Zadzwoń do nas 43 8271747

Pomarańczowa Piątka

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂
LPImięNazwiskoMiejscowośćKlubOpłata
1GrzegorzMaciaszekZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE
2GrzesiuSobczykWieluńWieluń Biega
3SylwiaBartosikBełchatów
4DariuszJagodzińskiPiotrków tryb
5Marcin Maślak Sieradz Sieradzbiega
6KrzysztofBendingerŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
7AnetaPabiniakZłoczewZłoczew TEAM
8WeronikaChojeckaOrzeżynSieradzbiega
9DominikaGapysJastrząbAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
10MałgorzataZagdańskaŁódźVERA RUNNING TEAM
11Piotr Bączyński SzadekRAJSPORT ACTIVE.
12DOROTAGAPYSŁÓDŹAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
13TomekKołodziejczykZduńska WolaRajSport Active
14PaulinaTrzewikowskaŁódź
15KrzysztofBrzezińskiŁask
16KrystianSternaZłoczew
17Ryszard Jeziorny Wieluń Wieluń Biega
18Jolanta Jakubowska Wieluń Wieluń Biega
19JulitaTitz koza Łódź Szakale Bałut Łódź
20Barbara Napieraj Wieluń Wieluń Biega
21AgnieszkaBogusBurzenin
22GrażynaSujkaWieluńWIELUŃ BIEGA
23AnetaGoździk-ZarębaŁódźŁKS
24AnnaGagatek-WozniakWielunWieluń biega
25PrzemekKozłowskiŁódźVera Running Team
26AdamŻyłaŁaskRajsport Active
27EmiliaModrzejewskaSzadekStaś Team
28ZuzannaModrzejewskaSzadekStaś Team
29MagdalenaMiłoszSieradzSieradzbiega.pl
30PawełMajdeckiŁask
31DARIUSZŻURAWSKIBurzeninMID-WIDAWA
32MACIEJURBANIAKBurzeninMID-WIDAWA
33dariuszstrzechowskibedoń przykościelnyRajsport Active
34MichałSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola
35BarbaraNogaWilkowieckoKB Florian Zajączki Drugie
36MateuszPawełczakZłochowiceKB Florian Zajączki Drugie
37TomaszSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola
38MarekWróbelŁaskNiezrzeszony-Łask
39MonikaDrążekBełchatów
40JoannaSpułtowskaŁódźBieg na 6 Łap
41PawełSpułtowskiŁódźBieg na 6 Łap
42StefanŁapczyńskiKonstantynów Łódzki
43KatarzynaSkibińska Zapolice BBL Zduńska Wola
44PiotrJanikŁódź
45MagdalenaDubińskaŁódź
46ZbigniewRedkiewiczSieradzSP Lututów
47IwonaWojcieszakKaliszTup tup razem
48BronisławŚwiątekKaliszTup tup razem
49ŁukaszSujkaBudy Dłutowskie-
50RadekGrabiaszZduńska WolaKartonPolskaRunTeam
51KamilSowałaBrzyków
52MARIANBŁASZCZYKBełchatówKB-Spartakus Bełchatów
53ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASIERADZSieradz Biega
54MarekKidawskiKocina
55MagdalenaSemaszczukJózefów Widawski
56KrzysztofTokajZduńska WolaBBL Zduńska Wola
57STANSŁAW LASZCZAKŁaskBBL Zduńska Wola
58SewerynPasikowskiŁask
59Jarosław Wielgus Łódź
60DanielAgaciakSieradzNWPL Garrosa Team Sieradz
61TomaszOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
62Agnieszka ZjawionaŁódźEVErRUN
63JAN IGNASIAKSIERADZRAJSPORT ACTIVE
64Piotr CłapkaSieradz Rajsportactive
65AgnieszkaŁuczak-OlczykZduńska WolaSTP Ł. Jendrychowski
66TomaszCiolekSieradzSIERADZ
67RomanNowakSieradzSCANFIL Sieradz
68Marcin Witoński Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
69MarekSowałaSieradz1.dlot
70JanSipowiczSieradz
71ArkadiuszCzekalikSieradz
72Krzysztof Głowacki ŁÓDŹ WIDZEW RUNNING TEAM
73DanielKokotOzimekRajsport Active
74JędrzejGotkowiczSieradzRajsport
75MagdaLeśniczakInczewRajsport Active
76JanBorwinŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
