Wirtualny Sędziejowicki Bieg i Marsz Niepodległości – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂

Sędziejowicki Bieg i Marsz Niepodległości


LPImięNazwiskoKlubBieg/Marsz
1KamilJuszczak Bieg
2MarcinKrebsRajSport ActiveBieg
3MartaOlesiakBBL Zduńska WolaBieg
4PiotrWiśniewskiRajSport ActiveBieg
5MichałPodębskiRAJSPORT ACTIVEBieg
6ŁukaszWitkowskiBieg
7MichałBuczkowski1994Bieg
8BARTŁOMIEJŚWIESZCZAKActive Run ŁaskBieg
9KrzysztofTokajBBL Zduńska WolaBieg
10Marcin WitońskiBBL Zduńska Wola Bieg
11MagdalenaAdamkiewiczBBL Zduńska WolaBieg
12Michał Skibiński BBL Zduńska Wola Bieg
13SławomirSpałekBBL Zduńska WolaBieg
14AnetaPabiniakZłoczew TEAMBieg
15AndrzejPabiniakZłoczew TEAMBieg
16ArletaMatysiakRAJSPORT ACTIVEBieg
17AngelikaPabiniakZłoczew TEAMBieg
18WojciechMaślankaZłoczew TEAMBieg
19AdrianPabiniakZłoczew TEAMBieg
20PiotrLisZłoczew TEAMBieg
21JanBrożynaZłoczew TEAMBieg
22KatarzynaSkibińskaBBL Zduńska WolaBieg
23TomaszSkibińskiBBL Zduńska WolaBieg
24BeataŚwiatłowskaCelIronmanBieg
25KatarzynaMołasBBL Zduńska WolaBieg
26Michał SzewczykBBL Zduńska WolaBieg
27KrzysztofPółgrabiaBBL Zduńska WolaBieg
28Dawid ChodakiewiczZŁOCZEW TEAMBieg
29EwelinaŚlęzakBBL Zduńska WolaBieg
30ŁukaszGoldmanBBL Zduńska WolaBieg
31KatarzynaPilichowskaBieg
32mariuszhercbiegam bo muszęBieg
33GrzegorzPodgrodzkiBBL Zduńska WolaBieg
34AleksandraPluskotaBBL Zduńska WolaBieg
35JarosławGłogowskiBBL Zduńska WolaBieg
36RafałJatczakRAJSPORT ACTIVEBieg
37JustynaCieślakRAJSPORT ACTIVEBieg
38ArturJaneckaActive Run ŁaskBieg
39Łukasz Burblis Active Run Łask Bieg
40RobertJabłońskiActive Run ŁaskBieg
41AnnaZientalaBBL ZDUŃSKA WOLABieg
42andrzejkoczołowskiMarsz NW
43MałgorzataKarbowskaZłoczew TEAMBieg
44Patryk Hańćka Star'sBackBieg
45JarosławSiessBieg
46MariuszKarbowskiZłoczew TEAMBieg
47Kamila Bożyk BBL Zduńska WolaBieg
48PiotrCłapkaRAJSPORT ACTIVEBieg
49WiolettaPrzybylskaBBL Zduńska WolaBieg
50Sławomir Urbański Bbl Zduńska Wola Bieg
51JacekKacperskiRAJSPORTACTIVEBieg
52MariuszŁubiszRajsport ActivBieg
53ŁukaszMichalskiActive Run ŁaskBieg
54MonikaDąbkowskaActive Run ŁaskBieg
55MichałWzgardaBieg
56TOMASZWOŹNIAKMUKS WRÓBLEWBieg
57TOMASZ CIOŁEKSIERADZBieg
58MarcinCiapaRAJSPORT ACTIVEBieg
59ŁukaszSukiennikBieg
60Justyna Felczerek Bieg
61Żaneta KulakRAJSPORT ACTIVE Bieg
62KrzysztofBrzezińskiActive Run ŁaskBieg
63Michał MachałaBieg
64KatarzynaKolasińskaMarsz NW
65SŁAWOMIRGOZDALIKBrakBieg
66KrzysztofMatuszewskiNieMarsz NW
67KarolinaMachałaBieg
68GrażynaBiałekRajsport ActiveBieg
69Kamil Sowała RAJSPORT ACTIVEBieg
70MAŁGORZATASKOTNICKABieg
71AgnieszkaKoniecznaBieg
72PiotrBuczyńskiBieg
73IreneuszJaranowskiBieg
74KatarzynaSobalaMarsz NW
75Patrycja GralaMarsz NW
76KamilGoździkBieg
77MirosławPabiniakZłoczew TEAMBieg
78IzabelaManieckaBieg
79PawełManieckiBieg
80SebastianWereckiZłoczew TeamBieg
81AdamKarbowiakszybka setkaBieg
82Przemysław Wawrzyniak Bieg
83JoannaŚwierczyńskaBBL Zduńska WolaBieg
