Bieg Leśny Teodory – lista startowa

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Bieg 10km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1GrzegorzMatusiakŁódź
2MałgorzataPawluk-WieczorekOżarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega
3ZdzisławMałolepszyŁódźJednoosobowy Team
4AdamOlkuszPabianiceRAJSPORT ACTIVE
5WiktorMłotkiewiczWola Zadąbrowska Stara Wieś RAJSPORT ACTIVE
6Robert Kuliński Łódź
7AnnaBorkowskaAleksandrów Łódzki
8AsamŻyłaKolumnaRAJSPORT ACTIVE
9Damian Modranka SieradzRAJSPORT ACTIVE
10AgataKulińskaŁódź
11MałgorzataGębickaŁódź
12MonikaKuchtaŁódź
13Tomasz AndrzejewskiPabianice Gillette Run
14AnnaPietrzakAleksandrów Łódzki
15GrzegorzMaciaszekOstrówekRajSport Active Sieradz
16Sebastian Puchalski Łódź
17AgnieszkaBogusBurzenin
18KamilaPrzypisBełchatówbrak
19PawełMatyśkiewiczBełchatów
20AgnieszkaFąfara Wiączyń Dolny
21JanuszKalinowskiWiączyń Dolny
22Agnieszka ZjawionaŁódźEVErRUN
23ArkadiuszKoziołŁódź
24Tomasz Sukiennik Łask
25ZbigniewSwędrakRusiec
26Ilona Kowalczyk Łódź #HAPPYRUNNERS
27BronisławŚwiątekKalisz
28ŁukaszMichalskiŁaskActive Run Łask
29MonikaDąbkowska Łask
30IwonaWojcieszakKalisz
31PawełDrążekBełchatów
32KrzysztofTokajZduńska WolaBBL Zduńska Wola
33MichałBuczkowskiSędziejowice1994
34MarcinWoźniakŁask
35MateuszGłowackiAnielin Swędowski
36RobertFelcenlobenŁÓDŹRAJSPORT ACTIVE
37SzymonOsowskiPrzygoń
38ArturBereskaPiotrków TrybunalskiJa sam
39ANDRZEJZAWADZKIPIOTRKÓW TRYB.
40Judyta Miksa Łódź
41DagmaraKrólikiewicz Piotrków Trybunalsi Brak
42WojtekJaneckaŁask
43ANNAZELMOZER-WAGAZelówBieging Team Zelów
44PawelWagaZelówBieging Team Zelów
45AnnaKorcAleksandrów ŁódzkiSASKA TEAM
46MałgorzataPietruszAleksandrów ŁódzkiSASKA TEAM
47MichałMielczarekBabice
48AnnaSzmidt-PawłowskaPabianice
49GabrielaRabędaSieradz
50MałgorzataHajdukŁódźSNG WILD DUCKS
51MonikaKornackaAleksandrów ŁódzkiSASKA TEAM
52TomaszSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola
53OlekDwornickiSieradz
54JarosławGłogowskiZduńska Wola
55AleksandraUMIŃSKAŁódź
56Agnieszka Sobocinska Łódź EverRun
57PiotrDobrowolskiWIDAWALBC WIDAWA
58KarolinaAdamczykŁódź
59ANNAKĘDZIORAPiotrków Trybunalski
60AdamGrzelakŁask
61PIOTRCŁAPKASIERADZRAJSPORT ACTIVE
62MichałMachałaStare Kozuby
63MichałMajewskiZduńska Wola
64KacperKonarczakŁódź
65PawełPatoraPoddębice
66PiotrMatyśkiewiczBełchatów
67Katarzyna MatyśkiewiczBełchatów
68AleksandraKielarPabianiceO co biega
69KatarzynaHećmańczuk Pabianice
70AdamBANASIKALEKSANDRÓW ŁódzkiRhenus Logistics (Adam Banasik)
