Pomarańczowa Piątka

Bieg 5km

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Służba mundurowa Zduńskowolanin Niepełnosprawni Opłata Numer startowy
1 michu koss SIERADZ Rajsport Active Nie Nie Nie 334
2 Elżbieta Głaz Sieradz RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 3
3 Mateusz Szlęk Rososza Rajsport Active Tak Nie Nie 1
4 Michał Celer Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie 392
5 Daniel Agaciak Sieradz RajsportActive Nie Nie Nie 332
6 Arleta Matysiak Sędziejowice Rajsport Active Nie Nie Nie 394
7 Mariusz Szaflik Łask Rajsport Active Tak Nie Nie 328
8 Tomasz Błaszczyk Warta Nie Nie Nie 2
9 roman Nowak Sieradz 98-200 Scanfil Nie Nie Nie 420
10 Kasia Mitrowska SIEDADZ Nie Nie Nie 51
11 stansław Laszczak łask BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie 55
12 Magda Leśniczak Inczew Rajsport Active Nie Nie Nie 379
13 Robert Świtoń Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 393
14 Agnieszka Jastrząbek Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 58
15 Grzegorz Maciaszek zduńska wola RAJSPORT ACTIVE Tak Nie Nie 57
16 Krzysztof Tokaj Zduńska Wola Nie Tak Tak 4
17 Paweł Majdecki Łask Nie Nie Nie 336
18 Paulina Rokicka Łódź Wataha – łączy nas bieganie Nie Nie Nie 52
19 Agnieszka Latkowska Pabianice Nie Nie Nie 29
20 Przemek Wawrzyniak Sieradz RAJSPORT ACTIVE TEAM Nie Nie Nie 338
21 Wiktor Olszewski Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 203
22 Bartłomiej Kowalski Poddębice KB Arkadia Łódzka MK Nie Nie Nie 5
23 Joanna MĘDREK Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM Nie Nie Nie 147
24 SARA MĘDREK Koluszki Nie Nie Nie 146
25 DOROTA GAPYS ŁÓDŹ AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Nie Nie Nie 6
26 Jarosław Chmielewski Łask Rajsport Active Nie Nie Nie 343
27 Monika Kuchta Łódź Flintensive Running Nie Nie Nie 7
28 Szymon Dorożyński Opole Politechnika Opolska / RajSport Active Tak Nie Nie 395
29 Agnieszka Feldman Łódź Rajspotr Active Nie Nie Nie 396
30 Krzysztof Zając Sieradz RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 8
31 Dominika Gapys Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos Wodna Łódź Nie Nie Nie 102
32 Marcin Karczyński Opole Rajsport Active Nie Nie Nie 366
33 Milena Maciejewska Woźniki RajsportActive Nie Nie Nie 308
34 Natalia Borkowska Tomaszów Mazowiecki Nie Nie Nie 9
35 Julita Titz koza Łódź Nie Nie Nie 10
36 Agnieszka Bratek Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE Nie Tak Nie 342
37 Radosław Borkowski Tomaszów Mazowiecki Nie Nie Nie 11
38 Piotr Wiśniewski Pabianice Rajsport Active Nie Nie Nie 12
39 GRZEGORZ ANTONIEWICZ OPOLE Rajsport Active Tak Nie Nie 296
40 Dominik Kowasz Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie 367
41 Tomek Kołodziejczyk Zduńska Wola RajSport Active Nie Tak Nie 27
42 MICHAŁ SKIBIŃSKI Zapolice BBL-ZDUŃSKA WOLA Nie Nie Nie 26
43 Jolanta Jakubowska Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Tak 111
44 Magdalena Miłosz Sieradz SIERADZBIEGA. PL Nie Nie Nie 330
45 Piotr Jurczak Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 357
46 Tomasz Olszewski Łódź Tak Nie Nie 88
47 Urszula Januszka Kłobuck NGB Kłobuck Nie Nie Nie 24
48 Marcin Łandwijt Konstantynów Łódzki EVErRUN Nie Nie Nie 13
49 Marcin Kapek Sieradz RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 14
50 Jarosław Wielgus Łódź Nie Nie Nie 16
51 Rafał Sobczak Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie 54
52 Sylwia Kazimierczak Bełchatów Nie Nie Nie 283
53 Dariusz Jagodziński Piotrków Tryb Piotrków Biega Nie Nie Nie 17
54 Jan Borwin Łódź Nie Nie Nie 18
55 Karolina Adamczyk Łódź Sportera OCR Nie Nie Nie 19
56 Justyna Cieślak Lichawa Rajsport Active Nie Nie Nie 309
57 Dariusz Cieślak Lichawa Rajsport Active Nie Nie Nie 310
58 Dariusz Strzechowski Bedoń Rajsport active Nie Nie Nie 28
59 Przemysław Barczyński Zduńska Wola Nie Tak Nie 352
60 Mateusz Pawełczak Złochowice KB Florian Zajączki Drugie Nie Nie Nie 84
61 Barbara Noga Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie Nie Nie Nie 83
62 Michał Podębski Wodzierady Rajsport Sieradz Tak Nie Nie 145
63 Mateusz Rutkowski Zduńska Wola Nie Tak Nie 20
64 Daniel Jasiński Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 63
65 JAROSŁAW BINKOWSKI Ostrów Wielkopolski Rajsport Active Nie Nie Nie 21
66 Jarosław Siess Pabianice Nie Nie Nie 22
67 Robert Cieślak Łódź Nie Tak Nie 23
68 Damian Modranka Ruda Rajsport Active Tak Nie Nie 66
69 Dawid Bacia Łask Rajsport Active Nie Nie Nie 171
70 Aleksandra Szymczak Bełchatów Nie Nie Nie 30
71 ANNA CHWIAŁKOWSKA SIERADZ SieradzBiega Nie Nie Nie 32
72 Piotr Trzeciak Sieradz Nie Nie Nie 31
73 Adrian Paczkowski Zduńska Wola TSW Zduńska Wola Nie Tak Nie 33
74 Sebastian Kamiński Zduńska Wola RajSport Active Nie Tak Nie 25
75 Dawid Sałata Zduńska Wola Rajsport active Nie Tak Nie 397
76 Sebastian Chudy Łódź KB HERON Nie Nie Nie 34
77 Sylwia Florczak Łódź KB HERON Nie Nie Nie 35
78 Marcin Nowak Łódź KB HERON Tak Nie Nie 36
79 Dominika Fogiel Zduńska Wola Nie Tak Nie 37
80 Damian Głowiński Zelów Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 38
