Pomarańczowa Piątka

Bieg 5km

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Służba mundurowa Zduńskowolanin Niepełnosprawni Opłata Numer startowy
1 michu koss SIERADZ Rajsport Active Nie Nie Nie    
2 Elżbieta Głaz Sieradz RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 3
3 Mateusz Szlęk Rososza Rajsport Active Tak Nie Nie 1
4 Michał Celer Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie    
5 Daniel Agaciak Sieradz RajsportActive Nie Nie Nie    
6 Arleta Matysiak Sędziejowice Rajsport Active Nie Nie Nie    
7 Mariusz Szaflik Łask Rajsport Active Tak Nie Nie    
8 Tomasz Błaszczyk Warta Nie Nie Nie 2
9 roman Nowak Sieradz 98-200 Scanfil Nie Nie Nie    
10 Kasia Grzebska Zduńska Wola Nie Tak Nie    
11 Kasia Mitrowska SIEDADZ Nie Nie Nie 51
12 stansław Laszczak łask BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie 55
13 Magda Leśniczak Inczew Rajsport Active Nie Nie Nie    
14 Robert Świtoń Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie    
15 Agnieszka Jastrząbek Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 58
16 Grzegorz Maciaszek zduńska wola RAJSPORT ACTIVE Tak Nie Nie 57
17 Krzysztof Tokaj Zduńska Wola Nie Tak Tak 4
18 Paweł Majdecki Łask Nie Nie Nie    
19 Paulina Rokicka Łódź Nie Nie Nie 52
20 Agnieszka Latkowska Pabianice Nie Nie Nie 29
21 Przemek Wawrzyniak Sieradz RAJSPORT ACTIVE TEAM Nie Nie Nie    
22 Wiktor Olszewski Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie    
23 Bartłomiej Kowalski Poddębice KB Arkadia Łódzka MK Nie Nie Nie 5
24 Joanna MĘDREK Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM Nie Nie Nie 147
25 SARA MĘDREK Koluszki Nie Nie Nie 146
26 DOROTA GAPYS ŁÓDŹ AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Nie Nie Nie 6
27 Jarosław Chmielewski Łask Rajsport Active Nie Nie Nie    
28 Monika Kuchta Łódź Flintensive Running Nie Nie Nie 7
29 Szymon Dorożyński Opole Politechnika Opolska / RajSport Active Tak Nie Nie    
30 Agnieszka Feldman Łódź Rajspotr Active Nie Nie Nie    
31 Krzysztof Zając Sieradz RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 8
32 Dominika Gapys Łódź Nie Nie Nie 102
33 Marcin Karczyński Opole Rajsport Active Nie Nie Nie    
34 Milena Maciejewska Woźniki RajsportActive Nie Nie Nie    
35 Natalia Borkowska Tomaszów Mazowiecki Nie Nie Nie 9
36 Julita Titz koza Łódź Nie Nie Nie 10
37 Agnieszka Bratek Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE Nie Tak Nie    
38 Radosław Borkowski Tomaszów Mazowiecki Nie Nie Nie 11
39 Piotr Wiśniewski Pabianice Rajsport Active Nie Nie Nie 12
40 GRZEGORZ ANTONIEWICZ OPOLE Rajsport Active Tak Nie Nie    
41 Dominik Kowasz Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie    
42 Tomek Kołodziejczyk Zduńska Wola RajSport Active Nie Tak Nie 27
43 MICHAŁ SKIBIŃSKI Zapolice BBL-ZDUŃSKA WOLA Nie Nie Nie 26
44 Jolanta Jakubowska Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Tak 111
45 Magdalena Miłosz Sieradz SIERADZBIEGA. PL Nie Nie Nie    
46 Piotr Jurczak Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie    
47 Małgorzata Tomczyk Łódź Rossbiegani Nie Nie Nie    
48 Tomasz Olszewski Łódź Tak Nie Nie 88
49 Urszula Januszka Kłobuck NGB Kłobuck Nie Nie Nie 24
50 Marcin Łandwijt Konstantynów Łódzki EVErRUN Nie Nie Nie 13
51 Marcin Kapek Sieradz RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 14
