Zadzwoń do nas 43 8271747

Bieg Leśny Teodory 2019 – listy startowe


Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Bieg 10km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1AdamOlkuszPabianiceRAJSPORT ACTIVE
2Adam Żyła Kolumna Rajsport Active
3MARCINNOWAKŁódźKB Heron
4SylwiaFlorczakŁódźKB Heron
5AgnieszkaBogusBurzenin
6TomaszOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
7JanOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
8KamilSowałaBrzyków
9MichałBakLututó
10ZbigniewRedkiewiczSieradzSP Lututów
11SebastianPuchalskiLodz
12Tomasz Sukiennik Łask
13TomaszAndrzejewskiPabianiceGILLETTE RUN
14DariuszJAGODZINSKIPiotrków TrybPiotrków Biega
15IwonaWojcieszakKaliszTup tup razem
16BronisławŚwiątekKaliszTup tup razem
17AleksandraSipaŁódźEverrun
18AnnaJaroszekPiotrków Trybunalski
19Ilona Kowalczyk Łódź Mamy-Biegamy
20MariuszStępieńŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
21AnnaSzmidt-PawłowskaPabianice
22KamilaPrzypisBełchatów
23PawełMatyśkiewiczBełchatów
24DariaCzarneckaŁódź#teamGrażynki
25Aleksandra TomaszewiczZgierz
26Tomasz Loręcki Łódź
27STANSŁAW LASZCZAKŁaskBBL Zduńska Wola
28Kamil Rybiński Tomaszów Mazowiecki
29RafałPniewskiŁódź1on1 team
30Agnieszka ZjawionaŁódźEVErRUN
31DamianKucharskiBełchatówTurbo Team
32MagdalenaWeremczukŁódź (Łódź-Górna)EVErRUN
33IwonaWitmanŁódźRYSIOTEAM
34TomaszWitmanŁódźRYSIOTEAM
35Laura Szczepańska Gorczyn
36MalgorzataKolczyńskaStarowa GóraEverRun
37SŁAWOMIR SZYMAŃSKI Bełchatów TURBO TEEM
38SławomirChałubińskiŁasknie dotyczy
39JustynaSierkaKutno
40AnnaGarncarekŁódźEverRun
41KrzysztofGroblewskiDobroń
42PatrykWójcikŁódźATLAS RUNNING TEAM
43SławomirRajkowskiBełchatówFUDU&CO Sport Team
44JACEKKARCZPabianiceOSP Piątkowisko
45ArkadiuszBudzyńskiWieluńNiezrzeszony
46krzysztofNagrodzkiŁaskUMKS Korab Łask
47WaldemarGalantŁęczyca1.dywizjon lotniczy
48AgataJurowskaŁask
49KatarzynaByjochPabianice
50DARIUSZŻURAWSKIBurzeninMID-WIDAWA
51MACIEJURBANIAKBURZENINMID-WIDAWA
52marcincytarzyńskiŁask
53RafałTąpolskiŁódźPGE Dystrybucja
54KarolinaCiszewskaBełchatówTurbo Team
55ANNAGAGATEK-WOZNIAKWIELUNWieluń Biega
56Łukasz Gutman Tomaszów Mazowiecki
57ArkadiuszGoworekTomaszów Mazowiecki
58ArturBereskaPiotrków TrybunalskiJa sam
59Mariusz SowińskiŁask
60ElżbietaMadejŁódźelabiega60@wp.pl
61ArkadiuszFalkowskiWieluńWIELUŃ BIEGA
62BartłomiejŚwieszczakŁask
63AnnaBorkowska Aleksandrów Łódzki
64MarekProchŁask
65TomekKołodziejczykZduńska WolaRajSport Active
66Iza LemieszewskaŁódź
67DariuszGabryelczykSucha Górna
68AnnaKociakDębniak
69PawełMajdeckiŁask
70RemigiuszKukiełkaRadomskoKBKS Radomsko
71JacekŁobodaPabianice
72GrzegorzUcińskiŁódź
73JudytaMiksaŁódź
74AGNIESZKARAJCAzofiowka
75PawełKrakowskiTeodory
76KrysiaBalcerzakŁódźEVErRUN
77AleksandraUmińskaŁódź
78Jarosław Pękala Zgierz 9 Łódźka Brygada Wojsk Obrony Terytolialnej
79Wojciech Watała Łask
80MateuszGłowackiAnielin Swędowski
81Zdzisław MałolepszyŁódź-
82PiotrKrawczykPabianiceRazem Trenujemy Sport
83JanuszMareckiŁask
84DariuszŁakomyKolonia BałuczNihil Nimis
85ArkadiuszPiotrowskiRydzyny
86Michał Kasprzak Panko
87AleksandraWilk - SnopczykŁódź
