Armagedon Active Kamień 2021 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidJabłoński
2GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
3AleksandraŻuchowskaFlying Runners
4Łukasz Zielinko Żuber Team
5DawidWittchenAsgard Team
6TomaszMądrowskiAsgard Team
7DamianKlocek
8PrzemysławKędziaNA MCHU JADALI
9ArkadiuszGotkiewiczNA MCHU JADALI
10MariaDegenBrygieryOCR
11AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
12ŁukaszPagórskiPagórTeam
13PiotrZawadzkiBig Yellow Foot Adventure Team
14MonikaZawadzkaKontener Formy
15MateuszSkarbek
16MateuszPalicki
17DariuszJagodziński
18AleksandraPielużekBEMYTURTLE
19MagdalenaKrysiakBrygieryOCR
20PawełPokarowski
21RafałStrzeleckiWilki Alfa
22TomaszMalatyńskiWilki Alfa
23BronisławŚwiątek
24AndrzejMalewski
25AdamZiąbka
26JakubKrólskiAsgard Team
27WitoldGołąbRajsport Active
28RafałMachera
29BartłomiejProńko
30RafałJurek
31BartoszKoralewski
32maciejbedykDrużyna Pana Michała
33MarcinMatysiak
34MarcelWiśniewski
35NorbertWiśniewski
36MaciejŻuchowskiFlying runers
37PiotrPipiaJUMP
38MarcinZaremba
39MateuszWinklerVikings Run Team
40AnnaMatuszewska JUMP
41AnetaJankowskaHarpagany
42WojciechLebiedzińskiHarpagany
43GrzegorzOsikOBSTACLE CENTER TEAM
44KrzysztofZiółekPower Training
45BarbaraTkaczWF TEAM
46Elżbieta Woźniak WF TEAM
47MałgorzataBobkoWF TEAM
48AnnaKominekObstacle Center Team
49DamianGawlakObstacle Center Team
50Ariel Pańczyk Wf Kostrzyn
51MalwinaKalarus WF TEAM
52SzymonŁyżwiński WF TEAM
53MonikaMachowiakWF TEAM
54NataliaMarkowska
55DariuszDopieralski
56WojciechBownikBaltic Seals
57MICHAŁJAKUBOWSKIAndrych Team
58JakubOlek
59ŁukaszGogolewski GOGOLADKA
60Tomasz Kołodziejczyk OSP KAMIEŃ
61RadosławWardęgaOSP KAMIEŃ
62Andrzej Witczak Osp Kamień
63MałgorzataPoddębniakBrygieryOCR
64MichałLuterek
65AnnaChwaliszWF TEAM
66KrzysztofTelegaTeam Peugeot
67DamianDolembaTeam Peugeot
68PawełBukowskiTeam Peugeot
69AleksandraŁawińskaTeam Peugeot
70Damian KrysiakTeam Peugeot
71KlaudiaRoliczWF Team
72AgnieszkaMaciejewska


