Powiatowy Bieg Niepodległości Zduńska Wola – Strońsko

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂
LPImięNazwiskoMiejscowośćKlubOpłataNumer startowy
1DARIUSZŻURAWSKIBurzeninMID-WIDAWA18
2MACIEJURBANIAKBurzeninMID-WIDAWA19
3MarcinCiapaZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE1
4KubaManikowskiŁódźLKS Żeglina Sieradz/Rajsport Active 142
5ŁukaszKociołekZduńska WolaBBL Zduńska Wola3
6PiotrSzczepaniakŁódźSzakale Bałut Łódź2
7AniaKardackaSieradz4
8MichałSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola 5
9MarekSowałaSieradz1.dlot53
10Michał KarwowskiŁódźEpoka Nordica Łódź9
11ArletaMatysiakSędziejowiceRajsport Active23
12MICHAŁPIOTROWICZSIERADZRajsport Active6
13PawełAndrysiakSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM8
14MarcinBławatMaciejów7
15RobertFelcenlobenŁódź Rajsport Active 11
16WiktorOlszewskiSieradzRajsport Active12
17SewerynPasikowskiŁask16
18GrzegorzUrbanowiczZduńska Wola17
19RadekGrabiaszZduńska WolaKartonPolska RunTeam13
20MariuszMannZduńska WolaBBL Zduńska Wola14
21KasiaMITROWSKASieradz15
22SławomirSpałekZduńska WolaBBL Zduńska Wola10
23AgnieszkaBogusBurzenin20
24JulitaTITZ KOZA Łódź Szakale Bałut Łódź21
25PawełBułeczkaZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE55
26Patryk Pawlicki Zduńska Wola 22
27AnetaPabiniakZłoczewZłoczew TEAM72
28AndrzejPabiniakZłoczewZłoczew TEAM73
29PawełWitczakWieluńWieluń biega24
30JanuszRomanowiczZduńska WolaNasze Radio28
31DominikaSerafińskaZduńska Wola27
32ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASIERADZSieradzbiega.pl26
33TomekKołodziejczykZduńska WolaRajSport Active25
34andrzejkoczołowskiłask30
35JakubJabłońskiZduńska Wola31
36AnetaDawidukSieradzsieradzbiega29
37JarosławPolowczykZduńska Wola32
38PrzemysławKrysiakPabianiceRajsport Active34
39DorotaKrysiakPabianiceRajsport Active33
40PrzemekWawrzyniakSieradzRAJSPORT ACTIVE TEAM35
41PiotrDąbekBrąszewiceStraż Pożarna Brąszewice 36
42KarolinaRochowiecSieradzTo PaKa Triathlon Team37
43ŁukaszBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team40
44DamianBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team39
45STANISŁAWWojtaszczykŻytowice38
46ŁukaszOleszkoŁask41
47PiotrWiśniewskiPabianiceRajsport Active42
48DamianModrankaSieradzRajsport Active43
49MICHAŁPIOTROWICZSIERADZRajsport Active44
50KonradKoseckiAleksandrów ŁódzkiKB Geotermia Uniejów87
51PatrycjaKałużaZdunska WolaRajsport45
52Marta Michalska Zduńska Wola Bbl zduńska wola 46
53JuliaKwiatkowskaWidawaRysioteam47
54MarekKwiatkowskiWidawaRYSIOTEAM48
55MichałPodębskiŁaskRAJSPORT ACTIVE141
56AdamŻyłaŁaskRajsport Active51
57Marcina Witoński Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA 50
58GrzegorzMaciaszekZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE SIERADZ49
59ŁukaszMatysiakSędziejowice56
60NataliaDrozdSieradz54
61Krzysztof TokajZduńska WolaBBL Zduńska Wola52
62MICHAŁPIOTROWICZSIERADZRajsport Active57
63PIOTRJURCZAKSieradz59
64ELŻBIETAGŁAZSIERADZRajsport Active58
65AleksandraSpętanaKalinowa62
66MarcinKapekSieradzRajsport Active 60
67PawełMikołajczykŁódź61
68ŁukaszPrzybylskiDziadkowiceRajsport Active63
69TomaszSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola65
70KatarzynaSkibińskaZapoliceBBL Zduńska Wola64
71AdamGrzelakŁask66
72NorbertHaliżakWieluńWieluń Biega69
73MagdalenaDrabWieluńWieluń Biega68
74Aleksandrakudrawielunwielun biega 67
75MarcinPietkiewiczZduńska Wola70
76MartaOlesiakZduńska Wola71
77RomanNowakSieradzScanfil74
78Dorota Kubiak Czechy Nie zrzeszona75
79SławomirFlakowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola76
80MarekŚwitałaRembówZłoczew TEAM 78