52 Jakub Mielczarek Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie 15
53 Jarosław Wielgus Łódź Nie Nie Nie 16
54 Rafał Sobczak Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie 54
55 Bartłomiej Dudkowski Zduńska Wola Nie Tak Nie    
56 Sylwia Kazimierczak Bełchatów Nie Nie Nie    
57 Żaneta Kulak Szadek Rajsport Active Nie Nie Nie    
58 SŁAWEK Kacprzak Justynów LZS Justynów Tak Nie Nie 117
59 Dariusz Jagodziński Piotrków Tryb Piotrków Biega Nie Nie Nie 17
60 Jan Borwin Łódź Nie Nie Nie 18
61 Marcin Pietkiewicz Zduńska Wola www.mpolski.pl Nie Nie Nie    
62 Karolina Adamczyk Łódź Sportera OCR Nie Nie Nie 19
63 Patrycja Orłowska Rokszyce Drugie Nie Tak Nie 73
64 Halina Krowicka Wieluń Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń Nie Nie Nie    
65 Teresa Sulej Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie    
66 Agnieszka Czyżewska Częstochowa Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu/NGB Kłobuck Tak Nie Nie    
67 Justyna Cieślak Lichawa Rajsport Active Nie Nie Nie    
68 Dariusz Cieślak Lichawa Rajsport Active Nie Nie Nie    
69 Dariusz Strzechowski Bedoń Rajsport active Nie Nie Nie 28
70 Michał Osiński Łódź Tervel Team Tak Tak Tak    
71 Przemysław Barczyński Zduńska Wola Nie Tak Nie    
72 Witold Bzdurski Przatów Dolny Nie Tak Nie    
73 Mateusz Pawełczak Złochowice KB Florian Zajączki Drugie Nie Nie Nie 84
74 Barbara Noga Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie Nie Nie Nie 83
75 Michał Podębski Wodzierady Rajsport Sieradz Tak Nie Nie 145
76 Mateusz Rutkowski Zduńska Wola Nie Tak Nie 20
77 Daniel Jasiński Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 63
78 JAROSŁAW BINKOWSKI Ostrów Wielkopolski Rajsport Active Nie Nie Nie 21
79 Jarosław Siess Pabianice Nie Nie Nie 22
80 Robert Cieślak Łódź Nie Tak Nie 23
81 SEWERYN PASIKOWSKI Łask Nie Nie Nie    
82 Bartłomiej Świeszczak Łask Nie Nie Nie    
83 Damian Modranka Ruda Rajsport Active Tak Nie Nie 66
84 Dawid Bacia Łask Rajsport Active Nie Nie Nie 171
85 Aleksandra Szymczak Bełchatów Nie Nie Nie 30
86 ANNA CHWIAŁKOWSKA SIERADZ SieradzBiega Tak Nie Nie 32
87 Piotr Trzeciak Sieradz Nie Nie Nie 31
88 Adrian Paczkowski Zduńska Wola TSW Zduńska Wola Nie Tak Nie 33
89 Sebastian Kamiński Zduńska Wola RajSport Active Nie Tak Nie 25
90 Dawid Sałata Zduńska Wola Rajsport active Nie Tak Nie    
91 Daniel Agaciak Sieradz RajsportActive Nie Nie Nie    
92 Kamil Krawczyk Gorzędów Nie Nie Nie    
93 Sebastian Chudy Łódź KB HERON Nie Nie Nie 34
94 Sylwia Florczak Łódź KB HERON Nie Nie Nie 35
95 Marcin Nowak Łódź KB HERON Tak Nie Nie 36
96 Przemysław Wendler Pabianice Junior 001 Nie Nie Nie    
97 Dominika Fogiel Zduńska Wola Nie Tak Nie 37
98 Damian Głowiński Zelów Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 38
99 Kamil Sowała Brzyków Nie Nie Nie    
100 TOMASZ SKIBIŃSKI ZAPOLICE BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie 118
101 Sławomir Bzowski Zduńska Wola Nie Tak Nie 41
102 Dorota Krysiak Pabianice Rajsport Active Nie Nie Nie 39
103 Przemysław Krysiak Pabianice Rajsport Active Nie Nie Nie    
104 Krzysztof Jaworski Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 40
105 Adam LESIEŃ Łódź mBANK Nie Nie Nie    
106 Maciej Jagusiak Łódź Łódź Running Team Nie Nie Nie    
