Armagedon Opole – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AdamBochenekDZIADY OCR
2MonikaAdamkiewiczWYBITE JEDYNKI
3ROBERTGÓRNIAKEx Team
4MarekDenysiukWATAHA
5ŁukaszDropWATAHA
6PawełSchmidtBeFit24Team
7KrzysztofWąsowicz
8WojciechTyczynoWATAHA
9JakubWojas1987
10SzymonMajchrzykKuźnia Damiana
11PAWEŁKARLIKCarbon Silesia Sport
12VictoriaJarząbekCarbon Silesia Sport
13SzymonGrzegorzycaCarbon Silesia Sport
14BogdanGołębiowskiCarbon Silesia Sport
15KrzysztofDolataSOCIOS SILESIA
16SzymonJaskólskiCarbon Silesia Sport
17DamianGrudniokCarbon Silesia Sport
18JanuszRygołKuźnia Damiana
19PawełŻyłkaKlepper sp. z o.o.


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1GrzegorzPiętka#1973
2MaciekSwendrowski
3MateuszPipa
4IzabelaKellerWieluń Biega
5TomaszKellerWieluń Biega
6GrzegorzPiętkaST3 Offshore sp. z o.o.
7PiotrPolańskiWATAHA
8KacperNowakWATAHA
9JoannaBiegańskaKuźnia Damiana
10MarceliKuklaZPiT Rzeszowiacy
11KingaGawikowskaKuźnia Damiana
12WojciechBykowskiKuźnia Damiana
13BartłomiejJurokKuźnia Damiana
14RenataGawlikowskaKuźnia Damiana
15Michał ŁaskawskiBeFit24Team
16WojciechŁąckiGrubiorze Lotajom
17szymonStachowiczKuźnia Damiana
18AndrzejFrydrychCT Retro Team
19MałgorzataWaszkielewiczKurnik squad
20Krzysztof WojkowskiKurnik squad
21ŁukaszKociszewski
22MariaKociszewska
23DorotaMikłuszka
24Łukasz Kopciuch
25DamianKasperczykŁowcy pierożków
26SzymonPosmyk
27PiotrPerucki
28RomanBoryczka
29DominikaNiesłony
30KamilMałek
31JarosławProkopczyk
32JarekOlszewskiSFORA TEAM
33RomanTrojan
34WojciechBiałowąsWąsiur Team
35RAFAŁKOCHANOWSKITRANS EKSPERT
36Urszula Strzałkowska BBL OPOLE
37JakubGolaMetalowiec !
38MichałSolarzWATAHA
39MaciejŚcigaj1983
40Jacek Cichoń
41ŁukaszWilczekI belongs to Jesus
42AdamPetryk


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
2MariuszWiktorowiczRajsport Active
3KonradGołębiowskiCarbon OCR Racing Team
4MaciekFrydrychWATAHA
5TomaszGołębiowskiCarbon Silesia Sport
6AdamGumielaMelvit Team
7TobiaszJankowskiEvent Hostel


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcinBartośRajsport Active
2BartłomiejGłodekFanatycy z Gór
3KacperGłodekFanatycy z Gór
4DariuszJagodziński
5DamianMACYNA
6JoannaWawrzyniak
7ARTURPUDABBZG
8MarekWitkowskiSkończeni OCR
9SEBASTIANPUDASKOŃCZENI OCR
10MariuszWiktorowiczRajsport Active
11KarolinaJakóbczakMennica Papieska
12PatrycjaZiółkowska
13DamianGachKuźnia Damiana
14TomaszFilipiuk
15mirosławwiśniowskiBronowickie Centrum Ubezpieczeniowe
16BartoszJakubaszek
17MichałCHLEBICZPotrzymaj mi piwo
18BeataBiernacka
19DawidKubikCarbon Silesia Sport
20AgnieszkaSzymańskaCarbon Silesia Sport
21ŁukaszKąkolGang Świeżaków
22JacekKrawiecGang Świeżaków
23MateuszSzelągGang Świeżaków
24Marcin ĆwikłowskiGang Świeżaków
25CezaryJanoszekGang Świeżaków
26PiotrSamulGang Świeżaków
27Sylwia BartłomiejczykSocios Silesia
28PawełWoźniakGang Świeżaków
29DawidWochnik
30ErykWalterGang Świeżaków
31KacperGrycanGang Świeżaków
32ŁukaszDomoradzkiGang Świeżaków
33AGNIESZKADRUCIAREK
34MateuszStadnickiSportowa Doxa
35Małgorzata Okos-Bejczuk
36DominikaKarbowiakKuźnia Sylwetki
37MagdaSzpikowska Kuźnia Sylwetki
38KlaudiaKucaKuźnia Sylwetki
39MateuszKobieniaOdra Opole
40RobertKajaKuźnia Sylwetki
41KingaLejczak
42JustynaKorbaczyńskaKuźnia Sylwetki
43CezariuszBień
44YuriiChernysh
45MarcinKornackiKuźnia Sylwetki
46JacekLichtorKuźnia Super Team
47MichałBiałek Akademia Sportu 4 Żywioły
48KatarzynaLorenc
49ŁukaszLorenc
50RafałZabilskiNiebezpieczni Ministranci II
51PawełPieczonkaNiebezpieczni Ministranci II
52AnnaJanik
53PaulinaNowakowska
54MagdalenaŚwiderska
55MarekKolasaITACY BIEGACZE
56DominikaTarabaszITACY BIEGACZE
57ŁukaszKubaszczykITACY BIEGACZE
58AngelikaPodrazaITACY BIEGACZE
59WojciechOżgaITACY BIEGACZE
60PAWEŁTROJANITACY BIEGACZE
61MateuszStefańskiBasen NWK
62MariuszWróblewskiITACY BIEGACZE
63Jarosław Grabczak ITACY BIEGACZE
64Alicja Matusik Loszka
65Joanna Gorzała
66MarcinSnelaITACY BIEGACZE
67SONIASICIŃSKAKuźnia Sylwetki
68IonaKoniecznyITACY BIEGACZE
69HANNAJONASZITACY BIEGACZE
70BartoszMachajski ITACY BIEGACZE
71JustynaBaranowskaKuźnia Sylwetki
72ArkadiuszMądro Alpha Spirit
73NataliaAdamowiczSlow jogg team Wołczyn
74MagdalenaCieślickaSlow-Jogg! team Wołczyn
75annamikołajczykSlow-jogg ! Team Wołczyn
76danutamaszkaSlow-jogg ! Team Wołczyn
77dorotaozgaSlow-jogg ! Team Wołczyn
78katarzynaboronowskaSlow-jogg ! Team Wołczyn
79BeataOlaniszynSlow-Jogg! Team Wołczyn
80KatarzynaMuzykaSlow-Jogg! Team Wołczyn
81AnetaPalewicz Slow-jogg! team Wołczyn
82Liubov HalanLoszka
83AnnaŚwiątek-TokarskaSlow-jogg ! Team Wołczyn


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1SZYMONMACYNA
2MajaSzustak
3SZYMONPUDA
4IGORPUDA
5Przemysławmagnuszewski
6hannamagnuszewska
7MaxymilianMikoda
8IGACERKOWNIAK
9ZuzannaKrawiec
10JuliaHrycaj
11WeronikaKozłowska
12FilipKozłowski
13NataliaMarcisz
14MichałPieczonka
15Antonina Nowakowska
16DorianLis
17EmiliaŚwięcicka
18LilianaŚwięcicka
19IgorZwierz
20Lena Zwierz
21TymoteuszSedlaczek
22MartaSzwec
23OliwierWajda
24AlexWajda
25OskarBudziński