81 Kamil Sowała Brzyków Nie Nie Nie 273
82 TOMASZ SKIBIŃSKI ZAPOLICE BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie 118
83 Sławomir Bzowski Zduńska Wola Nie Tak Nie 41
84 Dorota Krysiak Pabianice Rajsport Active Nie Nie Nie 39
85 Przemysław Krysiak Pabianice Rajsport Active Nie Nie Nie 398
86 Krzysztof Jaworski Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 40
87 Adam LESIEŃ Łódź mBANK Nie Nie Nie 238
88 Marcin Krebs Pabianice RajSport Active Nie Nie Nie 158
89 Zuzanna Mokros Pabianice TRUCHT.COM Nie Nie Nie 293
90 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman Nie Nie Nie 42
91 Marcin Dylik Aleksandrów Łódzki Celiironman Nie Nie Nie 50
92 Łukasz Łukasik Łódz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 43
93 Mikołaj Błaszczyk Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 173
94 Piotr Krawczyk Pabianice Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 44
95 Ewa Hajzer Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 93
96 Katarzyna Kolasinska Łask Nie Nie Nie 69
97 Krzysztof Głowacki Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 45
98 Katarzyna Pilichowska Warta Nie Nie Nie 269
99 Bartosz Drobny Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 46
100 Żaneta Kulak Szadek Rajsport Active Nie Nie Nie 375
101 KATARZYNA DOBROWOLSKA ŁASK RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 110
102 Piotr Maroszek Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 47
103 Andrzej Staniucha Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 48
104 Magdalena Pietrasiak Wiewiórczyn DRUŻYNA BSS Nie Nie Nie 49
105 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Nie Nie Nie 156
106 Bartłomiej Staszewski Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie 53
107 Adam Żyła Łask BWM Team Nie Nie Nie 71
108 Sebastian Plech Łódź NEPTUN ŁÓDŹ Nie Nie Nie 70
109 Sylwia Hałaczkiewicz Bełchatów Nie Nie Nie 85
110 Andrzej Kubiak Warta Nie Nie Nie 65
111 Krzysztof Brzeziński Łask Nie Nie Nie 68
112 Stefan Łapczyński Konstantynów Łódzki Nie Nie Nie 64
113 Michał Drążek Bełchatów Decathlon CAR Łódź Nie Nie Nie 74
114 Justyna Cieślak Wola Bachorska Nie Nie Nie 67
115 Przemek Kozłowski Łódź Vera Running Team Nie Nie Nie 56
116 Dorota Liske Łódź Nie Nie Nie 61
117 Małgorzata Zagdańska Łódź Nie Nie Nie 62
118 Robert Kuliński Łódź Nie Nie Nie 75
119 Dorota Kołodziejczyk Łódź Nie Nie Nie 94
120 MARIUSZ BOCIĄGA OPOLE RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 60
121 Marta Sieradzka Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 59
122 MARCIN JANUS Wieluń WIELUŃ BIEGA Nie Nie Nie 176
123 Ewa Mielczarek Czechy AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Nie Nie 91
124 Adam Mielczarek Zduńska Wola AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Tak Nie 89
125 Andrzej Mielczarek Zduńska Wola Nie Tak Nie 90
126 Marcin Szczepański Łódź EVErRUN Nie Nie Tak 92
127 Mateusz Leszczyński Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 76
128 RAFAL GUZIUK łódz EVErRUN Nie Nie Nie 95
129 Marcin Wymysłowski Aleksandrów Łódzki mBank SA Nie Nie Nie 87
130 Ewa Ochmańska Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 77
131 Agnieszka Koźba Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 78
132 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active Nie Nie Nie 399
133 Justyna Malinowska Zelów Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 346
134 Marek Stasiewicz Łódź Vera Running Team Nie Nie Nie 79
135 Dariusz Grabowski Henryków Nie Tak Nie 80
136 PAWEŁ KOLEJWA Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 167
137 KATARZYNA KIESZKOWSKA Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 168
138 Adam Olkusz Pabianice Nie Nie Nie 172
139 JOLANTA ZIĘBA-GZIK Zduńska Wola Nie Tak Nie 359
140 Damian Wojtaszek Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Nie Nie Nie 166
141 Paweł KWIATKOWSKI Łask Nie Nie Nie 81
142 EWA NIEWIADOMSKA Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie 240
143 Witold Owczarek Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 82
144 Adam Bogacki Łask Team Cygana i Pająka Nie Nie Nie 286
145 Aleksandra Bogacka Łask Nie Nie Nie 285
146 Wojciech ZALASA Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 96
147 Piotr Kruk Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 194
148 GRZEGORZ GOLIŃSKI ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 193
149 Rafał Kaszubski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 97
150 Magdalena Pola Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 98
151 Piotr Goździk Zgierz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 189
152 Robert Wawrzeniak Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 99
153 Szymon Sobczak Brzeziny LKS Koluszki Nie Nie Nie 103
154 Katarzyna Laszczyk Ligota ATLAS RUNNING TEAM Nie Nie Nie 440
155 PIOTR BĄK ŁASK Rajsport Active Tak Nie Nie 234
156 LIDIA BĄK ŁASK Rajsport Active Nie Nie Nie 235
157 Mariusz Michalski Łódź MG17 Kenya Express Nie Nie Nie 116
158 Wiesław Janeczek Trębaczew klub biegacza warta Nie Nie Nie 351
159 Bartłomiej Stefanek Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Nie Nie Nie 101
