Bieg Leśny Teodory

Bieg 10km

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Opłata Numer startowy
1 Jarosław Chmielewski Łask Rajsport Active 1
2 Agata Koszacka Łask 150
3 Artur Janecka Łask Bieging Team Zelów 2
4 Julita TITZ KOZA Łódź 3
5 Adam Bogacki Łask Team Cygana i Pająka 346
6 Mateusz Szlęk Rososza Rajsport Active 5
7 Arkadiusz Bednarek Burzenin 6
8 Marcin Różański Warszawa Rajsport Active 291
9 Elżbieta Głaz Sieradz Rajsport Active 290
10 Adam Żyła Łask BWM Team 22
11 Linka Szyktanc Pabianice Team-S.C    
12 Dariusz Cieślak Lichawa Rajsport Actie Team    
13 Joanna Krawczyńska Łódź 62
14 Roman Nowak Sieradz SCANFIL Sieradz 379
15 Magdalena Grobelna Przygon    
16 Damian Rybarczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola    
17 Monika Hetmanek Pabianice O Co Biega 8
18 Paweł Majdecki Łask    
19 DOMINIK DYONIZIAK Zduńska Wola Ghosts Runners    
20 Darek Wójcicki Zduńska Wola 9
21 Ryszard Sroka Łódź 63
22 Joanna Wytykowska Łódź Rysie 10
23 Roman Krupa Łódź 47
24 Artur Wieczorek Chociw 223
25 Marek Czubiński Łódź    
26 Agata Szplit Pabianice Korona Pabianice 15
27 Anna Szmidt-Pawłowska Pabianice 16
28 Agnieszka Mucha Łódź 17
29 Marcin Mucha Łódź 18
30 Magda Leśniczak Inczew Rajsport Active 152
31 stansław Laszczak łask BBL Zduńska Wola 101
32 Robert Świtoń Sieradz Rajsport Active    
33 Przemek Wawrzyniak Sieradz RAJSPORT ACTIVE TEAM    
34 Sławomir Chałubiński Łask 19
35 KATARZYNA KOLASIŃSKA ŁASK 100
36 Dariusz Jagodziński Piotrków Tryb Piotrków Biega 20
37 Agnieszka Zagłoba Sieradz Rajsport active    
38 Grzegorz Walczak Buczek    
39 Tomasz Niewieczerzał Bełchatów    
40 Bartłomiej Świeszczak Łask    
41 Dawid Bacia Łask Rajsport Active 23
42 Sławomir GAJDA Wadlew Osp Wadlew 24
43 Iwona Wojcieszak Kalisz Tup tup razem 27
44 Bronisław Świątek Kalisz Tup tup razem 28
45 Kamil Sowała Brzyków 328
46 Arkadiusz Iskra Łódź 138
47 PIOTR JASZCZAK ŁÓDŹ 32
48 Arkadiusz Piotrowski Rydzyny 175
49 Patrycja Leonarczyk Łódź SRTG Łódź    
50 Genowefa Lange Bełchatów Biegaj z Juveną 35
51 Krzysztof Brzeziński Łask 36
52 Tomasz Olszewski Łódź    
53 Kacper Tarczewski Łask 41
54 Jarosław Siess Pabianice 37
55 HENRYK KĘPIŃSKI Belchatów KB Spartakus Bełchatów 42
56 Aneta Pabiniak Złoczew Złoczew TEAM 220
57 Andrzej Pabiniak Złoczew Złoczew TEAM 221
58 Jan Borwin Łódź 49
59 Łukasz Domański Brzeziny Odslonka.pl 43
60 Marek Solecki Wiewiórczyn 44
61 JAROSŁAW SZEWCZYK NOWY BEDOŃ 1974    
62 Vladimir Zagajewski Pełczyce    
63 Sylwia Świerczyńska Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola    
64 Krzysiek Świerczyński Zduńska Wola BbL Zduńska Wola    
65 Tomek Kołodziejczyk Zduńska Wola RajSport Active 46
66 EWA NIEWIADOMSKA Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 125
67 Michał Brzozowski Łódź 48
68 Agnieszka Cieślik Bełchatów Biegaj z Juveną 257
69 Tomasz Andrzejewski Pabianice GILLETTE RUN 117
70 Łukasz Oleszko Łask    
71 Agnieszka Foryś Łódź 52
72 Tomasz Witman Łódź RYSIOTEAM 53
73 Iwona Witman Łódź RYSIOTEAM 54
74 Tomasz Kmieć Łódź 103
75 PIOTR KRAWCZYK Pabianice Razem Trenujemy Sport 57
76 Wiktor Olszewski Sieradz Rajsport Active 131
77 ROBERT FELCENLOBEN ŁÓDŹ RAJSPORT ACTIVE 93
78 Arkadiusz Lisiecki Open Finance Łódź SRTG Łódź 59
79 Aleksandra Małolepsza Łask    
80 Adam Bogacki Łask Team Cygana i Pająka    
81 Tomasz Niewieczerzał Bełchatów    
82 Daniel Stusio Pabianice RunBitchRun 64
