Zadzwoń do nas 43 8271747

Pomarańczowy Dzień Sportu Sieradz

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Bieg

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1TomekKołodziejczykZduńska WolaRajSport Active
2GRZEGORZANTONIEWICZOpoleRajsport Active
3DariuszStrzechowskiBedoń przykościelny RAJSPORT ACTIVE
4TomaszOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
5JanOlszewskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
6AgnieszkaBogusBurzenin
7Weronika ChojeckaOrzeżynSieradzbiega
8SylwiaHałaczkiewiczBełchatów
9Krzysztor Proce ostrów
10JakubWieruckiGruszczyceRajsport Active
11MałgorzataWieruckaGruszczyce
12AmeliaŚwiderskaGruszczyce
13MonikaBorkowskaStarowa GóraCyBorki
14MalwinaRajewskaBrąszewice RAJSPORT ACTIVE
15ŁukaszBorkowskiStarowa GóraCyBorki
16JarosławChmielewskiŁaskRAJSPORT ACTIVE
17Olga Stasiak Bełchatów
18TERESAZIELEZIŃSKAKALISZ
19Łukasz OkolicznyBrąszewice ZłoczewTEAM
20 stanisławmielczarekkaliszniezrzeszony
21AnetaPabiniakZłoczew Złoczew TEAM
22KasiaMitrowskaSieradz
23MariuszKarbowskiZłoczew Złoczew TEAM
24PIOTRBączyńskiSzadekRajsport Active
25Małgorzata KarbowskaZłoczewZłoczew TEAM
26JulitaTITZ KOZAŁódźSzakale Bałut Łódź
27TomaszMaleńczukŁódź RunING Team
28AnnaOkoliczna Brąszewice Złoczew TEAM
29AnnaKardackaSieradz
30Andrzej PabiniakZłoczew Złoczew TEAM
31AdamOlkuszPabianiceRAJSPORT ACTIVE
32Piotr Cłapka Sieradz RAJSPORT ACTIVE
33MarekŚwitałaRembówZłoczew TEAM
34KatarzynaOstojskaZelówBieging Team Zelów
35MarcinKaczmarekBeleńBiegam z synem
36ZdzisławBLADOWSKIŁódźEpoka Nordica Łódź
37MARIANBŁASZCZYKBełchatówKB-Spartakus Bełchatów
38Małgorzata Zabadeusz Zduńska Wola Rajsport Active
39SebastianKamińskiZduńska WolaRajSport Active
40TomaszWitmanŁódźRYSIOTEAM
41DamianModrankaSieradzRAJSPORT ACTIVE
42RafałJatczakSieradz
43ZbigniewRedkiewiczSieradzSP Lututów
44DariuszGąsiorowskiBełchatówRajsport Active
45DominikaGapysJastrząbAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
46SławomirSpałekZduńska WolaBBL Zduńska Wola
47Sylwia Walczak Sieradz SieradzBiega
48TomaszPipiaSieradz
49AndrzejKubiakWartaGB ZWiK Warta
50ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASieradzSieradz Biega
51DARIUSZŻURAWSKIBurzeninMID-WIDAWA
52MACIEJURBANIAKWaszkowskieMID-WIDAWA
53MariuszMusiałaZłoczewZłoczew TEAM
54TomaszWawrzyniakZduńska Wola
55Angelika Siwińska Brąszewice
56PawełMejsnerTurekMorsy Turek
57ANETAGOŹDZIK-ZARĘBAŁódźŁKS
58PawełKWIATKOWSKIŁaskRAJSPORT ACTIVE
59KarolinaReszpondekSieradz
60JakubJackowskiKutno
61Tomasz CiołekSieradz SIERADZ
62EmiliaModrzejewskaSzadekStaś Team
63ZuzannaModrzejewskaSzadekStaś Team
64JanuszRomanowiczZduńska Wola
65DorotaGapysŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
66MichałChlebiczSieradz
67Marcin Witoński Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
68PaulinaTrzewikowskaŁódź
69FilipMaciejewskiJustynówRazem Trenujemy Sport
70MateuszJarosEwinówKB Geotermia Uniejów