160 MATEUSZ RAJKIEWICZ SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 360
161 Tobiasz Balcerzak Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 120
162 Damian Szczesny Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Nie 368
163 Tomasz Andrzejewski Pabianice GILLETTE RUN Nie Nie Nie 192
164 JĘDRZEJ GOTKOWICZ SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 400
165 Małgorzata Wierucka Gruszczyce Nie Nie Nie 134
166 Martyna Błasiak Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 135
167 Amelia Świderska Gruszczyce Nie Nie Nie 136
168 Piotr Wielec Łódź LUZAKI NA FANTAZJI Nie Nie Nie 72
169 Grzegorz Podgrodzki Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA Nie Tak Nie 104
170 Bartosz Szuszkiewicz Kalisz Rajsport Acive Nie Nie Nie 401
171 Rafał Wawrzyniak Szadek Rsjsport active Tak Nie Nie 402
172 JOLANTA JAKUBOWSKA Wieun Wielun Biega Nie Nie Tak    
173 Marcin Weszka Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 106
174 Klaudia Starzycka-Weszka Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 107
175 Renata Mrozińska Aleksnadrów Łódzki Nie Nie Nie 108
176 Albert Mroziński Aleksnadrów Łódzki Tak Nie Nie 109
177 JUSTYNA PASTWIŃSKA Łódź Łódź Running Team Nie Nie Nie 186
178 Kamila Szulecka Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 267
179 ANNA ZDANOWSKA ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT Nie Nie Nie    
180 Kamil Więckowski Łódź Nie Nie Nie 112
181 Katarzyna Skibińska Zapolice Nie Nie Nie 119
182 Michał Szczepaniak Rąbień Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 113
183 Piotr Zadrożny Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 114
184 Angelika Szczepaniak Rąbień Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 115
185 Beata Światłowska Pabianice Nie Nie Nie 265
186 DANIEL ROMANOWICZ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Nie Nie 121
187 LESZEK FLEISCHER Ostrów Wlkp. niezrzeszony Tak Nie Nie 237
188 Monika Drążek Bełchatów Nie Nie Nie 191
189 Paweł Kacprzak Justynów Razem Trenujemy Sport Tak Nie Nie 262
190 MARIUSZ CIEŚLIK Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 123
191 Marian Słodyński Łódź EVERRUN Nie Nie Nie 124
192 Sebastian Podolski Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie 125
193 ROBERT FELCENLOBEN ŁÓDŹ RAJSPORT ACTIVE Tak Nie Nie 320
194 ADAM CIECHAŃSKI Bukowiec Nie Nie Nie 126
195 ANNA EDYK TOMASZÓW MAZ. ANTEK TEAM Nie Nie Tak 127
196 Michał Wysocki Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 128
197 Agnieszka Wysocka Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 129
198 Julita Grzejszczyk Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 150
199 Tomasz Czajkowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 149
200 Norbert Czajkowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 151
201 TADEUSZ PRZYGODZKI Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Nie Nie Nie 130
202 Sylwester Morawski Widawa Tak Nie Nie 443
203 Adam Bogacki Łask Team Cygana i Pająka Nie Nie Nie 435
204 Aleksandra Bogacka Łask Team Cygana i Pająka Nie Nie Nie 436
205 Jacek Łoboda Pabianice Nie Nie Nie 131
206 Patrycja Kałuża Zdunska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie 434
207 Marcin Witoński Zdunska Wola BBL Nie Nie Nie 132
208 Maurycy Mroziński Aleksnadrów Łódzki Nie Nie Nie 333
209 Aneta Ludwiczak Będków Nie Nie Nie 133
210 Paulina Trzewikowska Łódź Nie Nie Nie 140
211 Piotr Gabara Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 137
212 Maciej Stępień Tomaszów Mazowiecki ANTEK TEAM Nie Nie Nie 138
213 AGNIESZKA RABIEGA ŁÓDŹ Nie Nie Nie 148
214 Marcin Ciapa Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie 143
215 Tomasz Banaszczyk Łask Nie Nie Nie 284
216 Kamil Bajon Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 141
217 Justyna Trzewikowska Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 142
218 Piotr Góralczyk Łódź Nie Nie Nie 144
219 Michał Podębski Wodzierady Rajsport Active Tak Nie Nie 152
220 Tomasz Pipia Sieradz Nie Nie Nie 153
221 Dominik Szymański Pabianice Nie Nie Nie 154
222 Dominika Kuleta Zapolice Rajsport Active Nie Nie Nie 291
223 Maciej Kilański Pabianice Nie Nie Nie 155
224 Olga Stasiak Bełchatów Happy Run Nie Nie Nie 464
225 Sylwester Kaźmierczak Zduńska Wola Nie Tak Nie 199
226 Ewelina Kłos Buczek Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 159
227 BARTOSZ ŚWINIARSKI SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 362
228 PATRYCJA ŚWINIARSKA SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 361
229 ANTONI BARANOWSKI TUMIDAJ Tak Nie Nie 157
230 JAROSŁAW SZEWCZYK NOWY BEDOŃ Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 170
231 Bartosz Sobala Pabianice Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 231
232 Andrzej Kunka Koluszki Razem Trenujemy Sport Nie Nie Tak 162
233 ARTUR BERESKA Piotrków Trybunalski Ja Sam Nie Nie Nie 163
234 Ewelina Ślęzak Widawa Biegam Bo Lubię Zduńska Wola Nie Tak Nie 169
235 Marcin Wójcik Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 164
