Armagedon Active Hardcorowe Pary

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidJabłoński
2GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
3AleksandraŻuchowskaFlying Runners
4Łukasz Zielinko Żuber Team
5DawidWittchenAsgard Team
6TomaszMądrowskiAsgard Team
7DamianKlocek
8LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MateuszKowalskiDirty Sparrows
2KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
3KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
4GrzegorzBernackiWOLF TEAM
5KatarzynaBernackaWOLF TEAM
6MarcinNowickiWolf Team
7RobertSoszyńskiWARRIORS ŁÓDŹ


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KrzysztofTokajKABANY
2KrzysztofBendinger Razem Trenujemy Sport
3LudwikKonradiGladiatoros by RFM4
4KatarzynaPawelec
5KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
6MaciejTarnawskiBRACIA
7BartoszTarnawskiBRACIA
8KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
9PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
10Marcin Zawadzki Fachowcy
11MichałPotapskiFachowcy
12MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
2AgnieszkaSzałkowska
3PeterKulagaDragon Runners
4PawełPabin#Pabiny


Armagedon Active Kamień 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałWardziński
2RomanBoryczka


Armagedon Active Kamień 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PiotrKarczewskiBest Beasts
2AdamSobczyński
3Michał WiśniewskiBest Beasts
4marcinjanczewskiUnited Runners
5TomaszFirstBLACKFRIDAY
6RadosławMostowskiWarriors Łódź
7Piotr Pontus


Armagedon Active Kamień 2021 SHOT

LPImięNazwiskoDrużyna
1AgnieszkaSzałkowska


Armagedon Active Kamień 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna


Armagedon Active Kamień 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
2AleksandraŻuchowskaFlying Runners
3CorneliaKozakNie W Szczepionkę Team
4AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
5AgnieszkaSawickaNie W Szczepionkę Team
6ZbigniewKorbalDirty Sparrows
7BartłomiejCzyżewski
8DariuszJagodziński
9DamianKieszkowski
10PiotrZawadzkiBigYellowFoot
11MonikaZawadzkaKontener Formy
12BartoszJabłonka
13AnnaPohlid-DodaCrossfit Team Susz
14TomaszLewandowskiCrossfit Team Susz
15Piotr Szagała Crossfit Team Susz
16BeataLewandowskaCrossfit Team Susz
17PrzemysławLaskowskiCalisthenics Płock
18MichałDurkaCalisthenics Płock
19EdytaMaćkowskaNEXTREME
20DawidPiaseckiCalisthenics Płock
21MartaDalkiewiczCrossfit Team Susz
22NataliaPiechotaCrossfit Team Susz
23MagdaGodlewskaCrossfit Team Susz
24Malwina LaskowskaCrossfit Team Susz
25Sylwia Wiśniewska Crossfit Team Susz
26MaciejŁugowskiCrossfit Team Susz


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PawełPabin#Pabiny
2DariuszTomczakHell's Gym OCR Pępowo
3marcinjanczewskiUnited Runners
4MichałSzczepanik
5DamianKrysztofiakUNITED RUNNERS
6KarolinaLichańskaNie W Szczepionkę Team
7Piotr Pontus
8TomaszDobrzyńskixRunners
9MichałHurasKuźnia Damiana
10TomaszFirstPower Training
11Michał TetkowskiUnited Runners
12ŁukaszGrzebuła


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilŁawskiRazem Trenujemy Sport
2KamilaPtasińska
3MichałPochopień
4GrzegorzMatusiak
5KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
6KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
7LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
8KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
9PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
10Ludwik KonradiGladiators by RFM 4M
11RomanBoryczkaBrygada OOL
12DawidBoryczkaBrygada OOL
13DawidKlimasBrygada OOL
14PatrykKlimasBrygada OOL
15Marcin Zawadzki Fachowcy
16MateuszKlofBrygada OOL
17MichałPotapskiFachowcy
18MichałGraczykBrygada OOL
19PawełGraczykBrygada OOL
20AgnieszkaGortatRTS
21Bartłomiej Stańczyk
22ArkadiuszStańczyk
23MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
24EwelinaAgier-ChojaHumanCrossTeam
25Magdalena KowalczykWarriors Łódź
26MateuszTurekHumanCrossTeam
27SandraWiśniewska


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AgnieszkaSzałkowska
2BłażejŚlęczkowskiWarriors Łódź
3ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
4KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
5NataliaCichaSPARTA RUNNERS
6PaulaKuligSPARTA RUNNERS
7Katarzyna Napieraj Carbon Silesia Sport
8AnnaPłaczekCarbon Silesia Sport
9DawidMalickiWARRIORS ŁÓDŹ
10Michał Targowski Drużyna Pana Michała


Armagedon Active Łódź 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1DominikaNiesłony


Armagedon Active Łódź 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
2TomaszMalczewskiBrygiery Ocr
3DanielMalczewskiBrygiery OCR
4DariuszNikielDirty Sparrows
5KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
6Dariusz Dalkiewicz CrossFit Team Susz
7Grzegorz BernackiWOLF TEAM
8KatarzynaBernackaWOLF TEAM
9MarcinNowickiWolf Team
10DariuszDukiewiczWOLF TEAM
11RobertSoszyńskiWARRIORS ŁÓDŹ


