Armagedon Active Kamień

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidJabłoński
2GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
3AleksandraŻuchowskaFlying Runners
4Łukasz Zielinko Żuber Team
5DawidWittchenAsgard Team
6TomaszMądrowskiAsgard Team
7DamianKlocek
8LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
9PrzemysławKędziaNA MCHU JADALI
10ArkadiuszGotkiewiczNA MCHU JADALI
11AgnieszkaSawickaNie W Szczepionkę Team


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MateuszKowalskiDirty Sparrows
2KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
3KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
4GrzegorzBernackiWOLF TEAM
5KatarzynaBernackaWOLF TEAM
6MarcinNowickiWolf Team
7RobertSoszyńskiWARRIORS ŁÓDŹ
8ArturFranczykDragon Runners
9ŁUKASZCHOŁUJPWPW S.A.
10PeterKulagaDragon Runners
11DariuszTomczakHell's gym OCR Pępowo
12GrzegorzJaniszewskiDziady OCR
13AdrianJózwikNEXTREME


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KrzysztofTokajKABANY
2KrzysztofBendinger Razem Trenujemy Sport
3LudwikKonradiGladiatoros by RFM4
4KatarzynaPawelec
5KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
6MaciejTarnawskiBRACIA
7BartoszTarnawskiBRACIA
8KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
9PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
10Marcin Zawadzki Fachowcy
11MichałPotapskiFachowcy
12MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
13AgnieszkaGortatRAZEM TRENUJEMY SPORT
14SandraWiśniewska


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
2AgnieszkaSzałkowska
3PeterKulagaDragon Runners
4PawełPabin#Pabiny
5ŻanetaKonieczna
6ArturFranczykDragon Runners
7KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
8PatrycjaWoźniak-KarczewskaBest Beasts


Armagedon Active Kamień 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałWardziński
2RomanBoryczka


Armagedon Active Kamień 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PiotrKarczewskiBest Beasts
2AdamSobczyński
3Michał WiśniewskiBest Beasts
4marcinjanczewskiUnited Runners
5TomaszFirstBLACKFRIDAY
6RadosławMostowskiWarriors Łódź
7Piotr Pontus
8ŁukaszGrzebuła
9DanielMalczewskiRajsport Active
10TomaszMalczewskiRajsport Active
11MateuszWojtaszczyk


Armagedon Active Kamień 2021 SHOT

LPImięNazwiskoDrużyna
1AgnieszkaSzałkowska


Armagedon Active Kamień 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna


Armagedon Active Kamień 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna
Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1AdamBudzyńskiUnited Runners
2GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
3AleksandraŻuchowskaFlying Runners
4CorneliaKozakNie W Szczepionkę Team
5AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
6AgnieszkaSawickaNie W Szczepionkę Team
7ZbigniewKorbalDirty Sparrows
8BartłomiejCzyżewski
9DariuszJagodziński
10DamianKieszkowski
11PiotrZawadzkiBigYellowFoot
12MonikaZawadzkaKontener Formy
13BartoszJabłonka
14AnnaPohlid-DodaCrossfit Team Susz
15TomaszLewandowskiCrossfit Team Susz
16Piotr Szagała Crossfit Team Susz
17BeataLewandowskaCrossfit Team Susz
18PrzemysławLaskowskiCalisthenics Płock
19MichałDurkaCalisthenics Płock
20EdytaMaćkowskaNEXTREME
21DawidPiaseckiCalisthenics Płock
22MartaDalkiewiczCrossfit Team Susz
23NataliaPiechotaCrossfit Team Susz
24MagdaGodlewskaCrossfit Team Susz
25Malwina LaskowskaCrossfit Team Susz
26Sylwia Wiśniewska Crossfit Team Susz
27MaciejŁugowskiCrossfit Team Susz
28JakubMacander
29DamianPranica
30JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
31TomaszMichalczyk
32EwaDolibógŁowcy Pierożków
33KatarzynaSekułaŁowcy Pierożków
34KrzysztofGorzeńŁowcy pierożków
35MałgorzataSibilskaŁowcy pierożków
36ArturSzymańskiCalisthenics Płock
37DawidPiaseckiCalisthenics Płock
38KarolMalec
39MariuszAugustyniakCrossfit Team Susz
40HenrykGrubkajtys
41MariuszAugustyniakCrossfit Team Susz
42PatrykBerezaZakaz na garaż
43KatarzynaMorawskaFuck The PESEL
44Beata Grabowska Fuck the PESEL
45Agnieszka Andler Fuck the PESEL
46MonikaSrokaFuck The PESEL
47Agnieszka PlataFuck the PESEL
48Kamilcywinski
49ElżbietaNawrockaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
50PaulinaTomczykWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
51ArkadiuszTomczykWF TEAM OCR Kostrzyn nad Odrą
52PawelKuznicki
53KamilSerafinDzikie Morsy
54AnnaSerafinDzikie Morsy
55KamilaŁysakDzikie Morsy
56DanielWlodarczyk Dzikie Morsy
57MarekWalczakDzikie Morsy
58KatarzynaSiemaszkoDzikie Morsy
59KrzysztofSiemaszkoDzikie Morsy
60MonikaCzajkaDzikie Morsy
61EdytaSarneckaDZIKIE MORSY
62TomaszKołodziejczakDzikie Morsy
63AgnieszkaMozalewskaDzikie Morsy
64JakubZyngerDzikie Morsy
65PIOTRGADUŁKADzikie Morsy
66KatarzynaGonciarek Dzikie Morsy
67IzabelaKopczyńskaDzikie Morsy
68Mariusz Racz Dzikie Morsy
69PiotrChilczuk


