Armagedon Active Kamień 2021 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidJabłoński
2GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
3AleksandraŻuchowskaFlying Runners
4Łukasz Zielinko Żuber Team
5DawidWittchenAsgard Team
6TomaszMądrowskiAsgard Team
7DamianKlocek
8LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
9PrzemysławKędziaNA MCHU JADALI
10ArkadiuszGotkiewiczNA MCHU JADALI
11AgnieszkaSawickaNie W Szczepionkę Team
12MariaDegenBrygieryOCR
13AdriannaJęczmionka
14AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
15ŁukaszPagórskiPagórTeam
16PiotrZawadzkiBig Yellow Foot Adventure Team
17MonikaZawadzkaKontener Formy
18MateuszSkarbek
19MateuszPalicki
20DariuszJagodziński
21AleksandraPielużekBEMYTURTLE
22MagdalenaKrysiakBrygieryOCR
23PawełPokarowski
24RafałStrzeleckiWilki Alfa
25TomaszMalatyńskiWilki Alfa
26BronisławŚwiątek
27AndrzejMalewski
28AdamZiąbka
29JakubKrólskiAsgard Team
30WitoldGołąbRajsport Active
31RafałMachera
32BartłomiejProńko
33RafałJurek
34BartoszKoralewski
35maciejbedykDrużyna Pana Michała
36MarcinMatysiak
37MarcelWiśniewski
38NorbertWiśniewski
39MaciejŻuchowskiFlying runers
40PiotrPipiaJUMP
41MarcinZaremba
42MateuszWinklerVikings Run Team
43AnnaMatuszewska JUMP
44AnetaJankowskaHarpagany
45WojciechLebiedzińskiHarpagany
46GrzegorzOsikOBSTACLE CENTER TEAM
47KrzysztofZiółekPower Training
48Elżbieta Woźniak WF TEAM
49MałgorzataBobkoWF TEAM
50AnnaKominekObstacle Center Team
51DamianGawlakObstacle Center Team
52Ariel Pańczyk Wf Kostrzyn
53MalwinaKalarus WF TEAM
54SzymonŁyżwiński WF TEAM
55MICHAŁJAKUBOWSKIAndrych Team
56MonikaMachowiakWF TEAM
57NataliaMarkowska
58WojciechBownikBaltic Seals
59JakubOlek
60ŁukaszGogolewski
61Tomasz Kołodziejczyk OSP KAMIEŃ
62RadosławWardęgaOSP KAMIEŃ
63Andrzej Witczak Osp Kamień


