Cross po zmierzchu 2020 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

II CROSS PO ZMIERZCHU


LPImięNazwiskoKlubBieg/Marsz
1KrzysztofStępień Gillette RunBieg 10km
2ŁukaszDopierałaB/S/H/ Łódź running teamBieg 10km
3ŁukaszWitkowskiBieg 10km
4MarekDoniecPKB EndorfinaBieg 10km
5JoannaNowak KabzińskaPKB EndorfinaBieg 10km
6AleksandraKielarRookiesBieg 10km
7MichałKarbowiakBieg 10km
8ElżbietaMadejBieg 10km
9JarosławSiessBieg 10km
10Marta Grabarczyk RookiesMarsz NW 10km
11MichałBuczkowskiDrużyna PierścieniaBieg 10km
12RobertPieprzowskimaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
13MgdalenaDzierzgowskamaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
14JOLANTAOWCZAREKForma na Piątkę/ NWPLMarsz NW 10km
15MartaWitczakFORMA NA PIĄTKĘMarsz NW 10km
16DariuszBanaśWieluń BiegaBieg 10km
17AnnaOwczarekForma na piątkę NWMarsz NW 10km
18MonikaDąbkowskaActive Run ŁASK Bieg 10km
19AnnaBochenek Forma na piątkę Marsz NW 10km
20Monika SzreiterBieg 10km
21Paulina Zduńczyk Everrun Bieg 10km
22Tomasz FiołkaBieg 10km
23DagmaraKozirógBieg 10km
24ŁukaszMichalskiActiveRunŁaskBieg 10km
25MaciekMakowskiKorona PabianiceBieg 10km
26Krzysztof Papuga Bieging Team Zelów Bieg 10km
27NorbertPaszkowski O co biegaBieg 10km
28MarcinBartosBieg 10km
29TomaszMalczewskiBrygiry OcrBieg 10km
30AnnaPasińskaRookiesMarsz NW 10km
31AgataPęciakO co biegaBieg 10km
32ArturJaneckaActiveRun ŁaskBieg 10km
33MarcinStrzelecO co biegaBieg 10km
34MariuszUbychAkademiabiegacza.pl Salos WodnaBieg 10km
35MarzenaPawlusińskaBieg 10km
36BogusławaSzandaO co biegaMarsz NW 10km
37KonradCiężkiEVErRUNBieg 10km
38Magdalena Więckowska Bieg 10km
39DorotaCzechBieg 10km
40Łukasz Burblis Active Run Łask Bieg 10km
41AnnaWijasZ Kijami Przez ŻycieMarsz NW 10km
42RobertJabłońskiActive Run ŁaskBieg 10km
43PrzemysławZganiacz#GFTLodzRunnersBieg 10km
44MarekMariańskiRaggaBomba TeamBieg 10km
45AdamŻyłaRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
46DorotaGarstkaO co biegaMarsz NW 10km
47Damian KrzeszewskiBieg 10km
48DawidDaszczykAktywny OstrzeszówBieg 10km
49MarcinKopecCelironman Bieg 10km
50Irmina Karasińska Marsz NW 10km
51BeataAdasiakMarsz NW 10km
52Julita Titz kozaRajsport Active Bieg 10km
53AndrzejPietrzakBieg 10km
54Sławomir Frommberg O co biega Bieg 10km
55DariaZborowskaAktywny OstrzeszówBieg 10km
56ArkadiuszKwiatkowskiROOKIESBieg 10km
57MagdalenaSobczakBieg 10km
58BożenaZajączkowskaMarsz NW 10km
59MarzenaGarczyńskaRowerowe PabianiceMarsz NW 10km
60SławekKacprzakNWPL/ LZS JustynówMarsz NW 10km
61MichałKarwowskiKlub Sportowy Ultra Team ŁódźBieg 10km
62Patryk HańćkaBieg 10km
63BarbaraWolniakMarsz NW 10km
64KrzysztofaFrydRookies Fabryka DzikaMarsz NW 10km
65MarcinBoczkowskiBieg 10km
66MagdalenaAntoniakBieg 10km
67DariuszGuzińskiMarsz NW 10km
68DawidSkoniecznyKutno BiegaBieg 10km
69PiotrJanickiPaproszkiMarsz NW 10km
70MonikaJanickaPaproszkiMarsz NW 10km
71EmilKwaśniakWarriors ŁódźBieg 10km
72GrzegorzSzczechowskiMarsz NW 10km
73Michał Skibiński BBL Zduńska Wola Bieg 10km
74ArturBiernackiLoczek TeamBieg 10km
75Daria Czarnecka#teamGrażynki Bieg 10km
76KamilGuzekWarriors ŁódźBieg 10km
77AdrianWoźniakWarriors ŁódźBieg 10km
78PiotrMajewskiRetkinia RunBieg 10km
79KlaudiaSerafin#teamGrażynkiBieg 10km
80Andrzej GrabowskiEpoka NordicaMarsz NW 10km