107 Marcin Krebs Pabianice RajSport Active Nie Nie Nie    
108 Zuzanna Mokros Pabianice TRUCHT.COM Nie Nie Nie    
109 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman Nie Nie Nie 42
110 radek buchacz Łódź FLEXIDEA Nie Nie Nie    
111 Marcin Dylik Aleksandrów Łódzki Celiironman Nie Nie Nie 50
112 Łukasz Łukasik Łódz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 43
113 Mikołaj Błaszczyk Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 173
114 Piotr Krawczyk Pabianice Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 44
115 Ewa Hajzer Łódź EVERRUN Nie Nie Nie 93
116 Katarzyna Kolasinska Łask Nie Nie Nie 69
117 Krzysztof Głowacki Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 45
118 Katarzyna Pilichowska Warta Nie Nie Nie    
119 Bartosz Drobny Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 46
120 Żaneta Kulak Szadek Rajsport Active Nie Nie Nie    
121 KATARZYNA DOBROWOLSKA ŁASK RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 110
122 Piotr Maroszek Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 47
123 Andrzej Staniucha Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 48
124 Magdalena Pietrasiak Wiewiórczyn DRUŻYNA BSS Nie Nie Nie 49
125 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Nie Nie Nie 156
126 Bartłomiej Staszewski Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie 53
127 Adam Żyła Łask BWM Team Nie Nie Nie 71
128 Sebastian Plech Łódź NEPTUN ŁÓDŹ Nie Nie Nie 70
129 Sylwia Hałaczkiewicz Bełchatów Nie Nie Nie 85
130 Andrzej Kubiak Warta Nie Nie Nie 65
131 Łukasz Kucharski Łódź Celironman Nie Nie Nie    
132 Krzysztof Brzeziński Łask Nie Nie Nie 68
133 Stefan Łapczyński Konstantynów Łódzki Nie Nie Nie 64
134 Michał Drążek Bełchatów Decathlon CAR Łódź Nie Nie Nie 74
135 Justyna Cieślak Wola Bachorska Nie Nie Nie 67
136 Katarzyna Rogut Rąbień AB AGB TORFY Nie Nie Nie    
137 Przemek Kozłowski Łódź Vera Running Team Nie Nie Nie 56
138 Dorota Liske Łódź Nie Nie Nie 61
139 Małgorzata Zagdańska Łódź Nie Nie Nie 62
140 Robert Kuliński Łódź Nie Nie Nie 75
141 Dorota Kołodziejczyk Łódź Nie Nie Nie 94
142 MARIUSZ BOCIĄGA OPOLE RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie 60
143 Marta Sieradzka Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 59
144 MARCIN JANUS Wieluń WIELUŃ BIEGA Nie Nie Nie 176
145 Ewa Mielczarek Czechy AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Nie Nie 91
146 Adam Mielczarek Zduńska Wola AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Nie Tak Nie 89
147 Andrzej Mielczarek Zduńska Wola Nie Tak Nie 90
148 Marcin Szczepański Łódź EVErRUN Nie Nie Tak 92
149 Mateusz Leszczyński Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 76
150 RAFAL GUZIUK łódz EVErRUN Nie Nie Nie 95
151 Marcin Wymysłowski Aleksandrów Łódzki mBank SA Nie Nie Nie 87
152 Ewa Ochmańska Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 77
153 Agnieszka Koźba Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 78
154 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active Nie Nie Nie    
155 Kamila Wężyk Bedoń Nie Nie Nie 86
156 Jarosław Furmaniak Nowe Chrusty T4 R Nie Nie Nie    
157 Justyna Malinowska Zelów Bieging Team Zelów Nie Nie Nie    
158 Marek Stasiewicz Łódź Vera Running Team Nie Nie Nie 79
159 Dariusz Grabowski Henryków Nie Tak Nie 80
