Cross po zmierzchu 2020 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

II CROSS PO ZMIERZCHU


LPImięNazwiskoKlubBieg/Marsz
1KrzysztofStępień Gillette RunBieg 10km
2ŁukaszDopierałaB/S/H/ Łódź running teamBieg 10km
3ŁukaszWitkowskiBieg 10km
4MarekDoniecPKB EndorfinaBieg 10km
5AgataŁąckaRookiesBieg 10km
6JoannaNowak KabzińskaPKB EndorfinaBieg 10km
7AleksandraKielarRookiesBieg 10km
8MichałKarbowiakBieg 10km
9ElżbietaMadejBieg 10km
10JarosławSiessBieg 10km
11Marta Grabarczyk RookiesMarsz NW 10km
12MichałBuczkowskiDrużyna PierścieniaBieg 10km
13RobertPieprzowskimaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
14MgdalenaDzierzgowskamaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
15JOLANTAOWCZAREKForma na Piątkę/ NWPLMarsz NW 10km
16MartaWitczakFORMA NA PIĄTKĘMarsz NW 10km
17DariuszBanaśWieluń BiegaBieg 10km
18AnnaOwczarekForma na piątkę NWMarsz NW 10km
19MonikaDąbkowskaActive Run ŁASK Bieg 10km
20AnnaBochenek Forma na piątkę Marsz NW 10km
21Monika SzreiterBieg 10km
22Paulina Zduńczyk Everrun Bieg 10km
23Tomasz FiołkaBieg 10km
24DagmaraKozirógBieg 10km
25ŁukaszMichalskiActiveRunŁaskBieg 10km
26MaciekMakowskiKorona PabianiceBieg 10km
27Krzysztof Papuga Bieging Team Zelów Bieg 10km
28NorbertPaszkowski O co biegaBieg 10km
29MarcinBartosBieg 10km
30TomaszMalczewskiBrygiry OcrBieg 10km
31AnnaPasińskaRookiesMarsz NW 10km
32AgataPęciakO co biegaBieg 10km
33ArturJaneckaActiveRun ŁaskBieg 10km
34MarcinStrzelecO co biegaBieg 10km
35MariuszUbychAkademiabiegacza.pl Salos WodnaBieg 10km
36MarzenaPawlusińskaBieg 10km
37BogusławaSzandaO co biegaMarsz NW 10km
38KonradCiężkiEVErRUNBieg 10km
39Magdalena Więckowska Bieg 10km
40DorotaCzechBieg 10km
41Łukasz Burblis Active Run Łask Bieg 10km
42AnnaWijasZ Kijami Przez ŻycieMarsz NW 10km
43RobertJabłońskiActive Run ŁaskBieg 10km
44PrzemysławZganiacz#GFTLodzRunnersBieg 10km
45MarekMariańskiRaggaBomba TeamBieg 10km
46AdamŻyłaRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
47DorotaGarstkaO co biegaMarsz NW 10km
48Damian KrzeszewskiBieg 10km
49DawidDaszczykAktywny OstrzeszówBieg 10km
50MarcinKopecCelironman Bieg 10km
51Irmina Karasińska Marsz NW 10km
52BeataAdasiakMarsz NW 10km
53Julita Titz kozaRajsport Active Bieg 10km
54AndrzejPietrzakBieg 10km
55Sławomir Frommberg O co biega Bieg 10km
56DariaZborowskaAktywny OstrzeszówBieg 10km
57ArkadiuszKwiatkowskiROOKIESBieg 10km
58MagdalenaSobczakBieg 10km
59BożenaZajączkowskaMarsz NW 10km
60MarzenaGarczyńskaRowerowe PabianiceMarsz NW 10km
61SławekKacprzakNWPL/ LZS JustynówMarsz NW 10km
62MichałKarwowskiKlub Sportowy Ultra Team ŁódźBieg 10km
63Patryk HańćkaBieg 10km
64BarbaraWolniakMarsz NW 10km
65KrzysztofaFrydRookies Fabryka DzikaMarsz NW 10km
66MarcinBoczkowskiBieg 10km
67MagdalenaAntoniakBieg 10km
68DariuszGuzińskiMarsz NW 10km
69DawidSkoniecznyKutno BiegaBieg 10km
70PiotrJanickiPaproszkiMarsz NW 10km
71MonikaJanickaPaproszkiMarsz NW 10km
72EmilKwaśniakWarriors ŁódźBieg 10km
73GrzegorzSzczechowskiMarsz NW 10km
74Michał Skibiński BBL Zduńska Wola Bieg 10km
75ArturBiernackiLoczek TeamBieg 10km
76Daria Czarnecka#teamGrażynki Bieg 10km
77KamilGuzekWarriors ŁódźBieg 10km
78AdrianWoźniakWarriors ŁódźBieg 10km
79PiotrMajewskiRetkinia RunBieg 10km
80KlaudiaSerafin#teamGrażynkiBieg 10km
81Andrzej GrabowskiEpoka NordicaMarsz NW 10km
82KatarzynaHećmańczuk RookiesBieg 10km
