Triathlon Jeziorsko

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Służba
mundurowa
100kg+ Debiut Dziennikarz Samorządowiec Student Opłata Numer startowy
1 MICHAŁ PIOTROWICZ SIERADZ Rajsport Active Nie Tak Tak Nie Nie Nie 1
2 Karol Gąsiński Pabianice Nie Nie Nie Nie Nie Nie 102
3 Jacek Thomann Katowice GOULTRA Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
4 Robert Jasion Łódź Tak Nie Nie Nie Nie Tak 35
5 Michał Jakubowski Łódź FitObsession Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
6 Benjamin Kuciński Katowice BenQ-CoJaBiegne / NEW BALANCE Nie Nie Nie Nie Nie Nie 73
7 Damian Gorący Kalisz Triathlon dla Lenki Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
8 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Tak Nie Nie Nie Nie Nie 68
9 Adam Olkusz Pabianice Nie Nie Tak Nie Nie Nie 112
10 Mateusz Winiecki Łódź Łódź Running Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 2
11 Paulina Frączek Kraków Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
12 Magdalena Kolera Kalisz Rajsport Active Nie Nie Tak Nie Nie Nie 3
13 GRZEGORZ BĄK ŁÓDŹ POLISHWAX Nie Nie Nie Nie Nie Nie 78
14 Marcin Sztrąpf Kokanin Nie Tak Tak Nie Nie Nie    
15 ZBIGNIEW Zawadzak Warszawa Luft TRI Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 53
16 KACPER KRAWCZYK Bełchatów RajSport Active Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
17 Sebastian Lach Grodków Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
18 Grzegorz Jakub Kikowski Wróblew Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
19 Marek Zober Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza TRI TEAM Tak Nie Nie Nie Nie Nie 77
20 Eliza Promińska-Goss Nowe Chrusty Rajsport Active Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
21 Paweł Twardowski Łódź Vera Running Team Nie Tak Tak Nie Nie Nie 52
22 Genowefa Lange Bełchatów Biegaj z Juveną Nie Nie Nie Nie Nie Nie 4
23 Marek Sołtysiak Kokanin Nie Nie Nie Nie Nie Nie 5
24 ŁUKASZ PODSIADŁO DĄBROWA GÓRNICZA Nie Nie Nie Nie Nie Nie 63
25 Tomasz Arak Piaseczno TriWawa Nie Nie Nie Nie Nie Nie 79
26 Kacper Koszal Konin Iskra Konin Nie Nie Nie Nie Nie Tak 32
27 Arkadiusz Lepka Kleszczów Iron Fighters Nie Nie Nie Nie Nie Nie 6
28 Dariusz Zieliński Warszawa Nie Nie Nie Nie Nie Nie 7
29 Mariusz Pietrucha Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie 8
30 Marek Kocięcki Zgoerz Nie Nie Nie Nie Nie Nie 9
31 Marcin Kaźmierczak Łódź CelIronman Nie Nie Nie Nie Nie Nie 10
32 Michał Wasilewski Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie 118
33 Józef Suski Łódź AGB TORFY Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
34 Natalia Krajewska-Matusiak Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Nie Nie Nie Nie Nie Nie 11
35 Szczepan Matusiak Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Nie Nie Tak Nie Nie Nie 12
36 Andrzej Wolniak Kalisz ARTBIX Nie Nie Nie Nie Nie Nie 13
37 Joris Decoene Warszawa / Nie Nie Tak Nie Nie Nie 82
38 Tadeusz Kacprzak Konstantynów Łódzki Nie Nie Nie Nie Nie Nie 100
39 HENRYK KĘPIŃSKI Belchatów KB Spartakus Bełchatów Nie Nie Nie Nie Nie Nie 14
40 Kacper Krzysztofik Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Nie Nie Nie Nie Tak Nie 90
41 Rafał KĄDZIELA Warszawa AKB Lidzbark Warmiński Tak Nie Nie Nie Nie Nie 65
42 Radosław Opasiak Łódź Borg Automotive Sport Team Nie Tak Nie Nie Nie Nie 57
43 Aleksander Tarkowski Warszawa Triclub Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
44 Bartosz Szczepaniak Zgierz MaruszkaTeam Tak Nie Nie Nie Nie Nie 59
45 Daniel Gąsiorowski RADZIEJÓW KS.ZRYW .RADZIEJÓW Tak Nie Nie Nie Nie Nie    