160 PAWEŁ KOLEJWA Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 167
161 KATARZYNA KIESZKOWSKA Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 168
162 Adam Olkusz Pabianice Nie Nie Nie 172
163 JOLANTA ZIĘBA-GZIK Zduńska Wola Nie Tak Nie    
164 MONIKA NICIEJEWSKA Czarnożyły Wieluń Biega Nie Nie Nie    
165 Daniel Garbarczyk Zduńska Wola JW 4393 Tak Tak Nie    
166 Damian Wojtaszek Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Nie Nie Nie 166
167 Kamila Parada Łask Nie Nie Nie    
168 Paweł KWIATKOWSKI Łask Nie Nie Nie 81
169 EWA NIEWIADOMSKA Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie    
170 Krzysztof Maslowski Zdunska Wola Bbl Biegam bo lubie / Ops Janiszewice Tak Nie Nie    
171 Witold Owczarek Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 82
172 Adam Bogacki Łask Team Cygana i Pająka Nie Nie Nie    
173 Aleksandra Bogacka Łask Nie Nie Nie    
174 Wojciech ZALASA Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 96
175 Piotr Kruk Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 194
176 GRZEGORZ GOLIŃSKI ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 193
177 RAFAL GUZIUK łódz EVErRUN Nie Nie Nie    
178 Małgorzata Jarosz Pabianice Nie Nie Nie    
179 Rafał Kaszubski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 97
180 Magdalena Pola Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 98
181 Piotr Goździk Zgierz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 189
182 Robert Wawrzeniak Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 99
183 Aleksandra Wawrzeniak Łódź Nie Nie Nie 100
184 Szymon Sobczak Brzeziny LKS Koluszki Nie Nie Nie 103
185 Katarzyna Laszczyk Ligota ATLAS RUNNING TEAM Nie Nie Nie    
186 Łukasz Oleszko Łask Tak Nie Nie    
187 PIOTR BĄK ŁASK Rajsport Active Tak Nie Nie    
188 LIDIA BĄK ŁASK Rajsport Active Nie Nie Nie    
189 Mariusz Michalski Łódź MG17 Kenya Express Nie Nie Nie 116
190 Mariusz Wojtczak ZDUNSKA Wola Nie Tak Nie    
191 Norbert Pietrzak Zduńska Wola Pogoń Zduńska Wola Nie Tak Nie    
192 Jan Cieśla Porąbki Falstart Rudniki Nie Nie Nie    
193 Wiesław Janeczek Trębaczew klub biegacza warta Nie Nie Nie    
194 Bartłomiej Stefanek Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Nie Nie Nie 101
195 MATEUSZ RAJKIEWICZ SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie    
196 Tobiasz Balcerzak Sieradz Rajsport Active Nie Nie Nie 120
197 Damian Szczesny Wieluń Wieluń Biega Nie Nie Nie    
198 Tomasz Andrzejewski Pabianice GILLETTE RUN Nie Nie Nie 192
199 JĘDRZEJ GOTKOWICZ SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie    
200 Małgorzata Wierucka Gruszczyce Nie Nie Nie 134
201 Jakub Wierucki Gruszczyce AWL Tak Nie Nie 135
202 Amelia Świderska Gruszczyce Nie Nie Nie 136
203 Piotr Wielec Łódź LUZAKI NA FANTAZJI Nie Nie Nie 72
204 Grzegorz Podgrodzki Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA Nie Tak Nie 104
205 Bartosz Szuszkiewicz Kalisz Rajsport Acive Nie Nie Nie    
206 Rafał Wawrzyniak Szadek Rsjsport active Tak Nie Nie    
207 MATEUSZ PRYCA Pabianice DZIKA ARMIA HUNT RUN Nie Nie Nie 105
208 JOLANTA JAKUBOWSKA Wieun Wielun Biega Nie Nie Tak    
209 Natalia Janas Kolumna Nie Nie Nie    
210 Marcin Weszka Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 106