81DARIUSZFILIPIAKzduńska wola82
82TomaszRosiakZduńska Wola77
83Łukasz Jendrychowski Zduńska Wola Studio Treningu Personalnego Łukasza Jendrychowskiego81
84Paweł ChlebiczSieradz79
85AgnieszkaŁuczak-OlczykZduńska WolaSTP Ł. Jendrychowski80
86MaciejSzymczakPstrokonie83
87Michał JaneckaŁask84
88PiotrWągrowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola86
89AndrzejWągrowskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola85
90MariuszUbychŁódź 88
91MartynaBłasiakSieradzRajsport Active127
92JakubWieruckiGruszczyceRajsport Active128
93MałgorzataWieruckaSieradz129
94AdamMielczarekZduńska WolaAkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź89
95MarcinWicharyKaletyO co biega w Kaletach90
96GrzegorzDziedzicSieradzsieradzbiega.pl91
97MarcinMaślak Sieradz Sieradzbiega 92
98MaciejRutaŁódź93
99AnnaMatysiak-HamerskaKaliszBrak94
100AnnaZalewskaZduńska WolaBBL Zduńska Wola95
101marcinkaczmarekBeleń100
102PIOTRPIPIASieradz96
103PiotrCłapkaSieradz99
104GrzegorzCzachorowskiRembieszów97
105ArturBoruchZduńska WolaBBL Zduńska Wola105
106KrzyszztofKosakowiczPstrokonie98
107SławomirRedkiewiczŁask111
108SergiuszChełmikŁaskRKS Łódz102
109AnitaBudna-SzymczakZduńska Wola101
110ARKADIUSZCISZEWSKISIERADZ104
111ŁukaszSzymczakZduńska Wola103
112Małgorzata Zabadeusz ŻelazkówRajsport Active 107
113SebastianKamińskiZduńska WolaRajSport Active106
114EmiliaModrzejewskaSzadekstaś team109
115ZuzannaModrzejewskaSzadekstaś team108
116JanBorwinŁódźAkademiabiegacza.pl S.l. Salos-wodna Łódź116
117GRZEGORZPODGRODZKIZduńska WolaBBL Zduńska Wola110
118ŁukaszMajchrzakŁódź115
119TomaszModrzejewskiPrzatów Staś Team 114
120Emilia NastarowiczSzadekStaś Team 113
121KatarzynaPilichowskaWartaGrupa Biegowa ZdroWarcianka112
122Piotr Trzeciak Sieradz 117
123JacekGnysińskiSieradzsieradzbiega.pl148
124AleksandraPluskotaZduńska WolaBBL Zduńska Wola118
125LAURASZCZEPAŃSKAŁask124
126JacekPiecykSzadekSzadkobiegacze119
127PrzemysławSzusterSzadekSzadkobiegacze120
128ArkadiuszCzekalikSieradz121
129AndrzejSadzińskiZduńska WolaSzadkobiegacze122
130MariuszMajtczakSzadekSzadkobiegacze123
131TERESASTEFAŃCZYKALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFY126
132BOGUSŁAWSTEFAŃCZYKALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAGB TORFY125
133AnnaPłomińskaDobrońDobroń130
134JacekPośpieszyńskiSzadekSzadkobiegacze131
135AgnieszkaGroblewskaDobroń 133
136KrzysztofGroblewskiDobroń132
137ŁukaszCzajkaMęcka WolaSTP Ł. Jendrychowski134
138KrzysztofBrzezińskiŁask135
139ADAMOLKUSZPABIANICERAJSPORT ACTIVE136
140Marta Mroczek Łódź 137
141SławomirPonińskiZduńska Wola138
142AleksandraGrzelakIzabelów Mały-139
143RobertSobczakŁódź140
144SZYMON JAGODZIŃSKIOstrów Wielkopolski143
145Robert Świtoń SieradzRajsportActive144
146Damian Bomba Zduńska Wola 145
147MarcinKrebsPabianiceRajSport Active147
148DAMIANRYBARCZYKZduńska WolaBBL Zduńska Wola146
149ArkadiuszKrólewiakZduńska Wola149
150PiotrKwiatkowskiZduńska Wola150
151MarcinGrądzkiZduńska Wola151
152MarcinPietrzakBełchatówDrużyna pierścienia152
153PIOTRROŻENTALSKIBEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIA154
154JacekPodmajstrzyŁódź157
155GrzegorzUcińskiŁódźŁKO153
156MarekProszewskiSieradzSieradzbiega.pl155
157ArkadiuszGalwasBytom156
158JacekKotyniaŁódź 158


Bieg Dzieci

LPImięNazwisko
1ArturKozłowski
2MarcinŻyła
3KajetanCzajka
4KatarzynaPawelska
5KrzysztofPiecyk
6ZuzannaTyc
7Wojciech Tyc
8Miłosz Choiński
9Marta Choińska
10Jan Choiński
11Maria Choińska
12witoldkaczmarek
13ZosiaSamborska
14NadiaSawczyk
15MaksymilianSawczyk
16Maksymilian Hamerski
17LenaRupiczak
18Piotr Felcenloben
19Paweł Felcenloben
20Pola Szczepańska