88AndrzejRajkowskiPiotrków Trybunalski
89AlicjaAlbińska-WiraszkaŁask
90TomaszSkibiński ZapoliceBBL Zduńska Wola
91ŁukaszTrojanowskiRusiec
92MichałMielczarekBabice
93EwaPtaszekBoguchwala1959
94PawełSzumińskiRuda Bugaj
95PawełRakowskiŁódź75070506815
96WitoldGoszczyckiŁowiczGoszczyckiTeam Łowicz
97DanielSzymczakŁask
98MarzenaGędekŁowiczGoszczyckiTeam Łowicz
99Małgorzata JakubowiczŁódź
100MagdalenaFisiakLodz
101Katarzyna KatanaPruszkówRozbiegany Piastów
102KrzysztofStępieńPabianice1978
103DOROTASADOWSKA-PYRKOSZŁÓDŹFLINTENSIVE RUNNING
104AnnaSobczykŁódź EVErRUN
105Jarek Becht Wadlew
106MarekSowałaSieradz1.dlot
107MichalNitaŁódź
108PawełNiedzielskiŁódźBIEGAM Z ABS
109JarosławSiessPabianice
110MichałBekŁódźRodzinna Grupa Rowerowa
111GrzegorzMatusiakŁódź
112MaciejPawłowskiŁódź
113MateuszBagrowskiPabianice
114KrzysztofZarożnyBorowieGoszczyckiTeam Garwolin
115AnnaOwczarczykPabianice
116Aldona Kierlik - ŚmieszkowiczAleksandrów Łódzki
117AdamTrzebskiLututów
118KatarzynaKisielewskaŁask
119KrzysztofTokajZduńska WolaBBL Zduńska Wola
120JarosławWolakŁódźmBank
121JarosławRomańskiŁask
122GRZEGORZCHĘCIŃSKIPABIANICE
123WiktorTiszlerŁask
124ŁukaszOleszkoŁask
125MałgorzataPtyciaŁódź
126MarcinRykŁódź
127RomanNowakSieradzSCANFIL
128TomaszBrockiPabianice
129MartaWojewodaŁódź
130Wojtek Janecka Łask
131MagdalenaWłodarczykOkalewWieluń Biega
132JarosławWłodarczykOkalewWieluń Biega
133PatrykBednarkiewiczKudrowice
134DamianKlocekWydrzynUMKS Korab Łask
135KlaudiaSerafinŁódź #teamGrażynki
136JustynaAlamaPiotrków Trybunalski
137JarosławSowińskiWrzaca
138MichałSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola
139SławomirGajdaWADLEWOsp Wadlew
140IwonaGajdaBudy Dłutowskie
141ŁukaszKoprowskiŁódźOlimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia
142HubertPiątekŁask
143MiroslawSiewierskiPiotrkow TrybunalskiMIREWA TEAM
144AdamSzczepański Łask
145Marta Sokołowska Łask
146AdamGrzelakŁask
147ZuzannaWejchertŁódź
148TomaszHeindlNowy Bedoń
149KATARZYNAKOLASIŃSKAŁASK
150TomaszPilichowskiŁódź
151PaulinaZakrzewskaŁask
152TomaszCzerwińskiŁask
153MartaModlińskaKatowiceKlub Biegacza Warta
154Agnieszka Drzazga-KochŁódźAflofarm Active Team
155GrzegorzKochŁodźAtlas Running Team
156TomaszFirazaŁódź
157JanŚwiędrychŁask
158JoannaSobczakBaryczy
159MagdalenaUrbańskaPabianiceO CO BIEGA
160AdamPawelczykŁódź
161AnnaLewandowskaŁódź
162AndrzejŁabędowicz Łódź
163ZBIGNIEWKWIECIEŃBierutówBierutowska Grupa Biegowa
164MonikaKornackaAleksandrów ŁódzkimBank
165AnnaKorcAleksandrów Łódzki
166MałgorzataPIETRUSZAleksandrów Łódzki
167BeataSznejfusPruszkówRozbiegany Piastów
168KrzysztofBrzezińskiŁask
169RenataMrozińskaAlesnadrów Łódzki1975
170AlbertMrozinski Aleksandrów Łódzki
171KrzysztofPapugaZelówOSK TYLKO WIDZEW ODDZIAŁ ZELÓW
172AnnaNaruszewiczŁódź1985
173dariuszFilipiakzduńska wola
174TomaszWłodarczykPabianice
175AdriannaBrykowskaPabianice
176Monika AugustowskaŁódź
177ArkadiuszIskraŁódzPort Lotnicz Łódż
178DominikJaneczekTeodory
179ElżbietaKrawczykPiotrków Trybunalski
180Daniel Stusio Pabianice
181Tomasz PokoraBartniki
182Aleksandra Pietraszewska Łódź
183AGNIESZKATROJAKSIERADZRAJSPORT ACTIVE
184PiotrLachPabianice