71KatarzynaSkibińskaZapoliceBBL Zduńska Wola
72TOMASZSKIBIŃSKIZapoliceBBL Zduńska Wola
73KatarzynaPilichowskaWartaGrupa Biegowa ZdroWarcianka
74ArturBereskaPiotrków TrybunalskiJa sam
75WiolettaSzwebsŁódźBrak
76MarekSowałaSieradz1.dlot
77Kamil Sowała Brzyków
78AdamKrataZelówBieging Team Zelów
79MarekSowałaSieradz1.dlot
80MarcinCiapaZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE
81PAULINAGOTKOWICZSIERADZRAJSPORT ACTIVE
82MałgorzataBugałaZduńska Wola
83MichałMajewskiZduńska Wola
84RafałSobczakKaliszRAJSPORT ACTIVE
85ROBERTFELCENLOBENŁÓDŹRAJSPORT ACTIVE
86KrzysztofNawrockiŁódźLEGION
87AnnaPietrzakAleksandrów Łódzki
88STANSŁAW LASZCZAKłaskBBL Zduńska Wola
89BOGUSŁAWKARBOWNIKŁódzReebok Run Crew LDZ
90KARINABANASZCZAKKoluszki
91Agnieszka Kaźmierczak Zduńska Wola Rodzinka997
92Sylwester Ķaźmierczak Zduńska Wola Rodzinka997
93Małgorzata KleberPaboaniceRAJSPORT ACTIVE
94JanCieślaRudnikiFalstart Rudniki
95AnitaPaszkiewicz-KęsiakŁódźForever Young Łódź
96AnnaBrzezińskaZduńska wola BBL Zduńska Wola
97AnnaTomczykSieradzRajsport active
98ElżbietaMadejŁódź
99EwaKubiakSieradzRAJSPORT ACTIVE
100KamilKubiakSieradzRAJSPORT ACTIVE
101RafałSzymańskiŁódź1979
102PIOTRTWARDOWSKIKutnoKoniuchy OCR
103GrzegorzBednikOstrów WielkopolskiRajsportactive
104AnnaBanasiakZduńska WolaBBL
105AnnaSikoraKaliszRajsport Activ
106KrzysztofBrzezińskiŁask
107ElwiraSamborskaŁódźEverRun
108Tomasz Włodarczyk Zduńska Wola BBLZduńska Wola
109SylwesterRębaczZduńska WolaKS Żeglina Sieradz
110RafałJuraSieradz
111Łukasz Maciejewski Łódź RAJSPORT ACTIVE.
112ArturZawiejskiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
113WiktorOlszewskiSieradzRajsport Active
114KacperWłodarczyk Zduńska Wola BBL ZduńskaWola
115AleksanderLisowskiŁódźRazem Trenujemy Sport
116Łukasz Witczak Sieradz RAJSPORT ACTIVE
117ewakotalaWIELUŃWIELUŃ BIEGA
118BartoszChmielewskiTurekMorsy Turek
119GrzegorzDziedzicSieradzsieradzbiega.pl
120MagdalenaDubińskaŁódź
121PiotrJanikŁódź
122JustynaKowalskaTuszyn-
123KRZYSZTOFKALINOWSKISIERADZ
124Magdalena AntoniakPabianice
125AdamOlkuszPabianiceRAJSPORT ACTIVE
126Ireneusz Jaranowski Sieradz
127SylwesterRębaczZduńska WolaKS Żeglina Sieradz
128AdamLiszewskiBełchatówSuwalska Emigracja
129DanutaPapkaŁódź
130Izabela ŚwitałaRembów
131ŁUKASZSMOLAREKAleksandrów Łódzki
132MateuszBodzakSieradz
133AnnaBracichowiczŁódź
134Maja Bracichowicz Łódź
135MARIUSZRYBACKIKUŚNIE
136DanielAgaciakSieradzRAJSPORT ACTIVE
137MarekKorbelSieradz
138MAREKCYGANEKSIERADZ
139Paulina Szczepańska Wieluń Wieluń Biega
140ŁukaszBanasiakSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM
141WioletaSzaniecMokrsko
142Marcin Ambroziak RynDąbrowskiTeam
143SylwiaWalczakSieradzSieradzbiega
144SylwiaFlorczakŁódźKB Heron
145MarcinNowakŁódźKB Heron
146RomanKowalczykSieradzPKS chłopcy z ferajny
147Arkadiusz Kosecki Sieradz PKS Chłopcy z Ferajny
148KrzysztofTokajZduńska WolaBBL Zduńska Wola
149KarolinaRochowiecSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM
150Mateusz Bonowicz SieradzSieradz
151AnetaBorowskaSieradz
152Tomasz Borowski Sieradz
153Mariusz BieleckiSieradz
154EwaPlutaBłaszki
155KRYSTYNABARTOSIKZGIERZ
156Małgorzata JankowskaZgierz
157EwaKarasińskaZgierz
158AgnieszkaWolińskaKutnoKutno Biega
159MałgorzataZagdańskaŁódź
160PrzemekKozłowskiŁódźReebokruncrew Ldz
161PiotrKaczmarekSieradz
162AdrianPaczkowskiZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE
163AdamZarembaChotów
164AleksanderDwornickiSieradz
165Monika Sztuka Wieluń
166ArkadiuszCzekalikSieradzRajsport Active
167AnnaWiśniewskaSieradz
168MarcinMaślakSieradz Sieradzbiega
169SYLWERIUSZJANISZEWSKIłódź
170MichałPodębskiŁaskRAJSPORT ACTIVE
171AndrzejWitczakWieluń
172DamianKlocekWydrzyn
173AgataFelcenlobenPabianice
174PiotrZadrożnyŁódź RAZEM TRENUJEMY SPORT
175PiotrSabacińskiZgierz1984
176karolinamichalakłódź
177JarosławGórkaŁódź
178ŁukaszMaciejewskiTurek1978
179TomaszStankiewiczTurek
180LeszekFleischerOstrów Wielkopolski
181DanielKrystkiewiczSieradz
182DawidChodakiewiczZłoczew
183Paulina DugaczOsjaków
184Arkadiusz Jatczak Różyca
185TomaszRogalskiSieradz
186AgnieszkaWieczorekWidawa
187MagdaLeśniczakInczewRAJSPORT ACTIVE
188Marta Mroczek Łódź
189Patrycja BednikWieluń Wieluń Biega
190Katarzyna Wiśniewska Wieluń Wieluń Biega
191SławomirFlakowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola
192MartaBrowarnaZduńska WolaBBL Zduńska Wola
193KatarzynaJarosZduńska WolaBBL Zduńska Wola
194MichałSzcześniakSieradz
195ZbigniewSwędrakRusiec
196IWONAJAKUBCZAKŁÓDŹ
197RadosławGrabiaszZduńska WolaKartonPolska RunTeam
198WiolettaPrzybylskaZduńska WolaBBL Zduńska Wola
199StanisławWyciszkiewiczDłutówSZYBKIE ŻÓŁWIE
200MichałSzewczykZduńska WolaBBL Zdunska Wola
201MichałBuczkowskiLichawa
202BożenaTrzeciakWyszanów
203PaulinaTrzeciakWyszanów
204Grzegorz SiwińskiBRĄSZEWICE
205AnnaRoszczykWieluń
206OlgaTitorowaŁódź
207Wioletta LepczyńskaZduńska Wola Biegam Bo Lubię
208MagdalenaWójcikKleszczówPozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów
209PaulinaHetnarZawiercie
210JustynaŁuczak BartochówSobczyk Team
211AgnieszkaBachowiczNiepołomice
212MilenaFortunaŁódź
213MariuszGabrysiakWieluńWieluń biega
214AlvaroCiszewskiZduńska WolaBbl Zduńska Wola
215MariaBartonSieradz-
216AleksandraDembskaBełchatówHappy run
217EwelinaSzpernaBełchatów Happy Run
218ZuzannaZysiekLudwinów
219MARCINMAJCHEREKKrzętówPressGlass Biegamy i Wspieramy
220JacekŁobodaPabianice
221AleksandraJaniakSzałe
222Mariola BOBRYCKA ŁASK
223DARIUSZSZYMAŃSKISieradzDAWEX SIERADZ
224KrystianSternaBronisławów
225JakubJabłońskiZduńska Wola
226LauraSzczepańskaŁask
227AdamSzczepańskaŁask
228SylwiaWojteckaŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
229ŁukaszWojteckiŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT
230BłażejPłaczekBurzenin32
231ZbyszekKWIECIEŃ Bierutów BGB
232DawidGarusSzczercówPRESS GLASS Biegamy i wspieramy
233ludwikkonradiPiotrków Tryb.
