Armagedon Opole – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AdamBochenekDZIADY OCR
2MonikaAdamkiewiczWYBITE JEDYNKI
3ROBERTGÓRNIAKEx Team
4MarekDenysiukWATAHA
5ŁukaszDropWATAHA
6PawełSchmidtBeFit24Team
7KrzysztofWąsowicz
8WojciechTyczynoWATAHA
9JakubWojas1987
10SzymonMajchrzykKuźnia Damiana
11PAWEŁKARLIKCarbon Silesia Sport
12VictoriaJarząbekCarbon Silesia Sport
13SzymonGrzegorzycaCarbon Silesia Sport
14BogdanGołębiowskiCarbon Silesia Sport
15KrzysztofDolataSOCIOS SILESIA
16SzymonJaskólskiCarbon Silesia Sport
17DamianGrudniokCarbon Silesia Sport
18JanuszRygołKuźnia Damiana
19PawełŻyłkaKlepper sp. z o.o.
20MarcinLebiodaSocios Silesia
21MarcinGawronETRANS TEAM
22WojciechWysłuchAkademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu
23SebastianStarczykOKB ODRA OPOLE
24KatarzynaKlejnowskaSOCIOS SILESIA
25SebastianStamatelEtrans Team
26Piotr Pontus
27Łukasz Moczko
28DamianGachKuźnia Damiana
29PiotrJaskólskiCARBON SILESIA SPORT
30MateuszKlejnowskiSOCIOS SILESIA
31MichałOpalińskiEtrans Team
32MałgorzataRatajczakOCR TEAM ZIELONA GÓRA
33PawełPolańskiWATAHA
34MateuszOślizłoEtrans Team
35AgnieszkaKoziakKB ODRA OPOLE
36KrystianWojewódkaEtrans Team
37JacekWróbelEx Team
38DamianGarbaczEtrans Team


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1GrzegorzPiętka#1973
2MaciekSwendrowski
3MateuszPipa
4IzabelaKellerWieluń Biega
5TomaszKellerWieluń Biega
6GrzegorzPiętkaST3 Offshore sp. z o.o.
7JoannaBiegańskaKuźnia Damiana
8MarceliKuklaZPiT Rzeszowiacy
9KingaGawikowskaKuźnia Damiana
10WojciechBykowskiKuźnia Damiana
11BartłomiejJurokKuźnia Damiana
12RenataGawlikowskaKuźnia Damiana
13Michał ŁaskawskiBeFit24Team
14WojciechŁąckiGrubiorze Lotajom
15szymonStachowiczKuźnia Damiana
16AndrzejFrydrychCT Retro Team
17MałgorzataWaszkielewiczKurnik squad
18Krzysztof WojkowskiKurnik squad
19ŁukaszKociszewski
20MariaKociszewska
21DorotaMikłuszka
22Łukasz Kopciuch
23DamianKasperczykŁowcy pierożków
24SzymonPosmyk
25PiotrPerucki
26RomanBoryczka
27DominikaNiesłony
28KamilMałek
29JarosławProkopczyk
30JarekOlszewskiSFORA TEAM
31RomanTrojan
32RAFAŁKOCHANOWSKITRANS EKSPERT
33Urszula Strzałkowska BBL OPOLE
34JakubGolaMetalowiec !
35MaciejŚcigaj1983
36Jacek Cichoń
37ŁukaszWilczekI belongs to Jesus
38AdamPetryk
39Mirosław RymarzKB ODRA OPOLE
40MichałPrzybyła
41SebastianCzechASC AUTO
42DamianWieczorek
43SzymonSarowski
44MarcinBrylski
45AndrzejCzech
46Andrzej Łukaszczykiewicz RMF4RT GLADIATORS
47ArkadiuszGibałaHa-Tfu
48BartłomiejKulejHa-Tfu
49TomaszWiktorHa- Tfu
50PrzemysławLipieckiprzeszkodowo.pl
51SzymonNolbertPędzące gwoździe
52Anna Gagatek-WoźniakWieluń Biega
53DawidBurda
54OleksandrTymofieiev
55KrzsyztofGnidaHa-Tfu
56AdamWalczyk
57BeataMizeraKuźnia Damiana
58SławomirWajdaSFORA TEAM
59MagdalenaWajdaSFORA TEAM
60BartłomiejKleinschmidt
61SzymonSamardak
62PatrykKuczer
63ŁukaszGałązka Sieradzkie Harpagany
64KamilSzkudlarekSieradzkie Harpagany
65DAwidGibasSOCIOS SILESIA
66MarcinMańczyński
67RafałMatysiok
68LeszekPołećWATAHA
69MarcinSekutowskiSFORA TEAM
70ŁukaszBuczakALKO TEAM RYBNIK
71AdrianBielichAlko team Rybnik