83 Jacek Łoboda Pabianice 76
84 Katarzyna Dumka Pabianice HEROS TEAM Pabianice 75
85 Błażej Tomczyk Łódź    
86 Marcin Cieplik Ozorków Brak 68
87 Renata Mrozińska Aleksnadrów Łódzki 69
88 Albert Mroziński Aleksnadrów Łódzki 70
89 Małgorzata Nowak Łódź 127
90 Zbigniew Ciekański Pabianice 198
91 Przemysław Ciekański Pabianice 204
92 Ola Ciach-Fligiel Łódź 74
93 Mateusz Janecka Łask Rajsport Active 77
94 Dariusz Szafrański Zduńska Wola    
95 Laura Szczepańska Gorczyn    
96 Adam Szczepański Gorczyn    
97 Tomasz Bińczyk Łódź HIGHLY PROTECTED RUNNERS 78
98 Konrad Prasal Łódź #BLOGERZYBIEGAJĄ    
99 Aleksandra Umińska Łódź Fit Fabric 1.0 102
100 Artur Prasal Łódź    
101 Jacek Wasilewski Mauryców 80
102 Jakub Linkowski Pabianice 81
103 Bartek Fraszka Łask 83
104 Paweł Rakowski Łódz 111
105 Agnieszka Kalisz Sieradz MULKS Żeromksi    
106 Mateusz Głowacki Anielin Swędowski 84
107 Karolina Klepacz Bedon 234
108 Daniel Szymczak Łask 85
109 Wiktor Smołkowicz Łódź 86
110 Bartek Mendak Pabianice    
111 SŁAWOMIR SOBÓR TEODORY SOŁTYS TEODORY 92
112 Damian Klocek Wydrzyn 317
113 MACIEJ URBANIAK Burzenin MID-WIDAWA 108
114 DARIUSZ ŻURAWSKI Burzenin MID-WIDAWA 106
115 Rafał Tąpolski Łódź 110
116 Paweł Bułeczka Zduńska Wola Rajsport Active    
117 Krzysztof Kawnik Wola Moszczenicka 107
118 Jarosław Marszał Łódź Celironman 112
119 Wioleta Kucharska_Marszał Łódź CelIronman 113
120 Ewa Kierzek Łódź #blogerzybiegają    
121 Maciek Pawłowski Łódź 115
122 MICHAŁ SKIBIŃSKI Zapolice BBL-ZDUŃSKA WOLA 116
123 Tomasz Skibiński Zapolice BBL Zduńska Wola 190
124 Tomasz Olczak Kutno 118
125 Małgorzata Pawluk-Wieczorek Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega 119
126 Łukasz Korczak Łódź Sportera Fitness Team    
127 Ilona Kowalczyk Łódź Mamy-Biegamy 120
128 Radosław Bednarek Bełchatów Drużyna Pierścienia 226
129 Zbigniew TABAKA GOSZCZANÓW Sieradzbiega.pl 133
130 Agnieszka Sterczewska Łódź 122
131 Małgorzata Nowak Łódź    
132 Mateusz Matusiak Zgierz SNG WILD DUCKS    
133 Maciej Pabisiak Łask Łask 134
134 Mateusz Kaczmarek Bełchatów 207
135 Tomasz Modrzejewski Przatów Staś Team 137
136 Pawel wojtasik Łodż RYSIOTEAM 140
137 Łukasz Szymczak Zduńska Wola 158
138 Anita Budna-Szymczak Zduńska Wola 144
139 arkadiusz kujawski łódż RYSIOTEAM 73
140 Piotr Stachowski Łódź RYSIOTEAM 154
141 Konrad Cieślik Bełchatów Biegaj z Juveną 258
142 ARKADIUSZ CISZEWSKI SIERADZ 155
143 Marek Świtała Rembów Złoczew TEAM 354
144 Jarosław Dajcz Pabianice Korona Pabianice    
145 Leszek Balcerzyk Sulejów 193
146 Mariusz Stępień Łódź Razem Trenujemy Sport 159
147 Aneta Kurowska Ujazd Whirlpool Running Team    
148 Sebastian Matuszewski Łódź    
149 Agata Jurowska Łask 160
150 Janusz Redzynia Łódz RYSIOTAEM 162
151 Mariusz Sowiński Łask 168
152 Marcin Świercz Łask 171
153 Marek Sowała Ruda 1.dlot 200
154 Maciej Winiarski Łódź Pan 176
155 Jerzy Czuba Wieluń Czubajówka Nartorolkówka    
156 Marcin Ratajczyk Bełchatów    
157 Janusz Główka Sochaczew    
158 Patryk Warszawski Łódź Crazy Runnerfuckers 179
159 Michał Kowalczykowski Łódź RYSIOTEAM 210
160 Zbigniew Hesse Zduńska Wola BBL Zduńska Wola    
161 Dorota Wiśniewska Zduńska Wola BBL Zduńska Wola    
162 Jacek Kozieł Łódź 184
163 Michał Jucha Łódź RYSIOTEAM    
164 Paweł Krakowski Teodory 194
165 SEWERYN PASIKOWSKI Łask 196
166 Dominika Fogiel Zduńska Wola 197
167 Zbigniew Ciekański Pabianice    