83Anna BetonFn5 Nordic Walking Marsz NW 10km
84IrekKlubczewskiMarsz NW 10km
85MagdalenaLeszczyńska#teamGrażynkiBieg 10km
86RafałKałużnyBieg 10km
87KrzysztofGołębiowskiZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGMarsz NW 10km
88Zuzanna Pawlikowska Warriors Łódź Bieg 10km
89BarbaraDankiewicz ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGMarsz NW 10km
90Oskar Kozłowski Bieg 10km
91KasiaZrobekMarsz NW 10km
92JakubHendzlikBieg 10km
93MaciejKilańskiO CO BIEGABieg 10km
94MieszkoKoryckimpm crewBieg 10km
95TomaszGrzywalaBieg 10km
96DagmaraGrzywalaMarsz NW 10km
97DOROTA LENCZEWSKA-MACIĄGBieg 10km
98JarosławDomańskiSPARTAKUS BEŁCHATÓWMarsz NW 10km
99Edyta Ryder Marsz NW 10km
100Dorota Antczak Marsz NW 10km
101ArkadiuszWagaBieg 10km
102JacekOwczarekBieg 10km
103Bartosz Pękowski Bieg 10km
104AnnaKorneta-Żołek#teamGrażynkiBieg 10km
105Wojtek Janecka Bieg 10km
106Aleksandra OkruszekBieg 10km
107JakubKimmerBieging Team ZelówBieg 10km
108TomaszAndrzejewskiGillette RunBieg 10km
109KrzysztofCzerskiKS ULTRA TEAM ŁÓDŹMarsz NW 10km
110MałgorzataWilczekRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
111KamilTustBrubeck TeamBieg 10km
112PiotrKrawczykGILLETTE RunBieg 10km
113AdamOlkuszRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
114Łukasz Kociołek Brubeck Team Bieg 10km
115AlicjaJędraszekBieg 10km
116MaciejJędraszekBieg 10km
117PaulinaDziubczykForma na Piątkę NWMarsz NW 10km
118EWAPiechowskaFORMA NA PIĄTKĘ NWMarsz NW 10km
119JustynaPiotrowskaBieg 10km
120BłażejŚlęczkowskiWarriors ŁódźBieg 10km
121MagdaKowalczykWarriors ŁódźBieg 10km
122AdriannaGembalskaBieg 10km
123PrzemysławStawiarzBieg 10km
124MariuszPabichAzymut PabianiceBieg 10km
125MarcinKubusGILLETTE RUNBieg 10km
126Marlena Łondka Forma na piątkę NW Marsz NW 10km
127ŁukaszSafuleraBieg 10km
128BartoszGabryjanczykŁódź Kocha SportBieg 10km
129Przemysław Ciekański O CO BIEGABieg 10km
130MartaOlesiakBBL Zduńska WolaBieg 10km
131GrażynaBiałekRajsport ActiveBieg 10km
132Andżelika Jaślan Forma Na Piątkę NWMarsz NW 10km
133PiotrOlejniczakMarsz NW 10km
134MichałSzymczakBieg 10km
135DanielMichalskiBieg 10km
136TomaszSzarfBieg 10km
137RobertFiałkowskiBieg 10km
138PawelWagaBieging Team ZelówBieg 10km
139AniaZelmozer - WagaBieging Team Zelów Bieg 10km
140MACIEJRUBINKOWSKIRAZEM TRENUJEMY SPORTBieg 10km
141AdamMajosŻEROMINRUNNER VEGE RUNNERS BWMBieg 10km
142JoannaKietlińskaBieg 10km
143EwelinaŚlęzakBBL ZDUŃSKA WOLABieg 10km
144ŁukaszGoldmanBBL Zduńska WolaBieg 10km
145IwonaRózga-MASZERUJEMYZNOGAMIWCHMURACHMarsz NW 10km
146Laura Szczepańska Bieg 10km
147MarekSowałaRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
148Kasia Kunce Rajsport Active Bieg 10km
149JacekKałużnyBieg 10km
150Aleksandra Pierzchała NW Forma na piątkę Marsz NW 10km
151CristianSaldanaBieg 10km
152KatarzynaMichalakRookiesMarsz NW 10km
153TomaszZybertMarsz NW 10km
154DorotaBanasiakzNOGAMIwCHMURACHMarsz NW 10km
155KasiolaWrzesińskaMaszerujemyZnogamiWchmurachMarsz NW 10km
156Magdalena Starzyńska MaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
157DorotaOlejniczakMarsz NW 10km
158LidiaHankeMarsz NW 10km
159DOROTASEKIETAMarsz NW 10km
160MAREKSEKIETAAZS PŁMarsz NW 10km
161ŁukaszKończak Razem Trenujemy Sport Bieg 10km
162AgnieszkaMisiakBieg 10km
163Piotr Mencel Debeściaki Bieg 10km
164BartlomiejCzyżBieg 10km
165MariuszSolarekBieg 10km