81KatarzynaHećmańczuk RookiesBieg 10km
82Anna BetonFn5 Nordic Walking Marsz NW 10km
83IrekKlubczewskiMarsz NW 10km
84MagdalenaLeszczyńska#teamGrażynkiBieg 10km
85RafałKałużnyBieg 10km
86KrzysztofGołębiowskiZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGMarsz NW 10km
87Zuzanna Pawlikowska Warriors Łódź Bieg 10km
88BarbaraDankiewicz ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGMarsz NW 10km
89Oskar Kozłowski Bieg 10km
90KasiaZrobekMarsz NW 10km
91JakubHendzlikBieg 10km
92MaciejKilańskiO CO BIEGABieg 10km
93MieszkoKoryckimpm crewBieg 10km
94TomaszGrzywalaBieg 10km
95DagmaraGrzywalaMarsz NW 10km
96DOROTA LENCZEWSKA-MACIĄGBieg 10km
97JarosławDomańskiSPARTAKUS BEŁCHATÓWMarsz NW 10km
98Edyta Ryder Marsz NW 10km
99Dorota Antczak Marsz NW 10km
100ArkadiuszWagaBieg 10km
101JacekOwczarekBieg 10km
102Bartosz Pękowski Bieg 10km
103AnnaKorneta-Żołek#teamGrażynkiBieg 10km
104Wojtek Janecka Bieg 10km
105Aleksandra OkruszekBieg 10km
106JakubKimmerBieging Team ZelówBieg 10km
107TomaszAndrzejewskiGillette RunBieg 10km
108KrzysztofCzerskiKS ULTRA TEAM ŁÓDŹMarsz NW 10km
109MałgorzataWilczekRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
110KamilTustBrubeck TeamBieg 10km
111PiotrKrawczykGILLETTE RunBieg 10km
112Łukasz Kociołek Brubeck Team Bieg 10km
113PaulinaDziubczykForma na Piątkę NWMarsz NW 10km
114EWAPiechowskaFORMA NA PIĄTKĘ NWMarsz NW 10km
115JustynaPiotrowskaBieg 10km
116BłażejŚlęczkowskiWarriors ŁódźBieg 10km
117MagdaKowalczykWarriors ŁódźBieg 10km
118AdriannaGembalskaBieg 10km
119PrzemysławStawiarzBieg 10km
120MariuszPabichAzymut PabianiceBieg 10km
121MarcinKubusGILLETTE RUNBieg 10km
122Marlena Łondka Forma na piątkę NW Marsz NW 10km
123ŁukaszSafuleraBieg 10km
124BartoszGabryjanczykŁódź Kocha SportBieg 10km
125Przemysław Ciekański O CO BIEGABieg 10km
126MartaOlesiakBBL Zduńska WolaBieg 10km
127GrażynaBiałekRajsport ActiveBieg 10km
128Andżelika Jaślan Forma Na Piątkę NWMarsz NW 10km
129PiotrOlejniczakMarsz NW 10km
130MichałSzymczakBieg 10km
131DanielMichalskiBieg 10km
132TomaszSzarfBieg 10km
133RobertFiałkowskiBieg 10km
134PawelWagaBieging Team ZelówBieg 10km
135AniaZelmozer - WagaBieging Team Zelów Bieg 10km
136MACIEJRUBINKOWSKIRAZEM TRENUJEMY SPORTBieg 10km
137AdamMajosŻEROMINRUNNER VEGE RUNNERS BWMBieg 10km
138JoannaKietlińskaBieg 10km
139EwelinaŚlęzakBBL ZDUŃSKA WOLABieg 10km
140ŁukaszGoldmanBBL Zduńska WolaBieg 10km
141IwonaRózga-MASZERUJEMYZNOGAMIWCHMURACHMarsz NW 10km
142Laura Szczepańska Bieg 10km
143MarekSowałaRAJSPORT ACTIVEBieg 10km
144Kasia Kunce Rajsport Active Bieg 10km
145JacekKałużnyBieg 10km
146Aleksandra Pierzchała NW Forma na piątkę Marsz NW 10km
147CristianSaldanaBieg 10km
148KatarzynaMichalakRookiesMarsz NW 10km
149TomaszZybertMarsz NW 10km
150DorotaBanasiakzNOGAMIwCHMURACHMarsz NW 10km
151KasiolaWrzesińskaMaszerujemyZnogamiWchmurachMarsz NW 10km
152Magdalena Starzyńska MaszerujemyzNogamiWchmurachMarsz NW 10km
153DorotaOlejniczakMarsz NW 10km
154LidiaHankeMarsz NW 10km
155DOROTASEKIETAMarsz NW 10km
156MAREKSEKIETAAZS PŁMarsz NW 10km
157ŁukaszKończak Razem Trenujemy Sport Bieg 10km
158AgnieszkaMisiakBieg 10km
159Piotr Mencel Debeściaki Bieg 10km
160BartlomiejCzyżBieg 10km
161MariuszSolarekBieg 10km
162DARIUSZSZELESTPIETRZYK RUNNING TEAMBieg 10km