77SławomirBzowskiZduńska Wola
78JacekGnysińskiSieradzsieradzbiega.pl
79AndrzejKubiakWartaGB ZWiK Warta
80JarosławSiessPabianice
81PAWEŁDRĄŻEKBełchatówPGE Elektrownia Bełchatów
82MichałDrążekBełchatów
83JustynaCieślakWola Bachorska
84SŁAWEKKacprzakJustynówRAZEM TRENUJEMY SPORT / LZS Justynów
85JakubJackowskiKutno
86ZdzisławBLADOWSKIZDUNSKA WOLAEpoka Nordica Łódź
87ewelinamiszczukZgierz
88AnnaSobczykŁódźEVErRUN
89JustynaBardzelŁódźEVErRUN
90MalgorzataKolczynskaStarowa GóraEverRun
91AleksandraSipałodźEVErRUN
92SylwesterRębaczZduńska WolaKS Żeglina Sieradz
93DorotaDębickaŁódźEVErRUN
94GrzegorzDziedzicSieradzsieradzbiega.pl
95MARCINKREBSPabianiceRajSport Active
96MonikaKuchtaŁódź Flintensive Running
97MartaJantosiak Zduńska Wola
98OliwiaRachwalakZduńska Wola
99AdamOlkuszPabianiceRajsport Active
100RomanKowalczykSieradzChłopcy z ferajny
101BłażejŚlęczkowskiŁódźSPORTERA OCR
102JacekŁobodaPabianice
103DanielJasińskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
104marcinkaczmarekBeleńPędzące ślimak
105RAFAŁ SĄCIŃSKI Piotrków Trybunalski
106AnetaŚwierczSadokrzyce
107KrystianBendingerWola GrzymkowaRAZEM TRENUJEMY SPORT
108DAMIANGŁOWIŃSKIZELÓWBieging Team Zelów
109BartłomiejKowalskiPoddębiceRossbiegani
110JanOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
111KarolinaMazerantŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
112TomaszWawrzyniakZduńska Wola
113MariuszKoseckiŁódź
114EwelinaŚlęzakZduńska WolaBIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA
115ŁukaszOleszkoŁask
116TomaszAndrzejewskiPabianiceGILLETTE RUN
117KrzysztofCieslakKutnoFajnie Czasem Biegać
118DAMIANKLOCEKWydrzyn-
119AGATAFELCENLOBENPABIANICE-
120MarekKidawskiKocina
121lauraSZCZEPAŃSKAŁask
122ŁukaszDopierałałódź B/S/H Lodz Running Team
123Grażyna BiałekPabianice
124MaciejJasielecŁódźPGE Obrót Run
125WitekSnopekŁÓDŹJDJ
126MartaMroczekŁódź1983
127MichałMajewskiZduńska Wola
128Małgorzata Bugała Zduńska Wola
129AdrianPaczkowskiZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE
130JustynaStacherzakStaw
131Piotr Trzeciak Sieradz
132RobertSobczakŁódźSkrzynka Domni-Bezdomni
133Katarzyna KolasinskaŁask
134EmiliaSudra-GrabarzPabianiceOCB
135MateuszMajewskiTumidaj
136RobertBudnerŁódźEVErRUN
137Jarosław Józefowicz Okup Mały
138DamianSzczesnyWieluń Wieluń Biega
139PrzemysławKrysiakPabianiceRAJSPORT ACTIVE
140MateuszSzlękRososza
141KrzysztofBrzezińskiŁask
142MateuszRutkowskiZduńska Wola1985
143JacekJastrzębskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola
144PiotrKąpielskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
145MarcinWójcikŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
146Edyta Piechota Zduńska Wola
147Natalia Piechota Zduńska Wola
148Agnieszka Kmiecik Zduńska Wola
149PiotrDudzińskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
150JanuszRomanowiczZduńska WolaMKS Zduńska Wola
151MateuszTomaszewskiŁódźRazem Trenujemy Sport
152KrzysztofKosakowiczPstrokonie
153AleksandraSpętanaKalinowa1986
154SylwiaKurzawaSieradzRajsport Active
155KonradKoseckiAleksandrów ŁódzkiKB Geotermia Uniejów
156Robert Kuliński Łódź Łódź Kocha Sport
157PiotrMaroszekŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
158BartoszSobalaPabianiceRAZEM TRENUJEMY SPORT
