V Warcki Bieg Niepodległości

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂
LPImięNazwiskoMiejscowośćKlubOpłataNumer startowy
1PiotrDąbekBrąszewice2
2JędrzejBartnickiSieradzSieradzbiega.pl1
3Sylwia Walczak Sieradz Sieradz Biega131
4PiotrTrzeciak Sieradz 3
5RomanNOWAKSieradzScanfil4
6GrzegorzDziedzicSieradzsieradzbiega.pl15
7MateuszBodzakSieradzNiemożliwe nie istnieje! 18
8MateuszSzlękRososzaRajsport Active11
9TomaszOlszewskiŁódźRazem Trenujemy Sport25
10JanOlszewskiŁódźRazem Trenujemy Sport26
11KatarzynaSkibińskaZapoliceBBL Zduńska Wola10
12TOMASZSKIBIŃSKIZAPOLICEBBL Zduńska Wola9
13MichałSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola8
14MarcinWitońskiZduńska Wola BBL Zduńska Wola7
15MaciejParzybótSieradz6
16AgnieszkaBogusBurzenin28
17MACIEJURBANIAKBurzeninMID-WIDAWA17
18Tomasz Włodarczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 27
19RoksanaBalcerzakGrzymaczew 33
20PawełAndrysiakSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM16
21AdamŁukasiewiczZduńska Wola BBL Zduńska Wola 36
22MarekSowałaSieradz1.dlot114
23AnetaPabiniakZłoczewZłoczew TEAM61
24AndrzejPabiniakZłoczewZłoczew TEAM60
25ANNAZDANOWSKAŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT62
26PiotrZadrożnyŁódź Razem Trenujemy Sport 14
27MichałKamańczykSieradz65
28MarekŚwitałaRembówZłoczew TEAM 24
29WojciechOkońskiWarta13
30DamianModrankaSieradzRajsport Active31
31ArkadiuszCzyżnielewskiŁódźRRC LDZ12
32AleksandraMilnickelWarta29
33MagdalenaNitkaŁódźAZS PŁ22
34MarcinNowakWartaRajsport21
35Łukasz BanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team 38
36KatarzynaPilichowskaWarta30
37KrzysztofBrzezińskiŁask32
38PatrycjaJakubowskaSieradz20
39BernadettaBłaszczykWarta58
40DawidChodakiewiczCzarnaBrak69
41MichałKowalczyńskiSieradz19
42TomaszCiołekSIERADZSIERADZ37
43AgataNowakSieradz23
44WiesławFlorczakGozdySieradzbiega34
45DamianBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team 35
46PiotrKaczmarekSieradzrajsport activ49
47MichałGościmskiKalinowa48
48ArkadiuszMaruszewskiBurzeninMULKS Żeromski Sieradz39
49OlgierdNeymanWarta40
50AndrzejKubiakWartaGrupa Biegowa ZWiK Warta41
51ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASIERADZSieradzbiega57
52TomaszPipiaSieradz42
53DamianKroguleckiWarta43
54PiotrClapkaSieradz68
55RomanKowalczykSieradz59
56Arkadiusz Kosecki Sieradz -44
57WOJCIECHCIOŁEKSieradz45
58Tomasz Sukiennik Łask 46
59JustynaŁuczakBartochowSobczykTeam/AWL47
60MarekKorbelSieradz56
61KamilAugustyniakWarta115
62ZbigniewRedkiewiczSieradzSP Lututów55
63JoannaJaniakKawęczynek54
64SylwiaJaniakWarta53
65AndrzejWachowskiBukowinaBukowina 52
66GrzegorzGrzesiakSieradzsieradzbiega.pl82
67KrzysztofTokajZduńska WolaBBL Zduńska Wola51
68ArkadiuszMiłekSieradz50
69MagdalenaZającSieradz67