168 Dorota Markowska Reguły ROZBIEGANY PIASTÓW    
169 Waldemar Galant Łęczyca 1 dywizjon lotniczy 202
170 Paweł Matyśkiewicz Bełchatów 211
171 Bartłomiej Aniszewski Łódź ROSSMANN    
172 Patryk Gałkiewicz Pabianice ROSSMANN    
173 Aneta Przesmycka Pabianice ROSSMANN    
174 Dominika Wicińska-Reus Łódź RYSIOTEAM 206
175 Kacper Krzysztofik Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków    
176 DARIUSZ GASIŃSKI Łódź BIEGUSY ŁÓDŹ 205
177 Michał Przydatek Łódź BIEGUSY ŁÓDŹ 219
178 PAWEŁ Makota Brzyków    
179 PRZEMYSŁAW KACPRZAK Konstantynów Łódzki 273
180 Grzegorz Matusiak Łódź 214
181 Magdalena Fisiak Łódź 215
182 Artur BERESKA Piotrków Trybunalski Ja Sam 216
183 Aleksandra Kurzaj Łódź WGD RUN 217
184 Rafał Krajewski Łódź Łódź Kocha Sport 255
185 GRZEGORZ CHĘCIŃSKI PABIANICE 224
186 Maciej Mieszkowski Dziekanów Leśny 225
187 Dariusz Łakomy Łask Nihil Nimis 230
188 Monika Szymczyk Pabianice 229
189 Adam Wroniszewski Piotrków Trybunalski 232
190 Marta Wojewoda Łódź 235
191 Krzysztof Groblewski Dobroń Duży 236
192 Julia Kwiatkowska Widawa RYSIOTEAM 259
193 Marek Kwiatkowski Widawa 260
194 Andrzej Kubiak Warta 242
195 Agnieszka Bogus Burzenin 245
196 Dorota Stera Łódź 246
197 Piotr Kwiatkowski Zduńska Wola 248
198 Jacek Stan Biała Rawska 266
199 Anna Paczuszka Pajęczno KLUB BIEGACZA WARTA 249
200 Alla Baranowska Lodz Biosfera 250
201 Łukasz Turski Piotrków Trybunalski Rossmann    
202 Gosia Janiak Łódź Tate & Lyle Active Team 251
203 Marek Szymborski Łask www.DzieciakPLUS.pl 252
204 Marceli Teodorek Warszawa Klub biegacza Orange Polska    
205 Michał Mielczarek Łódź 264
206 Paweł Sobczyński Łódź ROSSMANN    
207 Sławomir Sobczyński Łódź ROSSMANN    
208 MARIAN BŁASZCZYK Bełchatów KB Spartakus 362
209 Adam Kołodziejczyk Zduńska Wola    
210 Marcin Gorący Łódź Rossbuegani    
211 Arleta Matysiak Łask Rajsport Active    
212 Radek Grabiasz Zduńska Wola KartonPolska RunTeam    
213 Szymon Marcinkowski Łódź Retkinia Run 348
214 Anna Samborska Łódź ROSSMANN    
215 Magdalena Urbańska Pabianice 269
216 Jakub Strzelecki Łódź Rossmann    
217 Arkadiusz PURA Łask PurkinsTeam    
218 Tomasz Modliński Pajęczno    
219 Joanna Karek Łask    
220 Joanna Jarek Łask 278
221 Krzysztof Duda Łask 279
222 Wojciech Janecka Łask    
223 Michał Binek Łódź ROSSMANN    
224 Anna Torzewicz Łódź Retkinia Run 363
225 Tomasz Pipia Sieradz 287
226 Tomasz Banaszczyk Łask 288
227 dariusz filipiak zduńska wola    
228 MICHAŁ PIOTROWICZ SIERADZ Rajsport Active 292
229 Monika Bernaciak Aleksandrów Łódzki Rossbiegani 293
230 DARIUSZ KUDRA Dłutów 294
231 Krzysztof Tokaj Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 299
232 Marcin Modliński Pajęczno Klub Biegacza Warta    
233 Kinga Modlińska Dylów Szlachecki Klub Biegacza Warta    
234 Jacek Zdziarski Łask    
235 Kamil Rybiński Tomaszów Mazowiecki 327
236 Artur Jurkiewicz Łódź ROSSMANN    
237 Zbigniew Redkiewicz Sieradz 318
238 DAMIAN KLOCEK Wydrzyn    
239 Vitalii Kravchuk Wroclaw    
240 Vitalii Kravchuk Wroclaw    
241 Ewa Korzemska Żyrardów    
242 Krystian Holwek Pabianice    
243 Anna Jaroszek Piotrków Trybunalski 316
244 Andrzej Suwald Warszawa JacekBiega Running Team    
245 Maciej Jakubczak Łask 7BKPow 311
246 Marta Stajuda Łódź 310
247 Krzysztof NAGRODZKI ŁASK Niezrzeszony 365
248 Robert Wawrzeniak Łódź ROSSMANN    
249 Michał Szwebs Łask 305
250 Tomasz Świdziński Kraków Vege Runners 303