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PawełPabin#Pabiny
2DariuszTomczakHell's Gym OCR Pępowo
3marcinjanczewskiUnited Runners
4MichałSzczepanik
5DamianKrysztofiakUNITED RUNNERS
6KarolinaLichańskaNie W Szczepionkę Team
7Piotr Pontus
8TomaszDobrzyńskixRunners
9MichałHurasKuźnia Damiana
10TomaszFirstPower Training
11Michał TetkowskiUnited Runners
12ŁukaszGrzebuła
13DariuszSwędziołHarpagan Beast
14PaulinaZalejaszxRunners
15SylwesterZalejaszxRunners
16ŁUKASZCHOŁUJPWPW S.A.
17JakubMaliszewskiHusaria Race Team
18PatrykObrębskiRAJSPORT ACTIVE
19MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
20TomaszIgnaczak
21RyszardPilawskiWOLF TEAM
22Agnieszka Boińska WOLF TEAM
23AndrzejŁobockiPositive Freaks Team
24KrzysztofCieślaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
25RafałOdrobina
26RobertRygalski


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilŁawskiRazem Trenujemy Sport
2KamilaPtasińska
3MichałPochopień
4GrzegorzMatusiak
5KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
6KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
7LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
8KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
9PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
10Ludwik KonradiGladiators by RFM 4M
11RomanBoryczkaBrygada OOL
12DawidBoryczkaBrygada OOL
13DawidKlimasBrygada OOL
14PatrykKlimasBrygada OOL
15Marcin Zawadzki Fachowcy
16MateuszKlofBrygada OOL
17MichałPotapskiFachowcy
18MichałGraczykBrygada OOL
19PawełGraczykBrygada OOL
20AgnieszkaGortatRTS
21Bartłomiej Stańczyk
22ArkadiuszStańczyk
23MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
24EwelinaAgier-ChojaHumanCrossTeam
25Magdalena KowalczykWarriors Łódź
26MagdalenaKowalczykWarriors Łódź
27MateuszTurekHumanCrossTeam
28SandraWiśniewska
29MarekBorkowski
30ŁukaszJanczewski
31BłażejKowalczyk
32TomaszWajszczyk
33PawełNowiński
34MateuszRajkiewiczRAJSPORT ACTIVE
35AleksandraBudnerWarriors Łódź
36Bartłomiej Mendak Droga Do Ultra
37HubertBienias
38MaciejTarnawskiMIJAGI TEAM
39BartoszTarnawskiMIJAGI TEAM
40PrzemysławChuścińskiBrygieryOCR
41PatrycjaChuścińskaBrygieryOCR
42TomaszMatusiakPURO TEAM ŁÓDŹ
43BartekKorzeniakPURO TEAM ŁÓDŹ


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AgnieszkaSzałkowska
2BłażejŚlęczkowskiWarriors Łódź
3ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
4KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
5NataliaCichaSPARTA RUNNERS
6PaulaKuligSPARTA RUNNERS
7Katarzyna Napieraj Carbon Silesia Sport
8AnnaPłaczekCarbon Silesia Sport
9DawidMalickiWARRIORS ŁÓDŹ
10Michał Targowski Drużyna Pana Michała
11MarcinSyposz
12ŁukaszGórecki
13UrszulaZywer


Armagedon Active Łódź 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1DominikaNiesłony
2MichałSobkiewiczEnax Run4Fun
3MariaDegenBrygieryOCR
4SylwiaDąbrowskaOUTDOOR TRAINING
5RafałZygmunt
6ŁukaszGromotowiczOUTDOOR TRAINING


Armagedon Active Łódź 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
2TomaszMalczewskiRAJSPORT ACTIVE
3DanielMalczewskiRAJSPORT ACTIVE
4DariuszNikielDirty Sparrows
5KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
6Dariusz Dalkiewicz CrossFit Team Susz
7Grzegorz BernackiWOLF TEAM
8KatarzynaBernackaWOLF TEAM
9MarcinNowickiWolf Team
10DariuszDukiewiczWOLF TEAM
11RobertSoszyńskiWARRIORS ŁÓDŹ
12PrzemysławStarzyckiHARPAGAN BEAST
13MateuszWojtaszczyk
14DawidKrysztofinskiWOLF TEAM
15AnnaRaczyńskaBaltic Seals
16Mateusz OLICHOWSKI WOLF TEAM
17ŁUKASZKOSIOREKOUTDOOR TRAINING
18KonradKurasińskiSocios Silesia
19EmilKwaśniakWarriors Łódź
20MichałWochniakWarriors Łódź


Armagedon Active Łódź 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcelinaWróblewskaFoto Wróbelek ????
2AlicjaOrlikAkademia lekkoatletyki
3MICHAŁKazimierczak
4AnnaJędrzejczak
5ArletaBocian
6KacperPrzybył
7JanBińczyk
8FilipTonkiel
9LeonTargowskiDrużyna Pana Michała
10MiłoszWitman
11FilipMendak Droga Do Ultra
12MaciekJabłonka


Armagedon Active Łódź 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałMatuszakUKS7
2WojtekJabłonka

Lodzka 5

lodzka 5

Teodory ukryty link

Biegi Ulicami Sieradza

warchlak opole

loszka elite opole

loszka opole

dzik elite opole

dzik opole

ttt