O nas - Rajsport Active

O nas

Stowarzyszenie Rajsport Active

Pomarańczowa Pomoc

Stowarzyszenie Rajsport Active powstało w 2013 roku. Jego kamienieniem węgielnym stała się wizja sportowych zapaleńców, ażeby pasję do sportu przybrać w sformalizowaną formę. Rajsport Active to grupa osób dla których sport to przede wszystkim dobra zabawa ale także sposób na życie.

Przyświeca nam budowanie pozytywnych, wzajemnych relacji chęć wymiany doświadczeń i pomoc w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa.

Rajsport Active jest stowarzyszeniem skupiającym ponad setkę sportowców z całego kraju, głównie Sieradza, Opola, Kalisza, Kędzierzyna-Koźla, Zduńskiej Woli, Łodzi i wielu innych. Przystąpić może do nas każdy, dla kogo sport to ważna część życia, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy też uprawianą dyscyplinę sportową. Należą do nas zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.

Jesteśmy Organizatorem wielu imprez i wydarzeń sportowych, a także twórcami ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomarańczowa Pomoc, połączonej ze sztafetą o tej samej nazwie liczącą 1500km biegiem, 3500km rowerem, a w nadchodzącej edycji także 100km wpław Bałtykiem z Bornholmu do Kołobrzegu, a wszystko to przez 7 dni i nocy bez chwili wytchnienia- w jednym celu: pomocy chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

Biegamy, pływamy, jeździmy na rowerze, nurkujemy – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nieważne co robisz, ważne abyś wkładał w to całego siebie. Jesteśmy propagatorami sportowego ducha i zamiłowania do wszelkiej aktywności.

Mimo wszystkich ograniczeń i obowiązków, jakie nakłada na nas sport kochamy to co robimy – jest to nasza wewnętrzna siła napędowa, która pozwala nam działać i daje siły na wyczerpujące treningi.

Co tydzień zawodnicy Rajsport Active startują w wielu imprezach na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.
Warto dodać, że w wielu z tych imprez odgrywają znaczącą rolę, uzyskując bardzo dobre wyniki. W naszym klubie mamy osoby wyróżniające się, które często zdobywają miejsca na podium.

Pomarańczowych pozytywnych zapaleńców spotkacie więc w niejednym miejscu 🙂


Chcesz do nas dołączyć?

Wypełnij poniższą deklarację członkowską i odeślij nam na adres rajsport.sieradz@gmail.com

Statut Stowarzyszenia

Skip to content