211 Klaudia Starzycka-Weszka Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 107
212 Renata Mrozińska Aleksnadrów Łódzki Nie Nie Nie 108
213 Albert Mroziński Aleksnadrów Łódzki Tak Nie Nie 109
214 Maurycy Mroziński Aleksnadrów Łódzki Nie Nie Nie    
215 JUSTYNA PASTWIŃSKA Łódź Łódź Running Team Nie Nie Nie 186
216 Kamila Szulecka Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
217 MARIAN BŁASZCZYK Bełchatów KB Spartakus Nie Nie Nie    
218 ANNA ZDANOWSKA ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT Nie Nie Nie    
219 Kamil Więckowski Łódź Nie Nie Nie 112
220 Katarzyna Skibińska Zapolice Nie Nie Nie 119
221 Michał Szczepaniak Rąbień Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 113
222 Piotr Zadrożny Łódź Nie Nie Nie 114
223 Angelika Szczepaniak Rąbień Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 115
224 Beata Światłowska Pabianice Nie Nie Nie    
225 DANIEL ROMANOWICZ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Nie Nie Nie 121
226 Radosław Kacprzak Łódź EVErRUN Nie Nie Nie 122
227 LESZEK FLEISCHER Ostrów Wlkp. niezrzeszony Tak Nie Nie    
228 Monika Drążek Bełchatów Nie Nie Nie 191
229 Paweł Kacprzak Justynów Razem Trenujemy Sport Tak Nie Nie    
230 MARIUSZ CIEŚLIK Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 123
231 Marian Słodyński Łódź EVERRUN Nie Nie Nie 124
232 Katarzyna Staśkowska Zelów Tak Nie Nie    
233 Mateusz Krajda Zelów BIEGING TEAM ZELÓW Nie Nie Nie    
234 Sebastian Podolski Kalisz Rajsport Active Nie Nie Nie 125
235 ROBERT FELCENLOBEN ŁÓDŹ RAJSPORT ACTIVE Tak Nie Nie    
236 ADAM CIECHAŃSKI Bukowiec Nie Nie Nie 126
237 ANNA EDYK TOMASZÓW MAZ. ANTEK TEAM Nie Nie Tak 127
238 Michał Wysocki Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 128
239 Agnieszka Wysocka Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 129
240 PAWEŁ DRĄŻEK Bełchatów Nie Nie Nie    
241 Sylwia Czajkowska Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 150
242 Tomasz Czajkowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 149
243 Norbert Czajkowski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 151
244 Radek Grabiasz Zduńska Wola KartonPolskaRunTeam Nie Nie Nie    
245 TADEUSZ PRZYGODZKI Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Nie Nie Nie 130
246 Sylwester Morawski Widawa Tak Nie Nie    
247 Adam Bogacki Łask Team Cygana i Pająka Nie Nie Nie    
248 Aleksandra Bogacka Łask Team Cygana i Pająka Nie Nie Nie    
249 Jacek Łoboda Pabianice Nie Nie Nie 131
250 Dawid Bacia Łask Rajsport Active Nie Nie Nie    
251 Patrycja Kałuża Zdunska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie    
252 Marcin Witoński Zdunska Wola BBL Nie Nie Nie 132
253 Maurycy Mroziński Aleksnadrów Łódzki Nie Nie Nie    
254 Aneta Ludwiczak Będków Nie Nie Nie 133
255 Paulina Trzewikowska Łódź Nie Nie Nie 140
256 Piotr Gabara Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Tak Nie 137
257 Roksana Balcerzak Grzymaczew Nie Nie Nie    
258 Maciej Stępień Tomaszów Mazowiecki ANTEK TEAM Nie Nie Nie 138
259 Arkadiusz Czyżnielewski Łódź Nie Nie Nie 139
260 AGATA RABIEGA ŁÓDŹ Nie Nie Nie    
261 AGNIESZKA RABIEGA ŁÓDŹ Nie Nie Nie 148
262 Marcin Ciapa Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie 143
263 Ewelina Szperna Bełchatów Happy Run Nie Nie Nie    
264 Kamil Bajon Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 141