236 Kamila Wójcik Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 165
237 Paweł Bułeczka Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie 363
238 Sławomir Chałubiński Łask Nie Nie Nie 179
239 Mariusz Stępień Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 174
240 Mateusz Sobaczyński Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 175
241 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Tak Nie Nie 403
242 Agnieszka Zjawiona Łódź Nie Nie Nie 301
243 Mariusz Szewczyk Tomaszów Mazowiecki Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 303
244 Joanna Siecińska Wydrzyn Nie Nie Nie 353
245 TOMASZ WASIAK Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 177
246 Aleksander Lisowski Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 274
247 Damian Skwarnecki Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 178
248 Aleksandra Wawrzeniak Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 427
249 Piotr Dąbek Brąszewice Tak Nie Nie 187
250 Joanna Błaszczyk Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 323
251 PAWEŁ DRĄŻEK Bełchatów PGE Jupiter Elektrownia Bełchatów Nie Nie Nie 190
252 Rafał Ziółkowski Łódź Razem Trenujemy Sport Tak Nie Nie 188
253 Krystian Bohdanowicz Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 180
254 Łukasz Dopierała Łódź B/S/H Lodz running team Nie Nie Nie 181
255 Leszek Winkler Zgierz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 182
256 PIOTR WŁODARCZYK Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 183
257 Kamila Wężyk Bedoń Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 86
258 Tomasz Włodarczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie 329
259 Marek Kłysz Andrespol Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 289
260 Małgorzata Zabadeusz Żelazków Rajsport Active Nie Nie Nie 263
261 Marcin Ratajczyk Bełchatów Nie Nie Nie 184
262 Adrian Owczarek Zduńska Wola Nie Tak Nie 381
263 Maciej Topczewski ŁÓDŹ SII RUNNING TEAM Nie Nie Nie 185
264 MARCIN BŁAWAT ZDUŃSKA WOLA Nie Nie Nie 197
265 Wojciech Sowała Pabianice Tak Nie Nie 195
266 Robert Sobczak Łódź Rysioteam Nie Nie Nie 347
267 AGNIESZKA MIKULSKA Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 196
268 Michał Karwowskia Łódź Epoka Nordica Łódź Nie Nie Nie 278
269 Maciej Rajewski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 200
270 Mateusz Rajewski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 198
271 Dominika Siwocha Łódź Nie Nie Nie    
272 Adam Łukasiewicz Zduńska Wola Nie Nie Nie 264
273 Jarosław Omąkowski Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 230
274 Arkadiusz Włodarczyk Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT Nie Nie Nie 225
275 Tomasz Mikuś Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 224
276 Marek Świtała Rembów Złoczew TEAM Nie Nie Nie 270
277 Krzysztof Przewoźny Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 268
278 Artur Wąsicki Dobroń Nie Nie Nie 223
279 Agnieszka Sarowska Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 292
280 Kamil Kizeweter Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 222
281 PIOTR KAŁUŻA ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 221
282 Weronika KAŁUŻA ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 220
283 Adrian Stasiak Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 249
284 Maciek Adamiak Kolonia Brużyca Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 272
285 Piotr Szubielski Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 241
286 MONIKA STACHURSKA KOBYŁKI Nie Nie Nie 212
287 Daniel Stachurski KOBYŁKI Nie Nie Nie 229
288 Szymon Drab Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 211
289 Przemyslaw Grabarz Pabianice Sii Running Team Nie Nie Nie 210
290 Piotr Podsędek Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 209
291 Radosław Wawrzeniak Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 208
292 Łukasz Cichański Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 207
293 Zbigniew Fiks Andrespol Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 290
294 ARKADIUSZ CISZEWSKI SIERADZ Tak Nie Nie 205
295 MARIAN BŁASZCZYK Bełchatów KB Spartakus Nie Nie Nie 204
296 Łukasz Oleszko Łask Tak Nie Nie 202
297 Adam Ciechański Bukowiec Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 201
298 Mariusz Pelian Bełchatów Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 213
299 Mateusz Głuszczyński Zduńska Wola Nie Tak Nie 228
300 Jakub Antosiak Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 227
301 Kamil Konecki Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 214
302 Jakub Owczarek Kłobuck NGB Kłobuck Tak Nie Tak    
303 Grzegorz Sobczyk Wieluń WIELUŃ BIEGA Nie Nie Nie 215
304 Paweł Spułtowski Łódź Bieg na 6 Łap Nie Nie Nie 216
305 Joanna Spułtowska Łódź Bieg na 6 Łap Nie Nie Nie 217
306 Grzegorz Witkowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 218
307 Michał Gościmski Kalinowa Nie Nie Nie 239
308 Monika Czernow Sieradz Nie Nie Nie 219
309 Michał Grzelak Łódź LUZAKI NA FANTAZJI Nie Nie Nie 226
310 Wojtek Iwanowski Opole Nie Nie Nie    
311 Mateusz Krajda Zelów BIEGING TEAM ZELÓW Nie Nie Nie 232
