Ekipa Cross
62KarolKubacki
63NATALIAŁAPOT-KUŚWIKEkipa Cross
64JAKUBKuświkEkipa Cross
65DominikGościniakEkipa Cross
66Beata Iwanicka Ekipa Cross
67BeataPasik-PuszczewiczEkipa Cross
68MagdalenaSztanderaEkipa Cross
69AnitaTomaszewskaCalisthenics Płock
70MichałDurkaCalistehnics Płock
71ŁUKASZZABOROWSKINextreme
72Karolina KiełpińskaCalisthenics Płock
73RenataCiskaNextreme
74AnnaZientalaLos locos
75AngelikaKujawiakEkipa aqua
76KatarzynaMolasLos locos
77MalwinaChojnacka
78PawelKuznicki
79WiktorZielińskiLISIACY
80DamianKieszkowski
81PawełBiedka31garage
82MikołajBiedka31garage
83JuliaPrus
84KamilHybśEkipa Cross
85EwelinaWoźniak
86RenataPuchowska
87AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
88JanuszKujawskiEkipa Cross
89MichałJasik
90MartaMasłowska
91AndrzejSypniewskiEkipa Aqua
92KingaKoneckaŁódź Kocha Sport
93DominikaSzewczyk
94TomaszDziwiszekNextreme
95Sandra Wiśniewska
96ŁukaszMaciejewskiRAJSPORT ACTIVE
97EdytaMarkiewiczFlying Runners
98HubertGawron
99RobertPrzybył
100JakubPazdecki
101AgnieszkaPiwowarczyk
102PatrycjaGrodeckaCalisthenics Płock
103AnnaPietrzakAŁT
104KarolinaPietrzakAŁT
105AleksandraPoźniak
106DanutaPAPKAAŁT
107MichałPapkaAŁT
108Artur Dominiak
109MikołajWiśniewskiNextreme
110DawidPiaseckiCalisthenics Płock
111PatrykGałęzkiAMATORES
112PatrykNowacki
113JustynaTrenogowEkipa Aqua
114ElizaTurowskaEkipa Aqua
115ŁukaszSzewczykEkipa z Aqua Parku
116AgnieszkaPalczyńskaROOKIES
117AndrzejPalczynskiROOKIES
118MateuszZimnyWataha
119AndrzejJanaszczykWataha
120PrzemekBilskiWataha
121GrzegorzPietrzykowski31 Garage
122WeronikaCzaderskaX-team Special Forces
123WiolettaPrzybylskaKABANY
124KrzysztofKrakowskiLos locos
125MariuszRoszczykSMCM
126MichalKaczmarskiDZIKIsquad
127KATARZYNA GRUETZMACHERRUNAWAY TEAM
128Dominik JUSZKIEWICZ Ms-fit stydio
129EdytaMaćkowska
130JakubRybarczykMS-FIT GOSTYŃ
131PiotrKołosowskiKungFu Panda 4 Life
132Michał Waliszek WATAHA
133KrzysztofCypryanMS-FIT STUDIO
134SaraJahelDZIKIsquad
135PaulinaCałczyńskaDZIKIsquad
136ArturKołodziej
137Małgorzata Kowalczyk
138Małgorzata Leja
139AnnaKołodziej
140JoannaMarciniakDZIKIsquad
141KatarzynaGałuszyńska Active Flow
142ŁukaszGałuszyńskiActive Flow
143JuliaMarciniakDZIKIsquad
144JUSTYNABOGACZ-CHOJNACKA-
145PawełGałuszyńskiActive Flow
146MarekSiemek
147AndrzejMajchrzakMS-FIT STUDIO
148MichałWaleńskiMS-FIT STUDIO
149MichałSzewczykKABANY Zduńska Wola
150WojciechBroda
151PiotrGóreckiActive Flow
152MarcinLaskowskiMad Runners
153KarolinaKardasROOKIES
154NataliaMewaldLos locos
155Grzegorz SzulcDZIKIsquad
156TomaszDrymel
157MonikaWiśniewska
158MarcelWiśniewski
159KrzysztofMarchewkaFachowcy
160FilipAndrzejczakTroskliwe misie
161IzabelaNoculakTroskliwe misie
162KatarzynaSobkiewiczENAX RUN4FUN
163MichałSobkiewiczENAX RUN4FUN
164PiotrLewickiEkipa Aqua
165GrzegorzBryła
166DanielKurdyk
167RobertSuchockiWATHA
168HannaMałekUnited Runners
169MateuszPlotaKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
170SebastianŚwierczROOKIES
171NataliaŚwierczROOKIES
172PrzemysławPawelecROOKIES
173Radosław Wardęga OSP KAMIEŃ
174JakubBaran
175PrzemysławLaskowskiCalisthenics Płock
176PiotrPilarczykOSP KAMIEŃ
177Tomasz KołodziejczykOSP KAMIEŃ
178MonikaDanielNinja Squad Lublin
179MartaUrbańskaNEXTREME
180DariaNadera
181MarekMoszczyński
182MagdalenaAdamkiewiczKABANY Zduńska Wola
183KamilChojnacki
184Dorota Antczak AŁT
185KrzysztofOrankiewiczNEXTREME
186ArkadiuszRykowski
187PrzemekPabijańczykWataha