185KasiaSobalaSędziejowiceKazeta & Pezeta Team
186PiotrZabłockiŁęczycaKazeta & Pezeta Team
187SebastianWarkiewiczŁódź
188grzegorzkrakowiakgdanskbez klubu
189WALDEMARMORAWSKIŁASK
190EugeniuszManczenkoWarszawaLeśne szychy
191MichałPrzytarskiKolczyglowy
192Jarosław ChmielewskiŁaskRAJSPORT ACTIVE
193ŁukaszSołtysiakŁódź
194AgataSzczecińskaŁódź
195JarosławGórkaŁódź
196DariuszMetryckiŁódźBiegacz Nowosolna
197AdamZielińskiŁódźEVErRUN
198TOMASZBŁASZCZYKWarta
199RafałJarmolińskiŁódź
200sylwiamarczewskaZduńska Wola
201MaciejManiewskiKłady-DionizówPĘDZĄCE ŚLIMAKI
202ŁukaszKopkaKłady-DionizówPĘDZĄCE ŚLIMAKI
203Dagmara Grębowska Łódź Fit Trinity Studio
204DariaKorczyńska Łódź Fit Trinity Studio
205JustynaMaciaszekKonstantynów ŁódzkiFit Trinity Studio
206WitoldGryminŁódź
207KarolinaNiemiecBuczek
208SewerynPasikowskiŁask
209ArturJaneckaŁaskBieging Team Zelów
210ŁukaszMichalskiŁask1983
211KrzysztofKawnikWola Moszczenicka
212KasperKneblochŁódźCurling Łódź
213AdelaWalczakŁódźCurling Łódź
214MICHAŁKOPERTOWSKIŁÓDŹ
215AnetaCzumaŁódź ROSSMANN
216MichałBinekŁódźROSSMANN
217MichałRudzińskiŁódźROSSMANN
218DariuszCieślakLichawaRAJSPORT ACTIVE
219AleksandraJezierskaŁódźŁódź Kocha Sport
220JAROSŁAWGÓŻAŃSKIŁódźŁódź Kocha Sport
221BartłomiejAniszewskiŁódźROSSMANN
222MarekPawBełchatówKB Spartakus Bełchatów
223Patryk Gałkiewicz Pabianice ROSSMANN
224Aneta Przesmycka Pabianice ROSSMANN
225AdrianMielczarekWrocław
226DANIELSAŁAGACKIOkup WielkiSiW
227AleksanderSędzikBytomROSSMANN
228PiotrWróbelŁaskTribe
229RobertWawrzeniakŁódźROSSMANN
230DominikaFogielŁask
231MonikaDąbkowskaŁask
232AnnaLudkowskaŁódź
233MarekKrupaTworkw
234MonikaBernaciakAleksandrów ŁódzkiROSSMANN
235MichałJastrzębskiZgierzROSSMANN
236MałgorzataTomczykŁódźROSSMANN
237AleksandraŚciborŁódź
238AleksandraŚwiątekŁódźROSSMANN
239MałgorzataHordyńskaŁódźROSSMANN
240MarcinGorącyŁódźRossmann
241MichałGromadaZduńska Wola
242Kamil Podwysocki Częstochowa CZEWA runTiM
243SebastianGrabarczykŁódźBiegacz Nowosolna
244SebastianAmbroziakŁódźRossmann
245Iwona Walczak-Dębowska ŁódźRossmann
246AdrianNowakPrzygońWataha-Łączy nas bieganie
247JanGryminPabianice
248MarcinMiskiewiczŁódźRossmann
249RobertBłaszczykAleksandrów ŁódzkiROSSMANN
250KubaLuchniakLodz Husaria Race Team
251AgataKulińskaŁódź
252ROBERTKULIŃSKIŁódź
253MałgorzataBugałaZduńska Wola
254MichałMajewskiZduńska Wola
255ArturPrasalŁódź
256KonradPrasalŁódźRYSIOTEAM
257PiotrBuczyńskiKarczmy
258MarcinFelisiakBełchatów
259JoannaDudaŁask
260RadosławOpasiakŁódź
261SebastianWicińskiŁódźUTMS
262Maciej GóreckiŁódź Razem Trenujemy Sport
263KarolinaKlimczakZdunska wolaKlub biegaczy jysk
264AdamBedynek Koluszki
265MagdalenaBarskaKonstantynów ŁódzkiUTMS
266WeronikaIgnaczakŁódźEVErRUN
267MichałKozakŁódź
268ArkadiuszKosmalskiJedlicze ABrak
269OlaPodsędekŁódźŁódź Kocha Sport
270ElżbietaPostWincentów
271KrzysztofPopławskiZgierz
272AndrzejKubiakWarta
273Dariusz Pomykała Tuszyn
274RobertGołdynŁódźŁódź Kocha Sport
275PawełFryniaRąbień ABCurling Łódź
276ŁukaszKapustaTuszynLEŚNIK
277PiotrMulikŁódźRazem Trenujemy Sport
278AdamJagodzińskiŁódźŁÓDŹ KOCHA SPORT
279MariuszBalcerzakŁódźREEBOKRUNCREW LDZ
