Armagedon Active HARDCOROWE PARY 2021 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active HARDCOROWE PARY ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MateuszKowalskiDirty Sparrows
2ŁukaszSzymański
3AgnieszkaSzałkowska
4DanielMalczewskiRAJSPORT ACTIVE
5Łukasz Mostkowski
6Norbert Chrószcz
7MarcinNowickiWolf Team
8SzymonCieślińskiSOCIOS SILESIA
9KrzysztofGonsiorSocios Silesia
10AdamBłaszczykMS-Fit studio
11MateuszOlichowskiWOLF TEAM
12KonradKurasińskiSOCIOS SILESIA
13FilipBrzozowskiSPARTA RUNNERS
14MateuszWojtaszczyk
15JakubOszenda
16Rafał RzepkaSPARTA RUNNERS
17BartoszKępaSPARTA RUNNERS
18TomaszDuchnowskiSPARTA RUNNERS
19RomanPiotrowskiSPARTA RUNNERS
20ŁukaszGórecki
21AdrianKaliszSPARTA RUNNERS
22JacekMizgalskiDZIADY OCR
23ArturKozłowskiRAJSPORT ACTIVE
24GrzegorzJaniszewskiDziady OCR
25MonikaSierpińskaObstacle Center Team
26MICHAŁWEISNie W Szczepionkę Team
27RobertSerafińskiNextreme Vikings Run
28ArekSzymkowiakSPARTA RUNNERS
29MarcinKujawaDynamic Strong Gniezno
30HubertGawron


Armagedon Active HARDCOROWE PARY SINGLE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcinMatysiak
2MarcinWIGLUSZ
3KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
4MichałTaras
5JulitaTitz Koza Rajsport active
6AgataKochanekKontener Formy
7SandraWiśniewska
8JustinDenhamGreen Goblins
9RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
10KatarzynaMorawskaFuck the PESEL
11MonikaSrokaSingle
12Beata Grabowska Fuck the PESEL
13Agnieszka Andler Fuck the PESEL
14BronisławŚwiątekSamotny wilk
15TomaszWiśniewski#fitdad
16AgnieszkaPlataFuck the PESEL
17MaciejKuś
18IlonaStankiewicz Fuck The PESEL
19wiktormłotkiewiczRAJSPORT ACTIVE
20MartaWojtasik
21MaciejTarnawskiMIJAGI TEAM
22KacperŁuczkowiakMIJAGI TEAM
23BartoszTarnawskiMIJAGI TEAM
24DawidWdowczykMIJAGI TEAM
25JanLauksDzik Komando
26AdamSzuszwalakKuzyni
27Michał Wasielewski Kuzyni
28PawelKuznicki
29AgnieszkaMajchrzakMS-FIT STUDIO
30ŁukaszPiętaUnited Runners
31WojciechKucz
32RyszardPilawskiWOLF TEAM
33AnitaOkuliczMud Foxes
34Błażej Murzyn STOWARZYSZENIE EXTREMALNI
35Justyna JarlaczykStowarzyszenie extremalni
36JulitaJaroszekStowarzyszenie extremalni
37EwelinaOwczarzakSTOWARZYSZENIE EXTREMALNI
38PaulinaPiechulskaSTOWARZYSZENIE EXTREMALNI
39WeronikaSajaStowarzyszenie ekstremalni
40PrzemysławNiecikowskiSTOWARZYSZENIE EXTREMALNI
41DanielNowakowskiKaliskie Świry
42JulianKrzyżanowskiPOWER TRAINING