251 TERESA BAKALARZ-WÓJCIK OLEŚNICA KPZ SFORA    
252 TERESA BAKALARZ-WÓJCIK OLEŚNICA KPZ SFORA    
253 ANDRZEJ SUWALD Warszawa JacekBiega Runnning Team    
254 Bogumiła GRZESZKOWIAK Kutno 321
255 Jakub Gałecki Sochaczew    
256 Dorota Liske Łódź 322
257 MICHAŁ KOPERTOWSKI Łódź 323
258 Kamil Sowała Brzyków 329
259 Wojciech Stefański Pabianice Morena czołowa 331
260 Tomasz Włodarczyk Pabianice 334
261 Elżbieta Meller łódź Retkinia Run 335
262 Michał Stusiński Łódź Retkinia Run 339
263 Piotr Chybicki Skierniewice    
264 Piotr Majewski Łódź RetkiniaRun 338
265 Marta Gonciarz Łódź Retkinia Run 341
266 Marian Krakowski Łask Team na biegówkach 344
267 MAGDALENA KLUZA Bełchatów    
268 Adam Chmielewski Łódź 350
269 Kinga Kubiszewska Łódź    
270 Daniel Sałagacki Okup Wielki 364
271 Maciej Gruszka Łódź RYSIE    
272 Tomasz Heindl Nowy Bedoń    
273 Artur Świstek Zgierz Boruta Zgierz    
274 Marta Kozanecka Uniejów KB Geotermia Uniejów    
275 Marya Zawadowska Łódź 359
276 Robert Błaszczyk Aleksandrów Łódzki Rossbiegani    
277 Dorota Łukasik Uniejów 357
278 Zuzanna Wejchert Łódź 50
279 Artur Duda Łęczna    
280 Przemysław Sławiński Łódź Razem Trenujemy Sport 368
281 Rafał Łaski Sieradz 367
282 Hubert Jambroży Złoczew 366
283 Robert Buczkowski Łask    
284 Karolina Szafarz-Tutak Uniejów 371
285 KRZYSIEK Misiurek Łódz Twierdza    
286 Maria Kowalska Bieniek Łódź 1982    
287 Katarzyna Byjoch Pabianice    
288 Jerzy Płusa Warszawa Parkrun-Bródno 372
289 Marcin Felisiak Bełchatów 378

Bieg 5km

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Opłata Numer startowy
1 Paulina Trzewikowska Łódź 7
2 Mariusz Szaflik Łask Rajsport Active 132
3 Przemysław Krysiak Pabianice Rajsport Active 11
4 Marta Idczak Łódź 13
5 Agnieszka Kowalczykowska Łódź Rysioteam 209
6 Katarzyna Stefańska-Chojnacka Łódź    
7 Magdalena Kubiak Łódź 14
8 KACPER KRAWCZYK Bełchatów RajSport Active    
9 Aleksandra Bogacka Łask Team Cygana i Pająka 347
10 Daniel Agaciak Sieradz RajsportActive    
11 Dawid Grzybiński Zapolice Rajsport Active    
12 Karolina Adamczyk Łódź Sportera OCR 21
13 Rafał Sobczak Kalisz Rajsport Active 34
14 Iwona GAJDA Budy Dłutowskie 25
15 Agata Kłos Łódź 29
16 AGNIESZKA JASZCZAK ŁÓDŹ 33
17 Sebastian Plech Łódź NEPTUN ŁÓDŹ 39
18 Stefan Łapczyński Konstantynów Łódzki 38
19 Robert Kuliński Łódź 40
20 Marek Mikołajczyk Owieczki    
21 Piotr Goździk Zgierz Razem Trenujemy Sport 51
22 DOROTA TOMCZYK Łódź 45
23 Andrzej Lange Łódź    
24 ŁUKASZ KUBIAK Uniejów KB Geotermia Uniejów 56
25 Mateusz Rajewski Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT    
26 Adam Olkusz Pabianice 181
27 Jan Cieśla Porąbki Falstart Rudniki    
28 Anna Kuliberda Łask    
29 Justyna Błoch Pabianice    
30 Adam Grzelak Łask 61
31 AGNIESZKA RABIEGA ŁÓDŹ 55
32 Dorota Dębicka Łódź 58
33 Ewa Rżanek Łódź    
34 Michał Błaszczyk Bełchatów 60
35 Sylwester Morawski Widawa 185
36 Mateusz Krawczyk Częstochowa 66
37 Anna Edyk Tomaszów Maz. ANTEK TEAM 67
38 Arkadiusz Szewczyk Tuszyn    
39 Maurycy Mroziński Aleksnadrów Łódzki 71
40 Karolina Fabiniak Łódź 72
41 Krzysztof Kalin Łask 126
42 Dorota Kalin Łask 141
43 Edyta Młynarczyk Rudniki falstart Rudniki    
44 Slawomir Pisarek Kurnos Pierwszy 343
45 Izabela Różańska-Bińczyk Łódź Rajsport Active 79
46 Łukasz Sujka Budy Dłutowskie 82
47 Natalia Szczepańska Łódź SRTG Łódź 98
48 Ewa Pabisiak Okup 87