71DanielSzymczakŁask
72EugeniuszManczenkoWarszawaLeśne Szychy
73JacekŁobodaPabianice
74PiotrKrawczykBychlewGILLETTE Run
75PiotrKrawczykBychlewGILLETTE Run
76MagdalenaFisiakŁódź
77RafałTąpolskiŁódź3K
78AdrianMielczarekWrocław
79krystynakucharekpabianicekorona pabianice
80DanielStusioPawlikowice
81JoannaStusioPawlikowice
82KrzysztofPapugaZelówBIEGING TEAM ZELÓW
83RobertFiołnaPabianiceRookies
84MarekPawBełchatów
85ŁukaszZawiasaŁódź
86Sławomir Frommberg Łódź O co biega
87ŁukaszAdamczewski Łódź LA trener
88PatrykFisiakŁódź
89PrzemekMłodzikowskiŁódź
90ZbigniewTabakaGoszczanówSieradzbiega.pl
91WeronikaChojeckaBłaszkiSieradzbiega
92MaciejMieszkowskiDziekanów Leśny
93KatarzynaByjochPabianice
94WojciechZalasaŁódźŁÓDŹ KOCHA SPORT
95BatłomiejMendakPiątkowiskoDroga Do Ultra
96JustynaWojewodaŁask
97MarekSowałaSieradzRAJSPORT ACTIVE
98KamilRybińskiTomaszów Mazowiecki
99AnnaKozłowskaPabianice KOBIETY NA ROWERY
100JacekAdamusŁódźLA TRENER
101DanielSAŁAGACKIOKUP WIELKISZYBCY I WŚCIEKLI
102Sławomir ChałubińskiŁaskStruś Pędziwiatr Team
103SławomirSzymańskiBełchatówTurbo Team
104MateuszMilczŁaskWOPR Łask
105Jarosław LisAleksandrów Łódzkie FoxTeamAleksandrow
106KatarzynaDwojakŁódź
107WiktorTiszlerŁask
108KatarzynaKowalczykŁódźDroga Do Ultra
109PiotrDudzińskiŁódźRazem Trenujemy Sport
110LauraSzczepańskaŁask
111ArkadiuszKrakowskiŁaskNordea Runners
112MariuszSzymczakŁódźWATAHA
113JanŚwiedrychŁask
114IlonaMielczarekŁódźRysie
115AdelaWalczakŁódźCurling Łódź
116ŁukaszKoniecznyPabianiceŁódź Kocha Sport

Bieg 5km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1MagdalenaAntoniakPabianice
2ANETAMICHALAKPABIANICE
3PATRYCJAMOCZKOWSKAPABIANICE
4AgnieszkaKoniecznaNowe Kozuby
5MarcinWitoński Zduńska WolaBBL Zduńska Wola
6ANNA MARIA CHWIAŁKOWSKA Sieradz Sieradz biega
7StefanŁapczyńskiKonstantynów Łódzki
8GrzegorzDziedzicSieradzsieradzbiega
9PaulinaTrzewikowskaŁódź
10Robert Mosiński Łódź R.S. Team
11JarosławSiessPabianice
12JUSTYNABEGIERTSTRYJE PASKOWE
13ŁukaszSujkaBudy DłutowskieO CO BIEGA
14AGNIESZKARABIEGAŁÓDŹ
15Adam Załoga Wypychów
16Magdalena Załoga - KlimczakWypychów
17Natalia Załoga Wypychów
18ElżbietaMadejŁódź
19Anna AmraniŁódź
20KatarzynaCeranPabianiceReebokRunCrew LDZ
21ŻanetaMichalakBuczek
22Marcin Welkier Warszawa
23Monika WelkierWarszawa
24KamilaRykŁódź
25MarcinRykŁódź
26PAULINABRYKOWSKAWROCŁAWADA TEAM
27ŁUKASZRYBAKWROCŁAWADA TEAM
28ŁukaszKarolczakOstrów3BIT TEAM
29Ilona PawlikowskaŁódź
30MagdalenaDubińskaŁódź