Armagedon Active HARDCOROWE PARY

LPZawodnik 1Zawodnik 2Drużyna
1Krzysztof Bendinger Karolina MazerantRazem Trenujemy Sport
2Michał Ptasznik Angelika SanczenkoHarpagan Runners
3Daria Nadera Łukasz Kurek
4Bartłomiej Szymański Kinga SzymańskaWarriors Łódź
5ŁUKASZ MACIEJEWSKI Natalia BieniekSOCIOS SILESIA
6Michał Wochniak Weronika MatczukWarriors Łódź
7Marta Przybylska Konrad BrygierBrygiery OCR
8Jagoda Śmigielska Łukasz Błaszczyk
9Agnieszka Zalewska Malwina Chojnacka
10Błażej Ślęczkowski Zuzanna PawlikowskaWarriors Łódź
11Aleksandra Żuchowska Wiktor MichalczykBrygieryOCR
12Justyna Grzelewska Adam Sobczyński
13Sebastian Kozubek Marlena StępniakRAJSPORT ACTIVE
14Anna Pietrzak Bogumiła KacprzakOdlotowe babeczki
15Monika Gawron Michał Wardziński
16Marcin Klaska Ula KlaskaNaChilluMordo
17Krzysztof Nawrocki Izabela NoculakTroskliwe Misie
18Michał Chlebicz Joanna ChlebiczPotrzymaj mi piwo
19Aleksandra Chlebicz Szymon KaźmierczakPotrzymaj mi piwo
20Justyna Grembowska Robert GrembowskiDirty Sparrows
21Lech Wieczorkiewicz Agnieszka SawickaNie W Szczepionkę Team
22Agata PĘCIAK NORBERT PaszkowskiWydry
23Paulina Wyrwas Jakub KrymarysWarriors Łódź
24Klemens Walczak Małgorzata SobczykAktywni Kamieńsk
25Angelika Ciesielska Krzysztof Nowak
26Mariusz Pyżanowski Beata Górecka
27Dominik Czardybon Magdalena BiałasŁowcy pierożków
28Dariusz Frątczak Katarzyna Frątczak
29Maria Degen Magdalena KrysiakBrygiery OCR
30Leszek Hanusiak Marzena RyśKoniu Squad
31Piotr Zawadzki Monika Zawadzka
32Paweł Pabin Anna Pabin#Pabiny
33Piotr Gawroński Magdalena Gawrońska
34Grzegorz Bernacki Katarzyna BernackaWOLF TEAM
35Tomasz Malczewski Zuzanna MalczewskaRAJSPORT ACTIVE
36Paweł Zając Magdalena ZającKojoty
37Paweł Bratkowski Agnieszka BratkowskaTorpeda Race Team
38Magdalena Skwarek Bartłomiej StradzaCarbon Silesia Sport
39Magda Saczuk Dariusz Gąsiorowski RAJSPORT ACTIVE
40Magdalena Matuszyk Maciej MatuszykMatuszyk TEAM
41Konrad Gołębiowski Paulina GołębiowskaCarbon Silesia Sport
42Katarzyna Napieraj Krzysztof Stanclik Carbon Silesia Sport
43Marcin Zawadzki Paula ZawadzkaFachowcy
44Michał Potapski Marta Potapska Fachowcy
45Marcin Obudziński Monika Obudzińska Cross Trening Mazovia ciechanów
46Krzysztof Zadrożny Olga Zadrożna Cross Trening Mazovia Ciechanów
47Tomasz Wawrzyniak Paulina MroczyńskaDzikie Konie
48Justyna Garlacz Michał SadowskiPower Training
49Dominik Sobczak Agata SobczakHarpagany
50Krzysztof Zioło Ewa ZiołoDirty Sparrows
51Wojciech Lebiedziński Aneta JankowskaHarpagany
52Łukasz Śmiglak Kasia ŚmiglakDirty Sparrows
53Katarzyna Ajnenkiel-Łoś Kamil ŁośDzik Komando
54Jakub Rybarczyk Aleksandra RybarczykMS-FIT STUDIO
55Dawid Stegliński Natalia SteglińskaBo Natka chciała
56Antoni Jarosz Kamila DylickaSOR
57Tomasz Spychalski Anna Spychalska
58Marcin Solarek Monika Solarek
59Izabela Mieczyńska Paweł BetlejewskiŁódzkie Słodziaki
60Piotr Płóciennik Małgorzata KowalczykRAJSPORT ACTIVE
61Monika Biela Dorian KozakKOZAKI
62Paweł Kazimierczak Justyna SpychalskaWarriors Łódź
63Patryk Haber Monika HaberCarbon Silesia Sport
64Klaudia Krok Szymon ChmielewskiDzikiSquad
65Sebastian Stamatel Iza Wysłuch
66Łukasz Doman Dorota KamińskaSocios Silesia
67Wojciech Wysłuch Magdalena Wójcik
68Adrian Mokras Martyna Krajewskapodaj TLEN
69Jakub Nowakowski Agnieszka Szneidrowska
70Adrianna Jęczmionka Jakub Konieczny
71Paweł Kuczyński Karolina Pniewska69nastojąco
72Kamil Psut Joanna MojakGladiators by RMF4RT
73Paweł Sołtysiak piotr sołtysiak
74Justyna Grembowsk Robert GrembowskiDirty Sparrows
75Marta Prewysz-Kwinto Mateusz Prewysz-KwintoObstacle Center Team
76Norbert Matuszak Weronika Tomala
77Monika Oleksiuk Jakub OleksiukMud Foxes
78Michał Banaszczyk Iwona BanaszczykBanana Team
79Anna Jaroszek Janusz Kowalski
80Dominika Wiąckiewicz Piotr WiąckiewiczDzik Komando
81Henryk Domiński Dorota Horęzga