Armagedon Active Kamień 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1MateuszKowalskiDirty Sparrows
2KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
3GrzegorzBernackiWOLF TEAM
4KatarzynaBernackaWOLF TEAM
5MarcinNowickiWolf Team
6RobertSoszyńskiWARRIORS ŁÓDŹ
7ArturFranczykDragon Runners
8ŁUKASZCHOŁUJPWPW S.A.
9PeterKulagaDragon Runners
10DariuszTomczakHell's gym OCR Pępowo
11MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
12GrzegorzJaniszewskiDziady OCR
13MaciejSerafińskiRAJSPORT ACTIVE
14DominikaJóźwiakWarriors Łódź
15MagdalenaWnorowskaObstacle Center Team
16MichałSzczepanikObstacle Center Team
17TomaszDobrzyńskixRunners
18JakubKonieczny
19PawełJaciówWATAHA
20MariuszBugaj
21RobertSerafińskiRAJSPORT ACTIVE
22PatrykKiępistyRAJSPORT ACTIVE
23PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
24PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
25MarcinMaruszewskiRajsport Active
26MateuszKalwasRAJSPORT ACTIVE
27PatrykObrębskiRAJSPORT ACTIVE
28jacekkacperskiRAJSPORT ACTIVE
29ŁukaszZaborowskiRAJSPORT ACTIVE
30FabianMarkowskiRAJSPORT ACTIVE
31ArturKozłowskiRAJSPORT ACTIVE
32SebastianKozubekRAJSPORT ACTIVE
33Seweryn Kozubek RAJSPORT ACTIVE
34izaWysłuch
35SebastianStamatelKuźnica Team
36TomaszFirstPower Training
37AndrzejKuberxRunners
38KonradKurasińskiSOCIOS SILESIA
39DamianDolembaTeam Peugeot
40AleksandraŁawińskaTeam Peugeot
41DamianKrysiakTeam Peugeot
42KrzysztofTelegaTeam Peugeot
43PawełBukowskiTeam Peugeot
44DawidJakubikBEMYTURTLE
45KrystianLorychBiegun OCR Team
46Tomasz SzkurłatPOWER TRAINING
47MarcinGawron
48MichałHajewskiDZIADY OCR
49MateuszPałdynaxRunners
50GrzegorzJaniszewskiDziady OCR
51Rafał Golec Iwonex Drukarnia
52MałgorzataDaszkiewiczPower Training
53StanisławKurachDziady OCR
54WojciechTyczynoWATAHA
55KrystianMędygrał
56PaawełKaletaWataha
57FilipKowalewskiObstacle Center Team
58PaulinaZalejaszxRunners
59TomaszZiemnicki Fit & More Rybnik
60PiotrFormelaBiegun OCR Team
61SylwesterZalejaszxRunners
62AdamBłędzkiDirty Sparrows
63PatrycjaTeskaBiegun OCR Team
64MichałMichalakMad Runners
65WojciechKapicaPower Training
66MilenaKurpiosObstacle Center Team
67KarolinaGańkoObstacle Center Team
68BartoszDykoMad Runners
69DariuszDalkiewiczCrossfit Team Susz
70MateuszWieczorekxRunners
71Mateusz Olichowski WOLFTEAM
72PiotrTupaczewskiObstacle Center Team
73KrzysztofGonsiorSOCIOS SILESIA
74SzymonPiełaSOCIOS SILESIA
75MieszkoMórawskiPOWER TRAINING
76NikolaMarkowska
77OliwiaJuszkiewiczRajsport Active
78DominikJuszkiewiczRajsport Active
79WojciechKuczUnited Runners
80DominikWałdowskixRunners
81MateuszGańkoObstacle Center Team
82GrzegorzDudaBest Beasts
83RafałKurtaxRunners
84JarosławKrajniakWolf Team
85AdamSikoraMad Runners
86PatrykWitkaMad Runners
87OliwerKawalecWATAHA
88Bartosz KorbaWF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRA
89KrystianSobońMad Runners
90KorneliaKarczmarWF TEAM
91DanielBąkBiegun ocr team
92MarzenaRyśOCR WITCHES
93LeszekHanusiakKoniu Squad
94MichałNajderek
95GrzegorzLisowskiSOCIOS SILESIA
96SebastianCudnikObstacle center team
97MartaBajsarowiczOCR Witches
98Maksymilian Pustoła Obstacle center team
99KatarzynaGałuszyńskaActive Flow
100PrzemysławTrapkowskixRunners
101Jarosław PuzdrowskiBiegunOcrTeam
102ŁukaszGrzebułaOSPRO OCR
103Piotr PontusOSPRO OCR
104ZbigniewHudaszekDragon Runners
105AnnaKaletaOCR WITCHES
106KarolKubacki
107BartoszBrzezińskiRUNMAGEDDON
108Dariusz Stokowski RUNMAGEDDON
109MagdalenaMissalaPower Training
110MateuszMissalaPower Training
111AnnaMaciejakUnited Runners
112MarcinSałata RUNMAGEDDON
113LucieBadalíkováCZ
114BartoszJanuszewskiObstacle Center Team
115MonikaWawrzyniak WF TEAM
116AnitaGarnuszekPower Training
117NorbertZimońWATAHA
118JuliaMaciuszekPower Training
119PiotrJakuszekHell's gym OCR Pępowo
120ZygmuntMachtylBest Beasts
121DanielPiskałaPower Training
122JacekMizgalskiDZIADY OCR
123MateuszLech
124PawełŚwierszcz
125MONIKAKACZMAREKWF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄ
126GrzegorzPachucyPower Training
127ElżbietaLiberadzkaPower Training