280SylwesterPyszakWarszawaDebedełki
281AleksanderDwornickiSieradz
282ArkadiuszCzekalikSieradzRajsport Active
283IgorSzymańskiŁaskbrak klubu
284ŁUKASZGRYZIOPABIANICEUKS Azymut Pabianice
285MarcelSzczepaniakKonstantynów Łódzki
286RadosławSaładajczykPabianiceAQ Wiring Systems Team
287EwelinaSaładajczykPabianice
288KrzysztofDudaŁask
289DariaJastrzębska Łódź
290KRZYSZTOFZAKRZEWSKIŁódź
291Marek NawrockiZelów
292KatarzynaPilichowskaWartaGrupa Biegowa ZdroWarcianka
293EwaKorzemskaŻyrardów
294DawidChodakiewiczZłoczew
295RafałJanczakŁódźROSSMANN
296DariuszStawikowskiŁódźRysioteam
297JanuszRedzyniaŁódzRysioteam
298RafałKazimierczakBogdanka
299DominikaWicińska-ReusŁódźRysioteam
300WITOLDKARAŚŁódźRYSIOTEAM
301ALEKSANDRAKARAŚŁódźRYSIOTEAM
302AleksandraKlimczakLodzTate & Lyle Active Team
303TomaszCieślakŁódźRossmann
304Marta OlesiakZduńska Wola
305MagdaLeśniczakInczewRAJSPORT ACTIVE
306TomaszKuśmierekSzczerców
307MICHAŁPIOTROWICZSIERADZ
308IreneuszJaranowski Sieradz
309StanisławSkrzekŁódź
310EwaBuczyńskaKarczmy
311WitoldRadzikKONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
312Sylwester Brewiński Władysławów Bielawski
313JustynaKowalskaTuszyn
314RobertGłuchowskiRąbień
315MarekKłyszANDRESPOLRAZEM TRENUJEMY SPORT
316ArturStrońskiZawada GórnaZespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
317WiesławaAntoniakŁódźMULTIBOND
318MaciejWara-WąsowskiŁódź
319TomaszKunikowskiOzorków
320PRZEMYSŁAWRAJKOWSKIPiotrków TrybunalskiFudu&Co Sport team
321SebastianBąkałaŁódźFundacja Udaru Mózgu
322IWONASZTRANEKPabianiceUKS AZYMUT PABIANICE
323PAWEŁSZTRANEKPabianiceUKS AZYMUT PABIANICE

Bieg 5km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1Marcin Witoński Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
2ŁukaszDopierałaŁódźB/S/H Lodz Running Team
3Michał Szewczyk Łask Sami Swoi
4PrzemysławWendlerPabianice001
5EwaBałazińskaPabianice
6Krystian SternaZłoczew
7PaulinaTrzewikowskaŁódź
8AnnaKlimczak Wrocław
9MartaIdczakŁódź
10AgnieszkaBogdanowiczŁask
11MICHAŁBOGDANOWICZŁASK
12BartłomiejJóźwiakŁódź
13Kinga Szermer Łuszczanowice
14Patrycjusz Szermer Łuszczanowice
15RobertMosińskiŁódź1970
16SylwiaSłowińskaTuszynR.S.TEAM
17WIOLETTASZWEBSŁódźBrak
18AgnieszkaGroblewskaDobroń
19AnnaMakowskaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
20RobertMakowskiŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
21PaulinaRokickaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
22IzabelaHermanowiczŁódźWataha- łączy nas bieganie
23Małgorzata Bończyk Pabianice
24Monika JakubekPabianice
25MarcinSzwebsŁódź
26EdytaProchŁask
27PawełKWIATKOWSKIŁaskRajsportActive
28SlawomirPisarekKurnos Pierwszy
29IwonaOstrowska-LentasŁódź
30MONIKAKUCHTAŁÓDŹFLINTENSIVE RUNNING
31EdytaKrakowskaTeodory
32EwaOCHOCKAŁÓDŹ
33Łukasz OCHOCKIŁódź
34SebastianSzamolPabianice
35ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASieradzSieradz Biega
36MarcinChalczynskiBuczek
37KatarzynaSkibińskaZapoliceBBL Zduńska Wola
38KarolinaMatusiakŁódźAkademia Biegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
39malgorzatajaraszeklodz
40ArkadiuszKrakowskiŁaskNordea Runners
