Ładowanie Wydarzenia

Piątka Pomarańczowej Pomocy


Piątka Pomarańczowej Pomocy tworzona jest pod auspicjami ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomarańczowa Pomoc”, której tegoroczna edycja poświęcona została wspieraniu osób niepełnosprawnych w powrocie do aktywności fizycznej. Podczas biegu zamierzamy zaakcentować obecność osób niepełnosprawnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy kategorię nagradzaną nagrodami. Chcemy także otworzyć w pełni sprawnych sportowców na problemy osób walczących z ograniczeniami fizycznymi.
Piątka Pomarańczowej Pomocy po raz pierwszy zagości zarówno na sportowej arenie miasta Zduńska Wola jak i w cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.
Wydarzenie będzie miało miejsce 21 maja 2017r. przy ośrodku PMOS w Zduńskiej Woli (Dolna 41). Impreza odbędzie się na 5-kilometrowej atestowanej trasie. Na godzinę 11:15 zaplanowany został start biegu rodzinnego. O godzinie 12:00 wyruszy bieg główny i marsz nordic walking. Gościem honorowym będzie olimpijczyk i Mistrz Polski w maratonie Artur Kozłowski.

Dla zawodników przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety startowe, zawierające między innymi koszulkę techniczną, talon na posiłek, torbę reklamową, żel energetyczny.
Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy kolorowy medal z metalu teksturowany przestrzennie. W punkcie gastronomicznym czekać będą napoje i wyżywienie.
Zapewniamy fachowy elektroniczny pomiar czasu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w I Piątce Pomarańczowej Pomocy – sportowe emocje i świetna atmosfera w gronie pozytywnie zakręconych osób gwarantowane 🙂

<< Nasze imprezy <<