159DamianKucharskiBełchatówTurbo Team
160SŁAWOMIR SZYMAŃSKI Bełchatów TURBO TEEM
161Adam MielczarekZduńska WolaAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
162MichałSzczepaniakRąbieńRAZEM TRENUJEMY SPORT
163AngelikaSzczepaniakRąbieńRAZEM TRENUJEMY SPORT
164RafałJatczakSieradz
165PawełKacprzakJUSTYNÓWRAZEM TRENUJEMY SPORT
166WIOLETTASZWEBSŁódź
167SylwiaWalczakSieradz Sieradz biega
168MaciejSobczakŁódźRazem Trenujemy Sport
169AGNIESZKAMIKULSKAŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
170PatrykWójcikŁódźATLAS RUNNING TEAM
171SebastianGrabowskiŁódź RAZEM TRENUJEMY SPORT
172MalwinaRajewskaBrąszewiceRAJSPORT ACTIVE
173ADAMCIECHAŃSKIBukowiecPIETRZYK RUNNING TEAM
174Kamila Kochelska Osiedle Niewiadów RAZEM TRENUJEMY SPORT
175MarekSochaBukowiec
176MateuszKrajdaZelówBieging Team Zelów
177AgnieszkaJastrząbekŁódźEVErRUN
178TOMASZWASIAKŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
179AnnaBracichowiczŁódź
180MajaBracichowiczŁódź
181KrzysztofCzerskiŁódźKOLASA-POWER WALK EPOKA NORDICA
182Arkadiusz KoseckiSieradz PKS Chłopcy z ferajny
183PiotrZadrożnyŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
184Angelika Siwińska Brąszewice
185RYSZARDKOZIELSKI VEL KOZIAKŁÓDŹETERNE JUNA
186RobertWawrzeniakŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
187AleksandraWawrzeniakŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
188MaciejManiewskiZduńska WolaPędzące Ślimaki
189ŁukaszKopkaZduńska WolaPędzące Ślimaki
190AnetaKurowskaUjazdRAZEM TRENUJEMY SPORT
191AnnaMakowskaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
192PaulinaRokickaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
193RobertMakowskiŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
194DominikaSerafińskaZduńska Wola
195GRZEGORZPODGRODZKIZduńska WolaBBL ZDUŃSKA WOLA
196IzabelaHermanowiczŁódźWataha- łączy nas bieganie
197MariuszMichalskiŁódźEVErRUN
198Maria Kochaniak Łódź Epoka Nordica Łódź
199MarcinSzczepańskiŁódźEVErRUN
200SlawomirPisarekKurnos Pierwszy
201ZbigniewFiksANDRESPOLRazem Trenujemy Sport
202MarcinBrzezińskiKoluszkiRAZEM TRENUJEMY SPORT
203TomaszMiksaRusiecAKTYWNI RUSIEC
204EwaKubiakSieradz
205KamilKubiak Sieradz
206ArturBereskaPiotrków TrybunalskiJa sam
207KrysiaBalcerzakŁódźEverRun
208AdamZielińskiŁódźEVErRUN
209JacekKryściakŁódź
210MichałGościmskiKalinowa
211EWAKOTALAWIELUNWieluń Biega
212DariuszGrabowskiZduńska Wola
213BogusławKARBOWNIKŁódzReebok Run Crew
214AnitaPaszkiewicz-KęsiakŁódźForever Young Łódź
215ŁukaszPrzybylskiDziadkowiceRajsport Active
216ARKADIUSZCISZEWSKISIERADZ
217KrzysztofDomańskiŁódżRossbiegani
218ZbigniewDomańskiŁódżRossbiegani
219JakubJabłońskiZduńska Wola
220AgnieszkaForyśŁódźReebokRunCrew LDZ
221AnnaPietrzakAleksandrów Łódzki
222DawidGrzybińskiZAPOLICERAJSPORT ACTIVE
223DamianSkwarneckiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
224AgataMarciniakŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
225ADAMBOGACKIŁask1977
226ALEKSANDRABOGACKAŁask1979
227PawełKWIATKOWSKIŁaskRajsportActive
228JoannaMędrekKoluszki Pietrzyk Running Team
229SaraMędrekKoluszki
230Małgorzata Zabadeusz ŻelazkówRajsport Active
231SebastianKamińskiZduńska WolaRajsport Active
232TomaszSukiennikŁask