31PiotrJanikZduńska Wola
32PawełNiedzielskiŁódźBiegam z Asseco BS
33AndrzejBrzezińskiOlkusz
34ADAMBOGACKIŁaskRAJSPORT ACTIVE
35ALEKSANDRABOGACKAŁaskRAJSPORT ACTIVE
36Arkadiusz Waga Łask
37EwaCieślarczyk Łask
38Przemysław CieślarczykŁask
39PrzemysławWendlerPabianiceSMILE 001
40MaciejRabędaSieradz
41MichałKarolakSieradz
42PawełKWIATKOWWSKIŁaskRAJSPORT ACTIVE
43DominikKoperekPabianicePączkoŻercy
44OliwiaKarolakMaurycaPołączko żercy
45TERESABRYKOWSKAPABIANICEADA TEAM
46ANDRZEJBRYKOWSKIPABIANICEADA TEAM
47KatarzynaSkibińskaZapoliceBBL Zduńska Wola
48RobertFiałkowskiTuszyn
49AdrianWoźniakŁódźSTG ŁÓDŹ
50AgnieszkaKudeńŁódź
51AlicjaBeckŁódź Adaś Team
52SebastianSzamolPabianice
53AnetaGoździk-ZarębaŁódźŁódź Kocha Sport
54SzymonFrączykŁódźRazem Trenujemy Sport
55JakubPatoraPoddębice
56AdrianaBarańskaSieradz
57Łukasz Barański Sieradz
58PawełKrakowskiTeodory
59AnnaPłomińskaDobroń
60IzaNowak Aleksandrów ŁódzkimBank
61RafałWasilewskiDobroń
62IZABELARóżańskaŁódź
63JolaWalenciakŁódź
64DarekWalenciakŁódź
65AgnieszkaMuchaŁódźMuchaLata
66DanielPłachtaTuszynSHARK ŁÓDŹ
67MarekGwizdałaWidawaKlub nudystów
68MarcinCytarzyńskiŁask
69IzabelaCierplikowskaSieradz
70KrzysztofKalinŁask
71GrażynaBiałekPabianiceRajsport Active
72DamianKucharskiBełchatówTurbo Team
73KAROLINACISZEWSKABełchatówTURBO TEAM
74IzabelaLemieszewskaŁódź ReebokRunCrew LDZ
75WiesławJózefaciukŁódz
76MarcinBartosPabianice
77AnnaSaładajczykŁask
78TomaszCiołekSieradzSIERADZ
79ŁukaszDopierałaŁódźB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM
80Michał Banaszczyk Piotrków Trybunalski BANANA TEAM
81IwonaBANASZCZYKPiotrków Trybunalski BANANA TEAM
82BartoszKarasińskiPabianiceKlub nudystów
83JakubOberskiŁódźCrazy RunnerFuckers
84PatrykWarszawskiŁódźCRAZY RUNNERFUCKERS
85MIROSLAWSIEWIERSKIPIOTRKOW TRYBUNALSKI
86DominikaHermanSędziejowice
87MarcinSujkaWłodzimierz
88ŁukaszOleszkoŁaskszybka setka
89SylwiaGackaWidawaLBC WIDAWA
90DominikGackiWidawaLBC WIDAWA
91AnnaPacocha-Szymczak ŁódźWATAHA
92MichałSzewczykZduńska WolaBBL Zduńska Wola
93SzymonDębskiKonstantynów Łódzki
94PaulinaDębskaKonstantynów Łódzki
95RafałKarpińskiKonstantynów Łódzki
96BartłomiejSzkobelŁódźPuls Tri Team
97MichałRudzkiKleszczówPozytywnie Zabiegani Kleszczów

Nordic Walking 5km

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1BożenaZajączkowskaŁęczyca
2Paulina MielczarekBełchatówBolące Piszczele
3TomaszMielczarekBełchatówBolące Piszczele
4Beata Wędzik Bełchatów Bolące Piszczele Bełchatów
