Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Łódzkiego


I Piątka Pomarańczowej Pomocy po raz pierwszy zagości zarówno na sportowej arenie miasta Zduńska Wola jak i w cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.
Wydarzenie będzie miało miejsce 21 maja 2017r. przy ośrodku PMOS w Zduńskiej Woli (Dolna 41). Impreza odbędzie się na 5-kilometrowej atestowanej trasie. Na godzinę 11:15 zaplanowany został start biegu rodzinnego. O godzinie 12:00 wyruszy bieg główny i marsz nordic walking. Gościem honorowym będzie olimpijczyk i Mistrz Polski w maratonie Artur Kozłowski.

Dla zawodników przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety startowe, zawierające między innymi koszulkę techniczną, talon na posiłek, torbę reklamową, żel energetyczny.
Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy kolorowy medal z metalu teksturowany przestrzennie. W punkcie gastronomicznym czekać będą napoje i wyżywienie.
Zapewniamy fachowy elektroniczny pomiar czasu.

Zaplanowaliśmy liczne kategorie, nie tylko wiekowe, nagradzane nagrodami, między innymi:


I Piątka Pomarańczowej Pomocy tworzona jest pod auspicjami ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomarańczowa Pomoc”, której tegoroczna edycja poświęcona została wspieraniu osób niepełnosprawnych w powrocie do aktywności fizycznej. Podczas biegu zamierzamy zaakcentować obecność osób niepełnosprawnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy kategorię nagradzaną nagrodami. Chcemy także otworzyć w pełni sprawnych sportowców na problemy osób walczących z ograniczeniami fizycznymi.
Zapraszamy serdecznie do udziału w I Piątce Pomarańczowej Pomocy – sportowe emocje i świetna atmosfera w gronie pozytywnie zakręconych osób gwarantowane :)

DOŁĄCZ: www.e-gepard.eu/show-contest/280

DAJ LAJKA: FACEBOOK

Oświadczenie zawodnika, oświadczenie rodzica/opiekuna osoby niepełnoletniej:


Upoważnienie do odbioru pakietu:

Organizatorzy

 

Partnerzy

 

Sponsorzy

 
 
 

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu!

  • Telefon

    +510 775 912

  • E-mail

    rajsport.sieradz@gmail.com

    www.rajsportactive.pl