41AnnaAmraniŁódźAnna Amrani
42JoannaMarkowskaKozery NoweGoszczyckiTeam Łowicz
43KATARZYNAWOLSKAPabianice
44MARTAGRABARCZYKPABIANICE
45KrzysztofKALINŁask
46TomaszCiolekSieradzSIERADZ
47HonorataKielnierowskaPabianiceO Co biega
48StefanŁapczyńskiKonstantynów Łódzkiniezrzeszony
49MateuszNowakWiewiórczyn/Łask
50AdrianPaczkowskiZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE
51Paweł KacprowiczŁódź
52SylwiaWencŁódź
53JustynaPiechuraWronowice#teamGrażynki
54RafałSzymańskiŁódź1979
55ŻanetaPartekaZalesie
56DorotaTomczykŁódź
57AndrzejLangeŁódź
58IwonaStępieńPabianice
59KamilaRykŁódź
60Aleksandra KielarPabianice
61DorotaSekietaPabianicemBank
62PatrycjabPabianice
63MarekSzymborskiŁaskwww.DzieciakPLUS.pl
64MariolaBobryckaŁask
65ADAMBOGACKIŁask1977
66ALEKSANDRABOGACKAŁask1979
67ŁukaszSujkaBudy Dłutowskie
68MagdalenaKobylarczykPabianice
69MAREKWRÓBELŁaskNiezrzeszony-Łask
70Kamil MarcińczakŁódź
71Damian RyżlakZgierz
72MarekSekietaPabianiceAZS PŁ
73ŁukaszKarolczakCzestków
74KonradStraszakKatowiceKlub Biegacza Warta
75AnetaGoździk-ZarębaŁódźŁKS Łódź
76MichałKowalczykowskiŁÓDŹRYSIOTEAM
77AgnieszkaKowalczykowskaŁÓDŹRYSIOTEAM
78TadeuszKacprzakKonstantynów Łódzki
79BOGUSŁAWKARBOWNIKŁódzReebok Run Crew LDZ
80MagdalenaAntoniakPabianice
81MateuszAntoniakPabianice
82AnnaPietrzakAleksandrów Łódzki
83AgataFelcenlobenPabianice
84MagdalenaKlocekŁask
85Andrzej Kęsicki PabianiceAflifarm ActiveTeam
86KatarzynaWolskaPabianice
87MagdalenaBrylskaŁask
88Jarosław LisAleksandrów Łódzki FoxTeamAleksandrów
89iwonaradziszewskaPiotrków Trybunalski
90MichałBanaszczyk Piotrków Trybunalski
91MichałLaszczykŁask
92MaurycyMrozińskiAleksnadrów Łódzki
93JagodaSiadulOzorków
94SylwesterOrłowskiGłowno
95Sławomir Wojtaszek Łask
96Marcin LisAleksandrów Łódzki
97JanCieślaRudnikiFalstart Rudniki
98TERESABRYKOWSKAPABIANICE
99tatiananagockałodzRYSIOTEAM
100AnnaMakowskaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
101KatarzynaCeranPabianiceReebokRunCrew LDZ
102WojciechWitaszekKsawerówArmia Kóz 😉
103Marcin Welkier Warszawa
104AMADEUSZKOTTASŁódź
105LeszekŻuchowskiŁask
106JoannaStusioPabianice
107AleksandraLiwińskaŁódź
108AgataŁąckaPabianice
109AnetaMichalakPabianice
110MariuszKuźniakŁask1972
111LeszekŻuchowskiŁask
112DamianWitkowskiTeodory
113AGNIESZKARABIEGAŁÓDŻ
114GrzegorzDziedzicSieradzsieradzbiega.pl
115JustynaCieślakLichawa Rasport Active
116TomaszModlińskiPajęczno
117JoannaAndrzejczakŁęczyca1990
118Katarzyna Sowińska Łęczyca
119AnnaJarmolińska Łódź
120OliwiaKarolakŁaskPączkoŻercy
121DominikKoperekPabianicePączkoŻercy
122AnetaKarolakŁaskPączkoŻercy
123JacekMikOrpelów
124OlgaTitorowaŁódźAmbitny ślimaczek
125AnnaSaładajczykŁask
126ArletaMatysiakSędziejowiceRAJSPORT ACTIVE
127AnitaBłaszczyk Łódź
128MartynaRabendaTeodory
129Grażyna Sujka Wieluń Wieluń Biega
130AleksandraNietrzebkaMiędzyborów
131PawełNietrzebkaMiędzyborów
132TomaszGramszPabianice
133MałgorzataHajdukŁódź
134Szymon Frączyk Łódź
135Mateusz Dyniak Zduńska Wola Brak
136KatarzynaKucharskaKonstantynów Łódzki
137PiotrStachowdkiŁódźRYSIOTEAM
138marekprylińskiŁódż
139MagdalenaDubińskaŁódź
140PiotrJanikŁódź