5MariuszSzadkowskiBełchatówBolące Piszczele Bełchatów
6DOROTASEKIETAPabianicemBank
7MAREKSEKIETAPabianiceAZS PŁ
8AnnaGrzelakŁódźŁódzkie Patyczaki
9AGNIESZKAKRAWĘTEKBEŁCHATÓWSPARTAKUS BEŁCHATÓW
10AleksandraKarolakSieradz
11ZofiaBeckŁódź Adaś team
12MarzenaSzewczykBełchatówBolące Piszczele
13JarosławDomańskiBełchatówKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW
14MartaGrabarczyk Pabianice Rookies
15Piotr Wielec Łódź LUZAKI NA FANTAZJI
16SławekKacprzakJustynówLZS Justynów
17TomaszWawrzyniakZduńska Wola
18EwelinaZaremba Łask
19MartaZarembaŁask
20MatyldaZarembaŁask
21AgataSubczyńska Pabianice
22JolantaOwczarekPabianiceO co biega
23DamianAbramowiczKaliszKalisia Nordic Team
24KatarzynaKietlińska-PiszczałaŁaskWuCzyKije
25AgnieszkaMarekŁaskWuCzyKije
26Renata Skoczylas Łask WuCzyKije
27OlgaKabzińska-GradowskaPiotrków Trybunalski
28Przemysław Ciekański Pabianice O CO BIEGA
29IwonaRózgaŁódź
30EWAFrankiewicz-KapuścińskaPabianicePatyczaki
31ŁukaszKuśmierczakzelów
32KrzysztofMarczakBełchatówNWPL/NW Bełchatów
33MartynaOlewniczakŁaskWuCzyKije
34WitoldBłądekŁódźNiezrzeszony
35JolantaBłądekŁódźNiezrzeszona

Bieg Rodzinny

LPImieNazwisko
1Anna Sukiennik
2AGATARABIEGA
3LILIANAPAWLIKOWSKA
4Filip Sukiennik
5ZuzannaTyc
6WojciechTyc
7Łucja Wieczorek
8JuliaSzczechowicz
9MichałSzczechowicz
10PiotrFelcenloben
11PawełFelcenloben
12NadiaBereska
13JakubBereska
14MikołajOsowski
15SZYMONWAGA
16WIKTORIAPAWŁOWSKA
17StanisławPawłowski
18MICHAŁKazimierczak
19Anna KrystynaJędrzejczak
20ArletaBocian
21KacperPrzybył
22SzymonSzewczyk
23HannaSzewczyk
24MarcelAntoniak
25Kacper Wiszowaty
26Piotr Wiszowaty
27LeonZaręba
28BeatkaAdamczyk
29Hubert Patora
30Oskar Patora
31IgorBANASIK
32OskarBarański
33UrszulaCzarnecka
34Jakub Czarnecki
35Bryan Bartczak
36BrandonBartczak
37WeronikaKacprzak
38MichałKacprzak
39JuliaLewińska
40WojciechWasilewski
41MariaWasilewska
42PiotrKrakowski
43PiotrWypych
44JanWypych
45DominikMarciniak
46KubaLemieszewski
47AdrianLemieszewski
48MaksymilianCytarzyński
49MaksymilianaChałubiński
50MichalinaChałubińska
51MaciekKopeć
52DamianKopeć
53MartynaSycan
54WojciechSycan
55KarolinaAdamkiewicz
56KrystianAdamkiewicz
57FilipMendak
58MichałMatuszak
59MikołajKozłowski
60BartoszKozłowski
61WiktoriaTiszler
62MichalinaTiszler
63Aleksander Milcz
64Hania Milcz
65OliwiaBegiert
66NadiaBegiert
67LenaBegiert
68ZuzannaŁaguniak
69OskarŁaguniak
70BartłomiejSujka
71MajaSujka
72PolaSzczepańska
73MarekTyndorf
74JacekTyndorf
75LubomirBednarek
76SANDRASYGUŁA
77AdriankMatłoka