84BogdanŚwierczyńskiBBL Zduńska WolaBieg
85WiolettaLepczyńskaBBL Zduńska WolaBieg
86ŁukaszOleszkoszybka setkaBieg
87AndrzejKlimekBBL Zduńska WolaBieg
88MieczysławWojdyłaMarsz NW
89JakubKubiakBieg
90TomaszJelińskiszybka setkaBieg
91JanuszRomanowiczBBL Zduńska Wola / Nasze RadioBieg
92WojciechWatałaszybka setkaBieg
93JUSTYNAPŁOSABieg
94AlicjaAlbinska-Wiraszkaszybka setkaBieg
95DorotaSekietaMarsz NW
96MarekSekietaMarsz NW
97ZbigniewSwędrakBieg
98MaciejSzymczakBieg
99Mariola BOBRYCKA Bieg
100PIOTRDOBROWOLSKILBC WIDAWABieg
101MagdaLeśniczakRAJSPORT ACTIVEBieg
102PawełAndrysiakTO PAKA TRIATHLON TEAMBieg
103JuliaAndrysiakTO PAKA TRIATHLON TEAMBieg
104TomaszRogalskiBieg
105DARIUSZŻURAWSKIMID WIDAWABieg
106MariuszSzymczakWATAHABieg
107AnnaPacocha-SzymczakWATAHABieg
108MarekGwizdałaKlub nudystówBieg
109Damian Krzeszewski Bieg
110StanisławGłogowskiBBL Zduńska WolaBieg
111TadeuszRośkowskiPozytywnie Zabiegani KleszczówBieg
112EwaRośkowskaPozytywnie Zabiegani KleszczówBieg
113BARBARA SOBCZAKWOLBÓRZ TEAMBieg
114MarekKidawskiBieg
115SławomirChaładajBieg
116MonikaKrejnerBieg
117ArkadiuszWagaBieg
118WojtekJaneckaBieg
119SylwesterKaźmierczakBieg
120izaŁaszczukMarsz NW
121MichałWaliszekBieg
122JoannaPosieł Pędzące Ślimaki Bieg
123SzymonWachowskiRajsportBieg
124AnnaBanasiakBBL Zduńska Wola Bieg
125DariuszBanasiakBBL Zduńska Wola Bieg
126Sławomir PonińSKIBieg
127PiotrMiziałaBieg
128MonikaGąsiorBieg
129Angelika LewickaBieg
130Stanisław WojtaszczykBieg
131AdrianPaczkowskiRAJSPORTACTIVEBieg
132Anna Kaczmarek Marsz NW
133MichałMielczarekBieg
134Karolina Świtała Garrosa Team Marsz NW
135NataliaBąkBieg
136MichałOsińskiTervelMarsz NW
137MariaPietrzakGarrosa TeamMarsz NW
138AntoniPawlakZłoczew TEAMBieg
139AgnieszkaŁubiszBieg
140AgataOkrasaMarsz NW
141MichałKarbowiakWLBBieg
142CristianSaldanaBieg
143TeresaSulejNWPL Garossa TeamMarsz NW
144MartaWoźniakBieg
145Tomasz BrzyskiBieg
146AleksandraPolewczykBieg
147Mateusz Zapieraczyński RTSBieg
148JanZapieraczyńskiRTSBieg
149ArkadiuszMaruszewskiLKS MOSiR Sieradz/Wosiek TeamBieg
150DamianKlocekBieg
151AleksanderLisowskiRazem Trenujemy SportBieg
152MariuszMichalskiBieg
153ŁukaszKOPKAPędzące ŚlimakiBieg
154BlankaKOPKAPędzące ŚlimakiMarsz NW
155KatarzynaManiewskaPędzące ŚlimakiMarsz NW
156Tadeusz KasprzakMarsz NW
157OlekDwornickiBieg
158SewerynPogockiBieging Team ZelówBieg
159KacperDziedzicBieg
160MateuszJuchnerKS ŻEGLINABieg
161MartaSmejdaWOLBÓRZ TEAMBieg
162PiotrWinczewskiAzymut PabianiceMarsz NW
163Agata TomaszczykBieg
164TomaszWawrzyniak BBL Zduńska WolaBieg
165Mateusz Dyniak Bieg
166KamilNadrowskiNadrowski TeamBieg
167KrzysztofBendingerRazem Trenujemy SportBieg
168dariuszszewczykBieg
169RobertMalinowskiBieg
170KasiaKunceRAJSPORT ACTIVEBieg
171MateuszRutkowskiRutkowski PatrolMarsz NW
172Robert Kaczmarek Marsz NW
173KrzysztofMatuszewskiMarsz NW
174JarosławOsińskiSTP Łukasz JendrychowskiBieg
175AleksandraPawelskaMarsz NW