70MichalinaWalczak-PecynaKołoNO NAME TEAM63
71MarekPecynaKołoNO NAME TEAM64
72DominikaWalczakKoło NO NAME TEAM66
73Anna KępinskaBurzenin86
74PiotrDanielewskiWartaUMP biega84
75EliaszMachałaPrzedłęcze88
76MaciejJeziornySieradz85
77ŁukaszOleszkoŁask81
78AnnaOkolicznaBrąszewice Złoczew TEAM70
79Łukasz OkolicznyBrąszewice Złoczew TEAM71
80MACIEJKOŁECZEKSieradzSIERADZBIEGA83
81ŁukaszKrawczykWarta87
82TomaszWalasiakOpatówek72
83ŁukaszBonikowskiSieradz73
84MariuszMusiałaZłoczewZłoczew TEAM74
85MariuszKabowskizłoczew złoczew Team95
86MałgorzataKarbowskazłoczewzłoczew Team96
87TOMASZADAMSKISieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM75
88KrystianKroguleckiWarta 76
89ArkadiuszCzekalikSieradz77
90ArletaMatysiakSędziejowiceRajsport Active98
91NataliaDrozdSieradz78
92SZYMONOBAŁKASIERADZNIEZRZESZONY99
93PawełBułeczkaZduńska WolaRAJSPORT ACTIVE79
94KrzysztofNawrockiŁódźKSW LEGION80
95DorotaZiąbkowskaKoźminek113
96AdrianChudzikZłoczewZłoczew TEAM100
97RobertMikłaSieradz129
98JOANNAMATUSIAKSIERADZ89
99MateuszRutkowskiZduńska wolaRutkowski Patrol90
100EmilianŚwiniarskiSieradz140
101PIOTRADRIANsieradz91
102MaciejJurekBydgoszcz92
103MarcinBorowskiSieradz93
104Weronika ChojeckaOrzeżynSieradzbiega135
105SebastianKlysSieradzsieradzbiega.pl94
106ZbigniewTABAKAGoszczanówSieradzbiega.pl97
107ŁukaszMatysiakSędziejowice134
108DariuszDanielewskiWartabez klubu101
109ARKADIUSZCISZEWSKISIERADZ102
110SewerynPasikowskiŁask103
111SławoirRajkowskiBełchatów104
112SławomirRajkowskiBełchatów142
113BartoszCieślik-WolskiRąbień AB105
114KatarzynaostojskaZelówbieging team Zelów106
115KonradWojtczakMałków107
116KrzysztofBendingerŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT108
117KatarzynaSiwkaSIERADZZSZ Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Sieradzu116
118SŁAWOMIRGOZDALIKSieradzOSOBA INDYWIDUALNA 132
119SylwesterWojciechowskiWarta109
120MichałChachułaŻdżaryMDP ŻDŻARY 110
121BłażejNicotaWieluń5
122KAROLSIERSZYŃSKIBełchatówPiotrkowski Klub Biegacza Endorfina111
123Przemysław Kędzierski Proboszczowice 25112
124BarbaraWasylikSieradz130
125Kacper Zorawski Sieradz Sieradzbiega119
126DawidOsetekSieradzSieradzbiega.pl120
127AleksandraSpętanaZapolice121
128SzymonZwolińskiZapolice Scanfil122
129MarcinWypychWronskoRajSport Active124
130MICHAŁPIOTROWICZSIERADZRAJSPORT ACTIVE117
131ElaGłazSIERADZRAJSPORT ACTIVE118
132MagdalenaWdzięcznaBrudzew123
133Julia Gołębiowska StawOSP Staw139
134KatarzynaKisielewskaŁask125
135KrzyszztofKosakowiczPstrokonie126
136JoannaSurlejewska-Cieślik Rąbień AB127
137ZbigniewAngulskiWarta128
138PrzemekWawrzyniakSieradzRAJSPORT ACTIVE TEAM133
139PiotrPipiaSieradz138
140KacperSobczakSłomków Mokry136
141PatrycjaLipkaKobierzycko137
142MICHAŁKALINOWSKILichawa141