72DawidDłubisSweet Street
73ArturHajdugaSweet street


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
2MariuszWiktorowiczRajsport Active
3KonradGołębiowskiCarbon OCR Racing Team
4MaciekFrydrychWATAHA
5JózefChmielorzCARBON OCR RACING TEAM
6DonataChmielorzCARBON OCR RACING TEAM
7TomaszGołębiowskiCarbon Silesia Sport
8AdamGumielaMelvit Team
9TobiaszJankowskiEvent Hostel
10MichałCempulikCarbon Silesia Sport
11AnnaTrojanDZIADY OCR
12ArturKaflowskiSOCIOS SILESIA
13PawełSzymańskiSOCIOS SILESIA
14KrzysztofPodmagórskiSOCIOS SILESIA


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcinBartośRajsport Active
2BartłomiejGłodekFanatycy z Gór
3KacperGłodekFanatycy z Gór
4DariuszJagodziński
5DamianMACYNA
6JoannaWawrzyniak
7ARTURPUDABBZG
8MarekWitkowskiSkończeni OCR
9SEBASTIANPUDASKOŃCZENI OCR
10MariuszWiktorowiczRajsport Active
11KarolinaJakóbczakMennica Papieska
12PatrycjaZiółkowska
13DamianGachKuźnia Damiana
14TomaszFilipiuk
15mirosławwiśniowskiBronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
16BartoszJakubaszek
17MichałCHLEBICZPotrzymaj mi piwo
18BeataBiernacka
19DawidKubikCarbon Silesia Sport
20AgnieszkaSzymańskaCarbon Silesia Sport
21ŁukaszKąkolGang Świeżaków
22JacekKrawiecGang Świeżaków
23MateuszSzelągGang Świeżaków
24Marcin ĆwikłowskiGang Świeżaków
25CezaryJanoszekGang Świeżaków
26PiotrSamulGang Świeżaków
27Sylwia BartłomiejczykSocios Silesia
28PawełWoźniakGang Świeżaków
29DawidWochnik
30ErykWalterGang Świeżaków
31KacperGrycanGang Świeżaków
32ŁukaszDomoradzkiGang Świeżaków
33AGNIESZKADRUCIAREK
34MateuszStadnickiSportowa Doxa
35Małgorzata Okos-Bejczuk
36DominikaKarbowiakKuźnia Sylwetki
37MagdaSzpikowska Kuźnia Sylwetki
38KlaudiaKucaKuźnia Sylwetki
39MateuszKobieniaOdra Opole
40KingaLejczak
41JustynaKorbaczyńskaKuźnia Sylwetki
42CezariuszBień
43YuriiChernysh
44MarcinKornackiKuźnia Sylwetki
45MichałBiałek Akademia Sportu 4 Żywioły
46KatarzynaLorenc
47ŁukaszLorenc
48RafałZabilskiNiebezpieczni Ministranci II
49PawełPieczonkaNiebezpieczni Ministranci II
50AnnaJanik
51PaulinaNowakowska
52MagdalenaŚwiderska
53MarekKolasaITACY BIEGACZE
54DominikaTarabaszITACY BIEGACZE
55ŁukaszKubaszczykITACY BIEGACZE
56AngelikaPodrazaITACY BIEGACZE
57WojciechOżgaITACY BIEGACZE
58PAWEŁTROJANITACY BIEGACZE
59MateuszStefańskiBasen NWK
60MariuszWróblewskiITACY BIEGACZE
61Jarosław Grabczak ITACY BIEGACZE
62Alicja Matusik Loszka
63Joanna Gorzała
64MarcinSnelaITACY BIEGACZE
65SONIASICIŃSKAKuźnia Sylwetki
66IonaKoniecznyITACY BIEGACZE
67HANNAJONASZITACY BIEGACZE
68BartoszMachajski ITACY BIEGACZE
69JustynaBaranowskaKuźnia Sylwetki
70ArkadiuszMądro Alpha Spirit
71NataliaAdamowiczSlow jogg team Wołczyn
72MagdalenaCieślickaSlow-Jogg! team Wołczyn
73annamikołajczykSlow-jogg ! Team Wołczyn
74danutamaszkaSlow-jogg ! Team Wołczyn
75dorotaozgaSlow-jogg ! Team Wołczyn
76katarzynaboronowskaSlow-jogg ! Team Wołczyn
77BeataOlaniszynSlow-Jogg! Team Wołczyn
78KatarzynaMuzykaSlow-Jogg! Team Wołczyn
79AnetaPalewicz Slow-jogg! team Wołczyn
80Liubov HalanLoszka
81AnnaŚwiątek-TokarskaSlow-jogg ! Team Wołczyn
82JustynaPawłowskaslow-jogg ! team Wołczyn