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałKazimierczak
2Anna KrystynaJędrzejczak
3FilipTonkiel
4HannaWojtaszczyk
5AlicjaWojtaszczyk
6JuliaWałęsiak
7DawidŁukasik
8KacperAdamiak
9Dawid Bendinger
10AntoniAdamkiewicz
11AleksanderZiółkowski
12JuliuszRusin
13JuliaAndrzejewska
14OskarTarnowski
15IgorTarnowski
16DawidCykowski
17Bartosz Cykowski
18MateuszLutosławski
19Przemysław Matysiak
20LenaPtasińska
21AlicjaŚLEBOCKA
22HannaTrenogow
23PolaObrębska
24JAKUBWiśniewski
25AleksanderJanutka
26MiłoszWitman
27LenaBogucka
28Jakub Jackowski
29AdrianPilarczyk
30IzabelaPilarczyk
31OskarBudziński
32Borys Chmiela
33MajaGałuszyńska
34HannaKubacka
35LenaKubacka
36MilenaŁącka
37IgnacyŁącki
38AdamWojech
39AleksanderSkórzewski
40Wiktor Goszczyński
41Gabriel Włodarski
42AlicjaChlebicz
43MarcelDrymel
44Wiktoria Goszczyńska
45MarcelinaStaszak
46NikolaPrzepiórka
47IngaBanasiak
48IgorMarczak
49BartoszMarczak
50IsmenaJaworska
51Ismena Jaworska
52AntoniDominiak
53AntoninaKurdyk
54JanKurdyk
55Wiktoria Goszczyńska
56FilipGolda
57MARTAGRZELAK
58AlicjaKliber
59PiotrKliber
60FilipTomalak
61LenaGałęzka
62ZuzannaBrodziak
63DawidBieliński
64FranciszekZawidzki
65KacperBruź
66EwaDaniel
67Wojtek Daniel
68GabrielaNieborak
69NadiaAleksandrzak
70Nikola Komala
71LenaŚlęzak
72AntoniŚlęzak
73EwaGórecka
74Helena Drymel


Mały Pomarańczowy Wojownik

LPImięNazwiskoDrużyna
1WitoldBuczkowski
2BartoszAdamkiewiczVERA SPORT
3OliwierGlazerKlonowe Team
4MikołajGlazerKlonowe Team
5TomaszPuchowski
6KrystianWoźniak
7StanisławGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
8KAROLINAŚLEBOCKANEXTREME JUNIOR
9BorysObrębskiNextreme Junior
10FranciszekObrębskiNextreme Junior
11JanLewandowskiNextreme Junior
12WojciechLewandowskiNextreme Junior
13MajaCiskaNextreme Junior
14MaciejCiskiNextreme Junior
15SzymonCiskiNextreme Junior
16NikolaMarkowska
17SzymonWiśniewskinextreme junior
18MateuszBogucki
19Fabian KozłowskiNextreme Junior
20LEONARDGRUETZMACHERRUNAWAY TEAM
21NIKODEMGRUETZMACHERRUNAWAY TEAM
22AlicjaGugala
23NinaGałuszyńskaActive Flow
24Wiktor Tereszkiewicz
25FabianKołodziejek Rajsport Active
26SzymonCHLEBICZ
27NADIAGoszczyńska
28OliwiaChojnacka
29Gabriela TarkaJungle Nextreme
30KajaLewickaFirefly
31DominikGoldaASSASSIN'S TEAM OCR
32MarcinGrzelak-
33Oliwka JuszkiewiczUks1-Ms fit
34HaniaJuszkiewiczMłode orły
35LenaChojnackaNinja Lenus Ninja Nadius
36AlexanderFloriaNextreme Junior
37NadiaMarkowskaMS-FIT STUDIO
38Jakub Mielczarek Kaliski Klub Karate Kyokushinkai