163AgataTomaszczykO co biega Bieg 10km
164AgnieszkaGolusForma na piątkę Marsz NW 10km
165GrzegorzGolusForma na piątkę Marsz NW 10km
166KrzysztofTomickiBieg 10km
167DariuszWróbelTEAM ZABIEGANEDNIBieg 10km
168AlinaKobielazNogamiWchmurachMarsz NW 10km
169Ewelina MiszczukBieg 10km
170KrzysztofDuszkiewiczRazem Trenujemy SportBieg 10km
171MariolaKoryckaForma Na Piątkę NWMarsz NW 10km
172Katarzyna Kolasińska Bieg 10km
173MichałTargowskiDrużyna Pana MichałaBieg 10km
174Żaneta Kulak RAJSPORT ACTIVE Marsz NW 10km
175MonikaSobczak-WaliśBieg 10km
176AdamGłuszkiewiczMarsz NW 10km
177PawełMusiałBieg 10km
178Piotr Kardas O co biega Bieg 10km
179Arkadiusz Wojno Droga Do Ultra Bieg 10km
180Małgorzata Wojno Droga Do Ultra Bieg 10km
181KamilJuszczakBieg 10km
182AnnaPietrzakGirlsy na chodzie!Bieg 10km
183TomaszJończykBieg 10km
184AlbertGóralskiBieg 10km
185WiktorOlszewskiRajsport ActiveMarsz NW 10km
186DamianAbramowiczKalisia Nordic TeamMarsz NW 10km
187KamilBryjaBieg 10km
188MariaPlociennikMarsz NW 10km
189UrszulaKotela-ApanowiczForma Na PIątkę NWMarsz NW 10km
190JarosławDajczKorona PabianiceBieg 10km
191Monika Trzonek-Nita Marsz NW 10km
192Monika Cieciorowska Marsz NW 10km
193AnnaSkurnica Bieg 10km
194MonikaEjzembergBorysbiegaBieg 10km
195Łukasz Janicki Brygiery OCR Bieg 10km
196KarolinaKardasRookiesMarsz NW 10km
197MichalinaBanatBieg 10km
198PiotrKoniecznyBieg 10km
199Radosław Saładajczyk AQ Wiring Systems TeamBieg 10km
200AgnieszkaJędrysMarsz NW 10km
201DanielPłachta SHARK ŁÓDŹ Bieg 10km
202PrzemekTrepkaBieg 10km
203MichałLederBieg 10km
204MonikaRychterMarsz NW 10km
205MAREKCZAJKABieg 10km
206PIOTRCŁAPKARAJSPORT ACTIVEBieg 10km
207Stanisław WojtaszczykMarsz NW 10km
208DawidWłodarczykKutno BiegaBieg 10km
209MonikaBanaszczykGirlsy na chodzie! Bieg 10km
210KatarzynaPrusiszMarsz NW 10km
211Andżelika Grala Marsz NW 10km
212MałgorzataRaszewskaMarsz NW 10km
213AnnaLederMarsz NW 10km
214Piotr Furmańczyk RajsportactiveBieg 10km
215KatarzynaSencio-GrzelakMarsz NW 10km
216AnnaŚpionekForma na piątkę NWMarsz NW 10km
217EdytaGrabarzMarsz NW 10km
218MagdalenaŁyszkowskaMarsz NW 10km
219JanGryminBieg 10km
220MartaGryminBieg 10km
221JacekKarczBieg 10km
222AgataOkrasaBieg 10km
223RafałKrólPASSION LIFE JOY / Born to Run Bieg 10km
224Jarosław MorawiecGypsy BrothersBieg 10km
225RomanNowakScanfilBieg 10km
226KatarzynaCieślakRookiesMarsz NW 10km
227TERESABRYKOWSKAADA TEAMBieg 10km
228ŁukaszOlszewskiWarriors łódźBieg 10km
229RafałSokołowskiBieg 10km
230WojtekŻebrackiAle Fajnie!Bieg 10km
231MarcinZarembaBieg 10km
232ŁukaszBechtBieg 10km
233AleksanderLisowskiRazem Trenujemy SportBieg 10km
234KatarzynaOstojskaBieging team ZelówBieg 10km
235MagdalenaRąbalska-PłóciennikMarsz NW 10km
236MagdalenaOgińska-MiśkiewiczBieg 10km
237AnielaPłóciennikMarsz NW 10km
238AnnaSkrzydłowskaFORMA NA PIĄTKĘ NWMarsz NW 10km
239PiotrWinczewskiAzymut PabianiceMarsz NW 10km
240WłodzimierzKaczmarekMarsz NW 10km
241WitoldBłądek ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹMarsz NW 10km
242Iwona SztranekUKS Azymut PabianiceBieg 10km
243PawełSztranekUKS Azymut PabianiceBieg 10km
244MagdalenaAdamkiewiczBBL Zduńska WolaBieg 10km
245MarcinWitońskiBBL Zduńska Wola Bieg 10km
246WiolettaPrzybylska BBL Zduńska WolaBieg 10km
247Anna KardasBieg 10km
248sylwiamarczewskaBieg 10km