265 Justyna Trzewikowska Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 142
266 Piotr Góralczyk Łódź Nie Nie Nie 144
267 Michał Podębski Wodzierady Rajsport Active Tak Nie Nie 152
268 Edyta Młynarczyk Rudniki falstart Rudniki Nie Nie Nie    
269 Slawomir Pisarek Kurnos Pierwszy Nie Nie Nie    
270 Tomasz Pipia Sieradz Nie Nie Nie 153
271 Dominik Szymański Pabianice Nie Nie Nie 154
272 Dominika Kuleta Zapolice Rajsport Active Nie Nie Nie    
273 Maciej Kilański Pabianice Nie Nie Nie 155
274 Olga Stasiak Bełchatów Happy Run Nie Nie Nie    
275 Sylwester Kaźmierczak Zduńska Wola Nie Tak Nie    
276 Aneta Kurowska Ujazd Nie Nie Nie    
277 Rafał Kurowski Ujazd Nie Nie Nie    
278 Robert Sobczak Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 158
279 Ewelina Kłos Buczek Bieging Team Zelów Nie Nie Nie 159
280 BARTOSZ ŚWINIARSKI SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie    
281 PATRYCJA ŚWINIARSKA SIERADZ RAJSPORT ACTIVE Nie Nie Nie    
282 Jarosław Kaczmarkiewicz Luciejów Tak Tak Nie    
283 ANTONI BARANOWSKI TUMIDAJ Tak Nie Nie 157
284 Dawid Jezierski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 160
285 Aleksandra Jezierska Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie 161
286 JAROSŁAW SZEWCZYK NOWY BEDOŃ Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 170
287 Bartosz Sobala Pabianice Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
288 Daniel Maciejewski Sieradz Nie Nie Nie    
289 Andrzej Kunka Koluszki Razem Trenujemy Sport Nie Nie Tak 162
290 ARTUR BERESKA Piotrków Trybunalski Ja Sam Nie Nie Nie 163
291 Ewelina Ślęzak Widawa Biegam Bo Lubię Zduńska Wola Nie Tak Nie 169
292 Marcin Wójcik Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 164
293 Kamila Wójcik Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 165
294 Paweł Bułeczka Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak Nie    
295 Sławomir Chałubiński Łask Nie Nie Nie 179
296 Mariusz Stępień Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 174
297 Mateusz Sobaczyński Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 175
298 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Tak Nie Nie    
299 Agnieszka Zjawiona Łódź Nie Nie Nie    
300 Mariusz Szewczyk Tomaszów Mazowiecki Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
301 Kamila Gaj Knurów Nie Nie Nie    
302 Joanna Siecińska Wydrzyn Nie Nie Nie    
303 TOMASZ WASIAK Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 177
304 Aleksander Lisowski Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
305 Damian Skwarnecki Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 178
306 Aleksandra Wawrzeniak Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
307 Piotr Dąbek Brąszewice Tak Nie Nie 187
308 Joanna Błaszczyk Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
309 PAWEŁ DRĄŻEK Bełchatów PGE Jupiter Elektrownia Bełchatów Nie Nie Nie 190
310 Rafał Ziółkowski Łódź Razem Trenujemy Sport Tak Nie Nie 188
311 Krystian Bohdanowicz Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 180
312 Bartosz Jarząbek Bełchatów Turbo Team Nie Nie Nie    
313 Łukasz Dopierała Łódź B/S/H Lodz running team Nie Nie Nie 181
314 Leszek Winkler Zgierz Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 182