312 JAN IGNASIAK SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Tak 248
313 Artur Bistuła Pabianice Nie Nie Nie 242
314 Izabela Świtała Rembów Nie Nie Nie 271
315 RYSZARD BRONISZEWSKI piotrków Tryb. Pasjon Life Joy Nie Nie Nie 243
316 Jacek Kryściak Łódź Nie Nie Nie 244
317 DAWID KRAWCZYK LIGOTA TSW ŁASK Nie Nie Nie 233
318 BLANIA BĄK ŁASK RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 236
319 Małgorzata Olczak Łódź Nie Nie Nie 348
320 Rafał Augustyniak Łódź Nie Nie Nie 245
321 Krzysztof Ujma Wręczyca Wielka AKTYWNA WRĘCZYCA Nie Nie Nie 246
322 Kamil Urbański Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 247
323 Paweł Kurzawa Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 250
324 Mariusz Przybyła Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 266
325 Patrycja Rajewska Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 251
326 Monika Sobaczyńska Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 252
327 Sebastian Szczególski Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 253
328 Aneta Kurowska Ujazd Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 276
329 Rafał Kurowski Ujazd Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 277
330 Łukasz Maciejewski Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 254
331 Jan Wychowałek Piotrków Trybunalski AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Nie Nie 255
332 Sylwester Przybył Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 257
333 Magdalena Przybył Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 256
334 Marzena Strzelczyk Pabianice Forma na Piatkę NW Pabianice Nie Nie Nie 258
335 Michał Wasielewski Kutno Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
336 MARTYNA BALCERZAK Zduńska Wola AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Nie Tak Nie 259
337 KRZYSZTOF WOŹNIAK ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 260
338 Aleksandra Kowalska Łódź Nie Nie Nie 261
339 Wiktoria Ludwiczak Rokiciny Nie Nie Nie 117
340 Agnieszka Bogus Burzenin 98-260 Nie Nie Nie 275
341 Marcin Spaleniak Sieradz Nie Nie Nie 279
342 Jacek Jastrzębski Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 280
343 Mariusz Wandachowicz Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 287
344 Sylwia Pelian Zelów Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 282
345 Fabian Sarafiński ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 281
346 Ewa Wandachowicz Łódź Nie Nie Nie 288
347 Maciej Sobczak Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 382
348 TOMASZ ADAMSKI Sieradz TO PAKA TRIATHLON TEAM Nie Nie Nie 445
349 Łukasz Bajon Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 331
350 Kamil Krześlak Ujazd RAZEM TRENUJEMY SPORT Nie Nie Nie 442
351 Kamil Woźniak Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 364
352 Łukasz Kozłowski Zduńska Wola Rajsport Active Tak Nie Nie 404
353 MAREK WRÓBEL Łask niezrzeszony-Łask Nie Nie Nie 425
354 Magdalena Rapacka Gałków Mały Pietrzyk Running Team Nie Nie Nie 294
355 Sebastian Puchalski Lodz Nie Nie Nie 380
356 Robert Świtoń Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 406
357 Dominik Jeske Radomsko Razem Trenujemy Sport/Biegacze w Radomsku Nie Nie Nie 429
358 Przemyslaw BALCERZAK Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 405
359 Monika Walczak Pabianice Forma na piątkę NW Nie Nie Nie 462
360 Sebastian Czura ŁÓDŹ SBRT_MOC_ENERGIA_ENDORFINA Nie Nie Nie    
361 Filip Kempa Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 299
362 Anita Paszkiewicz-Kęsiak Łódź Forever Young Łódź Nie Nie Nie 441
363 Bartlomiej Dudkowski Zdunska wola Nie Tak Nie 535
364 Dawid Sałata Zduńska wola rajsport active Nie Tak Nie 407
365 PAWEŁ KIELNIEROWSKI PABIANICE O Co Biega Nie Nie Nie 298
366 Jarosław Cichosz Łódź Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Nie Nie Nie 356
367 Mariusz Kotelnicki Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Nie Nie 297
368 Kinga Sękowska Konskie SBRT_MOC_ENERGIA_ENDORFINA Nie Nie Nie    
369 Marcin Głodek Łask Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 295
370 Tomasz Kunikowski Łowicz AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Tak Nie Nie 355
371 Mateusz Jaszczak Ozorków AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Nie Nie 307
372 AGATA KOSZACKA Łask Nie Nie Nie 463
373 Jakub Stańczyk Strońsko Nie Nie Nie    
374 MARIOLA BOBRYCKA Łask Nie Nie Tak 354
375 Piotr Wionczyk Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Nie Nie Nie 302
376 Marcin Felisiak Bełchatów Nie Nie Nie 306
377 Tomasz Kuźnik Łask Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 311
378 SANDRA PABJANEK ŁÓDŹ LUZAKI NA FANTAZJI Nie Nie Nie 337
379 GRZEGORZ MROWICKI ŁÓDŹ LUZAKI NA FANTAZJI Nie Nie Nie 433
380 Ola Ciach-Fligiel Łódź Nie Nie Nie 300
381 Artur Kowalczyk Łódź Nie Nie Nie    
382 Piotr Rosiak Łódź RYSIOTEAM / Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
383 Rafał Krajewski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie    
384 Marcin Zimoń Łódź Łodz Kocha Sport Nie Nie Nie    
385 Łukasz Buze Bytom Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