46 Kamil Kaminski Kalisz 1991 Nie Nie Nie Nie Nie Nie 15
47 Dariusz Wolski Aleksandrów Łódzki Celironman Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
48 Krzysztof Hauk Zgierz Kabar Nie Nie Nie Nie Nie Nie 16
49 Jakub Kimmer Zelów TTPSC Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
50 Jacek Wójciak Zdzieszulice Dolne Nie Nie Nie Nie Nie Nie 51
51 Łukasz Oleszko Łask Tak Nie Tak Nie Nie Nie    
52 Dominik Fonrobert Wrocław GT RAT Nie Nie Nie Nie Nie Nie 17
53 Łukasz Bałczewski Łódź icarus team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 18
54 Łukasz Kucharski Łódź Celironman Nie Nie Nie Nie Nie Nie 96
55 Mateusz Wardzyński Łódź icarus team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 19
56 Grzegorz Włodarczyk Pabianice O co biega Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
57 TOMASZ ADAMSKI Sieradz TO PAKA TRIATHLON TEAM Nie Nie Nie Nie Nie Nie 54
58 Lukasz Pisarczyk Dobroszyce Oleśnicka Grupa Triathlonowa Nie Nie Nie Nie Nie Nie 20
59 Konrad Strzelecki Ochocice Tour De Ochocice Nie Nie Tak Nie Nie Nie 21
60 Sławomir MACIEJEWSKI Łódź M-TEAM Nie Nie Tak Nie Nie Nie 43
61 GRZEGORZ KUBCZYK OPATÓWEK Nie Nie Tak Nie Nie Nie 29
62 Dawid Nowak Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie 22
63 Grzegorz Król Skierniewice Orange polska Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
64 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery Nie Nie Nie Nie Nie Nie 30
65 Sebastian Nowicki Łódź beutysport team Nie Nie Tak Nie Nie Nie 37
66 Michał Bednarski Warszawa Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
67 Robert Filipiak Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Tak 23
68 Waldemar Bojarczuk Tomaszów Mazowiecki Time4Running Nie Nie Nie Nie Nie Nie 131
69 Dawid Napierała Witkowo Witkowo Biega Tak Nie Nie Nie Nie Nie 24
70 Joanna Sawer Bytom castorama Chorzów Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
71 Piotr Szymański Kleczew Sekcja Biegowa – Sokół Kleczew Nie Nie Nie Nie Nie Nie 25
72 Arkadiusz Kaźmierczzak Zgierz Ruch Kluch Tak Nie Nie Nie Nie Nie 94
73 Piotr Kaźmierczak Zgierz Ruch Kluch Nie Tak Nie Nie Nie Nie 93
74 Adriana Kaźmierczak-Sowa Łódź Ruch Kluch Nie Nie Nie Nie Nie Nie 92
75 Dominik Pilacki Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie 50
76 roman Nowak Sieradz 98-200 Scanfil Nie Nie Nie Nie Nie Nie 66
77 DARIUSZ SZYMAŃSKI KLECZEW SEKCJA BIEGOWA SOKÓŁ KLECZEW Nie Tak Nie Nie Nie Nie 31
78 Grzegorz Błażewski Kluczbork ZORGINICI Nie Nie Tak Nie Tak Nie 45
79 Maciek Ratajewicz Warszawa TriWawa Nie Nie Nie Nie Nie Nie 38
80 Piotr Jeziorski Zgierz Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
81 sebastian mikołajczyk biała Nie Nie Tak Nie Nie Nie 26
82 Michał Klimczak Wrocław Nie Nie Nie Nie Nie Nie 27
83 Magda Cegielska Wrocław aDHd Nie Nie Nie Nie Nie Nie 28
84 Sebastian Ciasto Przezchlebie Nie Tak Nie Nie Nie Nie 87
85 Dariusz Witeczek Rąbień AB Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
86 Robert Zakrzewski Kamienica 61 Morsy Tak Nie Nie Nie Nie Nie 33
87 Ķrzyszsztof Wiatrowski Kazimierz Biskupi Morsy Konin Nie Nie Nie Nie Nie Nie 36
88 Daniel Zdun Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Tak    
89 Sławomir Łukanowski Maszewo Duże Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
90 PIOTR JASZCZAK ŁÓDŹ Nie Tak Tak Nie Nie Nie    
91 TADEUSZ STUCHLIK Tarnowskie Góry Tak Nie Tak Nie Nie Nie 124
92 Marek Szafrański Kolonia Brużyca Nie Tak Nie Nie Nie Nie    
93 Bartosz Kubiński Osielsko Bydgoszcz Triathlon Team Tak Nie Nie Nie Nie Tak    
