Zadzwoń do nas 43 8271747

Bieg Leśny Teodory 2019 – listy startowe


Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Bieg 10km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1AdamOlkuszPabianiceRAJSPORT ACTIVE
2Adam Żyła Kolumna Rajsport Active
3DamianModrankaSieradzRAJSPORT ACTIVE
4MARCINNOWAKŁódźKB Heron
5SylwiaFlorczakŁódźKB Heron
6AgnieszkaBogusBurzenin
7TomaszOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
8JanOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
9KamilSowałaBrzyków
10MichałBakLututó
11ZbigniewRedkiewiczSieradzSP Lututów
12Tomasz Sukiennik Łask
13TomaszAndrzejewskiPabianiceGILLETTE RUN
14DariuszJAGODZINSKIPiotrków TrybPiotrków Biega
15IwonaWojcieszakKaliszTup tup razem
16BronisławŚwiątekKaliszTup tup razem
17AleksandraSipaŁódźEverrun
18AnnaJaroszekPiotrków Trybunalski
19Ilona Kowalczyk Łódź Mamy-Biegamy
20MariuszStępieńŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
21AnnaSzmidt-PawłowskaPabianice
22KamilaPrzypisBełchatów
23PawełMatyśkiewiczBełchatów
24DariaCzarneckaŁódź#teamGrażynki
25Aleksandra TomaszewiczZgierz
26Tomasz Loręcki Łódź
27STANSŁAW LASZCZAKŁaskBBL Zduńska Wola
28Kamil Rybiński Tomaszów Mazowiecki
29RafałPniewskiŁódź1on1 team
30Agnieszka ZjawionaŁódźEVErRUN
31DamianKucharskiBełchatówTurbo Team
32MagdalenaWeremczukŁódź (Łódź-Górna)EVErRUN
33IwonaWitmanŁódźRYSIOTEAM
34TomaszWitmanŁódźRYSIOTEAM
35Laura Szczepańska Gorczyn
36MalgorzataKolczyńskaStarowa GóraEverRun
37SŁAWOMIR SZYMAŃSKI Bełchatów TURBO TEEM
38AgnieszkaMuchaŁódźMuchaLata
39SławomirChałubińskiŁasknie dotyczy
40JustynaSierkaKutno
41AnnaGarncarekŁódźEverRun
42KrzysztofGroblewskiDobroń
43PatrykWójcikŁódźATLAS RUNNING TEAM
44SławomirRajkowskiBełchatówFUDU&CO Sport Team
45JACEKKARCZPabianiceOSP Piątkowisko
46ArkadiuszBudzyńskiWieluńNiezrzeszony
47krzysztofNagrodzkiŁaskUMKS Korab Łask
48WaldemarGalantŁęczyca1.dywizjon lotniczy
49AgataJurowskaŁask
50KatarzynaByjochPabianice
51DARIUSZŻURAWSKIBurzeninMID-WIDAWA
52MACIEJURBANIAKBURZENINMID-WIDAWA
53marcincytarzyńskiŁask
54RafałTąpolskiŁódźPGE Dystrybucja
55KarolinaCiszewskaBełchatówTurbo Team
56ANNAGAGATEK-WOZNIAKWIELUNWieluń Biega
57Łukasz Gutman Tomaszów Mazowiecki
58ArkadiuszGoworekTomaszów Mazowiecki
59ArturBereskaPiotrków TrybunalskiJa sam
60Mariusz SowińskiŁask
61ElżbietaMadejŁódźelabiega60@wp.pl
62ArkadiuszFalkowskiWieluńWIELUŃ BIEGA
63AnnaBorkowska Aleksandrów Łódzki
64MarekProchŁask
65TomekKołodziejczykZduńska WolaRajSport Active
66Iza LemieszewskaŁódź
67DariuszGabryelczykSucha Górna
68AnnaKociakDębniak
69PawełMajdeckiŁask
70RemigiuszKukiełkaRadomskoKBKS Radomsko
71JacekŁobodaPabianice
72GrzegorzUcińskiŁódź
73JudytaMiksaŁódź
74AGNIESZKARAJCAzofiowka
75PawełKrakowskiTeodory
76PawełKrakowskiTeodory
77AdamZielińskiŁódź1978
78KrysiaBalcerzakŁódźEVErRUN