49 Jolanta Jakubowska Wieluń Wieluń Biega    
50 Daria Czarnecka Łódź 88
51 Monika Maląg Wydrzyn    
52 Paulina Rokicka Łódź    
53 Andrzej Staniucha Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 89
54 Paulina Dąbrowska Łódź    
55 Jarosław Kaczmarkiewicz Luciejów 151
56 Elżbieta Wronka Łask 94
57 Arkadiusz Wronka Łask 95
58 Bartosz Wronka Łask 96
59 Mateusz Wronka Łask 97
60 Iza Nowak Łódź 104
61 Sebastian SZAMOL Pabianice 105
62 Łukasz Dopierała Łódź B/S/H Lodz running team 114
63 Katarzyna Skibińska Zapolice 189
64 Robert Sobczak Łódź Rysioteam 91
65 Małgorzata Zabadeusz Żelazków Rajsport Active 26
66 Przemysław Barczyński Zduńska Wola    
67 Ireneusz Kacprzak Łask 301
68 Jakub Łuczak Warta Rajsport active    
69 Sylwia Radej Warszawa Rembertów Team    
70 Patryk Wójcik Łódź 121
71 Kacper Trociński Łódź Rysioteam 128
72 ANNA CHWIAŁKOWSKA SIERADZ SieradzBiega 253
73 Andrzej Kęsicki Pabianice 1976 135
74 Anna Kaczanowska Łódź 130
75 Marzena Pilecka Zduńska Wola BiegamBoLubię Zduńska Wola    
76 Agnieszka Mucha Łódź MuchaLata    
77 Marcin Mucha Łódź MuchaLata    
78 Kamil Kozieł Józefów Widawski 186
79 Lidia Kaczmarek Świerczów 145
80 Katarzyna Matuszkiewicz Korczyska    
81 Emilia Nastarowicz Szadek Staś Team 136
82 Zuzanna Modrzejewska Szadek Staś Team 142
83 Emilia Modrzejewska Szadek Staś Team 143
84 Agata Łącka Pabianice 201
85 Angelika Malinowska Łask    
86 Kamil Śliwakowski Wiewiórczyn 153
87 Katarzyna Kunce Woźniki Raj sport active    
88 Lidia Sinkiewicz Lipca Reymontowskie Widnokrąg 156
89 Dawid Cybert Łask 167
90 Michał Szewczyk Łask    
91 Izabela Dzierzgwa Łódź    
92 Sławomir Wojdas Sochaczew 161
93 Piotr Zabłocki Łęczyca KaZeta&PeZeta 170
94 Kasia Sobala Sędziejowice KaZeta&PeZeta 169
95 Łukasz Grobelkiewicz Konstantynów 173
96 Karolina Niemiec Buczek 174
97 Tadeusz Kacprzak Konstantynów Łódzki 177
98 Ewa Pietruszewska Łódź Rysioteam 213
99 Michał Laszczyk Łask 180
100 Monika Ośka Wrząca 178
101 Tomasz Miksa Rusiec Aktywni Rusiec    
102 MARIOLA BOBRYCKA Łask    
103 Agnieszka Wieczorek Chociw 222
104 Justyna Chudzik-Warzecha Wypychów 195
105 MAREK WRÓBEL Łask niezrzeszony-Łask 199
106 Kamila Przypis Bełchatów 212
107 Sylwia Gałkiewicz Pabianice ROSSMANN    
108 Ewelina Agier-Choja Tuszyn ROSSMANN    
109 Agnieszka Latkowska Pabianice Rajsport Active 208
110 Agnieszka Adamek PABIANICE 203
111 Mateusz Agier Tuszyn ROSSMANN    
112 Aneta Kopeć Nowa Gadka AQ Wiring Systems Team 218
113 Sylwester Tomicki Łódź ROSSMANN    
114 Jakub Durski Łask Nihil Nimis 228
115 Edyta Sztengert Pabianice O co biega 231
116 Przemysław Nowak Łódź    
117 Agnieszka Groblewska Dobroń Duży 268
118 Kosma Kwiatkowski Widawa 261
119 Sylwester Orłowski Głowno brak 237
120 Mariusz Grochulski Tuszyn TSN Runners 361
121 Magda Smoleńska Lodz    
122 Piotr Ścibor Tuszyn 243
123 Małgorzata Ścibor Tuszyn 262
124 Dina Maciejewska Łódź 238
125 Konrad Straszak Katowice    
126 Konrad Straszak Katowice 240
127 Daniel Zawadzki Pajęczno 241
128 Arkadiusz Matuszak Pabianice    
129 Michał Ścibor Tuszyn 263
130 Sylwia Kazimierczak Bełchatów    
131 Jakub Gubała Łódź    
132 Jakub Gubała Łódź    
133 Marlena Skrzydlowska Lodz PGE run obrot 244
134 SERGIUSZ CHEŁMIK TEODORY TEO WINNER 247
135 Agata Pęciak Pabianice 254
136 Tomasz Sukiennik Łask 295
137 Katarzyna Królewska Łódź 274
138 Przemysław Wendler Pabianice 267
139 Adam Lisiecki Pruszków 280
