Armagedon Łódź – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1EmilKwaśniakSportera OCR
2BartoszBrzeziński
3PAWEŁJEZIORSKI
4KrzysztofSwaczyńskiHusaria Race Team
5BartłlomiejJaworskiRajsport Active
6MARIUSZRakowskiMove Factory
7DawidMożejkoDzik Komando
8PiotrWojteckiDZIK KOMANDO
9MichałBieńkowskiDzik Komando
10BartoszŚląskiDzik Komando
11PiotrGawrońskiDroga Do Ultra
12FilipKowalewski
13MarcinStaniszewskiMove Factory
14BartoszSzczygiełMove Factory
15ŁukaszJudek
16PatrykKiępistyMove Factory
17KlaudiuszKraulMove Factory.
18MichałKęsikSPARTA RUNNERS
19KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
20BartłomiejSzymańskiRMF4RT Gladiators
21StefanChromińskiWataha
22MaciejManiewskiWATAHA
23MiłoszŚwićDzik Komando
24Michał PieczewskiDzik Komando
25TomaszIgnaczakSTARY
26ZbigniewPorczykPower Training
27AndrzejTarkaRajsport Active
28ArkadiuszWiśniewski
29KarolJóźwickiOUTDOOR TRAINING
30KrzysztofBoćkoWATAHA
31MichałBasiakHardcorowe Wychylylybymy
32BorysAntczakWATAHA


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałWaliszekWATAHA
2MariuszChołuj
3BłażejŚlęczkowskiSportera OCR
4ZuzannaPawlikowskaSportera OCR
5KonradBrygier Grupa Brygrowa
6BatyłomiejMendakDroga Do Ultra
7DANIELMALCZEWSKIGrupa Brygrowa
8TOMASZMALCZEWSKIGrupa Brygrowa
9MichałKrajewskiGrupa Brygrowa
10ArturMatejczykOUTDOOR TRAINING
11TomaszRomańczukOUTDOOR TRAINING
12MagdalenaKrysiakGrupa Brygrowa
13ŁukaszKozica
14MichałWiętczak
15TomaszBanaszek
16TomaszKołodziejczak
17KonradBaranGrupa Brygrowa
18ArkadiuszWitkowskiGrupa Brygrowa
19JakubPrzybylskiOwoce Leśne
20PatrycjaChuścińskaGrupa Brygrowa
21TomaszGałkaDzik Komando
22Dorota PaulinaDudekDzik Komando
23PiotrKlimczakGrupa Brygrowa
24DorotaGrzelińskaDzik Komando
25BartoszJabłonka
26WiktorMichalczykGrupa Brygrowa
27BartłomiejCzyżewski
28MajaSkowrońska
29AgataTamborskaDzik Komando
30MichałWochniak
31AnnaGagatek-WoźniakWieluń Biega
32Łukasz Janicki Grupa Brygrowa
33DawidKarwat
34MaciejGromadziński
35DamianŁykoWieluń biega
36MartaPrzybylskaGrupa Brygrowa
37MariaDegenGrupa Brygrowa
38BartoszRakowski
39ArekLipskiGrupa Brygrowa
40PiotrKowalczyk
41SzymonGodekOwoce Leśne
42GosiaPodbielskaRMF4RT Gladiators
43KrystianPodbielski
44TomaszSzybkaSzybcy
45WojciechSzybkaSzybcy
46AdamKurzawaTigres Del Papa
47JakubWIERUCKIKNUR TEAM
48GrzegorzSłomińskiKNUR TEAM
49TomaszKowalewskiKNUR TEAM
50MarcelNowickiKNUR TEAM
51PiotrBukowskiGrupa Brygrowa
52Norbert Paszkowski O co biega
53KAMILAMYSZKA - MARCINKOWSKAO co biega
54Mateusz Chadrysiak
55MonikaJończykGrupa Brygrowa
56Grzegorz Kmieciak Grupa Brygrowa
57MałgorzataKmieciakGrupa Brygrowa
58MateuszMendel