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KrzysztofTokajKABANY
2KrzysztofBendinger WYJĄTKOWY DOM
3LudwikKonradiGladiatoros by RFM4
4KatarzynaPawelec
5KarolinaMazerantWYJĄTKOWY DOM
6MaciejTarnawskiBRACIA
7BartoszTarnawskiBRACIA
8KrystianBendingerWYJĄTKOWY DOM
9PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
10MichałPotapskiFachowcy
11MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
12AgnieszkaGortatWYJĄTKOWY DOM
13SandraWiśniewska
14AleksandraKielarRAJSPORT ACTIVE
15KamilŁawskiWYJĄTKOWY DOM
16Dominik ZIĘTALA
17MaciejKuś
18AgnieszkaPalczyńskaRookies
19AndrzejPalczyńskiRookies
20AdrianPietraszak
21JacekRubach
22RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
23EmilSalamonZduntri team
24KatarzynaHećmańczukROOKIES
25ElżbietaPońskaRookies
26Nina ŁuczyńskaRookies
27KonradGalus
28Małgorzata RomaniecBrak
29WojciechŻarnecki
30JacekMirowskiRookies
31AngelikaKujawiak
32KamilZimnyOSP KRZYŻÓWKI-MŁYNISKO
33KrzysztofMarchewkaFachowcy
34TomaszWiśniewski#fitDAD
35MarcinWaleńskiDRUŻYNA Wu
36MichałWaleńskiDRUŻYNA Wu
37AndrzejMajchrzakDRUŻYNA Wu
38JakubMajchrzakDRUŻYNA Wu
39AgnieszkaMajchrzakDRUŻYNA Wu
40MajaPrzybyłaSportowe Świnie
41Kacper PrzybyłaSportowe Świnie
42MichałMadalińskiRAJSPORT ACTIVE
43EwelinaDurkiewiczSportowe Świnie
44JakubWiatrakSportowe Świnie
45AleksandraKaczałaSportowe świnie
46JustynaCieślakiewicz
47JędrzejSkowronek
48MarcinSolarekÓszatki
49MonikaSolarekÓszatki
50DariuszKołbuk
51Wiktor BabiarczykSportowe Świnie
52AdamAdamczykSportowe Świnie
53TomaszSpychalskiÓszatki
54Anna SkokowskaDYNAMIC STRONG GNIEZNO
55AgnieszkaDruciarekRajsport active
56KrzysztofNawrocki Troskliwe Misie
57IzabelanoculakTroskliwe Misie
58MichałRogackiSportowe Świnie
59ŁukaszWójcickiHells Heaven Szczecin
60Beata Goszczyńska Goszczyńskie
61MartaGoszczyńskaGoszczyńskie
62DominikaLubelskaBrygieryOCR
63TomášPindelCzechia
64AleksandraRybarczyk
65JakubRybarczyk
66MonikaMoczko
67PatrykMatyjakWILD PIGS
68TomaszSzymanek
69DanielKowalskiWILD PIGS
70AgnieszkaZalewska
71Malwina Chojnacka
72MichałKowalewskiWILD PIGS
73ARTURGRABARZTEAMLAMPART
74DorotaFałczyńska WILD PIGS