386 Ola Podsędek Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 313
387 Robert Gołdyn Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 314
388 Łukasz Jagiełło Głuchów Ceri Nie Nie Nie    
389 Robert Miler Radomsko Razem Trenujemy Sport / Biegacze w Radomsku Nie Nie Nie 430
390 Patryk Kozłowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie    
391 Marcin Kozłowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie    
392 Maciej Domarecki Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 317
393 Agnieszka Cichosz-Bakalarz Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 315
394 Robert Kacprzak Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 318
395 Krzysztof Głuchowicz Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 319
396 Marek Antczak Warszawa Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 316
397 Dorota Janczar Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 408
398 Sebastian Grabowski Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Nie Nie 439
399 Anna Kępa Łask Nie Nie Nie    
400 Justyna Grzelewska Konstantynów Łódzki Nie Nie Nie 324
401 Marcin Stobiecki Aleksandrów Łódzki Ceri International Nie Nie Nie 321
402 Magdalena Kędzierska Łódź Nie Nie Nie    
403 DARIUSZ Garbaciński Okup Mały Nie Nie Nie 322
404 Małgorzata Goździk Zgierz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 325
405 Krystian Lejczak Łowicz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
406 Tomasz Ścibor Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 326
407 Jakub Witkowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 327
408 DARIUSZ ŻURAWSKI Burzenin MID-WIDAWA Nie Nie Nie 335
409 Grzegorz Welm Częstochowa Zabiegani Częstochowa Nie Nie Nie 340
410 Małgorzata Tomczyk Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 339
411 JAKUB MANIKOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 341
412 Dariusz Kolczynski łódź Biegam dla Jezusa Nie Nie Nie 345
413 Sylwester Rębacz Zduńska Wola KS Żeglina Sieradz Tak Tak Nie 378
414 PRZEMYSŁAW DROZD OPOLE Rajsport Active Tak Nie Nie 409
415 Dominika Witkowska Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 161
416 Robert Pietrzak Sieradz Nie Nie Nie 349
417 Maciek Knop Pabianice OSP PIĄTKOWISKO Tak Nie Nie    
418 Joanna Kucharska Zdunska wola Nie Tak Nie    
419 Marta Mroczek Łódź Nie Nie Nie 350
420 Justyna Karczyńska Opole RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 410
421 Patrycja Paszkowska Sieradz Sieradzbiega.pl Tak Nie Nie    
422 Jacek Mordalski Działoszyn Wieluń Biega Nie Nie Nie    
423 Bogusia Stryczek OPOLE Rajsport Active Nie Nie Nie 411
424 Jarosław Gwarny łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 370
425 Konrad Kosecki Aleksandrów Łódzki KB Geotermia Uniejów Nie Nie Nie 478
426 Zuzanna Modrzejewska Szadek Nie Nie Nie 371
427 Emilia Modrzejewska Szadek Nie Nie Nie 372
428 Sebastian Puchalski Lodz Nie Nie Nie 365
429 Agnieszka Zienkiewicz Opole RajsportActive Nie Nie Nie 412
430 Rafał Brożek Choszczno WIELUŃ BIEGA Nie Nie Nie 477
431 Zdzisław BLADOWSKI Łódź Nie Tak Nie 369
432 Norbert Haliżak Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Nie    
433 Agata Łącka Pabianice Nie Nie Nie 444
434 Dariusz Adamus Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 373
435 Monika Wielec Łódź LUZAKI NA FANTAZJI Nie Nie Nie 376
436 Robert Strębski Kutno Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 377
437 ARKADIUSZ GĘSIAK Wieluń WIELUŃ BIEGA Nie Nie Nie 437
438 Sebastian Puchalski Lodz Nie Nie Nie    
439 Katarzyna Kunce Woźniki Raj sport active Nie Nie Nie 413
440 Emilian Świniarski Sieradz Nie Nie Nie 438
441 Adam Rabęda Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 160
442 Leszek Żuchowski Łask Nie Nie Nie    
443 Rafał Wawrzos Łódź Osnowa Run Nie Nie Nie 383
444 ROBERT ANTOSIEWICZ TOMASZÓW MAZOWIECKI ANTEK TEAM Nie Nie Nie 384
445 Rafał Markwant Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 387
446 Michał Śmiechowicz Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 386
447 Adrian Goździk Łódź Osnowa Run Nie Nie Nie 385
448 michał piotrowicz Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 388
449 Robert Budner Łódź EVERRUN Nie Nie Nie 389
450 Anna Filipiak Łódź Nie Nie Nie 424
451 Angelika Szkopek Łódź Nie Nie Nie 423
452 zofia piotrowicz Sieradz Nie Nie Nie 390
453 mateusz rajkiewicz Sieradz Nie Nie Nie 391
454 Aleksandra Karolak Sieradz Nie Nie Nie 415
455 Gabriela Rabęda Sieradz Nie Nie Nie 414
456 ewa kapek Sieradz Nie Nie Nie 416
457 Maciej Rabęda Sieradz Nie Nie Nie 417
458 daniel kokot ozimek Rajsport Active Nie Nie Nie 418
459 Michał Karolak Sieradz Nie Nie Nie 419
460 Paulina Chmielewska Łódź Nie Nie Nie 421
461 Marcin Różański Teodory Rajsport Active Nie Nie Nie 422
462 Aleksandra Moczyńska Bełchatów Nie Nie Nie 426
463 Dominik Szymczak Łódź Nordea Runners Nie Nie Nie 100
464 Krzysztof Kaczyński Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 428
465 Dagmara Koziróg Pabianice Korona Pabianice Nie Nie Nie 432
466 Kamila Rydzyńska Pabianice Nie Nie Nie 431