233GrzegorzBednikOstrów WielkopolskiRajsport Active
234ŁukaszWojnickiKutno
235JoannaJagasŁódźRajsport Active
236Jarosław Polowczyk Zduńska Wola
237JustynaChudzik-WarzechaWypychów
238AniaKardackaSieradz
239MarcinWymysłowskiAleksandrów Łódzki
240KarolinaCiszewskaBełchatówTurbo Team
241MarekŚwitałaRembówZłoczew TEAM
242MarcinWeszkaŁódźŁódź Kocha Sport
243PiotrKrawczykPabianiceRazem Trenujemy Sport
244PawełPatoraPoddębice
245SławomirFlakowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola
246MarcinŁandwijtKonstantynów Łódzki
247TomaszPipiaSieradz
248Izabela ŚwitałaREMBÓW
249AndrzejRajkowskiPiotrków Trybunalsj
250MirosławUrbańskiSieradz
251krzysztofNagrodzkiŁaskUMKS Korab Łask
252ArkadiuszKrakowskiŁaskNordea Runners
253TADEUSZPRZYGODZKIPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza Endorfina
254KarolinaReszpondekSieradz
255JarosławWłodarczykOkalewWieluń biega
256MagdalenaWłodarczykOkalewWieluń biega
257SylwiaHałaczkiewiczBełchatów
258KatarzynaPuchalskaŁódź 1978
259MichałMajewskiBrzeźnio
260DariuszRadomiakWadlewSZYBKIE ŻÓŁWIE
261KasiaMitrowskaSieradz
262STANISŁAWWOJTASZCZYKŻytowicewybierz
263SławomirGajdaWadlewSZYBKIE ŻÓŁWIE
264DawidParużak Smółki
265ZosiaRadomiakWadlewSZYBKIE ŻÓŁWIE
266PrzemysławBarczyńskiZduńska Wola
267DamianUrbanowiczWola Buczkowska
268MariuszPepłońskiŁódźGillette RUN
269PawełKolejwaŁódźŁódź Kocha Sport
270TomaszRogalskiSieradz-
271KatarzynaJarosZduńska WolaBBL Zduńska Wola
272MichałWitkowskiŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
273ŁUKASZGOLDMANZduńska WolaBBL Zduńska Wola
274PiotrNowackiZduńska Wola
275Adam Łukasiewicz Zduńska WolaBBL Zduńska Wola
276KrzysztofPawlakWieluńStalowe Piszczele
277Urszula Januszka Kłobuck NGB Kłobuck
278WiesławJaneczekTrębaczewKlub Biegacza Warta
279MartaBrowarnaZduńska WolaBBL Zduńska Wola
280KamilTustZduńska WolaBBL Zduńska Wola
281PrzemekMatusiakRuda BugajOlej Running Team
282DARIUSZKUDRADłutówSZYBKIE ŻÓŁWIE
283AnnaOkoliczna Brąszewice Złoczew TEAM
284AndrzejPabiniakZłoczewZłoczew TEAM
285ŁukaszOkolicznyBrąszewiceZłoczew TEAM
286WitoldJagiełłoOgrodzim-KoloniaTEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA
287MateuszGłuszczyńskuZdunska Wola
288AdamLiszewskiBełchatówSuwalska Emigracja
289Izabela KellerGwizdałki Wieluń Biega
290EwaHajzerŁódźEVERRUN
291ALEKSANDRAPLUSKOTAZDUŃSKA WOLABBL Zduńska Wola
292AnnaBanasiakZduńska Wola BBL Zduńska Wola
293BeataŚwiatłowskaPabianice
294DanielKlimczakBorszewice Kościelne
295RadosławWawrzeniakŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
296WiktorTiszlerŁask
297PATRYK PAWLICKI Zduńska Wola Razem Trenujemy Sport RTS
298Rafał PrzybylskiKutnoPrzybyl - Kutno
299MałgorzataKarbowskaZłoczewZłoczew Team
300DamianDraganGalewiceWieluń biega
301ElzbietaBryłaWielunWieluń Biega
302JarosławChmielewski Łask RAJSPORT ACTIVE
303MichalTrzcinkaLodzSuper Team
304OlgaŚwięcickaŁódźAQ WIRING SYSTEMS TEAM
305ArturKostrzewskiDobronCELIRONMAN
306AnnaZientala Zduńska Wola
307PatrycjaBednarekPabianice
308JanuszPaczesnyLodz
309AngelikaDąbrowskaWieruszówWIELUŃ BIEGA
310KatarzynaDobrowolskaŁaskRAJSPORT ACTIVE
311StanisławMielczarekKaliszniezrzeszony
312DANIELMICHALSKIPabianiceAzymut Pabianice
313KAMILA RYDZYŃSKA PabianiceFundacja S. P. A. P.
