Powiatowy Bieg Niepodległości Zduńska Wola – Strońsko

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂
LPImięNazwiskoMiejscowośćKlubOpłataNumer startowy
1DARIUSZŻURAWSKIBurzeninMID-WIDAWA18
2MACIEJURBANIAKBurzeninMID-WIDAWA19
3MarcinCiapaZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE1
4KubaManikowskiŁódźLKS Żeglina Sieradz/Rajsport Active 142
5ŁukaszKociołekZduńska WolaBBL Zduńska Wola3
6PiotrSzczepaniakŁódźSzakale Bałut Łódź2
7AniaKardackaSieradz4
8MichałSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola 5
9MarekSowałaSieradz1.dlot53
10Michał KarwowskiŁódźEpoka Nordica Łódź9
11ArletaMatysiakSędziejowiceRajsport Active23
12MICHAŁPIOTROWICZSIERADZRajsport Active6
13PawełAndrysiakSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM8
14MarcinBławatMaciejów7
15RobertFelcenlobenŁódź Rajsport Active 11
16WiktorOlszewskiSieradzRajsport Active12
17SewerynPasikowskiŁask16
18GrzegorzUrbanowiczZduńska Wola17
19RadekGrabiaszZduńska WolaKartonPolska RunTeam13
20MariuszMannZduńska WolaBBL Zduńska Wola14
21KasiaMITROWSKASieradz15
22SławomirSpałekZduńska WolaBBL Zduńska Wola10
23AgnieszkaBogusBurzenin20
24JulitaTITZ KOZA Łódź Szakale Bałut Łódź21
25PawełBułeczkaZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE55
26Patryk Pawlicki Zduńska Wola 22
27AnetaPabiniakZłoczewZłoczew TEAM72
28AndrzejPabiniakZłoczewZłoczew TEAM73
29PawełWitczakWieluńWieluń biega24
30JanuszRomanowiczZduńska WolaNasze Radio28
31DominikaSerafińskaZduńska Wola27
32ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASIERADZSieradzbiega.pl26
33TomekKołodziejczykZduńska WolaRajSport Active25
34andrzejkoczołowskiłask30
35JakubJabłońskiZduńska Wola31
36AnetaDawidukSieradzsieradzbiega29
37JarosławPolowczykZduńska Wola32
38PrzemysławKrysiakPabianiceRajsport Active34
39DorotaKrysiakPabianiceRajsport Active33
40PrzemekWawrzyniakSieradzRAJSPORT ACTIVE TEAM35
41JustynaKalinowskaSieradzRajSport Active 212
42PiotrDąbekBrąszewiceStraż Pożarna Brąszewice 36
43KarolinaRochowiecSieradzTo PaKa Triathlon Team37
44ŁukaszBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team40
45DamianBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team39
46STANISŁAWWojtaszczykŻytowice38
47ŁukaszOleszkoŁask41
48PiotrWiśniewskiPabianiceRajsport Active42
49DamianModrankaSieradzRajsport Active43
50MICHAŁPIOTROWICZSIERADZRajsport Active44
51KonradKoseckiAleksandrów ŁódzkiKB Geotermia Uniejów87
52PatrycjaKałużaZdunska WolaRajsport45
53Marta Michalska Zduńska Wola Bbl zduńska wola 46
54JuliaKwiatkowskaWidawaRysioteam47
55MarekKwiatkowskiWidawaRYSIOTEAM48
56MichałPodębskiŁaskRAJSPORT ACTIVE141
57AdamŻyłaŁaskRajsport Active51
58Marcina Witoński Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA 50
59GrzegorzMaciaszekZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE SIERADZ49
60DominikaKuletaZapoliceRajsport Active211
61ŁukaszMatysiakSędziejowice56
62NataliaDrozdSieradz54
63Krzysztof TokajZduńska WolaBBL Zduńska Wola52
64MICHAŁPIOTROWICZSIERADZRajsport Active57
65PIOTRJURCZAKSieradz59
66ELŻBIETAGŁAZSIERADZRajsport Active58
67AleksandraSpętanaKalinowa62
68MarcinKapekSieradzRajsport Active 60
69PawełMikołajczykŁódź61
70ŁukaszPrzybylskiDziadkowiceRajsport Active63
71TomaszSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola65
72KatarzynaSkibińskaZapoliceBBL Zduńska Wola64
73AdamGrzelakŁask66
74NorbertHaliżakWieluńWieluń Biega69
75MagdalenaDrabWieluńWieluń Biega68
76Aleksandrakudrawielunwielun biega 67
77MarcinPietkiewiczZduńska Wola70
78MartaOlesiakZduńska Wola71
79RomanNowakSieradzScanfil74
80Dorota Kubiak Czechy Nie zrzeszona75
81SławomirFlakowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola76