Armagedon Active Kamień 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PiotrCłapkaRAJSPORT ACTIVE
2KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
3AgnieszkaSzałkowska
4PeterKulagaDragon Runners
5PawełPabin#Pabiny
6ŻanetaKonieczna
7ArturFranczykDragon Runners
8KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
9PatrycjaWoźniak-KarczewskaBest Beasts
10IzabelaGrabowska
11LeszekHanusiakKoniu Squad
12AgataKochanekKontener Formy
13DariuszTomczakHell's gym OCR Pępowo
14FabianMarkowskiRAJSPORT ACTIVE
15ŁukaszMostkowskiUnited Runners
16AnnaKurlapskaBest Beasts
17ŁukaszZaborowskiRAJSPORT ACTIVE
18MarekDenysiukWATAHA
19PatrycjaTeskaBiegun OCR Team
20SylwiaKrystaSocios silesia
21MaciejSerafińskiRAJSPORT ACTIVE
22PatrykWitkaMAD RUNNERS
23AgnieszkaJobDragon Runners
24AngelikaAlamenciakDynamic Strong Gniezno
25OliwiaJuszkiewiczRajsport Active
26DominikJuszkiewiczRajsport Active
27MateuszRedzikDYNAMIC STRONG GNIEZNO
28AnnaWójcickaHells Heaven Szczecin
29AngelinaRedzik DYNAMIC STRONG GNIEZNO
30JustynaKamińskaDYNAMIC STRONG GNIEZNO
31JoannaKUŹNIEWSKADYNAMIC STRONG GNIEZNO
32Sebastian Moczko
33ArkadiuszKotala
34JarosławMałysiakDragon Runners
35ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
36HubertGawron
37JustynaGarlacz-SadowskaPower Training
38KlaudiaGoździk
39JakubWitczak
40MichałSadowskiPower Training
41JakubPlucińskiDragon Runners
42BartoszSzymańskiMad Runners
43BartoszZielińskiDYNAMIC STRONG GNIEZNO
44AdamMarcinkowskiCzarna Horda
45MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
46KingaSzymańskaWarriors Łódź
47PiotrJakuszekHell's gym OCR Pępowo
48MarcinKołoszukCzarna Horda
49Paulina RybakPower Training


Armagedon Active Kamień 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałWardziński
2RomanBoryczka
3Mariusz Łubisz RAJSPORT ACTIVE
4DariuszFrątczak
5MateuszDelwo
6AnnaJędrykaOCR GRUBAS TEAM
7SławomirMatysiak OCR GRUBAS TEAM
8FranciszekSolowski


Armagedon Active Kamień 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PiotrKarczewskiBest Beasts
2AdamSobczyński
3Michał WiśniewskiBest Beasts
4marcinjanczewskiUnited Runners
5RadosławMostowskiWarriors Łódź
6DanielMalczewskiRajsport Active
7TomaszMalczewskiRajsport Active
8MateuszWojtaszczyk
9DariuszWoźniak
10KatarzynaBernackaWOLF TEAM
11MarcinNowickiWolf Team
12Grzegorz Bernacki WOLF TEAM
13MichałNajderek
14RadosławKitalaWilk Trenuje Family
15JarosławMałysiakDragon Runners


Armagedon Active Kamień 2021 SHOT

LPImięNazwiskoDrużyna
1AgnieszkaSzałkowska


Armagedon Active Kamień 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1Inez Kazmierczak
2LiliaKuś
3LenaPtasińskaChrupki team
4JuliaAndrzejewskaChrupki team
5NadiaBiesiadaChrupki team
6WiktoriaSzmajaChrupki team
7JakubWiśniewski
8Marcel KiljańskiWarchlak
9NikolaZdun
10DawidBendingerRazem Trenujemy Sport
11FranciszekBuczkowskiXtrema Team
12LeonBuczkowskiXtrema Team
13Alicja Wojtaszczyk
14HaniaWojtaszczyk
15WojciechKraszkiewicz
16TomaszKraszkiewicz
17IngaBanasiak
18AdaBanasiak
19MajaBarszczak
20WitoldBuczkowski
21HannaKubacka
22LenaKubacka
23HannaPospiech
24GabrielaNieborakWarchlak
25KajtekRutanaRutanki
26ZosiaRutana Rutanki
27IzabelaPilarczyk
28MarcelBrożyna
29Kacper Brożyna
30OliwierSłowiński
31MajaSolarekÓszatki
32MartynaTeskaActive Flow Junior
33OskarBudziński
34AntoniDominiak
35JanDominiak
36MichalinaKacperska
37FilipZaborowskiRAJSPORT ACTIVE
38JakubMłynarz
39AdamMłynarz
40LenaJaroszWarchlak
41MarcelinaStaszak
42WeronikaStaszak


Armagedon Active Kamień 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1Olga Wajchert