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MateuszKowalskiDirty Sparrows
2KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
3GrzegorzBernackiWOLF TEAM
4KatarzynaBernackaWOLF TEAM
5MarcinNowickiWolf Team
6ArturFranczykDragon Runners
7ŁUKASZCHOŁUJPWPW S.A.
8PeterKulagaDragon Runners
9DariuszTomczakHell's gym OCR Pępowo
10MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
11GrzegorzJaniszewskiDziady OCR
12MaciejSerafińskiRAJSPORT ACTIVE
13DominikaJóźwiakWarriors Łódź
14MagdalenaWnorowskaObstacle Center Team
15MichałSzczepanikObstacle Center Team
16TomaszDobrzyńskixRunners
17JakubKonieczny
18PawełJaciówWATAHA
19MariuszBugaj
20RobertSerafińskiRAJSPORT ACTIVE
21PatrykKiępistyRAJSPORT ACTIVE
22PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
23PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
24MarcinMaruszewskiRajsport Active
25MateuszKalwasRAJSPORT ACTIVE
26PatrykObrębskiRAJSPORT ACTIVE
27jacekkacperskiRAJSPORT ACTIVE
28ŁukaszZaborowskiRAJSPORT ACTIVE
29FabianMarkowskiRAJSPORT ACTIVE
30ArturKozłowskiRAJSPORT ACTIVE
31SebastianKozubekRAJSPORT ACTIVE
32Seweryn Kozubek RAJSPORT ACTIVE
33izaWysłuch
34SebastianStamatelKuźnica Team
35TomaszFirstPower Training
36AndrzejKuberxRunners
37DawidJakubikBEMYTURTLE
38KrystianLorychBiegun OCR Team
39Tomasz SzkurłatPOWER TRAINING
40MarcinGawron
41MichałHajewskiDZIADY OCR
42MateuszPałdynaxRunners
43GrzegorzJaniszewskiDziady OCR
44Rafał Golec Iwonex Drukarnia
45MałgorzataDaszkiewiczPower Training
46StanisławKurachDziady OCR
47WojciechTyczynoWATAHA
48KrystianMędygrałWATAHA
49PaawełKaletaWataha
50FilipKowalewskiObstacle Center Team
51PaulinaZalejaszxRunners
52TomaszZiemnicki Fit & More Rybnik
53PiotrFormelaBiegun OCR Team
54SylwesterZalejaszxRunners
55AdamBłędzkiDirty Sparrows
56PatrycjaTeskaBiegun OCR Team
57MichałMichalakMad Runners
58WojciechKapicaPower Training
59MilenaKurpiosObstacle Center Team
60KarolinaGańkoObstacle Center Team
61BartoszDykoMad Runners
62DariuszDalkiewiczCrossfit Team Susz
63MateuszWieczorekxRunners
64Mateusz Olichowski WOLFTEAM
65PiotrTupaczewskiObstacle Center Team
66KrzysztofGonsiorSOCIOS SILESIA
67SzymonPiełaSOCIOS SILESIA
68MieszkoMórawskiPOWER TRAINING
69NikolaMarkowska
70OliwiaJuszkiewiczRajsport Active
71DominikJuszkiewiczRajsport Active
72WojciechKuczUnited Runners
73DominikWałdowskixRunners
74MateuszGańkoObstacle Center Team
75GrzegorzDudaBest Beasts
76RafałKurtaxRunners
77JarosławKrajniakWolf Team
78AdamSikoraMad Runners
79PatrykWitkaMad Runners
80OliwerKawalecWATAHA
81Bartosz KorbaWF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRA
82KrystianSobońMad Runners
83KorneliaKarczmarWF TEAM
84DanielBąkBiegun ocr team
85MarzenaRyśOCR WITCHES
86LeszekHanusiakKoniu Squad
87MichałNajderek
88GrzegorzLisowskiSOCIOS SILESIA
89SebastianCudnikObstacle center team
90MartaBajsarowiczOCR Witches
91Maksymilian Pustoła Obstacle center team
92KatarzynaGałuszyńskaActive Flow
93PrzemysławTrapkowskixRunners
94Jarosław PuzdrowskiBiegunOcrTeam
95ŁukaszGrzebułaOSPRO OCR
96Piotr PontusOSPRO OCR
97ZbigniewHudaszekDragon Runners
98AnnaKaletaOCR WITCHES
99KarolKubacki
100BartoszBrzezińskiRUNMAGEDDON
101Dariusz Stokowski RUNMAGEDDON
102MagdalenaMissalaPower Training
103MateuszMissalaPower Training
104AnnaMaciejakUnited Runners
105MarcinSałata RUNMAGEDDON
106LucieBadalíkováCZ
107BartoszJanuszewskiObstacle Center Team
108MonikaWawrzyniak WF TEAM
109AnitaGarnuszekPower Training
110NorbertZimońWATAHA
111JuliaMaciuszekPower Training
112PiotrJakuszekHell's gym OCR Pępowo
113ZygmuntMachtylBest Beasts
114DanielPiskałaPower Training
115JacekMizgalskiDZIADY OCR
116MateuszLech
117PawełŚwierszcz
118MONIKAKACZMAREKWF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄ
119GrzegorzPachucyPower Training
120ElżbietaLiberadzkaPower Training
121MarcelKaczmarekWF TEAM
122SylwiaTrzebiatowskaxRunners
123KatarzynaPaplickaDzikie Dziki Gorzów
124PaulinaRYBAKPower Training
125ŠárkaVachalováGLADIATOR RACE TEAM
126MateuszKrawieckiRUNMAGEDDON TEAM
127Rafał KordiakDENISTEAM
128KrzysztofKołakowskiRUNMAGEDDON
129MichałWasielewskiBiegun OCR Team
130BartłomiejJarzynaOSPRO OCR
131DawidMichalskiI NEVER TURN BACK
132MaciejSzulwachBiegun OCR Team
133CzarekszulwachBiegun OCR Team
134MichałMissalaPower Training
135AndrzejRęklewskiDYNAMIC STRONG GNIEZNO
136MartaŁosinBiegun OCR Team
137Wojciech WojtyszynEx Team
138MarcinKujawaDYNAMIC STRONG GNIEZNO
139TomaszPrykowskiPodhalańskie Dziki - Gorący Potok Team
140Paulina WołczekEx Team
141Paweł Jeziorski
142SzymonOgiński