141MAŁGORZATAPolakŁódźWataha- łączy nas bieganie
142BożenaOwczarekKlobuckKwiaciarnia Gardenia
143MariuszŁochowskiKonstantynów Łódzki
144JustynaChudzik-WarzechaWypychów
145Przemysław BarczyńskiZduńska Wola
146MałgorzataGębickaŁódź
147KarolinaMielczarekWrocław
148NataliaSałagackaOkup WielkiSiW
149SylwiaGałkiewiczPabianiceROSSMANN
150MiłoszBartoszekPabianice
151AdamOLKUSZPabianiceLeśne ciekusy
152JacekWawrzyniakŁódźJacek Wawrzyniak
153KatarzynaWawrzyniakŁódźWawrzyniaki
154BeataMarciniakŁódź
155AnnaMatusiewiczJasionka84070913761
156AdamZientalaRembów
157MichałSzewczykZduńska WolaBbl Z duńska Wola
158AgataSzemberskaŁask
159DominikaMalinowskaŁaskMaliny
160MikołajManowskiŁódźB/S/H/ Łódź Running Team
161MartaGRYMINHermanów
162MAGDALENAZAŁOGA-KLIMCZAKWYPYCHÓW
163NataliaZałoga Wypychów
164arkadiuszkujawskiłódżRYSIOTEAM
165KATARZYNADOBROWOLSKAŁaskRAJSPORT ACTIVE
166MARIANBŁASZCZYKBełchatówKB-Spartakus Bełchatów
167AgnieszkaMuchaŁÓdźMuchaLata
168JanuszKalinowskiŁódź
169KrzysztofRogozińskiAleksandrów Łódzkileśnik
170PiotrŚciborTuszyn1982
171MałgosiaŚciborTuszyn
172EwaCieślarczyk Łask
173JustynaBardzelŁódźEVErRUN
174MateuszKrawczykCzęstochowa
175MałgorzataFrąszczakAlfonsów
176MagdalenaGutmanTomaszow Mazowiecki
177KamilBulandaŁódź
178ZbigniewSkępskiWrzącaRossbiegani
179AlicjaKlimczakŁask
180PiotrPodsędekŁódźŁódź Kocha Sport
181EwaKarasińskaZgierz
182SylwiaBaraPabianice
183KatarzynaMotylPabianice
184SylwiaGackaŁaskLBC WIDAWA
185PaulinaStaniekŁask
186AgnieszkaMarcinkiewiczŁódź
187MateuszGramszPabianice
188MiłoszGramszPabianice
189kubałuchniakłódź
190JakubKomoterPabianice
191KamilWoszczakŁask
192KatarzynaOstojskaZelówBieging team Zelów
193MarcinGłodekŁaskBieging Team Zelów
194TadeuszRośkowskiAntoniówkaPozytywnie Zabiegani Kleszczów
195IzabelaPatykowskaŁaskFOTOSFERA TEAM
196MarcinKociołekŁaskFOTOSFERA TEAM
197Tomasz KalinWarszawa
198WiolettaPrzybylskaZduńska WolaBBL Zdunska Wola
199AleksandraKoniecznaZelów
200PawełNiemczykŁódźRossmann
201Aleksandra Kadzidłowska ŁÓDŹ Everrun
202EWAGORCZYCAŁASKniezrzeszony
203AGNIESZKAChabasińskaŁÓDŹ
204TomaszPipiaSieradz
205MartaCieślakŁódźROSSMANN
206KatarzynaBejmertŁódźRossbiegani
207ROBERTOŚMIAŁOWSKIPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
208MarekGwizdałaWidawaKlub nudystów
209KatarzynaSkałaZelówROSSMANN
210MonikaWójcikiewiczostrów
211AnetaKopećNowa Gadka
212JakubKozłowskiWrocław
213ELŻBIETAGŁAZSIERADZ
214MATEUSZ RAJKIEWICZSIERADZ
215ZofiaRadomiak WadlewUKS Czempion Bełchatów
216DariuszRadomiak WadleeOSP WADLEW
217ŁukaszSoskiŁódź
218MarcinKrupiński ZgierzRossmann
219StanisławWyciszkiewiczDłutówSZYBKIE ŻÓŁWIE
220JustynaDrabikOzorków
221AndrzejStaniuchaZduńska WolaBBL Zduńska Wola
222JacekKorzemskiŻyrardów
223MichałSzwebsŁaskERICSSON RUN++
224IzaNowakAleksandrów Ł.mBank
225PawełMaciaszczykŁódź RYSIOTEAM
226BartoszGabryjanczykPabianice
227Piotr WielecŁódźLUZAKI NA FANTAZJI
228PRZEMYSŁAWCIEKAŃSKIPABIANICEO CO BIEGA
229WojciechSowałaPabianice
230ŁukaszGrobelkiewiczŁódźCzarne Zastępy
231KatarzynaBoruchZgierz1971
232AdamBoruchZgierzAGB TORFY
233IZABELARÓŻAŃSKA-BIŃCZYKŁódźRajsport Active
234MariuszGabrysiakWieluń Wieluń Biega.