314agnieszkaGortatLodzbazinga
315AndrzejKunkaKoluszkiRazem Trenujemy Sport
316DOROTAZATKEŁódźAkademia Biegacza PL.SL.Salos -Wodna
317KatarzynaPilichowskaWartaGrupa Biegowa ZdroWarcianka
318MarcinFelisiakBełchatów
319JustynaŁuczak BartochówSobczyk Team
320Agnieszka Kaźmierczak Zduńska Wola Kabany Zduńska Wola
321Sylwester Ķaźmierczak Zduńska Wola Kabany Zduńska Wola
322MarcinAmbroziakRynDąbrowskiTeam
323JarosławCichoszŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
324DominikKowaszZduńska Wola
325AnnaEdykTomaszów MazowieckiANTEK TEAM
326KamilRogaczewskiRząśnia1 Batalion Kawalerii Powietrznej
327DominikJóźwiakŁódźSchronisko Medor Zgierz
328AgataKulińskaŁódź
329JanŚwiędrychŁask
330KatarzynawolskalodzOlej Running Team
331ROBERTANTOSIEWICZTOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAM
332NataliaDorożałaŁódź
333LechosławDorożałaŁódź1986
334TadeuszKacprzakKonstantynów Łódzki
335AdrianGoździkŁódźOsnowa Run
336MartaBukowskaTomaszów MazowieckiMorena Czołowa
337ADAMLESIEŃŁódźMorena Czołowa
338Mariusz Gabrysiak Zduńska Wola
339AgnieszkaFeldmanŁódźRajsport Active
340Rafał Sobczak Kalisz RAJSPORT ACTIVE
341DominikaFogielŁask
342KingaSękowskaKońskieEverRun
343AgnieszkaSulikowskaSieradzRAJSPORT ACTIVE
344TomekPierzynkaRusiecbrak
345IwonaGajdaBudy DłutowskieSZYBKIE ŻÓŁWIE
346MagdalenaRapackaGałków MałyPietrzyk Running Team
347DariuszGąsiorowskiBełchatówRajsport Active
348PaulinaTrzaskowskaZduńska WolaRajsport
349SławomirPonińskiZduńska Wolaamator
350JAROSŁAWGÓŻAŃSKIŁódźŁódź Kocha Sport
351PiotrWiśniewskiPabianiceRajsport Active
352MarekKłyszAndrespolRAZEM TRENUJEMY SPORT
353MartaMichalskaZduńska WolaBBL Zduńska Wola
354Mateusz WitczakZduńska Wola
355CarmenMielnikLodz
356DawidStaszczykŁódź
357Mateusz TrzaskowskiZduńska Wola Rajsport
358MARCINJANUSWieluńWIELUŃ BIEGA
359JAKUBRESTERNYZduńska WolaBBL Zduńska Wola
360ŁukaszŁukasikŁódźPietrzyk Running Team
361ŁukaszBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team
362MałgorzataDecOpoleRajsport Active
363PrzemysławDrozdOPOLERajsport Active
364MichałOwczarekSieradzBorg Automotive Sport Team
365PiotrDzierżawskiZduńska WolaDZIADY OCR
366JacekPiecykSzadekSzadkobiegacze
367MarcinMaślakSieradzSieradzbiega
368PawełCzarnyBełchatów KB Spartakus Bełchatów
369MartaFraszczakZduńska WolaBorg Automotive Sport Team
370MichałSzewczykZduńska WolaBorg Automotive Sport Team
371PrzemysławWojciechowskiCzechyBorg Automotive Sport Team
372DamianBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team
373Yevhen Bohatikov Kalisz Raj Sport activ
374DamianRosiakZduńska Wolaborq automotive
375dariuszfilipiakzduńska wola
