Ładowanie Wydarzenia

Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez Łódzkie


Zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie adresowanym do wszystkich, którzy chcą poznać prawidłową technikę Nordic Walking, spróbować marszu z kijami, przekonać się, że to najzdrowsza i najprzyjemniejsza forma aktywności ruchowej.

Nasz cykl to również podróż przez województwo łódzkie, lokalne ścieżki i okolice, w których można śmiało maszerować z kijkami.

Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie” to pięć imprez, które zorganizujemy:

  • w Wieluniu – 06 maja 2018 r.
  • w Pabianicach – 8 lipca 2018 r.
  • w Uniejowie – 12 sierpnia 2018 r.
  • w Piotrkowie Trybunalskim – 23 września 2018 r.
  • w Sieradzu – 14 października 2018 r.

Każda z imprez ma charakter edukacyjno-rekreacyjny. Nie ma ścigania się, ani pomiaru czasu. Na początek każdy będzie mógł dobrać indywidualnie kije, dopasować je do sylwetki, porozmawiać o stroju i odpowiednim obuwiu.

Później będzie wspólna rozgrzewka i warsztaty z nauki prawidłowego chodzenia techniką Nordic Walking, następnie zabierzemy uczestników na wspólny marsz na trasie o długości ok 7-10 km.

Na trasie podczas marszu będą towarzyszyć uczestnikom instruktor i sędziowie Nordic Walking. Sędziowie wybiorą 20 osób, które najlepiej opanują przekazaną na warsztatach wiedzę. Te osoby wyróżnimy na mecie dyplomami i upominkami.

Każdy uczestnik imprezy „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie” otrzyma pakiet startowy, wodę i wyżywienie, a na mecie pamiątkowy medal.

Koszt uczestnictwa to 15 zł od osoby, uczestnicy są ubezpieczeni, na miejscu będzie również opieka medyczna. Limit uczestników na każdą imprezę – 100 osób.

Impreza adresowana jest do osób, które już z kijkami maszerują, ale również do tych, które nigdy nie miały okazji spróbować.
Jeżeli nie wiesz czy Nordic Walking jest dla Ciebie, jeżeli znasz osobę, która chciałaby spróbować marszu z kijami, jeżeli chcesz wrócić do aktywności fizycznej, poznać nowe osoby, przyjemnie spędzić czas – zapisz się, zaproś znajomych!

Zapisy: http://rajsportactive.pl/zapisy/ albo skontaktuj się z nami telefonicznie (791-168-165). Jeśli zostaną wolne miejsca będzie również można zapisać się tuż przed startem w biurze organizatora.

Nie masz własnych kijów? Nic nie szkodzi. Możesz je wypożyczyć zupełnie za darmo w biurze organizatora, wystarczy zaznaczyć chęć w formularzu zgłoszeniowym. Dopasujemy je indywidualnie do sylwetki. Zabierz ze sobą tylko dobry humor – my zadbamy o resztę. Nordic Walking to najzdrowsza forma aktywności, ale technika jest tu kluczowa, oczywiście prawidłowa technika. Będziemy to pokazywać, ćwiczyć, utrwalać. – mówi Janusz Grzebski, instruktor i sędzia Nordic Walking, który poprowadzi zajęcia z uczestnikami.

 

Cykl „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie” jest współfinansowany ze środków Województwa Łódzkiego na rok 2018, zadanie publiczne Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej – Realizacja projektu pn. „Nordic Walking w Łódzkiem”.

 

Szczegóły:

Wieluń 06.05.2018Pabianice 08.07.2018Uniejów 12.08.2018Piotrków Trybunalski 23.09.2018Sieradz 14.10.2018

<< Nasze imprezy <<