140 Magdalena Lisiecka Pruszkow 286
141 Magdalena Kobylarczyk Pabianice    
142 Daria Kopka Łask White Wolf Team 270
143 Bartłomiej Szczepaniak Łódź    
144 Tomasz Biskupski Leszczyny Duże 277
145 Violeta Biskupska Leszczyny Duże 276
146 Katarzyna Ceran Pabianice 282
147 Katarzyna Kisielewska Łask 333
148 Dawid Buczyński Szczukwin TSN Runners 284
149 Tomasz Kalin Warszawa 283
150 Szymon Obałka Sieradz 345
151 Marcin Krebs Pabianice RajSport Active    
152 KATARZYNA DOBROWOLSKA ŁASK RAJSPORT ACTIVE 109
153 Marta Krajewska Łódź 289
154 Robert Mosiński Łódż 296
155 Ewa Szymczynska Lodz    
156 Ewa Szymczynska Lodz    
157 Angelika Malinowska Łask 298
158 Ivo Dreimanis Łódź BJJ Husaria Lodz    
159 Kinga Franczyk Łódź    
160 Agata Felcenloben Pabianice 300
161 Sylwia Słowińska Tuszyn 370
162 Marcin Cytarzyński Łask 309
163 Piotr Majsak Łódź ROSSMANN    
164 Michał Bak Lututów    
165 Janusz Pietrasiak Łódx Rysio Team    
166 MARIAN BŁASZCZYK Bełchatów KB Spartakus    
167 tomasz szyszko łódź NAPALM IN THE MORNING    
168 JAKUB GUBAŁA Łódź    
169 SŁAWOMIR BZOWSKI Zduńska Wola 314
170 Jan Legiędź Łódź 313
171 Marta Patura Łódź Razem Trenujemy Sport 312
172 Katarzyna Sadzak Lodz Beauty Sport Team    
173 Aleksandra Wawrzeniak Łódź ROSSMANN    
174 Mariusz Kuźniak Łask 356
175 Małgorzata Hajduk Łódź    
176 Wioletta Szwebs Łódź 308
177 Marcin Szwebs Łódź 307
178 Monika Kuchta Łódź Flintensive Running 306
179 Wiktor Gradzik Teodory 319
180 Alicja Klimczak Łask 320
181 Agnieszka Bogdanowicz Łask 325
182 Dominika Różańska Łask FORMA NA PIĄTKĘ NW 351
183 Sylwia Dyrkacz Łódź 330
184 Grzegorz Dziedzic Sieradz sieradzbiega.pl 332
185 Paweł KWIATKOWSKI Łask rajsportactive    
186 Małgorzata Pawlicka Łask 337
187 Anna Michalak-Wydra Bartniki    
188 Magdalena Styrczula Smolec    
189 Sławomir Pisarek Bełchatów    
190 Ada Feliszkowska Smolec    
191 justyna Zamojska Łódź Jak daleko nogi poniosą    
192 Katarzyna Klekotka Pajęczno    
193 Damian Ryżlak Zgierz Jeże Zgierz 349
194 Justyna Jatczak Orpelów 352
195 Bartłomiej Kot Gorczyn    
196 Bartłomiej Kot Gorczyn    
197 Magdalena Grobelna Przygon    
198 Angelika Nowicka Łask 358
199 Adam Pąsiek Łódź 360
200 Iwona Płusa Warszawa Parkrun-Bródno 373
201 Agata Kulińska Łódź 374
202 Marcin Mikołajczyk Łódź 376
203 Katarzyna Wolska Pabianice 377
204 Mateusz Pyszko Łódź Łódzka Fabryka    
205 Mateusz Pyszko Łódź Łódzka Fabryka    

Nordic Walking 5km

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Opłata Numer startowy
1 SŁAWEK KACPRZAK Justynów LZS Justynów 4
2 Żaneta Kulak Szadek Rajsport Active    
3 Agnieszka Sulikowska sieradz Rajsport Active 123
4 Iwona Marczewska Wieluń Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń 157
5 Halina Krowicka Wieluń Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń 124
6 Dorota Krysiak Pabianice Rajsport Active 12
7 Milena Maciejewska Woźniki RajsportActive    
8 Teresa Sulej Sieradz Rajsport Active    
9 Michał Osiński Łódź Tervel Team    
10 Jacek Matuszek Dąbrowa Górnicza    
11 Katarzyna Kosecka Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW 30
12 Andżelika Jaślan Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW    
13 Anna Błażejewska Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW    
14 Ula Kotela-Apanowicz Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW 256