235GABRIELARABĘDASIERADZ
236MagdalenaTomczakŁódźFundacja Udaru Mózgu
237AleksandraKarolakSieradz
238MACIEJSZTRANEKPabianiceUKS AZYMUT PABIANICE

Nordic Walking 5km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1SŁAWEKKacprzakJUSTYNÓWLZS Justynów /NWPL
2OlgaJaneczekSieradz
3AgnieszkaSulikowskasieradzRajsport Active
4DorotaKrysiakPabianiceRAJSPORT ACTIVE
5tomaszWietrzakPabianice1977
6MariuszSzadkowskiBełchatówBolące Piszczele Bełchatów
7andrzejkoczołowskiłask
8PaulinaMielczarekBełchatów Bolące Piszczele
9Tomasz MielczarekBełchatów Bolące Piszczele
10KasiaKarskaKsawerów
11JarosławDomańskiBełchatówNWPL/NW BEŁCHATÓW
12AGNIESZKAKRAWĘTEKBEŁCHATÓWSPARTAKUS BEŁCHATÓW
13SylwiaKudajŁódź
14małgorzataKARCZPabianiceForma na Piątkę
15Ewelina ZarembaŁask
16MatyldaZarembaŁask
17MartaZarembaŁask
18RyszardCyranSędziejowiceNW Luca Team
19Marzena Szewczyk Bełchatów Bolace piszczele
20BeataMarcinczakZduńska WolaNordic Walking Luca Team Zduńska Wola
21MarcinMuchaŁódźPortal Danych.pl Marcin Mucha
22JANUSZJÓŹWIAKSiemiechówJanusz Jóźwiak
23KATARZYNAJÓŹWIAKSiemiechówKATARZYNA JÓŹWIAK
24LidiaDudziakSieradzMarssFiltry Running Club
25KrzysztofCzerskiŁódźEPOKA NORDICA ŁÓDŹ
26JustynaSkiberowskaChabielice
27KrystynaNowakPabianiceForma na Piątkę NW Pabianice
28ArturNowickiPabianiceForma na Piątkę NW Pabianice
29MariaŁakomyKolonia BałuczNihil Nimis
30AnnaŚpionekPabianiceForma na piąteke
31WłodzimierzKaczmarekŁódźEpoka Nordica
32EwaTryniszewskaŁask
33ReginaGrzywaczGłogów
34IwonaMajeranPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ
35MarcinMajeranPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ
36magdalenaŁyszkowskaPabianice
37Tomasz Frejlich Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW
38Anna Bochenek Pabianice Forma na piatke
39MartaWitczakPabianiceForma na 5
40małgorzatastaneckaskierniewicereebok run crew
41marcinstaneckiskierniewicebiegam w sfetsze
42maciejstaneckiskierniewicebiegam w sfetsze
43zuziastaneckaskierniewicebiegam w sfetsze
44Aleksandra PierzchałaPabianice Forma Na Piątkę NW
45MartaIgnaczakPabianice
46MARIANSÓJKASIERADZ
47małgorzatabartosiewiczpabianiceforma na piątkę
48ŁukaszKuśmierczakZelów
49MałgorzataRaszewskaPabianice
50MariolaKoryckaZgierzFORMA NA PIĄTKĘ NW
51DorotaOlejniczakPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
52KatarzynaChalcińskaŁask
53MarlenaKowalskaŁódźEpoka Nordica Łódź
54MarcinMikołajczykPabianice
55PaulinaKryczkaJustynów
56MichałOsińskiŁódźTervel Team
57Anna Motyl Bełchatów NW POLAND/NW BEŁCHATÓW
58DANUTAFILIPIAKPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
59Piotr Olejniczak Pabianice FORMA NA 5 NW
60Dominika Różańska Łask FORMA NA PIĄTKĘ NW
61Monika WielecŁódź LUZAKI NA FANTAZJI
62KrzysztofMarczakBełchatówNWPL/NW Bełchatów
63PiotrLerkaŁódźLerki
64MonikaLerkaŁódźLerki
65JoannaTynentkaPabianice
66KatarzynaReteckaSieradz
67KatarzynaSędzikBytomRossmann
68AlojzyBłażejewiczŁódźEpoka Nordica Łódź
69AleksandraBakalarzŁódźEpoka Nordica Łódź
70MagdalenaOwczarekMiędzyborów
71MonikaGramszPabianice
72MarekKoseckiPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
73KatarzynaKoseckaPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
74AgnieszkaKosmalskaJedlicze ABrak
75AgnieszkaRochmińskaŁódź1969
76WitoldBłądekŁódźNiezrzeszony
77JolantaBłądekŁódźniezrzeszona