94 Sebastian Pietrzak Łask Rajsport Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
95 Artur Sadowski Rąbień Nie Nie Nie Nie Nie Nie 34
96 Marcin Łysuniec Wrocław TMTeam Nie Nie Nie Nie Nie Nie 42
97 Roman Cieślak Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie 41
98 Kamil Piórek Nowa Dęba Nowa Dęba Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
99 Katarzyna Wieczorek Pleszew Pryzmat Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
100 Marcin Walaszczyk Bełchatów Iron Fighters Tak Nie Nie Nie Nie Nie 40
101 Dawid Stwora Bielsko-Biała POLICJA BIELSKO-BIAŁA Tak Nie Nie Nie Nie Nie 39
102 Grzegorz Michalski Piotrków Tryb. nie ma Nie Nie Nie Nie Nie Nie 60
103 Filip Wielentejczyk Poznań Budowlańcy Nie Nie Tak Nie Nie Tak    
104 Zachariasz Spruta Kobylin Budowlańcy Nie Nie Tak Nie Nie Tak    
105 Mateusz Wojciechowski Warta Budowlańcy Nie Nie Tak Nie Nie Tak 89
106 Marcin Walczak-Kurek Zgierz Zgierzołaki Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
107 Wojciech Ledzion Warszawa Więcej Funku! Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
108 Paweł Huszcza Warszawa Więcej Funku! Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
109 Bartłomiej Stefanek Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Nie Tak Tak Nie Nie Nie 44
110 Ryszard Wojciechowski Warszawa Kuźnia Triatlionu Nie Nie Tak Nie Nie Nie 117
111 Wiktor Tolala Nowy Targ Policja Nowy Targ Tak Nie Nie Nie Nie Nie    
112 Jacek Wójciak Bełchatów Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
113 Łukasz Kapusta Białaczów Klub Biegających Leśników Tak Nie Tak Nie Nie Nie 58
114 Łukasz Kowalski Chełmża Triathlon Team Ciesielski Nie Nie Nie Nie Tak Nie    
115 KATARZYNA RYBACKA KROTOSZYN Nie Nie Nie Nie Tak Nie 47
116 IRENEUSZ CZWOJDZIŃSKI KROTOSZYN CITYZEN Poznań Nie Nie Nie Nie Nie Nie 48
117 PAWEŁ BŁAŻUTYCZ CIESZKÓW Nie Nie Nie Nie Nie Nie 49
118 Piotr Danielewski Warta UMP biega Nie Nie Tak Nie Nie Tak 46
119 Arek Głowacki Biała Nie Nie Nie Nie Tak Nie    
120 PIOTR KOLASA Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie 55
121 Tomasz Sośnierz Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie 56
122 krzysztof polak jastkowice Tak Nie Nie Nie Nie Nie    
123 Rafał Marchwiński Uszczyn Tri Aktywny Piotrków Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
124 Michał Krajewski Zgierz CelIronMan Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
125 Mateusz Gotkowicz Zduńska Wola Nie Nie Tak Nie Nie Nie 64
126 Bartłomiej Śliwkiewicz Bratoszewice Budowlańcy Nie Nie Tak Nie Nie Tak    
127 Bartłomiej Szulc Łódź Łódź Kocha Sport Nie Nie Tak Nie Nie Nie 99
128 Adam Gąsiorowski Pabianice UKS Azymut Pabianice Nie Nie Tak Nie Nie Nie 104
129 Kamil Bień Sztum Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
130 Michał Godlewski Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie 61
131 Mateusz Orlik piekary śląskie opp katowice olivkovelove fotografia Tak Nie Nie Nie Nie Nie    
132 Jarosław Niewiarowski Łódź Biegiem po Piwo Nie Tak Tak Nie Nie Nie 72
133 Justyna PASTWIŃSKA Łódź Łódź Running Team Nie Nie Tak Nie Nie Nie 107
134 Robert Szczawiński Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie 108
135 Paweł Kimak PODZAMCZE Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
136 Adam Piech Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie 80
137 Paweł Kalinowski Ostrów Wielkopolski OSW TRI TEAM Nie Nie Nie Nie Nie Nie 62
138 Jakub Bryl Gdynia Tak Nie Tak Nie Nie Nie 81
139 Konrad Kosecki Ząbki TRICLUB/Biegam bo lubię Ząbki Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 83