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KrzysztofBendinger WYJĄTKOWY DOM
2LudwikKonradiGladiatoros by RFM4
3KatarzynaPawelec
4KarolinaMazerantWYJĄTKOWY DOM
5MaciejTarnawskiBRACIA
6BartoszTarnawskiBRACIA
7KrystianBendingerWYJĄTKOWY DOM
8PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
9MichałPotapskiFachowcy
10MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
11AgnieszkaGortatWYJĄTKOWY DOM
12SandraWiśniewska
13AleksandraKielarRAJSPORT ACTIVE
14KamilŁawskiWYJĄTKOWY DOM
15Dominik ZIĘTALA
16MaciejKuś
17AgnieszkaPalczyńskaRookies
18AndrzejPalczyńskiRookies
19AdrianPietraszak
20JacekRubach
21RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
22EmilSalamonZduntri team
23KatarzynaHećmańczukROOKIES
24ElżbietaPońskaRookies
25Nina ŁuczyńskaRookies
26KonradGalus
27Małgorzata RomaniecBrak
28WojciechŻarnecki
29JacekMirowskiRookies
30AngelikaKujawiak
31KamilZimnyOSP KRZYŻÓWKI-MŁYNISKO
32KrzysztofMarchewkaFachowcy
33TomaszWiśniewski#fitDAD
34MarcinWaleńskiDRUŻYNA Wu
35MichałWaleńskiDRUŻYNA Wu
36AndrzejMajchrzakDRUŻYNA Wu
37JakubMajchrzakDRUŻYNA Wu
38AgnieszkaMajchrzakDRUŻYNA Wu
39MajaPrzybyłaSportowe Świnie
40Kacper PrzybyłaSportowe Świnie
41MichałMadalińskiRAJSPORT ACTIVE
42EwelinaDurkiewiczSportowe Świnie
43JakubWiatrakSportowe Świnie
44AleksandraKaczałaSportowe świnie
45JustynaCieślakiewicz
46JędrzejSkowronek
47MarcinSolarekÓszatki
48DariuszKołbuk
49Wiktor BabiarczykSportowe Świnie
50AdamAdamczykSportowe Świnie
51TomaszSpychalskiÓszatki
52Anna SkokowskaDYNAMIC STRONG GNIEZNO
53AgnieszkaDruciarekRajsport active
54KrzysztofNawrocki Troskliwe Misie
55IzabelanoculakTroskliwe Misie
56MichałRogackiSportowe Świnie
57ŁukaszWójcickiHells Heaven Szczecin
58Beata Goszczyńska Goszczyńskie
59MartaGoszczyńskaGoszczyńskie
60DominikaLubelskaBrygieryOCR
61TomášPindelCzechia
62AleksandraRybarczyk
63JakubRybarczyk
64MonikaMoczko
65PatrykMatyjakWILD PIGS
66TomaszSzymanek
67DanielKowalskiWILD PIGS
68AgnieszkaZalewska
69Malwina Chojnacka
70MichałKowalewskiWILD PIGS
71ARTURGRABARZTEAMLAMPART
72MICHAŁJAKUBOWSKIAndrych Team
73DorotaFałczyńska WILD PIGS
74TadeuszKacprzak
75MarcinBartośRajsport Active
76AliakseiFetsiukouWATAHA


