Armagedon Active Mikołaje 2020

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Mikołaje LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1JakubRybarczykMS-FIT STUDIO
2PatrykWarszawskiCrazy Runnerfuckers
3ArkadiuszWiśniewskiWarriors Łódź
4OLIWIAKUCHAROWSKA5 z księżyca
5AleksandraRybarczykMS-FIT STUDIO
6AgnieszkaKudeń5 z Księżyca
7Bogumiła Potargowicz #Happyrunners
8KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
9JacekRubach
10Natalia Piechota Tekstylni
11KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
12Sebastian Lorenc Tekstylni
13AdrianPietraszak
14Karolina MazerantRazem Trenujemy Sport
15Dominik SobczakHarpagany
16Magdalena Jackowska
17MonikaJakubiak
18Julita Titz kozaRajsport Active
19AnetaJankowskaHarpagany
20TomaszWróblewski
21WojciechLebiedzińskiHarpagany
22Rafał Uciński
23MariaDegen
24AleksandraŻuchowskaFlying Runners
25AgataKołeczko
26AngelikaKujawiak
27TomekPacygonSynowie Ragnara
28Aleksandra Budner Warriors Łódź
29JarosławGłogowskiBBL Zduńska Wola
30StanisławGłogowskiBBL Zduńska Wola
31PrzemysławDomińczyk
32PatrycjaLamus
33KatarzynaPorębskaBaywatch
34MichałPorębskiBaywatch
35PatrykBośkaGladiators by RMF4RT
36AgnieszkaSzałkowska
37MaciejŻuchowskiFlying Runners
38PiotrBączyńskiRajsport Active
39MaciejKuś
40AngelikaNajderCrazy Runnerfuckers
41AnnaPietrzakNajlepsza Drużyna
42Yevhen Bohatikov RAJSPORT ACTIVE
43KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
44AnetaGajewskaOspro Ninja Team
45DawidGrudzińskiOspro Ninja Team
46TeofilDeciukOspro Ninja Team
47DawidBilińskiRAJSPORT ACTIVE NINJA TEAM
48ŁukaszChodowskiOspro Ninja Team
49DorotaGadzińskaOspro Ninja Team
50ZuzannaJankowskaOspro Ninja Team
51Mateusz KarbowyOspro Ninja Team
52MateuszWojtaszczyk
53PiotrMiziała
54Agnieszka Sawicka Nie W Szczepionkę Team
55RomanBoryczka
56AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
57KarolKubacki
58MagdaLeśniczakRAJSPORT ACTIVE
59Peter Piotr Polus Power Training
60MagdalenaZwierzchowskaFURIA Team
61DariuszKaczmarczykFURIA Team
62PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
63RadosławSłomskiRAJSPORT ACTIVE
64EwaMiądlikowska
65MichałMiądlikowski
66BarbaraLewiakThe Rolling Klopses
67AndrzejJagiełłoThe Rolling Klopses
68ArturGrabarzRajSportActive
69BlankaZarzeczańska-Janasik
70Marcin Zawadzki Fachowcy
71ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
72MichałNajderek
73ArturWitońPRINTWIZARDS
74ŁUKASZPODRAŻKADZIADY OCR
75Michał Lepiarz Lemon Team
76GrzegorzLepiarz
77PawełPabin#Pabiny
78MirosławWiśniowskiBroowickie Centrum Ubezpieczeniowe
79KatarzynaKowalczykDroga Do Ultra
80AdamSkonieczko
81KarolinaGańkoNie W Szczepionkę Team
82ALEKSANDERKWIATKOWSKIUnited Runners
83BartoszBrusiłoUnited Runners
84CorneliaKozakOC Ekipa
85SandraMichlerUnited Runners
86AdamMikośUnited Runners
87JakubKosińskiOC Ekipa
88AdamBudzyńskiOC Ekipa
89MilenaKurpiosOC Ekipa
90PiotrRuduchaUnited Runners
91DamianKrysztofiakOC Ekipa
92AnnaMaciejakOC Ekipa
93MałgorzataKalinowskaOC Ekipa
94KrzysztofPawłowskiOC Ekipa
95KRZYSZTOFBORECKIOC Ekipa
96EmilGórskiUnited Runners
97MichałSzczęsnyUnited Runners
98AdamDąbrowskiUnited Runners
99UrszulaWalewska5 z Księżyca
100IlonaBrusiłoMamy ruszamy
101marcinjanczewskiOC Ekipa
102PiotrTupaczewskiOC Ekipa
103PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
104KrzysztofMikutUnited Runners
105Michał TetkowskiEkipa OC
106BarbaraLeśniczakWkurw team
107KlaudiaGrecUnited Runners
108MarcelMierzickiPower Training
109CezaryPonski
110AgnieszkaBogus
111JarekJarosz
112JulianKrzyżanowskiPower Training
113TomaszKalniukNie W Szczepionkę Team
114PiotrGłuszak
115MagdalenaKalniuk
116MichałWochniakWarriors Łódź
117PatrykSkręty Synowie Ragnara
118PatrycjaSzostekNie W Szczepionkę Team
119JanTatarowicz Rajsport Activ Ninja Team
120KatarzynaCymbałkoRajsport Active Ninja Team
121ZuzannaJankowskaRajsport Active Ninja Team
122ArturCisińskiJacked Power
123TomaszKellerWieluń Biega
124AdamMarcinkowskiCzarna Horda
125MateuszLeśniwkurw team
126Krzysztof Nawrocki Troskliwe Misie
127IzabelaNoculakTroskliwe Misie
128MateuszStrupiński
129MateuszKarbowyRajsport Active Ninja Team
130ŁukaszŚwitałaFachowcy
131HubertGawon
132SYLWESTER MALEŃCZYK
133JarosławOsińskiGrupa Expert
134JarekSzyprowskiGrupa Expert
135SzymonMilewski
136Kacper Sawicki
137MalgorzataHajdukNajlepsza drużyna
138BeataWalaszczyk5 z Księżyca
139AdrianDziubałkaMS-FIT STUDIO
140MateuszDziubałkaMS-FIT STUDIO
141MonikaGawronFlying Runners
142AgataSzybko
143MagdalenaCebula
144TomaszKulczyński
145MieszkoMórawski
146AndrzejMajchrzakMS-FIT STUDIO
147AgnieszkaMajchrzakMS-FIT STUDIO
148JakubMajchrzakMS-FIT STUDIO
149KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
150BartoszZielińskiDynamic Strong Gniezno
151RajmundlisieckiBiegowe nygusy
152AnetaGubańskaMS FIT STUDIO
153Adrian GubańskiMS FIT STUDIO
154Michał Potapski Fachowcy
155JuliaMaciuszekRajsport Active Ninja Team
156Dariusz GralecI newer can bak
157NataliaMarkowskaMS-FIT STUDIO
158NikolaMarkowskaMS-FIT STUDIO
159KrzysztofLipskiI newer can bak
160AgataKochanekKontener Formy
161MariuszCieślikŁÓDŹ KOCHA SPORT


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1Marcel Piechota
2WiktoriaŻuchowskaFlying Runners
3MaciejŻurekFlying Runners
4LenaGąsior
5Zuzanna Śliwińska
6LubomirBednarekUKS55
7MICHAŁKazimierczak
8SebastianGozdalik
9ZuzannaJankowskaAkademia Sportu Młode Orły
10Marcin NosalUKS SMOKI
11AnnaJędrzejczak
12KacperPrzybył
13FilipTonkiel