234JakubKimmerZelówTTPSC
235PawełMatusiakSIERADZBrak
236JoannaMatusiakSIERADZBrak
237JANIGNASIAKSIERADZRAJSPORT ACTIVE
238TomaszAndrzejewskiPabianice1962
239DamianMikołajczykRząśniaBrak
240KatarzynaSiedlarekRząśnia1985
241DominikaKRAWCZYKRząśnia
242MarekWłochPraszkaneapco
243JustynaWłochPraszkaneapco
244SebastianKozubekSieradzRajsport Active
245MarlenaStępniakBłaszkiRajsport Active
246Seweryn Kozubek Sieradz Rajsport Activ
247Michał Waliszek Łódź WATAHA
248KrzysztofSobczakPoddębice

Nordic Walking

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1DorotaKrysiakPabianiceRAJSPORT ACTIVE
2WłodzimierzKaczmarekŁódźEpoka Nordica Łódź
3SŁAWEKKacprzakJustynówLZS JUSTYNÓW/ NWPL
4Olga Janeczek Sieradz
5ArletaWitekŁodźEpoka Nordica Łódź
6MartynaBłasiakSieradzRajsport Active
7TomaszBłasiakSieradzRajsport Active
8MarlenaKowalskaŁódźEpoka Nordica Łódź
9WojciechKolasaŁódźEpoka Nordica Łódź
10Małgorzata Proce ostrów
11JoannaBalcerak-KolasaŁódźEpoka Nordica Łódź
12MartaGórskaSieradz
13IwonaWitmanŁódźRYSIOTEAM
14AgnieszkaSulikowskasieradzRajsport Active
15KrzysztofCzerskiŁódźEPOKA NORDICA ŁÓDŹ
16TeresaSulejSieradzRajsport Active
17AGNIESZKAKRAWĘTEKBEŁCHATÓWSPARTAKUS BEŁCHATÓW
18IwonaMarczewskaWieluńRelaks wieluń
19JarosławDomańskiBEŁCHATÓW
20DorotaRosiakZduńska wolaRajsport active
21KatarzynaPerugaŁódźEpoka Nordica Łódź
22KrzysztofPerugaŁódźEpoka Nordica Łódź
23RyszardCyranSędziejowiceNW Luca Team Zduńska Wola
24Bożena ZajączkowskaŁęczyca
25AnnaWijasŁódź
26marcinstaneckiskierniewicebiegam w sfetsze
27maciejstaneckiskierniewicebiegam w sfetsze
28małgorzatastaneckaskierniewicebiegam w sfetsze
29zuziastaneckaskierniewicebiegam w sfetsze
30MichałOsińskiŁódźTervel Team
31HalinaKrowickaWieluńSekcja Cyklistów Relaks Wieluń
32MARIANSÓJKASIERADZ
33JoannaChlebiczSieradz
34MarekRubachaŁódźEPOKA NORDICA ŁÓDŹ
35MieczysławWOJDYLAWrocław4 WSzK Wrocław
36PAWEŁCEBULSKIŁÓDŹEPOKA NORDICA
37MariuszMnichŁódź
38andrzejkoczołowskiłask
39Jolanta WitońskaZduńska Wola BBL Zduńska Wola
40KarolinaŚwitałaSieradzNWPL Garrosa Team
41TADEUSZKASPRZAKOSIEK
42PaulinaKryczkałódź
43AndżelikaJaślanPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
44AlicjaPyrkaBełchatów
45ZbigniewPyrkaBełchatów
46MartaOkoń-ZawiejskaŁódź
47KrzysztofMarczakBełchatówNWPL/NW Bełchatów
48BeataMarczakBełchatówNWPL/NW Bełchatów
49StanisławWojtanowiczZduńska Wola
50MariaWojtanowiczZduńska Wola
51Urszula Włodarczyk Zduńska Wola
52IwonaMajeranPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
53MarcinMajeranPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW
54SławomirWasilewskiWarszawaPASJA Nordic Walking
55KatarzynaReteckaSieradz
56PiotrKoźlińskiTurek
57Aleksandra Musiatowicz Warszawa PASJA NORDIC WALKING