376MichałLaszczykŁask
377WiktorOlszewskiSieradz Borg Automotive Team
378MilenaKałuża Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
379TomaszSoncińskiBełchatów1981
380ElizaPromińska-GossNowe ChrustyRAJSPORT ACTIVE
381Mirosław KalinowskiSieraďzRajsport Active
382Kasia Kunce WoźnikiRAJ SPORT ACTIVE
383AgnieszkaOlczykBełchatów
384JarosławStaniecBełchatów
385AgnieszkaKmiecikZdunska wolaBBL
386NataliaWyciszkiewiczRzgów
387EmiliaWyciszkiewiczRzgów
388Łukasz MaciejewskiŁódźRAJSPORT ACTIVE
389LenaŻdanowOpoleRajsport Active
390PawełAndrysiakSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM
391EdytaPirchotaZduńska WolaBBL
392ManuelaTomalaŁÓDŹ Team Lena
393Piotr GrzegorczykŁódź
394ŁukaszRuszkowskiZduńska Wola
395BozenaOwczarekKlobuck
396JakubOwczarekKlobuckNGB Kłobuck
397Magdalena Adamkiewicz Zduńska Wola
398MartaOlesiakZduńska Wola
399KamilSzczepaniak Zduńska Wola
400MagdalenaStraubŁódź
401WeronikaIgnaczakŁódźEVErRUN
402Aleksandra StanowskaPabianice
403AleksandraKielarPabianice
404AdrianPabiniakZłoczewZłoczew TEAM
405Ewa Traczyk-PrzybylskaKutnoPrzybyl-Kutno
406MariuszRaczWągry 37Pietrzyk Running Team
407SebastianWereckiHenryków 55Złoczew TEAM
408JUSTYNARYBKAZDUŃSKA WOLA
409AnnaKaczorowskaŁASK
410MariuszWiszowatyPawłówekSZYBKIE ŻÓŁWIE
411ANTONIBARANOWSKITUMIDAJ
412PrzemysławBarczyńskiZduńska WolaBorg Automotive Sport Team
413TomasSubielŁódźTeam Lena
414AndrzejSadzińskiZduńska WolaSzadkobiegacze
415Martyna BłasiakSieradzRajsport active
416JakubWieruckiGruszczyce Rajsport active
417MałgorzataWieruckaGruszczyce
418StanisławWyciszkiewiczDłutówSZYBKIE ŻÓŁWIE
419ŁukaszRuszkowskiZduńska WolaBorg Automotive Sport Team
420KrzysztofWojtysiakWidawaLBC WIDAWA
421DamianUrbanowiczBuczekBorg Automotive Sport Team
422JanWychowałekPiotrków TrybunalskiAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
423StanisławKorczyńskiStary RedzeńRYSIOTEAM
424JurekPerlinskiZelówBieging Team Zelów
425Przemysław SzwajkowskiŁódź
426PawełRojewskiŁódźEVERrRUN
427MartaŻołądekKonstantynów łódzki
428WitoldRadzikKONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
429PiotrIwanowskiŁaskPROYAMA ŁASK
430KrzysztofPapugaZelowOSK TYLKO WIDZEW ODDZIAŁ ZELÓW
431DamianMikolajczykZdunska WolaOSP Janiszewice | www.biegajzosp.pl
432RadosławStefaniakZduńska Wola
433MateuszPawlakZelów UKS Czempion Bełchatów
434ŁukaszBartosikWadlewSZYBKIE ŻÓŁWIE
435MarcinPietkiewiczZduńska Wola
436Maciej Górecki Łódź Razem Trenujemy Sport
437AlvaroCiszewskiZduńska WolaBbl Zduńska Wola
438DariuszCieślakLichawaRAJSPORT ACTIVE
439JustynaCieślakLichawaRAJSPORT ACTIVE
440PIOTRDOBROWOLSKIWidawaLBC WIDAWA