467 DAMIAN PRZESMYCKI WIELUŃ Nie Nie Nie 446
468 IREK PUŁAWSKI SIERADZ Nie Nie Nie 447
469 MAGDALENA KOLERA KALISZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 448
470 ANETA PABINIAK ZŁOCZEW Złoczew TEAM Nie Nie Nie 449
471 ANDRZEJ PABINIAK ZŁOCZEW Złoczew TEAM Nie Nie Nie 450
472 TADEUSZ SZEWCZYK ŁÓDŹ Nie Nie Nie 451
473 MAŁGORZATA JAROSZ PABIANICE Nie Nie Nie 452
474 MARZENA GOLĘDZINOWSKA ŁÓDŹ wataha – łączy nas bieganie Nie Nie Nie 453
475 KAROL GAJEWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Nie Nie Nie 454
476 ANETA ŻYŁA NNN BWMTeam Nie Nie Nie 455
477 MARCIN KWAPISZ SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 456
478 ŁUKASZ WOJNICKI KUTNO Time4S Nie Nie Nie 457
479 JUSTYNA CHUDZIK-WARZECHA WYPYCHÓW Nie Nie Nie 458
480 KONRAD STARCZEWSKI ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 459
481 JUSTYNA KALINOWSKA SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 460
482 TOMASZ BROCKI PABIANICE Nie Nie Nie 461
483 MARTA ŁYSZCZARZ ZDUŃSKA WOLA Nie Tak Nie 465
484 ADAM KOŁODZIEJCZYK ZDUŃSKA WOLA Nie Tak Nie 466
485 MAGDALENA URBAŃSKA PABIANICE Nie Nie Nie 467
486 ZDZISŁAW FILIPOWSKI KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Celironman Nie Nie Nie 468
487 ANNA FILIPOWSKA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Celironman Nie Nie Nie 469
488 KRZYSZTOF KWAPISZ ŁÓDŹ Celironman Nie Nie Nie 470
489 ROBERT PODLASIAK ŁÓDŹ Rysioteam Nie Nie Tak 471
490 MICHAŁ OLEJNIK PABIANICE INOV8 Team Tak Nie Nie 472
491 LIDIA SIKNIEWICZ LIPCE REYMONTOWSKIE Nie Nie Nie 473
492 MONIKA SZCZEPANIAK ŁASK Nie Nie Nie 474
493 MARTA ŻOŁĄDEK KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Nie Nie Nie 475
494 DARIUSZ FILIPIAK ZDUŃSKA WOLA Nie Tak Nie 476
495 Elżbieta Osieja Pabianice Forma na Piątkę Nie Nie Nie 479
496 ELIZA PROMIŃSKA-GOSS NOWE CHRUSTY RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 480
497 DOMINIKA WICIŃSKA-REUS ŁÓDŹ Rysioteam Nie Nie Nie 73
498 KRZYSZTOF DOMAŃSKI ŁÓDŹ Nie Nie Nie 139
499 ZBIGNIEW DOMAŃSKI ŁÓDŹ Nie Nie Nie 305
500 MATEUSZ PLACEK ZDUŃSKA WOLA Nie Tak Nie 15
501 KATARZYNA ADAMUS ŁÓDŹ Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 312
502 KRZYSZTOF MISIUREK ŁÓDŹ Twierdza Nie Nie Tak 304
503 STANISŁAW WOJTASZCZYK ŻYTOWICE Nie Nie Nie 358
504 DAMIAN URBANOWICZ WOLA BUCZKOWSKA Nie Nie Nie 374
505 ANNA ŚWIĄTKOWSKA BACHORZYN Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 206
506 SŁAWOMIR KACPRZAK JUSTYNÓW RAZEM TRENUJEMY SPORT Tak Nie Nie 481
507 Tomasz Ptak Wąsosz Górny NGB Kłobuck/OSSW Kule Tak Nie Nie 482
508 Jakub Krej Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 486
509 Agata Gosławska-Plech Łódź Nie Nie Nie 483
510 Piotr Kaczmarek Zdunska Wola Nie Tak Nie    
511 Piotr Grzywnowicz Łask Tak Nie Nie 487
512 Agata Kulińska Łódź Nie Nie Nie 488
513 Agnieszka Czyżewska Częstochowa KPP Lubliniec /NGB Kłobuck Tak Nie Nie 489
514 Magdalena Młynarczyk Widawa Nie Nie Nie 528
515 DOMINIK KWAPISZ SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 484
516 SZYMON LASZCZYK SIERADZ Nie Nie Nie 485
517 Paweł Andrysiak Sieradz TO PAKA TRIATHLON TEAM Tak Nie Nie 492
518 Weronika Chojecka Sieradz SIERADZBIEGA.PL Nie Nie Nie 490
519 Przemek Rokicki Łódź Nie Nie Nie 491
520 Agnieszka Świerczyńska Pabianice Forma na Piątkę NW Nie Nie Nie 493
521 Kacper Krzysztofik Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Nie Nie Nie    
522 Michał Niewiadomski Czaplinek Nie Nie Nie 494
523 ŁUKASZ GOLDMAN Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 495
524 RADOSŁAW KOTLIŃSKI łodź Nie Nie Nie    
525 DAREK WÓJCICKI Zduńska Wola Nie Tak Nie 496
526 Małgorzata Walczak Zduńska Wola Nie Tak Nie 497
527 Jakub Świerczyński Zduńska Wola MKS Zduńska Wola Nie Tak Nie 510
528 Paulina Zduńczyk Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 498
529 Krzysztof Kapica Strońsko Rajsport Activ Tak Nie Nie    
530 EWA BRZEZINA Sochaczew Nie Nie Nie 500
531 JÓZEF MACIEJ BRZEZINA Sochaczew Nie Nie Nie 499
532 RYSZARD JEZIORNY Wieun Wielun Biega Nie Nie Nie 518
533 Grzegorz Bednik Ostrów Wielkopolski Brak Nie Nie Nie 515
534 DANIEL MICHALSKI Pabianice UKS Azymut Pabianice Nie Nie Nie 501
535 MARIUSZ RACZ koluszki pietrzyk running team Nie Nie Nie 525
536 Katarzyna Kisielewska Łask Nie Nie Nie 523
537 Sławomir Spałek Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 513
538 Adam Bandel Łódź Nie Nie Nie 502
539 Mariusz Rychlik Tomaszów Mazowiecki Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 509
540 Krzysztof Bendinger Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 503
541 Alina Sobolewska Zduńska Wola Nie Nie Nie    
542 Adam Spułtowski Łódź Bieg na 6 Łap Nie Nie Nie 504
543 Dominik KUBIAK Łódź vera running team Nie Tak Nie    
544 Szymon Komorek Zduńska Wola Nie Tak Nie 506
545 SLAWOMIR PISAREK Kurnos Pierwszy Nie Nie Nie 512
546 GRAŻYNA SUJKA Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Nie 514
547 Andrzej Wągrowski Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 505
548 Zbigniew Redkiewicz Sieradz Nie Nie Nie 511
549 Marta Tołkacz Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 508