Armagedon Active Łódź 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcelinaWróblewskaFoto Wróbelek ????
2AlicjaOrlikAkademia lekkoatletyki
3MICHAŁKazimierczak
4AnnaJędrzejczak
5ArletaBocian
6KacperPrzybył
7JanBińczyk
8FilipTonkiel
9LeonTargowskiDrużyna Pana Michała


Armagedon Active Łódź 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active HARDCOROWE PARY ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MateuszKowalskiDirty Sparrows
2ŁukaszSzymański
3AgnieszkaSzałkowska
4DanielMalczewskiBrygiery OCR
5Łukasz Mostkowski
6Norbert Chrószcz
7MarcinNowickiWolf Team


Armagedon Active HARDCOROWE PARY SINGLE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcinMatysiak
2MarcinWIGLUSZ
3KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
4MichałTaras
5JulitaTitz Koza Rajsport active
6AgataKochanekKontener Formy
7SandraWiśniewska
8JustinDenhamGreen Goblins
9RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
10KatarzynaMorawskaFuck the PESEL
11MonikaSrokaSingle
12Beata Grabowska Fuck the PESEL
13Agnieszka Andler Fuck the PESEL


Armagedon Active HARDCOROWE PARY

LPZawodnik 1Zawodnik 2Drużyna
1Krzysztof Bendinger Karolina MazerantRazem Trenujemy Sport
2Michał Ptasznik Angelika SanczenkoHarpagan Runners
3Daria Nadera Łukasz Kurek
4ŁUKASZ MACIEJEWSKI Natalia BieniekSOCIOS SILESIA
5Michał Wochniak Weronika MatczukWarriors Łódź
6Marta Przybylska Konrad BrygierBrygiery OCR
7Jagoda Śmigielska Łukasz Błaszczyk
8Agnieszka Zalewska Malwina Chojnacka
9Błażej Ślęczkowski Zuzanna PawlikowskaWarriors Łódź
10Aleksandra Żuchowska Wiktor MichalczykBrygieryOCR
11Justyna Grzelewska Adam Sobczyński
12Sebastian Kozubek Marlena StępniakRAJSPORT ACTIVE
13Anna Pietrzak Bogumiła KacprzakOdlotowe babeczki
14Monika Gawron Michał Wardziński
15Marcin Klaska Ula KlaskaNaChilluMordo
16Krzysztof Nawrocki Izabela NoculakTroskliwe Misie
17Michał Chlebicz Joanna ChlebiczPotrzymaj mi piwo
18Aleksandra Chlebicz Szymon KaźmierczakPotrzymaj mi piwo
19Justyna Grembowska Robert GrembowskiDirty Sparrows
20Lech Wieczorkiewicz Agnieszka SawickaNie W Szczepionkę Team
21Agata PĘCIAK NORBERT PaszkowskiWydry
22Paulina Wyrwas Jakub KrymarysWarriors Łódź
23Klemens Walczak Małgorzata SobczykAktywni Kamieńsk
24Angelika Ciesielska Krzysztof Nowak
25Mariusz Pyżanowski Beata Górecka
26Dominik Czardybon Magdalena BiałasŁowcy pierożków
27Dariusz Frątczak Katarzyna Frątczak
28Maria Degen Magdalena KrysiakBrygiery OCR
29Leszek Hanusiak Marzena RyśKoniu Squad
30Piotr Zawadzki Monika Zawadzka
31Paweł Pabin Anna Pabin#Pabiny
32Piotr Gawroński Magdalena Gawrońska
33Grzegorz Bernacki Katarzyna BernackaWOLF TEAM
34Tomasz Malczewski Zuzanna MalczewskaBrygiery Ocr
35Paweł Zając Magdalena ZającKojoty
36Paweł Bratkowski Agnieszka BratkowskaTorpeda Race Team
37Magdalena Skwarek Bartłomiej StradzaCarbon Silesia Sport
38Magda Saczuk Dariusz Gąsiorowski RAJSPORT ACTIVE
39Magdalena Matuszyk Maciej MatuszykMatuszyk TEAM
40Konrad Gołębiowski Paulina GołębiowskaCarbon Silesia Sport
41Katarzyna Napieraj Krzysztof Stanclik Carbon Silesia Sport
42Marcin Zawadzki Paula ZawadzkaFachowcy
43Michał Potapski Marta Potapska Fachowcy
44Marcin Obudziński Monika Obudzińska Cross Trening Mazovia ciechanów
45Krzysztof Zadrożny Olga Zadrożna Cross Trening Mazovia Ciechanów
46Tomasz Wawrzyniak Paulina MroczyńskaDzikie Konie
47Justyna Garlacz Michał SadowskiPower Training
48Dominik Sobczak Agata SobczakHarpagany
49Krzysztof Zioło Ewa ZiołoDirty Sparrows
50Wojciech Lebiedziński Aneta JankowskaHarpagany
51Łukasz Śmiglak Kasia ŚmiglakDirty Sparrows
52Katarzyna Ajnenkiel-Łoś Kamil ŁośDzik Komando
53Jakub Rybarczyk Aleksandra RybarczykMS-FIT STUDIO
RajsportActive ZapisyRajsportActive Zapisy

Armagedon Active Łódź - Pomarańczowy Wojownik

18.04.2021 - Łódź