58ElizaPromińska-GossNowe ChrustyRAJSPORT ACTIVE
59PIOTRBIECHOŃSKIKALONKAKalonka
60MariaKochaniak Łódź EpokaNordica Łódź
61Paulina Mielczarek Bełchatów Bolące Piszczele
62Tomasz Mielczarek Bełchatów Bolące Piszczele
63MarzenaSzewczykBełchatówBolące Piszczele
64AnnaMotylBełchatów NWPL/NW BEŁCHATÓW
65Piotr Bryliński Słupsk
66Mieczysław Olejnik Bełchatów NWPL /NW Bełchatów
67MarcinSkurnicaBełchatówNW PL/NW Bełchatów
68AnetaMajdaBełchatówNW Bełchatów
69AndrzejGrabowski Łódź Epoka Nordica
70marekstańczykłódz
71RomanCieślakŁódźEpoka Nordica
72JANUSZDWORNICKISIERADZRAJSPORT ACTIVE
73AlojzyBłażejewiczŁódźEpoka Nordica Łódź
74AleksandraBakalarzŁódźEpoka Nordica Łódź
75IzaŁaszczukŁódźWATAHA
76BohdanBułakowskiWarszawaPASJA Nordic Walking

Maraton Pływacki

LPImięNazwiskoMiejscowośćKlub
1MartynaBłasiakSieradzRajsport Active
2JakubWieruckiGruszczyceRajsport Active
3PiotrCłapka Sieradz RAJSPORT ACTIVE
4BronisławŚwiątekKaliszTup tup razem
5IwonaWitmanŁódźRYSIOTEAM
6TomaszWitmanŁódźRYSIOTEAM
7DariuszStrzechowskiBedoń Przykościelny RAJSPORT ACTIVE
8ElizaPromińska-GossNowe ChrustyRajsport Active
9PawełMejsnerTurekMorsy Turek
10KrzysztofKierniakiewiczSieradz
11MarcinWalczak-KurekZgierzBiegamy w Zgierzu
12OliwiaKrólŁódźKU AZS UŁ
13MartaTyndorfŁódź
14Joanna Gilewicz Warszawa
15Zdzisław MałolepszyŁódźŁódź
16Sławomir Bielawski Łódź ŁÓDŹ SWIMMING TEAM
17DariaFajkowskaŁódź ŁÓDŹ SWIMMING TEAM
18AleksandraUbychZduńska Wola
19MarekŁukaszewskiBełchatówProfesjonalny Amator Bełchatów
20JonaszBuksztynowiczBełchatówDRB Market Research in Poland
21AleksanderLisowskiŁódźRazem Trenujemy Sport
22JędrzejGotkowiczSieradzRAJSPORT ACTIVE
23DawidJajugaZdzieszowiceMASTERS Zdzieszowice
24PAWEŁCHUDERSKI SIERADZ
25KirillKabalykLodzPolitechnika Lodzka
26ANTONIMARYANSIERADZ
27ŁukaszMaciejewskiTurek1978
28Yevhen Bohatikov Kalisz Raj Sport active
29PiotrSkrzynkowskiOpoleSkrzynkowski Team
30Łukasz TrzonekKoluszki
31JarosławWojnowiczWarta
32TomaszGrzelczakLesznoNiezrzeszony
33MagdalenaPurgałłódź
34JakubKimmerZelówTTPSC
35MateuszMikołajczykŁódź
36KrzysztofKubiakPoznańK.P. Żaglica Poznań

BIEG DZIECI

LPImięNazwiskoMiejscowość
1ZofiaKrysiak
2JulianKrysiak
3LenaHałaczkiewicz
4MarysiaWierucka
5joanna Proce
6jakubProce
7Rafał Okoliczny
8Łukasz Okoliczny
9DominikaKarbowska
10Witek Kaczmarek
11Natalia Cłapka
12Gabrys Hirsz
13AleksandraGoss
14NataliaSocha
15Julia KubiakSieradz
16NataliaKubiakSieradz
17NikolaWalczak Sieradz
18MichałKazimierczakŁódź
19MajaAntoniewiczOpole
20KrystynaReszpondekSieradz
21WojciechReszpondekSieradz
22Gabriela GotkowiczSieradz
23LenaGitkowiczSieradz
24ZofiaGotkowicz Sieradz
25AmeliaWalczak-KurekZgierz
26KornelWalczak-KurekZgierz
27AmeliaWalczak-KurekZgierz
28OliwierZarębaŁódź
29LeonZarębaŁódź
30AlanKokocinskiZdunska Wola
31SzymonChlebiczSieradz
32AlicjaChlebiczSieradz
33WitekKaczmarekBeleń
34WiktoriaGórskaSieradz
35Katarzyna GórskaSieradz
36JakubBereskaPiotrków Trybunalski
37NadiaBereskaPiotrków Trybunalski
38FilipFlorekSieradz
39ZuzannaTycŁask
40WojciechTycŁask
41NataliaSowałaSieradz
42PAULINA RAJEWSKABrąszewice
43MATEUSZ RAJEWSKIBrąszewice
44JulitaSowałaSieradz
45DawidDecOpole
46ZuzannaKrawiecOpole
47PIOTRFELCENLOBENŁÓDŹ
48PAWEŁFELCENLOBENŁÓDŹ
49KlaudiaZapartSIERADZ
50BartoszZapart Sieradz
51HannaRABĘDASieradz
52FILIPKAROLAKSieradz
53PatrykSzmerkaŁódź
54KingaSzmerkaŁódź
55Nadia SiwińskaBRĄSZEWICE
56ZuzannaWojtczakSieradz
57JuliaWojtczakSieradz
58RomaWojtczakSieradz
59AdaBANASZCZAKKoluszki
60AgataGąsiorowskaBełchatów
61JakubGąsiorowskiBełchatów
62NikolaGościckiSieradz
63KingaTomczykSieradz
64Amelia TomczykSieradz
65KrzysiuŚwiderskiGruszczyce
66MARCELEK SZUMIŃSKI ZD WOLA
67KAJTUŚ SZUMIŃSKI ZD WOLA
68MAJASZUMIŃSKA ZD WOLA
69MariaSZYMAŃSKAŁódź
70Marta Choińska Zduńska wola
71Maria Choińska Zduńska wola
72Jan ChoińskiZduńska wola
73AlicjaBanasiakZduńska Wola
74KacperPeselKalisz
75AntoniStelmaszczyk Widawa
76ZosiaSamborskaŁódź
77NadiaSawczykŁódź
78Fabian Skiba Sieradz
79Marcel SkibaSieradz
80Weronika Kulczyńska Sieradz
81OliwiaGlinkowskaPróchna
82AdaStacherskaSieradz
83GabrielaStacherskaSieradz
84DorotaWykaSieradz
85MiłoszWykaSieradz
86Adrian NowakSieradz
87MiłoszWykaSieradz
88DorotaWykaSieradz
89JakubTomczykSieradz
90AdamKokoszkaSieradz
91AntoniKokoszkaSieradz
92Anna SukiennikŁask
93Filip Sukiennik Łask
94AntoninaModrankaSieradz
95TomaszKryściakOstrów
96MiłoszKryściakOstrów
97LenaWitońskaZduńska Wola
98Patryk Kotalawieluń
99JaninaDzierżawskaZduńska Wola
100ZofiaDzierżawskaZduńska Wola
101HANNARABĘDASIERADZ
102MarekTyndorfŁódź
103JacekTyndorfŁódź
104SzymonBrzezińskiŁask
105MARCELEK SZUMIŃSKI ZD WOLA
106KAJTUŚ SZUMIŃSKI ZD WOLA
107MAJA SZUMIŃSKA ZD WOLA
108FabianPawlakZdunska wola
109Michał WawrzyniakZduńska Wola
110Natalia WawrzyniakZduńska Wola
111Klaudia WawrzyniakZduńska Wola
112WIKTORIAGÓRASIERADZ
113Kacper OwczarekSieradz
114Jakub OwczarekSieradz
115MarcelAntoniakPabianice
116BlankaBakŁask
117Filip Nowicki Sieradz
118NataliaKubiakSieradz
119JuliaKubiakSieradz
120FilipPapkaŁódź
121AdamSzlękRososza
122EmilJurczak Sieradz
123IgorDubiakSieradz
124MagdalenaDubiakSieradz
125Nikola Goscicka Sieradz
126KsaweryMikulskiOstrów Wielkopolski
127Jakub Gościcki Sieradz
128Hubert Jarmakowski Pabianice
129MałgorzataDrzazgałaRossoszyca
130FilipDrzazgałaRossoszyca
131AnnaDrzazgałaRossoszyca
132JędrzejProszewskiSieradz
133SANDRASYGUŁATomaszów Maz
134OliwierMatysiakSędziejowice
135MikołajMiśkiewiczSieradz
136FilipMiśkiewiczSieradz