78AleksandraWierzbickaŁódź
79ZdzisławBladowskiŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹ
80IZABELAWĄGROWSKAPABIANICEFORMA NA PIĄTKĘ NW
81TomaszWawrzyniakZduńska Wola
82PiotrBryliński Słupsk
83BeataMarczakBełchatówNWPL/NW Bełchatów
84MarcinSKURNICABełchatów NWPL/NWBelchatow
85ELŻBIETAJURCZYKBEŁCHATÓWNWPL/NWBEŁCHATÓW
86AnetaMajdaBełchatówNW Bełchatów
87RomanCieślakŁódźEpoka Nordica
88MartaRożniakowskaBelchatowNw Poland
89AgataKozłowskaZduńska Wola
90MaciejRabędaSieradz
91PAWEŁCEBULSKIŁÓDŹEPOKA NORDICA

Bieg Rodzinny

LPImieNazwisko
1Karol Olszewski
2MichałKazimierczak
3Wojtek Szewczyk
4Piotr Rakowski
5IgorGlądała
6Anna Sukiennik
7Filip Sukiennik
8OliwiaBegiert
9NadiaBegiert
10LenaBegiert
11Zuzanna Tyc
12Wojciech Tyc
13ZofiaKrysiak
14JulianKrysiak
15WeronikaKacprzak
16MichałKacprzak
17KarolinaAdamkiewicz
18KrystianAdamkiewicz
19AmelkaWietrzak
20URSZULACzarnecka
21JakubCzarnecki
22OLIWIABOGDANOWICZ
23JuliaBogdanowicz
24Brandon Bartczak
25BryanBartczak
26MajaSzermer
27Jakub Szermer
28Kaja Szermer
29Olaf Szermer
30MaksymilianChałubiński
31PolaSzczepańska
32Oliwia Chmielewska
33Maja Rajkowska
34AleksanderRajkowski
35Kaja Rajkowska
36DariaJurowska
37BasiaGarncarek
38Szymek Szymek Majewski
39LenaPYŚNIAK
40MaksymilianCytarzyński
41JuliuszTryniszewski
42ALANWOZNIAK
43AleksanderPiechura
44JakubBereska
45NadiaBereska
46LidiaFalkowska
47AntoniŚcibor
48NataliaŚcibor
49Adrian Lemieszewski
50JakubLemieszewski
51PiotrKrakowski
52CzarekChalczynski
53Anna KrystynaJędrzejczak
54Maja Kuczkowska
55Gabrys Hirsz
56JakubKrzyżański
57ZuzannaWatała
58MajaSkiberowska
59PiotrSkiberowski
60JanSkiberowski
61GrzegorzGłówczyk
62PiotrGłówczyk
63Hubert Jarmakowski
64MajaChalczyńska
65WiktoriaPawłowska
66StanisławPawłowski
67Adam Szumiński
68MariaSzumińska
69AlicjaKierzkowska
70AmeliaKierzkowska
71JanRomański
72MARIASzymańska
73WiktoriaTiszler
74FeliksRyk
75HannaBrocka
76ZuzannaBrocka
77AmeliaWalczak-Kurek
78KornelWalczak-Kurek
79AlanKokocinski
80BryanBartczak
81BrandonBartczak
82HubertJura
83Amelia Kozioł
84JuliaSzczechowicz
85MichałSzczechowicz
86JakubBąk
87BARTEKILKÓW
88JakubKarolczak
89LenkaKarolczak
90LeonHadidah
91JULIAMICHALAK
92Paweł Skibiński
93Marysia Skibińska
94MichałCzerwiński
95TymoteuszModliński
96MarekTyndorf
97JacekTyndorf
98LubomirBednarek
99AdamRyżlak
100JakubUrbański
101SzymonBrzeziński
102BartłomiejSujka
103MajaSujka
104DawidLis
105DominikGibki
106AmeliaGrzybowska
107Marta Choińska
108Maria Choińska
109Jan Choiński
110HannaSiadul
111WojtekWłodarczyk
112IgnacyWłodarczyk
113AlexGRUNT
114WeronikaŁubisz
115SandraOsiecka
116MaciejArabski-Miedzianowski
117OlegKrawczyk
118DominikAdamkiewicz
119AmeliaWielec
120JakubWielec
121DariaCzyżykowska
122JuliaGwis
123ZuzannaRekus
124SANDRASYGUŁA
125MikolajZamojski
126Ofelia Zamojska
127WERONIKAGRABOWSKA
128ANTONIGRABOWSKI
129AGATARABIEGA
130AlicjaCzyżykowska
131JanBieniek
132RyszardBieniek
133LilianaWojtczak-Bartoszek
134DorotaWyka
135DorotaWyka
136MiłoszWyka
137MichalinaTomasiak
138WojciechTomasiak
139AleksanderGrymin
140MariaGrymin
141KorneliaGłowińska
142MikołajAdamiak
143Lena Adamiak
144Lidka Trojanowska
145Amelia Górska
146Aleksandra Górska
147Piotr Górski
148Piotr Paliński
149DawidWyrwas
150DanielNiemiec
151WiktorNowak
152WiktoriaMalik
153DanielWojtczak
154MartynaSycan
155WojciechSycan