166DARIUSZSZELESTPIETRZYK RUNNING TEAMBieg 10km
167AgataTomaszczykO co biega Bieg 10km
168AgnieszkaGolusForma na piątkę Marsz NW 10km
169GrzegorzGolusForma na piątkę Marsz NW 10km
170KrzysztofTomickiBieg 10km
171DariuszWróbelTEAM ZABIEGANEDNIBieg 10km
172AlinaKobielazNogamiWchmurachMarsz NW 10km
173Ewelina MiszczukBieg 10km
174KrzysztofDuszkiewiczRazem Trenujemy SportBieg 10km
175MariolaKoryckaForma Na Piątkę NWMarsz NW 10km
176Katarzyna Kolasińska Bieg 10km
177MichałTargowskiDrużyna Pana MichałaBieg 10km
178Żaneta Kulak RAJSPORT ACTIVE Marsz NW 10km
179MonikaSobczak-WaliśBieg 10km
180AdamGłuszkiewiczMarsz NW 10km
181PawełMusiałBieg 10km
182Piotr Kardas O co biega Bieg 10km
183Arkadiusz Wojno Droga Do Ultra Bieg 10km
184Małgorzata Wojno Droga Do Ultra Bieg 10km
185KamilJuszczakBieg 10km
186AnnaPietrzakGirlsy na chodzie!Bieg 10km
187TomaszJończykBieg 10km
188AlbertGóralskiBieg 10km
189WiktorOlszewskiRajsport ActiveMarsz NW 10km
190DamianAbramowiczKalisia Nordic TeamMarsz NW 10km
191KamilBryjaBieg 10km
192MariaPlociennikMarsz NW 10km
193UrszulaKotela-ApanowiczForma Na PIątkę NWMarsz NW 10km
194JarosławDajczKorona PabianiceBieg 10km
195Monika Trzonek-Nita Marsz NW 10km
196Monika Cieciorowska Marsz NW 10km
197AnnaSkurnica Bieg 10km
198MonikaEjzembergBorysbiegaBieg 10km
199Łukasz Janicki Brygiery OCR Bieg 10km
200KarolinaKardasRookiesMarsz NW 10km
201MichalinaBanatBieg 10km
202PiotrKoniecznyBieg 10km
203Radosław Saładajczyk AQ Wiring Systems TeamBieg 10km
204AgnieszkaJędrysMarsz NW 10km
205DanielPłachta SHARK ŁÓDŹ Bieg 10km
206PrzemekTrepkaBieg 10km
207MichałLederBieg 10km
208MonikaRychterMarsz NW 10km
209MAREKCZAJKABieg 10km
210PIOTRCŁAPKARAJSPORT ACTIVEBieg 10km
211Stanisław WojtaszczykMarsz NW 10km
212DawidWłodarczykKutno BiegaBieg 10km
213MonikaBanaszczykGirlsy na chodzie! Bieg 10km
214KatarzynaPrusiszMarsz NW 10km
215Andżelika Grala Marsz NW 10km
216MałgorzataRaszewskaMarsz NW 10km
217AnnaLederMarsz NW 10km
218Piotr Furmańczyk RajsportactiveBieg 10km
219KatarzynaSencio-GrzelakMarsz NW 10km
220AnnaŚpionekForma na piątkę NWMarsz NW 10km
221EdytaGrabarzMarsz NW 10km
222MagdalenaŁyszkowskaMarsz NW 10km
223JanGryminBieg 10km
224MartaGryminBieg 10km
225JacekKarczBieg 10km
226AgataOkrasaBieg 10km
227RafałKrólPASSION LIFE JOY / Born to Run Bieg 10km
228Jarosław MorawiecGypsy BrothersBieg 10km
229RomanNowakScanfilBieg 10km
230KatarzynaCieślakRookiesMarsz NW 10km
231TERESABRYKOWSKAADA TEAMBieg 10km
232ŁukaszOlszewskiWarriors łódźBieg 10km
233RafałSokołowskiBieg 10km
234WojtekŻebrackiAle Fajnie!Bieg 10km
235MarcinZarembaBieg 10km
236ŁukaszBechtBieg 10km
237AleksanderLisowskiRazem Trenujemy SportBieg 10km
238KatarzynaOstojskaBieging team ZelówBieg 10km
239MagdalenaRąbalska-PłóciennikMarsz NW 10km
240MagdalenaOgińska-MiśkiewiczBieg 10km
241AnielaPłóciennikMarsz NW 10km
242AnnaSkrzydłowskaFORMA NA PIĄTKĘ NWMarsz NW 10km
243PiotrWinczewskiAzymut PabianiceMarsz NW 10km
244WłodzimierzKaczmarekMarsz NW 10km
245WitoldBłądek ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹMarsz NW 10km
246Iwona SztranekUKS Azymut PabianiceBieg 10km
247PawełSztranekUKS Azymut PabianiceBieg 10km
248MagdalenaAdamkiewiczBBL Zduńska WolaBieg 10km
249MarcinWitońskiBBL Zduńska Wola Bieg 10km
250WiolettaPrzybylska BBL Zduńska WolaBieg 10km
251Anna KardasBieg 10km
252sylwiamarczewskaBieg 10km