15 Wioletta Różycka-Śpionek Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW    
16 Andżelika Jaślan Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW 31
17 Kamila Parada Łask    
18 Dorota Lewandowska Aleksandrów Łódzki 99
19 Izabela Raszewska Pabianice FORMA NA PIĘĆ NW 315
20 ANDRZEJ GRABOWSKI Łódź Epoka Nordica Łódź 65
21 Agnieszka Radwańska Golus Huta Dlutowska Forma na Piątkę    
22 Grzegorz Golus Huta Dlutowska Forma na Piątkę    
23 Marlena Łondka Dłutów Forma na piątkę 336
24 Ania Ścibut Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW    
25 Renata Cichocka Warszawa 90
26 marcin stanecki skierniewice parkrun skierniewice    
27 Emilia SUDRA-GRABARZ PABIANICE FORMA NA PIĄTKĘ NW    
28 Michał Grabarz Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW    
29 Roman Cieślak Łódź 342
30 Michał Osiński Łódź Tervel Team    
31 Marzena Kluczak Pabianice Forma na Piątkę NW    
32 Sławomir Kluczak Pabianice Forma na Piątkę NW    
33 Beata Marcinczak Zduńska Wola luca Team Zduńska Wola    
34 Leokadia Rudnicka Pabianice 166
35 Ewa Bałazińska Pabianice 182
36 Agnieszka Sudra-Biernacka Pabianice Sudra Team    
37 Marzena Grzegorczyk Ostrów Wielkopolski 129
38 KATARZYNA RUTKOWSKA ŁÓDŹ VITADIET SPORT TEAM 148
39 Urszula Łęczewska Łódź VITADIET SPORT TEAM 146
40 IZABELA GABRYSIAK ŁÓDŹ VITADIET SPORT TEAM 149
41 Paulina Grzejda Łódź VITADIET SPORT TEAM 147
42 Barbara Cieplik Ozorków Brak 139
43 WŁADYSŁAW ŻACZEK Andrespol ANDRESPOL AKTYWNIE    
44 ELŻBIETA ŻACZEK Andrespol ANDRESPOL AKTYWNIE    
45 Tomasz Wietrzak Pabianice Forma na Piątkę NW    
46 Paweł Cebulski ŁÓDŹ EPOKA NORDICA 187
47 MAGDALENA CEBULSKA ŁÓDŹ EPOKA NORDICA 188
48 kAMILA Wągrowska Pabianice 1974 163
49 KAMILA WĄGROWSKA PABIANICE FORMA NA PIĄTKĘ NW    
50 Aleksandra Nietrzebka Międzyborów Międzyborów 164
51 Paweł Nietrzebka Międzyborów Międzyborów 165
52 Magdalena Owczarek Międzyborów Międzyborów 172
53 Karina Wilczek Pabianice    
54 Paulina Mielczarek Bełchatów BOLĄCE PISZCZELE 183
55 Marzena Szewczyk Bełchatów Bolące piszczele 191
56 Yyy Tttt Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW    
57 Krzysztof Marczak Bełchatów NW Bełchatów    
58 dorota antczak Tuszyn B/S/H/ 192
59 Alicja Pyrka Bełchatów Nwpoland/NW Belchatow    
60 Zbigniew Pyrka Bełchatów Nwpoland/NW Belchatow    
61 Krzysztof Marczak Bełchatów NWPL/NW Bełchatów    
62 Maria Łakomy Łask Nihil Nimis 227
63 Mariusz Szadkowski Bełchatów Bolące Piszczele 297
64 Igor Polak Pabianice Forma na Piątkę NW 233
65 Krzysztof Maciejewski Łódź 239
66 Lucyna Stec Rzeszów    
67 Monika Walczak Pabianice Forma na piątkę NW    
68 Agata Subczyńska Pabianice 265
69 Krystyna Nowak Pabianice Forma na 5 wszystko gra, Pabianice    
70 Artur Nowicki Pabianice Forma na 5 Wszystko Gra , Pabianice    
71 Marta Marczak Łask 302
72 Henryka BŁASZCZYK Bełchatów KB Spartakus    
73 Małgorzata Karcz Piątkowisko Forma na Piątkę NW 271
74 Renata Cłapińska Zduńska Wola 275
75 Małgorzata Karcz Piątkowisko Forma na Piątkę NW    
76 Aneta Abel Łódź Drużyna SAPerów 272
77 Seweryn Paczesny Zduńska Wola    
78 Katarzyna Chalcińska Łask 281
79 Małgorzata Kamińska Łódź Drużyna SAPerów 285
80 Aleksandra Pierzchała Pabianice Forma Na Piątkę    
81 Ewa Grzelczak Łask FORMA NA PIĄTKĘ NW 353
82 IZABELA RASZEWSKA PABIANICE FORMA NA PIĄTKĘ NW    
83 Anna Naruszewicz Łódź 304
84 Katarzyna Kolasa Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NORDIC WALKING 324
