Armagedon

 

LP Imię Nazwisko Miejscowość Klub Służba mundurowa Opłata Numer startowy
1 Mariusz Szaflik Łask Rajsport Active Tak    
2 Sebastian Podolski Kalisz Rajsport Active Nie 1
3 MICHAŁ CHLEBICZ Sieradz Tak 42
4 Kacper Nowak Żmigród Nie 2
5 Piotr POLAŃSKI Wrocław Nie 3
6 Żaneta Kulak Szadek Rajsport Active Nie    
7 Sebastian Kamiński Zduńska Wola RajSport Active Nie 4
8 Andrzej Sypniewski Kalisz Spa Damy Stąd Nie 5
9 Grzegorz Maciaszek zduńska wola RAJSPORT ACTIVE Tak    
10 Bartłomiej Staszewski Kalisz RAJSPORT ACTIVE Nie    
11 Piotr Jurczak Sieradz Rajsport Active Nie    
12 Michał Minicki Kalisz Nie 6
13 Sebastian Cieciorski Sieradz Nie    
14 Rafał Sobczak Kalisz Rajsport Activ Nie 7
15 Mariusz Wróbel Zdzieszowice Morsy na Koksie Nie 8
16 MARTYNA BŁASIAK Sieradz Rajsport Actuve Nie 9
17 Jakub Wierucki Gruszczyce Tak 10
18 Witold Bzdurski Przatów Dolny GoŃ Cielaka Nie 11
19 Wioletta Załęczna Kalisz Spa Damy Stąd Nie    
20 Agnieszka Jakubek Kalisz Spa damy stąd Nie    
21 SŁAWEK KACPRZAK Justynów LZS Justynów Tak 12
22 Adrian Kubicki Sieradz Scanfil Nie    
23 Magdalena Kolera Kalisz Rajsport Active Nie 13
24 Jakub Kuzibura Głóski WKS Węgry Nie 14
25 Szymon Kujawa Krotoszyn Husaria Race Team Tak 15
26 Sebastian Popiołek Kalisz PLASMET Nie 16
27 Kamil Janik Tykadłów PLASMET Nie 17
28 Tomasz Kisiela Żelazków Nie 31
29 Małgorzata Zabadeusz Żelazków RajSport Active Nie 18
30 Małgorzata Stankowska Zgierz Nie    
31 Dominik Kleczewski Kalisz Plasmet Nie 19
32 Mateusz Szymanski kalisz PLASMET Nie 22
33 Izabela Różańska-Bińczyk Łódź Rajsport Active Nie    
34 MATEUSZ PRYCA PABIAMICE Nie 20
35 lukasz wilczek cieszyn Nie    
36 MICHAŁ JAKUBOWSKI DĘBOŁĘKA Nie    
37 Dominik Dyoniziak Zduńska Wola Ghosts Runners Nie    
38 Maria Kowalska Bieniek Łódź Nie    
39 Monika Pilacka Łódź Nie    
40 Bernadetta Błaszczyk Zagajew Nie 38
41 Beniamin Błaszczyk Zagajew Nie 37
42 Miłosz Ciołek Brąszewice Nie    
43 Radosław Jakubek Kalisz UKS 9 OSRiR Kalisz Nie 46
44 Ewa KOCHANEK Kalisz UKS 9 OSRiR Kalisz Nie 45
45 Renata Latosińska Kalisz UKS 9 OSRiR Kalisz Nie 47
46 Patryk Jędrzejak szulec SILLA Nie 21
47 Magda Leśniczak Inczew Rajsport Active Nie    
48 Dawid Woźniak Gruszczyce Gruszczyce Nie    
49 Dawid Antczak Gruszczyce Tak    
50 Daniel Agaciak Sieradz RajsportActive Nie    
51 Roman Nowak Sieradz SCANFIL Nie 76
52 Krzysztof Nawrocki Kępno Nie 43
53 Robert Świtoń Sieradz Rajsport Active Nie    
54 Przemek Wawrzyniak Sierads RAJSPORT ACTIVE TEAM Nie 54
55 Paweł Zawodni Borków Nowy PLASMET Nie 23
56 Agnieszka Sulikowska sieradz Rajsport Active Nie    
57 Magdalena Borkowska Opatówek NO NAME Nie 24
58 Maciej Rygas Skarżyn Shooters Turek Nie 30
59 Bartłomiej Smak Ciemień Shooters Turek Nie 50
60 Maciej Smak Ciemień Shooters Turek Nie 49
61 Dorota Zawiasa Łódź Nie    