83JoannaBorowskaBorówy
84RafałBorowskaBorówy
85Mateusz Komada
86WojciechBiałowąsWąsiur Team
87ŁukaszJamaThe 300 Legendary Race Team
88KamilSawicki
89RafałLorc
90Marzena TymuraSlow Jogg Team Wołczyn
91RenataBarSlow-jogg !Team Wołczyn
92TomaszRilling
93ŁukaszRilling
94WojciechGranek
95PawełPiotrowski
96MateuszGłowniak
97KatarzynaKasztankiewicz
98JarosławMarcisz
99Magdalena DargiewiczSlow-Jogg ! team Wołczyn
100MartaGruchalska
101MalgorzataDąbrowska CROSSFITOPOLE
102NataliaMatykiewicz CROSSFITOPOLE
103Łukasz Matykiewicz CROSSFITOPOLE
104Agnieszka RogalaCROSSFITOPOLE
105AnnaDudka-KalinowskaCROSSFITOPOLE
106SebastianKalinowskiCROSSFITOPOLE
107AnnaDudkaCROSSFITOPOLE
108MichałWójcik
109Mirosław DudkaCROSSFITOPOLE
110Grzegorz Ożóg CROSSFITOPOLE
111Katarzyna Ożóg CROSSFITOPOLE
112KatarzynaGuzik CROSSFITOPOLE
113Zbyszek Marczuk CROSSFITOPOLE
114SylwiaMusiolik
115Marcin Zawadzki Fachowcy
116Kacper Szadkowski Fachowcy
117Michał Potapski Fachowcy
118ŁukaszDzido
119PatrykJurkiewiczPerszingi z majorki
120KarolinaMarchewiczPerszingi z majorki
121MiriamChojnackaPerszingi z majorki
122AgnieszkaTomaszewska
123Agnieszka Malinowska
124JakubRybarczykMS-FIT
125MarinsSzumarCROSSFITOPOLE
126AgnieszkaRadziewicz
127KrzysztofZyga
128DanielŁomaga
129AgnieszkaNowakFizjoloszki
130MartaSkulskaFizjoloszki
131MarcinLaskowskiMad Runners
132MateuszJurczyński Fizjoloszki
133TomaszKałużaFizjoloszki
134BarbaraNowakFizjoloszki
135DominikaNowakFizjoloszki
136Łukasz Mączka Fizjoloszki
137SEBASTIAN MAJEWSKI Snus team
138DanielBorysowski
139DariuszZIMOCHCROSSFITOPOLE
140Jacek Chochorowski Fizjoloszki
141MaciejMigaCROSSFITOPOLE
142MagdalenaKatoloWilk Trenuje Family
143CezaryTomczakCezariusze
144MaciejZabawa
145Malwina Chojnacka
146KamilAdamusBiegam, bo mnie ludzkość denerwuje xD
147MartynaCharustaDo Porzygu OCR Team
148AndrzejCharustaDo Porzygu OCR Team
149AnnaKluczna
150EdytaWalentek


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1SZYMONMACYNA
2MajaSzustak
3SZYMONPUDA
4IGORPUDA
5Przemysławmagnuszewski
6hannamagnuszewska
7MaxymilianMikoda
8IGACERKOWNIAK
9ZuzannaKrawiec
10JuliaHrycaj
11WeronikaKozłowska
12FilipKozłowski
13NataliaMarcisz
14MichałPieczonka
15Antonina Nowakowska
16DorianLis
17EmiliaŚwięcicka
18LilianaŚwięcicka
19IgorZwierz
20Lena Zwierz
21TymoteuszSedlaczek
22MartaSzwec
23OliwierWajda
24AlexWajda
25OskarBudziński
26JakubBorowski
27LenaZeżuła
28OliwiaPrzywara
29Filip Nowak
30KamilPiziak
31Paulinka Rymarz
32IgorAdamczyk
33AlicjaKarasek
34BiankaSutowicz
35BartoszSutowicz
36MateuszJakuczek
37MichałOłowiany
38MaciejMarciniak
39DAGMARACzech
40WojciechGruchalski
41MiłoszWójcik
42MateuszWójcik
43Mikołaj Sawicki
44DominikGajowniczek
45AdamMusiolik
46MirosławTęgosik
47SzymonMichalski
48MateuszWróbel
49WiktorPiotrowski
50FilipKleinschmidt
51AlicjaKozielska
52ZuzannaKozielska
53MateuszCzech
54Ksawery Krawczyk
55SzymonJanoszek
56szymonsikora
57bartosz sikora
58KubaMańczyński
59FilipMańczyński
60MilenaWielichowska
61KornelDziewit
62KUBADESPERAK
63MajaBoryka
64AlicjaSekutowska
65JuliaCharusta
66SzymonCzech