85 Katarzyna Kolasa Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NORDIC WALKING    
86 Izabela Wągrowska Pabianice Forma na Piątkę NW    
87 Klaudia Wągrowska Pabianice Forma na Piątkę NW    
88 Anna Woch Panianice FORMA NA PIĄTKĘ NW 326
89 Aleksandra Różańska Teodory    
90 Joanna Papuga Łask Forma na Piątkę NW 340
91 Paulina Dziubczyk Pabianice Forma na Piątkę NW 355
92 Dominika Różańska Łask FORMA NA PIĄTKĘ NW    
93 andrzej koczołowski łask 369
94 Tomasz Mielczarek Bełchatów Bolące Piszczele 375

Bieg Rodzinny

LP Imie Nazwisko
1 KAROL Dobrowolski
2 Zosia Samborska
3 Nadia Sawczyk
4 Elwira Samborska
5 Piotr Sawczyk
6 Borys Kmieć
7 AGATA RABIEGA
8 Ignacy Włodarczyk
9 Magdalena Maria Szymborska
10 Zofia Krysiak
11 Julian Krysiak
12 Maksymilian Gubała
13 Leonard Adamczyk
14 Piotr FELCENLOBEN
15 Paweł FELCENLOBEN
16 Justyma Zamojska
17 Mikołaj Zamojski
18 Ofelka Zamojska
19 Igor Bieniek
20 Przemysław Grzelak
21 Piotr Grzelak
22 Grzegorz Chrabelski
23 Alicja Gajewska
24 Gaja Gajewska
25 Helena Dankowska
26 Kinga Prasal
27 Marta Choińska
28 Miłosz Choiński
29 Marta Wojewoda
30 Oliwia Begiert
31 Ola Ciach-Fligiel
32 Rafał Tąpolski
33 Marta Stajuda
34 Maciej Stajuda
35 Jakub Stajuda
36 Antoni Głowacki
37 Hanna Głowacka
38 Arkadiusz Stajuda
39 Jakub Czarnecki
40 Urszula Czarnecka
41 Izabela Lemieszewska
42 Adrian Lemieszewski
43 Jakub Lemieszewski
44 Mateusz Milczak
45 Hanna Milczak
46 Alicja Milczak
47 Ignacy Chojnacki
48 Stanisław Chojnacki
49 Daiusz Kawnik
50 Julia Kawnik
51 Piotr Rakowski
52 Maksymilian Chałubiński
53 Wiktor Wojewoda
54 Dawid Wojewoda
55 Paweł Skibiński
56 Maria Skibińska
57 Agata Kulczyńska
58 Nina Grabarz
59 Kacper Grabarz
60 Amelka Skibińska
61 Paweł Olczak
62 Mateusz Olczak
63 Łucja Wieczorek
64 Maria Magdalena Olczak
65 Bartosz Sterczewski
66 Patryk Strzelec
67 Maja Bartosik
68 Dawid Rajski
69 Kajetan Rajski
70 Michał Owczarek
71 Gabriela Sinkiewicz
72 Dominik Jurowski
73 Daria Jurowska
74 Wojtek Szewczyk
75 Daniel Niemiec
76 Juliusz Grobelkiewicz
77 Julia Grobelkiewicz
78 Renoald Felcenloben
79 Mikołaj Adamiak
80 Lena Adamiak
81 Michał Szczechowicz
82 Julia Szczechowicz
83 Krystian Brzezowski
84 Julia Gwis
85 Amelia Gwis
86 Jakub Bąk
87 Bartek Ilków
88 Michał Kazimierczak
89 FRANEK KŁOS
90 Piotr Marszałek
91 Zuzanna Marszałek
92 Jakub BERESKA
93 Nadia BERESKA
94 Marta Wojewoda
95 Nina KOCIUCKA
96 Weronika Grabowska
97 Natalia Ścibor
98 Mikołaj Ścibor
99 Sara Choja
100 Nell Bińczyk
101 Florian Choja
102 Antoni Koperski
103 Julian Koperski
104 Ala Kierzkowska
105 Anna Sukiennik
106 Filip Sukiennik
107 Borys Królewski
108 Wiktor Królewski
109 Nina KOCIUCKA
110 Karol Paturaj
111 Jakub Urbański
112 Antoni Grabowski
113 Radosław Zdziarski
114 Krystian Zdziarski
115 Sylwia Słowińska
116 Wiktor Sobańda
117 agnieszka szyszko
118 jan szyszko
119 Beata Adamczyk
120 Nataniel Pawełczyk
121 Anna Dyrkacz
122 Michał Dyrkacz
123 Hanna Lewandowska
124 Gabriel Lewandowski
125 Jan Michalak-Wydra
126 Julian Michalak-Wydra
127 Emilian Michalak-Wydra
128 Patryk Cużytek
129 Nikola Kobus
130 Adam Ryżlak
131 Hanna Wach
132 Rafał Wach
133 Zuzanna Wach
134 Szymon Maszewski-Stępień
135 Mateusz Maszewski-Stępień
136 Julian Kamecki
137 Oliwia Chmielewska
138 Anna Haładyniak
139 Eryk Haładyniak
140 Wojtek Plech
141 Anna Jakóbczak
142 Barbara Jakóbczak
143 Łukasz Haładyniak
144 Karolina Adamkiewicz