82MarekŚwitałaRembówZłoczew TEAM 78
83DARIUSZFILIPIAKzduńska wola82
84TomaszRosiakZduńska Wola77
85Łukasz Jendrychowski Zduńska Wola Studio Treningu Personalnego Łukasza Jendrychowskiego81
86Paweł ChlebiczSieradz79
87AgnieszkaŁuczak-OlczykZduńska WolaSTP Ł. Jendrychowski80
88MaciejSzymczakPstrokonie83
89Michał JaneckaŁask84
90PiotrWągrowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola86
91AndrzejWągrowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola85
92MariuszUbychŁódź 88
93MartynaBłasiakSieradzRajsport Active127
94JakubWieruckiGruszczyceRajsport Active128
95MałgorzataWieruckaSieradz129
96AdamMielczarekZduńska WolaAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź89
97MarcinWicharyKaletyO co biega w Kaletach90
98GrzegorzDziedzicSieradzsieradzbiega.pl91
99MarcinMaślak Sieradz Sieradzbiega 92
100MaciejRutaŁódź93
101AnnaMatysiak-HamerskaKaliszBrak94
102AnnaZalewskaZduńska WolaBBL Zduńska Wola95
103marcinkaczmarekBeleń100
104PIOTRPIPIASieradz96
105PiotrCłapkaSieradz99
106GrzegorzCzachorowskiRembieszów97
107ArturBoruchZduńska WolaBBL Zduńska Wola105
108KrzyszztofKosakowiczPstrokonie98
109SławomirRedkiewiczŁask111
110SergiuszChełmikŁaskRKS Łódz102
111AnitaBudna-SzymczakZduńska Wola101
112ARKADIUSZCISZEWSKISIERADZ104
113ŁukaszSzymczakZduńska Wola103
114Małgorzata Zabadeusz ŻelazkówRajsport Active 107
115SebastianKamińskiZduńska WolaRajSport Active106
116EmiliaModrzejewskaSzadekstaś team109
117ZuzannaModrzejewskaSzadekstaś team108
118JanBorwinŁódźAkademiabiegacza.pl S.l. Salos-wodna Łódź116
119GRZEGORZPODGRODZKIZduńska WolaBBL Zduńska Wola110
120ŁukaszMajchrzakŁódź115
121TomaszModrzejewskiPrzatów Staś Team 114
122Emilia NastarowiczSzadekStaś Team 113
123KatarzynaPilichowskaWartaGrupa Biegowa ZdroWarcianka112
124Piotr Trzeciak Sieradz 117
125JacekGnysińskiSieradzsieradzbiega.pl148
126AleksandraPluskotaZduńska WolaBBL Zduńska Wola118
127Kasia Kunce Woźniki Rajsportactive 163
128LAURASZCZEPAŃSKAŁask124
129JacekPiecykSzadekSzadkobiegacze119
130PrzemysławSzusterSzadekSzadkobiegacze120
131ArkadiuszCzekalikSieradz121
132AndrzejSadzińskiZduńska WolaSzadkobiegacze122
133MariuszMajtczakSzadekSzadkobiegacze123
134TERESASTEFAŃCZYKALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFY126
135BOGUSŁAWSTEFAŃCZYKALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFY125
136MałgorzataWągrowska Gruszczyce241
137AnnaPłomińskaDobrońDobroń130
138JacekPośpieszyńskiSzadekSzadkobiegacze131
139SylwiaFrątczakZduńska Wola199
140AgnieszkaGroblewskaDobroń 133
141KrzysztofGroblewskiDobroń132
142ŁukaszCzajkaMęcka WolaSTP Ł. Jendrychowski134
143KrzysztofBrzezińskiŁask135
144ADAMOLKUSZPABIANICERAJSPORT ACTIVE136
145Marta Mroczek Łódź 137
146SławomirPonińskiZduńska Wola138
147AleksandraGrzelakIzabelów Mały-139
148RobertSobczakŁódź140
149SZYMON JAGODZIŃSKIOstrów Wielkopolski143
150PIOTR FURMAŃCZYKWOŹNIKI162
151Robert Świtoń SieradzRajsportActive144
152Damian Bomba Zduńska Wola 145
153MarcinKrebsPabianiceRajSport Active147
154DAMIANRYBARCZYKZduńska WolaBBL Zduńska Wola146
155ArkadiuszKrólewiakZduńska Wola149
156PiotrKwiatkowskiZduńska Wola150
157MarcinGrądzkiZduńska Wola151
158MarcinPietrzakBełchatówDrużyna pierścienia152
159PIOTRROŻENTALSKIBEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIA154
160JacekPodmajstrzyŁódź157
161GrzegorzUcińskiŁódźŁKO153
162MarekProszewskiSieradzSieradzbiega.pl155
163ArkadiuszGalwasBytom156
164JacekKotyniaŁódź 158
165DorotaWiśniewskaZduńska WolaBBL Zduńska Wola159
166ArturKozłowskiŁaskHusaria Race Team160
167MałgorzataKarbowskaZłoczewZłoczew Team165
168Mateusz Pinar Zduńska Wola161
169GrzegorzKaczmarekBeleń164