315 PIOTR WŁODARCZYK Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 183
316 Kamila Wężyk Bedoń Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
317 Tomasz Włodarczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Nie Nie Nie    
318 Marek Kłysz Andrespol Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    
319 Małgorzata Zabadeusz Żelazków Rajsport Active Nie Nie Nie    
320 Marcin Ratajczyk Bełchatów Nie Nie Nie 184
321 Adrian Owczarek Zduńska Wola Nie Tak Nie    
322 Maciej Topczewski ŁÓDŹ SII RUNNING TEAM Nie Nie Nie 185
323 MARCIN BŁAWAT ZDUŃSKA WOLA Nie Nie Nie 197
324 Wojciech Sowała Pabianice Tak Nie Nie 195
325 Robert Sobczak Łódź Rysioteam Nie Nie Nie    
326 AGNIESZKA MIKULSKA Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie 196
327 Michał Karwowskia Łódź Epoka Nordica Łódź Nie Nie Nie    
328 Maciej Rajewski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie    
329 Mateusz Rajewski Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Nie    
330 Dominika Siwocha Łódź Nie Nie Nie    
331 Adam Łukasiewicz Zduńska Wola Nie Nie Nie    
332 Jarosław Omąkowski Łódź Razem Trenujemy Sport Nie Nie Nie    

Nordic Walking 5km

LP Imie Nazwisko Miejscowość Opłata Numer startowy
1 Jacek Matuszek Dąbrowa Górnicza    
2 Magdalena Jagielska Kłobuck    
3 Halina Krowicka Wieluń    
4 SŁAWEK Kacprzak Justynów  
5 Iwona Marczewska Wieluń  
6 Roman Cieślak Łódź  
7 Igor Polak Pabianice    
8 Martyna Błasiak Sieradz  
9 JANUSZ GRZEBSKI .ZDUNSKA WOLA    
10 Katarzyna Grzebska Zduńska Wola    
11 Teresa Sulej Sieradz    
12 Grażyna Sujka Wieluń  
13 Tomasz Błasiak Sieradz    
14 Elżbieta Osieja Pabianice  
15 Tomasz Osieja Pabianice  
16 Henryka BŁASZCZYK Bełchatów    
17 RYSZARD JEZIORNY Wieun    
18 Agnieszka Sulikowska sieradz    
19 Katarzyna Grzebska Zduńska Wola    
20 Katarzyna Kosecka Pabianice  
21 Żaneta Kulak Szadek    
22 Andżelika Jaślan Pabianice  

Bieg Rodzinny

LP Imie Nazwisko Dystans
1 Kamilek Melka 400m
2 Patryk Latkowski 400m
3 Oliwia Olkusz 400m
4 Marta Maciejewska 800m
5 KAROL DOBROWOLSKI 400m
6 Natan Kołodziejczyk 400m
7 Wojciech Kołodziejczyk 400m
8 Amelka Skibińska 400m
9 Elwira Samborska 800m
10 Zosia Samborska 400m
11 Nadia Sawczyk 400m
12 Olaf Melka 800m
13 kaja PIOTROWICZ 800m
14 FILIP KAROLAK 800m
15 HANNA RABĘDA 400m
16 Szymon Malinowski 400m
17 Nikola Mizerska 800m
18 Jan KIESZKOWSKI 400m
19 Zofia Krysiak 400m
20 Julian Krysiak 400m
21 Aleksander Koza 400m
22 Maksymilian koza 400m
23 Aleksandra Modranka 400m
24 Antonina Modranka 400m
25 Lena Hałaczkiewicz 400m
26 Michał Goliński 400m
27 Marysia Wierucka 400m
28 Maja Antoniewicz 400m
29 Franek Zadrożny 400m
30 Łukasz Więckowski 400m
31 Emil CIEŚLIK 400m
32 Oliwier CIEŚLIK 400m
33 Maksymilian Gubała 400m
34 Leonard Adamczyk 400m
35 Piotr FELCENLOBEN 400m
36 Paweł FELCENLOBEN 400m
37 Kacper Jastrząbek 400m
38 Karol Tokaj 400m
39 Klaudia Wielec 800m
40 Amelia Wielec 800m
41 Zuzanna Lefik 800m
42 Jakub Kroszczynski 800m
43 Sandra Wielec 800m
44 Marta Choińska 400m
45 Miłosz Choiński 400m
46 AGATA RABIEGA 400m
47 Oliwia Begiert 800m
48 Julia Góralczyk 400m
49 Jakub Kunka 400m
50 Nadia Bereska 400m
51 Jakub BERESKA 400m
52 Jan Mrowicki 400m
53 Zofia Mrowicka 400m
54 Maksymilian Chałubiński 400m
55 Paweł Skibiński 400m
56 Maria Skibińska 400m
57 Eryk Siwocha 800m