441MariuszPelianZelówBieging Team Zelów
442TomaszKellerGwizdałki1972
443KamilaBoryczkaUszyceWieluń biega
444KonradJastrząbekŁódźEVErRUN
445Leszek ŻuchowskiŁask79042310224
446Łukasz Trojanowski Rusiec
447AgnieszkaKuzykRaciszynWKB META LUBLINIEC
448Jan ZielińskiŁódźCrazy Runnerfuckers
449DominikStanekŁódź
450SzymonWiktorowiczOpocznoLKS Feniks Opoczno
451MagdalenaKędzierskaŁódźKlinika Chemioterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
452AgataJurowskaŁaskActivRun Łask
453Tomasz AdamskiSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM
454MichałStanowskiPabianice
455AdamAntczakRąbień
456RafałHawelZduńska Wola
457SewerynKozubeksieradz
458JarosławOsińskiZduńska WolaSTP Łukasz Jendrychowski
459MarlenaStępniakBłaszki
460KonradGrzybŁódźRazem Trenujemy Sport
461TomaszLorekPabianiceGillette Run
462SebastianSzczególskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
463AdrianGiezekZduńska Wola
464Władysław ŻaczekAndrespolRAZEM TRENUJEMY SPORT
465ŁukaszWitczakSieradz RAJSPORT ACTIVE


Bieg Rodzinny

LPImięNazwisko
1NinaGrabarz
2KacperGrabarz
3ALANWOZNIAK
4MichałKacprzak
5WeronikaKacprzak
6NataliaKubiak
7JuliaKubiak
8OliwierZaręba
9AleksanderPiechura
10LeonZaręba
11NadiaBereska
12JakubBereska
13KacperJastrząbek
14Rafał Okoliczny
15ŁukaszOkoliczny
16Franciszek Zadrożny
17LenaHAŁACZKIEWICZ
18Karol Olszewski
19FranciszekZadrożny
20DominikaBzowska
21MikołajMaroszek
22MichałKazimierczak
23Anna Sukiennik
24Filip Sukiennik
25Zuzanna Tyc
26Wojciech Tyc
27BasiaGarncarek
28BasiaGarncarek
29KrzysztofPiecyk
30Witek Kaczmarek
31DawidBendinger
32MajaKuczkowska
33ZofiaKrysiak
34JulianKrysiak
35AleksanderŁandwijt
36LenaHałaczkiewicz
37AleksandraGoss
38KrystynaReszpondek
39WojciechReszpondek
40KamilMelka
41LenaMelka
42OlafMelka
43KajaPaczkowska
44MajaBartosik
45DawidRajski
46KajetanRajski
47Martyna Liszewska
48WiktoriaTiszler
49DOMINIKAKARBOWSKA
50SzymonKuśmierczak
51KarolDobrowolski
52LenaPysniak
53JakubKunka
54KarolTokaj
55Paweł Skibiński
56Marysia Skibińska
57Szymon Mewald
58Alek Bilkowski
59KlaudiaOchmańska
60AlanWoźniak
61Piotr Felcenloben
62Paweł Felcenloben
63MichałOwczarek
64NikolaGościcka
65JakubGościcki
66Patryk Kotala
67JakubŚwiercz
68Marta Choińska
69Maria Choińska
70Jan Choiński
71JakubPogoda
72FabianRosiak-Kopyść
73Mateusz WITKOWSKI
74ZuziaDorożała
75AleksanderPiechura
76ErykHaładyniak
77MARCELEK SZUMIŃSKI
78KAJTUŚ SZUMIŃSKI
79MAJA SZUMIŃSKA
80Mikołaj Witczak
81MaciejBłaszczyk
82FilipBłaszczyk
83ZofiaDzierżawska
84JaninaDzierżawska
85JakubMielczarek
86WojciechSzewczyk
87SzymonBrzeziński
88KrzysztofPiecyk
89ZuzannaKrawiec
90BartoszJóźwiak
91LenaJóźwiak