550 grzegorz pasikowski łódz EVErRUN Nie Nie Nie 507
551 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie Nie Nie Nie 520
552 SZYMON CHOJNACKI ŁÓDŹ Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 105
553 MICHAŁ JAWORSKI ŁÓDŹ Atlas Running Team Nie Nie Nie 516
554 STANISŁAW WYCISZKIEWICZ DŁUTÓW Nie Nie Nie 517
555 AGNIESZKA WOŹNIAK PABIANICE Nie Nie Nie 519
556 MAGDALENA KUBICKA FLORENTYNÓW Nie Nie Nie 122
557 Wojciech Kuźbiński Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Nie 521
558 Łukasz Walkowiak Wieluń wielun biega Nie Nie Nie 522
559 Darek Salamon Czaplinek Nie Nie Nie 526
560 Wojtek Rejmonczyk Zelów Nie Nie Nie 527
561 PAULINA TYLUŚ BEŁCHATÓW Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 344
562 Mariusz Juszczak Zduńska Wola Nie Tak Nie 524
563 Mateusz Tarka Lichawa Lichawa Team Nie Nie Nie 538
564 Marcin Krzyszowski Kędzierzyn-Koźle Nie Nie Nie    
565 ŁUKASZ Burblis Łask Nie Nie Nie 544
566 Kamila Wrzesińska Zduńska Wola Nie Tak Nie 534
567 Marek Kidawski Kocina Nie Nie Nie 537
568 Izabela Keller Gwizdałki Wieluń Biega Nie Nie Nie 545
569 WITOLD RADZIK KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Nie Nie Nie 532
570 Szymon Dębski KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Nie Nie Nie 531
571 Aleksandra Kudra Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Nie 543
572 JANUSZ GRZEBSKI SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie    
573 Grażyna Białek Pabianice Nie Nie Nie 529
574 Turek Paweł Piaseczno Princes Nie Nie Nie 530
575 Jacek Mordalski Działoszyn Wieluń Biega Nie Nie Nie 539
576 Krzysztof Laszczyk Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 533
577 MARCIN ROGOZIŃSKI Zduńska Wola Nie Nie Nie 536
578 Tomasz Trylański Łódź Adamed RUN Nie Nie Nie 542
579 RADOSŁAW WIŚNIEWSKI Łódź Nie Nie Nie 541
580 Konrad Grzyb Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 540

Bieg Rodzinny

LP Imie Nazwisko Dystans
1 Kamilek Melka 400m
2 Patryk Latkowski 400m
3 Oliwia Olkusz 400m
4 Marta Maciejewska 800m
5 KAROL DOBROWOLSKI 400m
6 Natan Kołodziejczyk 400m
7 Wojciech Kołodziejczyk 400m
8 Amelka Skibińska 400m
9 Elwira Samborska 800m
10 Zosia Samborska 400m
11 Nadia Sawczyk 400m
12 Olaf Melka 800m
13 kaja PIOTROWICZ 800m
14 FILIP KAROLAK 800m
15 HANNA RABĘDA 400m
16 Szymon Malinowski 400m
17 Nikola Mizerska 800m
18 Jan KIESZKOWSKI 400m
19 Zofia Krysiak 400m
20 Julian Krysiak 400m
21 Aleksander Koza 400m
22 Maksymilian koza 400m
23 Aleksandra Modranka 400m
24 Antonina Modranka 400m
25 Lena Hałaczkiewicz 400m
26 Michał Goliński 400m
27 Marysia Wierucka 400m
28 Maja Antoniewicz 400m
29 Franek Zadrożny 400m
30 Łukasz Więckowski 400m
31 Emil CIEŚLIK 400m
32 Oliwier CIEŚLIK 400m
33 Maksymilian Gubała 400m
34 Leonard Adamczyk 400m
35 Piotr FELCENLOBEN 400m
36 Paweł FELCENLOBEN 400m
37 Kacper Jastrząbek 400m
38 Karol Tokaj 400m
39 Klaudia Wielec 800m
40 Amelia Wielec 800m
41 Zuzanna Lefik 800m
42 Jakub Kroszczynski 800m
43 Sandra Wielec 800m
44 Marta Choińska 400m
45 Miłosz Choiński 400m
46 AGATA RABIEGA 400m
47 Oliwia Begiert 800m
48 Julia Góralczyk 400m
49 Jakub Kunka 400m
50 Nadia Bereska 400m
51 Jakub BERESKA 400m
52 Jan Mrowicki 400m
53 Zofia Mrowicka 400m
54 Maksymilian Chałubiński 400m
55 Paweł Skibiński 400m
56 Maria Skibińska 400m
57 Eryk Siwocha 800m
58 ALICJA BŁAWAT 400m
59 Igor Wężyk 400m
60 Julian Wężyk 400m
61 Jakub Owczarek 800m
62 Mateusz Grzelak 400m
63 Maciej Grzelak 400m
64 Hanna Fogiel 400m
65 Liliana Fogiel 400m
66 OSKAR ŚPIONEK 800m
67 Jakub Owczarek 800m
68 Dacjan Jeske 400m
69 Fabian Jeske 400m
70 Ksawery Miler 400m
71 Dorota Janczar 400m
72 Natalia Kaczmarek 400m
73 Robert Świtoń 400m
74 Jakub GARBACIŃSKI 400m
75 Matylda Strzelczyk 400m
76 Maja Bartosik 400m
77 Dawid Rajski 400m
78 Kajetan Rajski 400m
79 Michał Owczarek 400m
80 Jakub Zatko 400m
81 Maciej Podgrodzki 400m
82 MICHAŁ KACPRZAK 400m
83 WERONIKA KACPRZAK 400m
84 Antoni Kazimierczak 800m
85 Mikołaj Majerczak 800m
86 Hanna Kazimierczak 800m
87 Zuzanna Brocka 400m
88 Hanna Brocka 400m
89 Jakub Jankowski 400m
90 Aleksandra jankowska 400m
91 Igor FILIPIAK 400m
92 Julian Żołądek 400m
93 Adam Ogiński 800m
94 Aleksander Łandwijt 800m
95 Weronika Sowała 400m
96 Witold Sowała 400m
97 Jakub Urbański 400m
98 Gabriela Sinkiewicz 400m
99 Hanna Olesiak 400m
100 Beata Adamczyk 400m
101 Anna Haładyniak 400m
102 Oliwia Sobolewska 400m
103 Daria Sobolewska 400m
104 Alek Bilkowski 400m
105 Krzysiu Świderski 400m
106 MICHAŁ KULETA 400m
107 Maciej Dalkowski 400m
108 Natalia Wodzińska 400m
109 Laura Szlęk 400m
110 Adam Szlęk 400m
111 Dawid Bendinger 400m
112 Gabriela Spałek 400m
113 Eryk Welm 800m
114 Zuzanna Mrowicka 400m
115 Kuba Mrowicki 400m
116 Paulina ŻYŁA 800m
117 Marcin ŻYŁA 400m
118 Lena Mielczarek 400m
119 Bartosz Wójcik 800m
120 Adrian Wójcik 400m
121 Marcin Sadowski 400m
122 Eryk Haładyniak 400m
123 Gabriela Sadowska 400m
124 Aleksander koza 400m
125 Maksymilian koza 400m
126 PATRYK ROGOZIŃSKI 400m
127 Nicola Burblis 800m
128 Elena Burblis 400m
129 Michał Wawrzyniak 400m
130 Natalia Wawrzyniak 400m
131 Magdalena Wawrzyniak 400m
132 Maja Bohdanowicz 800m