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AndrzejJanuszewski
2MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
3ArturFranczykHusaria Race Team
4DominikKudraRajsport Active
5TomaszKalniukRMF4RT Gladiators
6DawidMalickiRajsport Active
7MichałKaniewskiRajsport ACTIVE
8KamilWoźnicaGreen Goblins Gocław
9AgnieszkaSzałkowskaHardcorowe Wychylylybymy
10FilipMaciejewskiHelping Hands
11PeterKulaga
12SandraŚniegoska
13GrzegorzKurczyńskiRMF4RT Gladiators
14AleksanderBrzeziński


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KrzysztofBendinger
2KrystianBendingerRAZEM TRENUJEMY SPORT
3AnnaBorkowskaAŁT
4AnnaPietrzakAŁT
5Robert Mosiński AŁT
6MichałMajewski
7MałgorzataBugała
8MARCIN MICHALAK GUNNERS TEAM
9Sylwiasęk
10Marcin Zawadzki Fachowcy
11KamilMosińskiAŁT
12DamianKieszkowski
13MichałWardziński
14Natalia Piechota
15AdamSobczyński
16GrzegorzMatusiak
17BeataKucharskaRajsport Active
18MałgorzataNowickaGreen Goblins Gocław
19MichałCHLEBICZPotrzymaj mi piwo
20KarolinaMazerantRAZEM TRENUJEMY SPORT
21MateuszChachuła
22JoannaJaruga
23RafałSzczepaniak
24RafalPietraszewskiRAJSPORT ACTIVE
25KatarzynaAjnenkiel-ŁośDzik Komando
26KamilŁośDzik Komando
27Paweł Olejniczak
28SylwiaSłowińskaAŁT
29TomaszMichalczyk
30Magdalena Fisiak
31AnnaHalusiak-BujanowskaAŁT
32Marcin BujanowskiAŁT
33Arkadiusz Rosa
34KarolinaPietrzakAŁT
35PiotrPilcFachowcy
36EmilBernackiWATAHA
37Iwona Andrjanik
38AniaNalewajczykDzik Komando
39BartłomiejSienkiel
40JakubTytoń
41Adrian Jurkowski
42SebastianKarpińskiKosmate Misie
43ŁukaszKaczmarekKosmate Misie
44BartoszRydzowski
45AGNIESZKADRUCIAREK
46KAMILAMYSZKA - MARCINKOWSKAO co biega
47ludwikKonradiRMFGladiators
48RobertKajaKuźnia Sylwetki
49ŁukaszRajewskiKosmate Misie
50MichałRajewskiKosmate Misie
51MichałKołodziejczykKosmate Misie
52PatrykSerwusKosmate Misie
53KarolCocińskiKosmate Misie
54JuliaZając
55PaulinaFrątczakDzik Komando
56MateuszMałysDzik Komando
57AGNIESZKAMAJCHRZAK
58ŁukaszGórskiWATAHA
59ZbigniewPolakowski
60GrzegorzDyszkiewiczKoniuchy OCR
61BartłomiejFrąc


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidBendinger
2KrzysztofChołuj
3DawidBendinger
4MichałKazimierczak
5FilipMendak
6PolaSzczepańska
7AdamWojech
8KarinaKopka
9BartoszAdamkiewicz
10AntoniAdamkiewicz
11Marcel Piechota
12WitekAugustowski
13TomekAugustowski
14WojtekJabłonka
15MaciekJabłonka
16LauraMicielska
17EmiliaŚlęczkowska
18InkaMatusiak
19MichałMatuszak
20FeliksŁoś
21ZofiaŁoś
22Nadia Wojno
23Mateusz Wojno
24JakubChlebny
25AmeliaPisarek
26MaksymilianPodbielski
27ZuzannaRekus
28OliwiaSzymczak-Klink
29FabianSzymczak-Klink
30JuliaKowalczyk
31ZuzannaTyc
32WojciechTyc
33Zuzanna Jankowska
34RyszardJankowski
35Anna Sukiennik
36Filip Sukiennik
37AnastazjaJagiełło
38ZojaJagiełło
39NikolasIgnor
40MarekTyndorf
41JacekTyndorf
42LubomirBednarek
43LubomirBednarek
44Wiktoria Adamiak
45Anna KrystynaJędrzejczak
46KacperPrzybył
47ArletaBocian
48JadwigaRaszewska
49FilipRaszewski
50MaciejRaszewski
51NataliaFrąc