Bieg 5km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1Marcin Witoński Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
2ŁukaszDopierałaŁódźB/S/H Lodz Running Team
3PrzemysławWendlerPabianice001
4AnnaPłomińskaDobroń
5EwaBałazińskaPabianice
6Krystian SternaZłoczew
7PaulinaTrzewikowskaŁódź
8KrystynaNowakPabianiceNW Forma na Piątkę Pabianice
9AnnaKlimczak Wrocław
10ArturNowickiPabianiceNW Forma na Piątkę Pabianice
11MartaIdczakŁódź
12AgnieszkaBogdanowiczŁask
13MICHAŁBOGDANOWICZŁASK
14BartłomiejJóźwiakŁódź
15Kinga Szermer Łuszczanowice
16Patrycjusz Szermer Łuszczanowice
17RobertMosińskiŁódź1970
18SylwiaSłowińskaTuszynR.S.TEAM
19WIOLETTASZWEBSŁódźBrak
20AgnieszkaGroblewskaDobroń
21AnnaMakowskaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
22RobertMakowskiŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
23PaulinaRokickaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
24IzabelaHermanowiczŁódźWataha- łączy nas bieganie
25Małgorzata Bończyk Pabianice
26Monika JakubekPabianice
27MarcinSzwebsŁódź
28EdytaProchŁask
29PawełKWIATKOWSKIŁaskRajsportActive
30SlawomirPisarekKurnos Pierwszy
31IwonaOstrowska-LentasŁódź
32MONIKAKUCHTAŁÓDŹFLINTENSIVE RUNNING
33AnnaSobczykŁódźEVErRUN
34EdytaKrakowskaTeodory

Nordic Walking 5km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1SŁAWEKKacprzakJUSTYNÓWLZS Justynów /NWPL
2OlgaJaneczekSieradz
3DorotaKrysiakPabianiceRAJSPORT ACTIVE
4MariuszSzadkowskiBełchatówBolące Piszczele Bełchatów
5andrzejkoczołowskiłask
6PaulinaMielczarekBełchatów Bolące Piszczele
7Tomasz MielczarekBełchatów Bolące Piszczele
8KasiaKarskaKsawerów
9JarosławDomańskiBełchatówNWPL/NW BEŁCHATÓW
10AGNIESZKAKRAWĘTEKBEŁCHATÓWSPARTAKUS BEŁCHATÓW
11SylwiaKudajŁódź
12małgorzataKARCZPabianiceForma na Piątkę
13KatarzynaKolasaPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
14Ewelina ZarembaŁask
15MatyldaZarembaŁask
16MartaZarembaŁask
17RyszardCyranSędziejowiceNW Luca Team
18Marzena Szewczyk Bełchatów Bolace piszczele
19BeataMarcinczakZduńska WolaNordic Walking Luca Team Zduńska Wola
20MarcinMuchaŁódźPortal Danych.pl Marcin Mucha
21JANUSZJÓŹWIAKSiemiechówJanusz Jóźwiak
22KATARZYNAJÓŹWIAKSiemiechówKATARZYNA JÓŹWIAK
23LidiaDudziakSieradzMarssFiltry Running Club

Bieg Rodzinny

LPImieNazwisko
1Karol Olszewski
2MichałKazimierczak
3Wojtek Szewczyk
4Piotr Rakowski
5IgorGlądała
6Anna Sukiennik
7Filip Sukiennik
8OliwiaBegiert
9NadiaBegiert
10LenaBegiert
11Zuzanna Tyc
12Wojciech Tyc
13ZofiaKrysiak
14JulianKrysiak
15WeronikaKacprzak
16MichałKacprzak
17KarolinaAdamkiewicz
18KrystianAdamkiewicz
19AmelkaWietrzak
20URSZULACzarnecka
21JakubCzarnecki
22OLIWIABOGDANOWICZ
23JuliaBogdanowicz
24Brandon Bartczak
25BryanBartczak
26MajaSzermer
27Jakub Szermer
28Kaja Szermer
29Olaf Szermer
30MaksymilianChałubiński
31PolaSzczepańska
32Oliwia Chmielewska
33Maja Rajkowska
34AleksanderRajkowski
35Kaja Rajkowska
36DariaJurowska
37BasiaGarncarek
38Szymek Szymek Majewski
39LenaPYŚNIAK
40MaksymilianCytarzyński
41JuliuszTryniszewski
42ALANWOZNIAK
43AleksanderPiechura
44JakubBereska
45NadiaBereska
46LidiaFalkowska
47AntoniŚcibor
48NataliaŚcibor
49Adrian Lemieszewski
50JakubLemieszewski
51PiotrKrakowski
52CzarekChalczynski
53Anna KrystynaJędrzejczak
54Maja Kuczkowska