62 Dorota Ziąbkowska Koźminek Nie 32
63 Robert GALOCH Aleksandrów Łódzki SBRT Moc Energia Endorfina Nie 25
64 Iza Łaszczuk Łódź SBRT Moc Energia Endorfina Nie 26
65 Michał Waliszek Łódź SBRT Moc Energia Endorfina Nie 27
66 AGNIESZKA BRATEK Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE Nie    
67 Jakub Ignaczak Sokolniki Las SBRT Moc Energia Endorfina Nie 28
68 Iwona Majchrowska Łódź SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA Nie 29
69 Ireneusz Nowak Kalisz PLASMET Nie 44
70 Jakub Włostek Biała SRTG Łódź Nie 35
71 Maciej Winiarski Łódź SRTG Łódź Nie 33
72 Arkadiusz Lisiecki Łódź SRTG – Łódź Nie 34
73 Agnieszka Więckowska Łódź SRTG Łódź Nie    
74 Mariusz Pastuszka Łódź SRTG Łódź Nie    
75 Gracja Mecwaldowska-Domańska Łódź SRTG ŁÓDŹ Nie    
76 Łukasz Skowroński Łódź Nie    
77 Tomasz Olszewski Łódź Tak 36
78 MARIUSZ BOCIĄGA Opole RAJSPORT ACTIVE Nie 40
79 Kacper Klichta Brzeg Ledwo 10m Nie 41
80 Jakub Wierucki Gruszczyce SRTG-Łódź Tak    
81 Michał Mamos Łódź SRTG Łódź Nie 39
82 Dawid Cierlaczyk Czartki Nie 51
83 Wiesław Janeczek Trębaczew Klub Biegacza Warta Nie    
84 Maciej Smak Kawęczyn Nie    
85 Elzbieta Głaz Sieradz RAJSPORT ACTIVE Nie 48
86 Adam Gałęski Kalisz RajSport Nie    
87 Ewelina Wojtasik Tychy Nie 52
88 Przemysław Walukiewicz Tychy Nie 53
89 Karol Wawrzyniak Złotniki Wielkie 23 PLASMET Nie    
90 Paweł Bułeczka Zduńska Wola Rajsport Active Nie    
91 Jakub Łuczak Warta Rajsport active Tak    
92 DAMIAN Wdowiński Turek ZSRCKP Kaczki Średnie Nie 56
93 Piotr Budka Słodków OSP Słodków Nie    
94 Agnieszka Czech-Rogalska Rzeszów Tak    
95 Łukasz Grausz Kalisz PLASMET Nie 55
96 Dawid Daszczyk Rzetnia Nie 57
97 Ewelina Michnowicz Krosno Odrzańskie Husaria Race Team Tak 58
98 Katarzyna Kunce Woźniki Raj sport active Nie    
99 Paweł Sobczak Sieradz Tak    
100 Piotr Kanon Ostrów Wielkopolski Wściekłe kukułki Nie 60
101 Miłosz Dąbrowski Ostrów Wielkopolski WŚCIEKŁE KUKUŁKI Nie 61
102 Bartosz Piasecki Doruchów Nie 59
103 Michał Krukowski Brzeg Ledwo 10m Nie    
104 Mariusz Mazurczak Kalisz SILLA Nie 63
105 Radosław Grzelak Kalisz SILLA Nie 70
106 Marcin Grabarek Kalisz SILLA Nie 68
107 Kazimierz Kurzawski Ostrów Wlkp SILLA Nie 71
108 Andrzej Łuczak Kalisz SILLA Nie 69
109 Grzegosz Ilski Kalisz SILLA Nie 72
110 Rafał Zawartka Kalisz SILLA Nie 73
111 Piotr Skurniak Kalisz SILLA Nie    
112 Łukasz Szymański Odolanów Nie 62
113 Adam Hofman Katowice SAINT-GOBAIN SQUAD Nie 66
114 GRZEGORZ LEN Brzeg Ledwo10M Nie 65
115 Grzegorz Broszczak Rozwadza Godzikowice TEAM Nie 64
116 Michal Saramak lodz Nie    
117 Dominik Nogaj Kalisz PLASMET Nie 67
118 ZBIGNIEW ZDUŃCZYK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI SBRT Moc Energia Endorfina Nie 74
119 Tomasz Draczkowski Aleksandrów Łódzki SBRT Moc Energia Endorfina Nie 75
120 Agnieszka Kopacka Wola Tłomakowa 47 Nie