170LenaPłóciennikZduńska WolaBbl Zduńska Wola166
171MarlenaPłóciennikZduńska WolaBbl Zduńska Wola167
172PiotrOśródekZduńska WolaBbl Zduńska Wola191
173DagmaraKozirógPabianiceKorona Pabianice198
174JAKUBKNISTOFTŁódź168
175PiotrMaciejewskiKolumna172
176KrzysztofPiotrowskiZduńska Wola169
177MarekCyganekSieradz170
178SebastianChrzanowskiSieradz171
179Kamila Rydzyńska Pabianice Fundacja S. P. A. P. 173
180HenrykKępińskiBełchatówKB Spartakus Bełchatów174
181ArturRychlińskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola176
182MARCINPTAKŁódź175
183DanieWójcikZduńska WolaDi Cario177
184MagdalenaKuczewskaŁódź 178
185JakubPazdeckiSieradz179
186TOMASZADAMSKISieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM180
187EwaNiewiadomskaZduńska Wola BBL Zduńska Wola181
188PiotrDzierżawskiZduńska WolaArchiwista182
189KrzysztofKapicaStrońskoRajSport Active183
190RafalBatorZduńska Wola184
191MałgorzataRychlińskaZduńska WolaBBL Zduńska Wola185
192MartaRzeźnikZapoliceBrak186
193Natalia Wojtczak Zapolice Brak187
194Katarzyna Wojtczak Zduńska Wola 188
195EwelinaŚlęzakZduńska WolaBbl Zduńska Wola189
196TOMASZURBANIAKPoddębice190
197HubertGawronSierdz192
198KamilSzczepaniak Zduńska Wola 193
199Mateusz Witczak Zduńska Wola 194
200ŁUKASZGOLDMANZduńska WolaBBL Zduńska Wola195
201RafałHawelSiemianowice Śląskie196
202MariuszBudnyZduńska Wola197
203DANIELROMANOWICZAleksandrów Łódzki200
204SzymonZwolińskiZapolice Scanfil204
205JakubStańczykZapolice203
206kamilakolbazdunska wola208
207MonikaWrzesińskaZduńska WolaBBL ZDUŃSKA WOLA202
208JakubProszewskiSieradz201
209DominikaFogielŁask210
210MaciejWojnarZduńska WolaKP PSP Zduńska Wola209
211AdamJankowskiJerwonice207
212AndrzejKlimekZduńska WolaBBL Zduńska Wola206
213DominikKubiakŁódźVERA RUNNING TEAM205
214Izabela KellerGwizdałki Wieluń Biega 213
215MARCINKEMPKAGLIWICE1980215
216PiotrBączyński SzadekRajsport Active214
217ZbigniewRedkiewiczSieradzSP Lututów216
218AnnaKareckaPiaseczno217
219WojciechKareckiJózefosław218
220JarosławDubińskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola220
221AdamPłomińskiDobroń1985219
222ZbigniewHesseZduńska WolaBBL Zduńska Wola 221
223PawełWójcikWieluńWieluń Biega222
224ROBERTKOŁODZIEJSKIŁÓDZKIE223
225PiotrOsetSieradz224
226Alvaro Ciszewski Zduńska Wola BBL225
227Witold MotylskiZduńska Wola 233
228PaulinaDugaczRaduczyce226
229JakubKubiakSieradz227
230SYLWIAMARCZEWSKAZduńska Wola228
231BartlomiejDudkowskiZdunska wola229
232MartaKujawiakZduńska Wola230
233GrażynaBiałekPabianice231
234Krzysztof NagrodzkiŁask232
235MaciejManieckiWrocław234
236ŁukaszCzubińskiPiaski236
237MarcinKopkaZduńska WolaBBL Zduńska Wola235
238WITOLDSNOWARSKISIERADZRAJSPORT ACTIVE237
239EwaWawrzyniakSzadekBBL Zduńska Wola238
240ArkadiuszSmędaSwierzyny240
241MarcinSmędaSwierzyny Bbl zdunska wola239


Bieg Dzieci

LPImięNazwisko
1ArturKozłowski
2MarcinŻyła
3KajetanCzajka
4KatarzynaPawelska
5KrzysztofPiecyk
6ZuzannaTyc
7Wojciech Tyc
8Miłosz Choiński
9Marta Choińska
10Jan Choiński
11Maria Choińska
12witoldkaczmarek
13ZosiaSamborska
14NadiaSawczyk
15MaksymilianSawczyk
16Maksymilian Hamerski
17LenaRupiczak
18Piotr Felcenloben
19Paweł Felcenloben
20Pola Szczepańska
21DominikaKarbowska
22RafałGruda
23LenaKochelska
24HANNAKUCHARSKA
25FilipKubiński
26LidiaWasilewska
27LenaWasilewska
28BartoszSzewczyk
29HannaFogiel
30LilianaFogiel
31AlicjaBławat
32szymonFilipiak
33MichałOwczarek
34KingaGralak
35Igor Glądała
36ZofiaKrysiak
37JulianKrysiak
38Julia Dębska
39HannaOlesiak
40LeonOlesiak
41MichałGruda
42BartoszSzymczak
43TomaszBudny
44AureliaChełmik
45KubaKubiński
46TomaszKuras
47JakubKuras
48Szymon Mewald
49SzymonJaworski