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PiotrCłapkaRAJSPORT ACTIVE
2KamilCzubaszewskiUnited Runners
3AgnieszkaSzałkowska
4PeterKulagaDragon Runners
5PawełPabin#Pabiny
6ŻanetaKonieczna
7ArturFranczykDragon Runners
8KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
9PatrycjaWoźniak-KarczewskaBest Beasts
10IzabelaGrabowska
11LeszekHanusiakKoniu Squad
12AgataKochanekKontener Formy
13DariuszTomczakHell's gym OCR Pępowo
14FabianMarkowskiRAJSPORT ACTIVE
15ŁukaszMostkowskiUnited Runners
16AnnaKurlapskaBest Beasts
17ŁukaszZaborowskiRAJSPORT ACTIVE
18MarekDenysiukWATAHA
19PatrycjaTeskaBiegun OCR Team
20ŁukaszGórecki
21SylwiaKrystaSocios silesia
22MaciejSerafińskiRAJSPORT ACTIVE
23PatrykWitkaMAD RUNNERS
24AgnieszkaJobDragon Runners
25AngelikaAlamenciakDynamic Strong Gniezno
26OliwiaJuszkiewiczRajsport Active
27DominikJuszkiewiczRajsport Active
28MateuszRedzikDYNAMIC STRONG GNIEZNO
29AnnaWójcickaHells Heaven Szczecin
30AngelinaRedzik DYNAMIC STRONG GNIEZNO
31JustynaKamińskaDYNAMIC STRONG GNIEZNO
32JoannaKUŹNIEWSKADYNAMIC STRONG GNIEZNO
33Sebastian Moczko
34ArkadiuszKotala
35JarosławMałysiakDragon Runners
36ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
37HubertGawron
38JustynaGarlacz-SadowskaPower Training
39KlaudiaGoździk
40JakubWitczak
41MichałSadowskiPower Training
42JakubPlucińskiDragon Runners
43BartoszSzymańskiMad Runners
44BartoszZielińskiDYNAMIC STRONG GNIEZNO
45AdamMarcinkowskiCzarna Horda
46MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
47KingaSzymańskaWarriors Łódź
48PiotrJakuszekHell's gym OCR Pępowo
49MarcinKołoszukCzarna Horda
50Paulina RybakPower Training
51DarekIlnickiDRAGON RUNNERS
52NikolaMarkowska
53AdamSkonieczkoFabryka Dzika
54Dominik GałązkaCzarna Horda


Armagedon Active Kamień 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałWardziński
2Mariusz Łubisz RAJSPORT ACTIVE
3DariuszFrątczak
4MateuszDelwo
5AnnaJędrykaOCR GRUBAS TEAM
6SławomirMatysiak OCR GRUBAS TEAM
7FranciszekSolowski
8RemikJankowski
9MarcinJeziorski
10TomaszKarczyński


Armagedon Active Kamień 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PiotrKarczewskiBest Beasts
2AdamSobczyński
3Michał WiśniewskiBest Beasts
4marcinjanczewskiUnited Runners
5RadosławMostowskiWarriors Łódź
6DanielMalczewskiRajsport Active
7TomaszMalczewskiRajsport Active
8MateuszWojtaszczyk
9DariuszWoźniak
10KatarzynaBernackaWOLF TEAM
11MarcinNowickiWolf Team
12Grzegorz Bernacki WOLF TEAM
13MichałNajderek
14RadosławKitalaWilk Trenuje Family
15JarosławMałysiakDragon Runners
16PATRYK LEWANDOWSKI
17MarcinJakubczak Best Beasts


Armagedon Active Kamień 2021 SHOT

LPImięNazwiskoDrużyna


Armagedon Active Kamień 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1Inez Kazmierczak
2LiliaKuś
3LenaPtasińskaChrupki team
4JuliaAndrzejewskaChrupki team
5NadiaBiesiadaChrupki team
6WiktoriaSzmajaChrupki team
7JakubWiśniewski
8Marcel KiljańskiWarchlak
9NikolaZdun
10DawidBendingerRazem Trenujemy Sport
11FranciszekBuczkowskiXtrema Team
12LeonBuczkowskiXtrema Team
13Alicja Wojtaszczyk
14HaniaWojtaszczyk
15WojciechKraszkiewicz
16TomaszKraszkiewicz
17IngaBanasiak
18AdaBanasiak
19MajaBarszczak
20WitoldBuczkowski
21HannaKubacka
22LenaKubacka
23HannaPospiech
24GabrielaNieborakWarchlak
25KajtekRutanaRutanki
26ZosiaRutana Rutanki
27IzabelaPilarczyk
28MarcelBrożyna
29Kacper Brożyna
30OliwierSłowiński
31MajaSolarekÓszatki
32MartynaTeskaActive Flow Junior
33OskarBudziński
34AntoniDominiak
35JanDominiak
36MichalinaKacperska
37FilipZaborowskiRAJSPORT ACTIVE
38JakubMłynarz
39AdamMłynarz
40LenaJaroszWarchlak
41MarcelinaStaszak
42WeronikaStaszak
43Hubert Szczygieł
44Wiktoria Goszczyńska Goszczyńskie
45AnnaSzmajaChrupki team
46AdamWierzba
47WeronikaWierzba
48AntoniKraszkiewicz
49OliwiaSzymfel
50TomaszSzymfel
51AntoninaWozniak
52WojciechSkórzewski
53AleksandraŁukowiak
54NadiaMarkowska
55Zofia Adamczyk


Armagedon Active Kamień 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna