Pomaszeruj przez łódzkie

Logo RajsportActivePromuję Łódzkie

Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie

08.07.2018 – Pabianice

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Opłata
1 Kamila Parada Łask
2 Monika Nykiel-Chojecka Sieradz Biegam bo lubię ????
3 Marek Gronek Łódź EPOKA NORDICA
4 Łukasz Szarowski Sieradz Raj sport activ  
5 Monika Wilkowiecka Sieradz
6 Agnieszka Wilkowiecka Sieradz
7 Marek Rubacha Łódź Epoka Nordica Łódź
8 Jan Legiędź Łódź
9 Paulina Grzejda Łódź VITADIET SPORT TEAM
10 KATARZYNA RUTKOWSKA ŁÓDŹ VITADIET SPORT TEAM
11 Renata Cichocka Warszawa  
12 KRYSTYNA BARTOSIK ZGIERZ
13 Ewa Mokwińska Pabianice  
14 IZABELA GABRYSIAK ŁÓDŹ VITADIET SPORT TEAM
15 Jarosław Domański Bełchatów NWPL/NW Bełchatow
16 Justyna Nykiel-Szymańska Sieradz
17 Iwona Majeran Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW  
18 Marcin Majeran Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW  
19 ANDŻELIKA JAŚLAN Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW
20 Katarzyna Retecka Sieradz
21 Dorota Jabłońska Sieradz
22 Marta Biedrzycka NIEWIADÓW
23 Jolanta Owczarek Pabianice
24 Agata Kozłowska Zduńska Wola
25 Katarzyna Cieślarek Pabianice
26 Dorota Konopka Zduńska Wola
27 KATARZYNA GRZEBSKA ZDUŃSKA WOLA  
28 Dorota Rosiak zduńska Wola
29 Barbara Szkudlarek zduńska Wola
30 Tobiasz Parada Łask
31 TERESA BRYKOWSKA PABIANICE PABIANICE
32 Anetta Mydland Łódź
33 TOMASZ KOCZBERSKI Łódź
34 Urszula Mendelska Sieradz
35 Dorota Krysiak Pabianice Rajsport Active
36 AGNIESZKA KRAWĘTEK BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW
37 ANNA Zdanowska ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT
38 Witold Błądek Łódź  
39 Żaneta KULAK Szadek RAJSPORT ACTIVE  
40 Izabela Glapińska Sieradz  
41 Agata Kostuj Sieradz  
42 Łukasz Frasiak Pabianice
43 Agata Dutkiewicz Pabianice
44 Martyna Błasiak Sieradz Rajsport active  
45 Jakub Wierucki Gruszczyce  
46 Marta Grabarczyk Pabianice
47 Paulina Rychtanek Pabianice
48 Aleksandra Królikowska Łodź
49 Agata Błaszczyk Łódź  
50 Lucyna Sobutkowska Pabianice  
51 Wiktor OLSZEWSKI SIERADZ RAJSPORT ACTIVE  
52 Lucyna Sobutkowska Pabianice  
53 Barbara Morawska Pabianice
54 Małgorzata Morawska Pabianice
55 Michał Morawski Pabianice
56 Aleksandra Kielar Pabianice
57 Alicja Antoniak Radomsko
58 Joanna Grabna Radomsko
59 Mirosława MASŁOWSKA Pabianice  
60 Dorota Krolewiak SIERADZ  
61 Maria Kochaniak ŁÓDŹ Epoka Nordica Łódź  
62 Artur Kozłowski Sieradz  
63 Jarosław Domański Bełchatów NWPL/NW Bełchatów  
64 Jarosław Domański Bełchatów 1963