Armagedon Active HARDCOROWE PARY 2021 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active HARDCOROWE PARY ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MateuszKowalskiDirty Sparrows
2ŁukaszSzymański
3AgnieszkaSzałkowska
4DanielMalczewskiBrygiery OCR
5Łukasz Mostkowski
6Norbert Chrószcz
7MarcinNowickiWolf Team


Armagedon Active HARDCOROWE PARY SINGLE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcinMatysiak
2MarcinWIGLUSZ
3KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
4MichałTaras
5JulitaTitz Koza Rajsport active
6AgataKochanekKontener Formy
7SandraWiśniewska
8JustinDenhamGreen Goblins
9RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
10KatarzynaMorawskaFuck the PESEL
11MonikaSrokaSingle
12Beata Grabowska Fuck the PESEL
13Agnieszka Andler Fuck the PESEL


Armagedon Active HARDCOROWE PARY

LPZawodnik 1Zawodnik 2Drużyna
1Krzysztof Bendinger Karolina MazerantRazem Trenujemy Sport
2Michał Ptasznik Angelika SanczenkoHarpagan Runners
3Daria Nadera Łukasz Kurek
4ŁUKASZ MACIEJEWSKI Natalia BieniekSOCIOS SILESIA
5Michał Wochniak Weronika MatczukWarriors Łódź
6Marta Przybylska Konrad BrygierBrygiery OCR
7Jagoda Śmigielska Łukasz Błaszczyk
8Agnieszka Zalewska Malwina Chojnacka
9Błażej Ślęczkowski Zuzanna PawlikowskaWarriors Łódź
10Aleksandra Żuchowska Wiktor MichalczykBrygieryOCR
11Justyna Grzelewska Adam Sobczyński
12Sebastian Kozubek Marlena StępniakRAJSPORT ACTIVE
13Anna Pietrzak Bogumiła KacprzakOdlotowe babeczki
14Monika Gawron Michał Wardziński
15Marcin Klaska Ula KlaskaNaChilluMordo
16Krzysztof Nawrocki Izabela NoculakTroskliwe Misie
17Michał Chlebicz Joanna ChlebiczPotrzymaj mi piwo
18Aleksandra Chlebicz Szymon KaźmierczakPotrzymaj mi piwo
19Justyna Grembowska Robert GrembowskiDirty Sparrows
20Lech Wieczorkiewicz Agnieszka SawickaNie W Szczepionkę Team
21Agata PĘCIAK NORBERT PaszkowskiWydry
22Paulina Wyrwas Jakub KrymarysWarriors Łódź
23Klemens Walczak Małgorzata SobczykAktywni Kamieńsk
24Angelika Ciesielska Krzysztof Nowak
25Mariusz Pyżanowski Beata Górecka
26Dominik Czardybon Magdalena BiałasŁowcy pierożków
27Dariusz Frątczak Katarzyna Frątczak
28Maria Degen Magdalena KrysiakBrygiery OCR
29Leszek Hanusiak Marzena RyśKoniu Squad
30Piotr Zawadzki Monika Zawadzka
31Paweł Pabin Anna Pabin#Pabiny
32Piotr Gawroński Magdalena Gawrońska
33Grzegorz Bernacki Katarzyna BernackaWOLF TEAM
34Tomasz Malczewski Zuzanna MalczewskaBrygiery Ocr
35Paweł Zając Magdalena ZającKojoty
36Paweł Bratkowski Agnieszka BratkowskaTorpeda Race Team
37Magdalena Skwarek Bartłomiej StradzaCarbon Silesia Sport
38Magda Saczuk Dariusz Gąsiorowski RAJSPORT ACTIVE
39Magdalena Matuszyk Maciej MatuszykMatuszyk TEAM
40Konrad Gołębiowski Paulina GołębiowskaCarbon Silesia Sport
41Katarzyna Napieraj Krzysztof Stanclik Carbon Silesia Sport
42Marcin Zawadzki Paula ZawadzkaFachowcy
43Michał Potapski Marta Potapska Fachowcy
44Marcin Obudziński Monika Obudzińska Cross Trening Mazovia ciechanów
45Krzysztof Zadrożny Olga Zadrożna Cross Trening Mazovia Ciechanów
46Tomasz Wawrzyniak Paulina MroczyńskaDzikie Konie
47Justyna Garlacz Michał SadowskiPower Training
48Dominik Sobczak Agata SobczakHarpagany
49Krzysztof Zioło Ewa ZiołoDirty Sparrows
50Wojciech Lebiedziński Aneta JankowskaHarpagany
51Łukasz Śmiglak Kasia ŚmiglakDirty Sparrows
52Katarzyna Ajnenkiel-Łoś Kamil ŁośDzik Komando