Armagedon Active Mikołaje 2020

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Mikołaje LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1JakubRybarczykMS-FIT STUDIO
2PatrykWarszawskiCrazy Runnerfuckers
3ArkadiuszWiśniewskiWarriors Łódź
4OLIWIAKUCHAROWSKA5 z księżyca
5AleksandraRybarczykMS-FIT STUDIO
6AgnieszkaKudeń5 z Księżyca
7Bogumiła Potargowicz #Happyrunners
8KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
9JacekRubach
10Natalia Piechota Tekstylni
11KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
12Sebastian Lorenc Tekstylni
13AdrianPietraszak
14Karolina MazerantRazem Trenujemy Sport
15Dominik SobczakHarpagany
16RadosławMostowskiWarriors Łódź
17Magdalena Jackowska
18MonikaJakubiak
19Julita Titz kozaRajsport Active
20AnetaJankowskaHarpagany
21TomaszWróblewski
22WojciechLebiedzińskiHarpagany
23Rafał Uciński
24MariaDegen
25AleksandraŻuchowskaFlying Runners
26AgataKołeczko
27AngelikaKujawiak
28TomekPacygonSynowie Ragnara
29Aleksandra Budner Warriors Łódź
30JarosławGłogowskiBBL Zduńska Wola
31StanisławGłogowskiBBL Zduńska Wola
32PrzemysławDomińczyk
33PatrycjaLamus
34KatarzynaPorębskaBaywatch
35MichałPorębskiBaywatch
36PatrykBośkaGladiators by RMF4RT
37AgnieszkaSzałkowska
38DominikaNowackaFlying Runners
39PiotrBączyńskiRajsport Active
40MaciejKuś
41AngelikaNajderCrazy Runnerfuckers
42AnnaPietrzakNajlepsza Drużyna
43Yevhen Bohatikov RAJSPORT ACTIVE
44KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
45ŁukaszGrzebuła
46AnetaGajewskaOspro Ninja Team
47DawidGrudzińskiOspro Ninja Team
48TeofilDeciukOspro Ninja Team
49DawidBilińskiOspro Ninja Team
50ŁukaszChodowskiOspro Ninja Team
51DorotaGadzińskaOspro Ninja Team
52ZuzannaJankowskaOspro Ninja Team
53Mateusz KarbowyOspro Ninja Team
54MateuszWojtaszczyk
55PiotrMiziała
56ŻanetaKonieczna
57Agnieszka Sawicka Nie W Szczepionkę Team
58PawelKuznicki
59Sandra Wiśniewska
60RomanBoryczka
61AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
62KarolKubacki
63MagdaLeśniczakRAJSPORT ACTIVE
64Peter Piotr Polus Power Training
65MagdalenaZwierzchowskaFURIA Team
66DariuszKaczmarczykFURIA Team
67PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
68RadosławSłomskiRAJSPORT ACTIVE
69Piotr Pontus
70EwaMiądlikowska
71MichałMiądlikowski
72BarbaraLewiakThe Rolling Klopses
73AndrzejJagiełłoThe Rolling Klopses
74ArturGrabarzRajSportActive
75BlankaZarzeczańska-Janasik
76Marcin Zawadzki Fachowcy


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1Marcel Piechota
2WiktoriaŻuchowskaFlying Runners
3MaciejŻurekFlying Runners
4LenaGąsior
5Zuzanna Śliwińska
6LubomirBednarekUKS55
7MICHAŁKazimierczak