140 Łukasz Wędzik Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
141 Krzysztof Bąkowicz Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Nie Nie Tak Nie Nie Nie 71
142 Anita Świątczak Proboszczowice Tak Nie Tak Nie Nie Tak 74
143 Wojciech Okoński Warta Nie Nie Tak Nie Nie Tak 75
144 Mirosław Kopacz Poznan Tak Nie Nie Nie Nie Nie 69
145 Bogusław Wawrzyniak Gorzyce Wielkie Wieloboista Ostrów Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
146 Łukasz Frontczak Łowicz Klub Kolarski Łowicz Tak Nie Nie Nie Nie Nie 67
147 Krzysztof Porębski Włocławek mc2 Nie Nie Nie Nie Nie Nie 76
148 Rafa Musialik Lubliniec Tak Nie Tak Nie Nie Nie 70
149 Jarosław Prentki Poznań Cityzen Poznań Tak Nie Nie Nie Nie Nie 85
150 WALDEMAR SZYPORTA NAMYSŁÓW ACTIVRUN NAMYSŁÓW Tak Nie Nie Nie Nie Tak 88
151 Joanna Sadzinska Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie 97
152 Dawid Zieliński KALISZ Ktk cyklista Kalisz Nie Nie Nie Nie Nie Nie 98
153 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie Nie Nie Nie Nie Nie Nie 84
154 Artur Golec Warszawa Nie Nie Nie Nie Nie Nie 95
155 KRZYSZTOF PASTUSZAK OSTRÓW WIELKOPOLSKI TRITIM Nie Nie Nie Nie Nie Nie 91
156 Jan Hyhs Ostrów Wielkopolski OSW Tri Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 86
157 Tomasz Radomski Ujazd Nie Nie Nie Nie Nie Nie 105
158 Norbert Śmigielski Konstantynów Łódzki Nie Tak Nie Nie Nie Tak 101
159 Daniel Stusio Pabianice Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
160 Agata Lichocka Piaseczno Nie Nie Nie Nie Nie Tak    
161 Łukasz Węgrzynowski Byków Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
162 Michał Jakubowski Łódź FITOBSESSION ŁÓDŹ Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
163 Radosław Łaski Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie 116
164 Wojciech Ledzion Warszawa Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
165 Michał Cygan Nowe Skalmierzyce Nie Nie Tak Nie Nie Nie 103
166 Konrad Misiak łódz Nie Nie Tak Nie Nie Nie 110
167 Katarzyna Obarska Tręby Stare AWL WROCŁAW Tak Nie Tak Nie Nie Tak    
168 Marcin Ościłowski Warszawa Kuźnia Triathlonu Nie Nie Nie Nie Nie Nie 106
169 Zbigniew Ligenza Pruszcz Gdański Dream Tri Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 109
170 Agnieszka Mariańska Opatówek Nie Nie Tak Nie Nie Tak    
171 Artur Salamon Łódź Nie Nie Nie Nie Nie Nie 119
172 Jakub Kowalski WARSZAWA TRINERGY Nie Nie Nie Nie Nie Nie 111
173 Cezary Pawłowski KALISZ Nicto Nie Nie Tak Nie Nie Tak    
174 Mariusz Witeczek Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Tak    
175 Marcin Świercz Łask Nie Nie Tak Nie Nie Tak 120
176 Amir Mazloum Piastów Kuźnia Teiathloni Nie Nie Tak Nie Nie Nie 115
177 Mateusz Snelewski Klonowa Sportowa Klonowa Nie Nie Tak Nie Nie Nie 113
178 Irek Kwiatkowski Sztum TriBross Nie Nie Tak Nie Nie Nie 114
179 Krzysztof Juszczyszyn Łódź Decathlon Strong Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
180 Marcin Barszcz Baranów Sand. Tri2Live Tak Nie Nie Nie Nie Nie    
181 Jarosław Bienias Łódż Nie Tak Tak Nie Nie Nie    
182 Witold Zasada Łódź Puls Tri Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
183 Krzysztof Chobot Częstochows Częstochowskie Krejzole Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
184 Jarosław Chrabałowski Warszawa Lengoshop.pl Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
185 Łukasz Matysiak Łask Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
186 Robert Matysiak Mazańcowice NEONTEAM Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
187 Szymon Makowski Lubliniec Tak Nie Nie Nie Nie Nie    
188 Marek Miszczak Warta Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
189 Bartosz Olszak Piotrków Trybunalski Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
190 Mateusz Mikołajczyk Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie 138
191 Konrad Pokrzywnicki Warszawa Nie Nie Tak Nie Nie Nie 121
192 Piotr Trzeciak Sieradz Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
193 Karol Kukulski Gdynia Akademia Marynarki Wojennej Tak Nie Tak Nie Nie Tak    
194 Michał Smoleński Łódź ORUN.PL Nie Nie Nie Nie Nie Nie 122
195 Katarzyna Żbikowska Łódź www.biegaczki.pl/ ORUN.PL Nie Nie Tak Tak Nie Nie 123
196 Dariusz Legędź Drużbice Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
197 Piotr Kmin Łódź Nie Tak Tak Nie Nie Nie    
198 jacek malicki Dobra nowiny Hurtap Nie Nie Nie Nie Nie Nie 140
199 KATARZYNA WOJTASZEK TARCHAŁY WIELKIE LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie Nie Nie Tak Nie Nie Nie 129
200 Marcin Malczewski Łódź Nie Tak Tak Nie Nie Nie 137
201 ANETA MALEC KROTOSZYN Nie Nie Nie Nie Nie Nie 125
202 MAREK MALEC ZDUNY Nie Nie Nie Nie Nie Nie 126
203 ROBERT LEWERA Pabianice TATE AND LYLE ACTIVE TEAM Nie Nie Nie Nie Nie Nie 132
204 TOMASZ KOWALCZUK BEŁCHATÓW IRON FIGHTERS Nie Nie Nie Nie Nie Nie 127
205 Arkadiusz Kocik Lodz Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
206 Maciej MAZERANT Łódź P-Team Nie Nie Nie Tak Nie Nie    
207 Sylwester Wojciechowski Warta Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
208 Ewelina Brzostowicz Tomaszów Mazowiecki WANDA PANFIL TEAM Nie Nie Tak Nie Nie Nie 128
209 Krzysztof Pacana Tarnowskie Góry Nie Nie Nie Nie Nie Nie 130
210 Adam Dziomdziora Łódź Dzik Komando Nie Nie Nie Nie Nie Tak 133
211 PIOTR MARCINKOWSKI Ostrów Wielkopolski OSW TRI TEAM Nie Nie Nie Nie Nie Nie 135
212 Marcin Karczewski Łódź Harman Running Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie 134
213 Janusz SzymczM Warszawa Triwawa Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
214 Artur Kubik Zabrze Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
215 Marcin Sztrąpf Kokanin Mają i Franek Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
216 Justyna Kors Warszawa Nie Nie Nie Nie Nie Nie 136
217 Łukasz Skręta Skierniewice Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
218 Wojciech Jaworek Warszawa Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
219 Piotr Kuliński Bełchatów IRON FIGHTERS Nie Nie Nie Nie Nie Nie 141
220 Bernard Szymański Sieradz Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
221 Dariusz Strenziok Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe Nie Nie Nie Tak Nie Nie    
222 Jacek Marciniak Wrocław Dare2Tri Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
223 PRZEMYSŁAW MIKOŁAJCZYK Gniezno Słynni Kenijczycy Nie Nie Nie Nie Nie Nie 139
224 NORBERT Grezel Łódź STG Łódź Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
225 PAWEŁ WĘGRECKI Końskie 25 Brygada Kawalerii Powietrznej Tak Tak Tak Nie Nie Nie    
226 Damian Biernacki Pabianice Olmar Igła Team Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
227 Patrycja Meksa Łódź Łódzkie Towarzystwo Cyklistów Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
228 Marcin Wieczorek Mosina Cityzen/AF Mosina Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
229 Jarosław Matacz Płock Biegaj z Dymkiem Nie Nie Nie Nie Nie Nie    
230 Piotr Sabaciński Zgierz City Studio Running Team Nie Nie Tak Nie Nie Nie    
231 PAWEŁ WĘGRECKI Końskie 25 Brygada Kawalerii Powietrznej Tak Nie Tak Nie Nie Nie    
232 wojciech Łoza bytom Grupa Nomax Nie Nie Nie Nie Nie Nie