Armagedon Łódź – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1EmilKwaśniakSportera OCR
2BartoszBrzeziński
3PAWEŁJEZIORSKI
4KrzysztofSwaczyńskiHusaria Race Team
5BartłlomiejJaworskiRajsport Active
6MARIUSZRakowskiMove Factory
7DawidMożejkoDzik Komando
8MichałBieńkowskiDzik Komando
9BartoszŚląskiDzik Komando
10PiotrGawrońskiDroga Do Ultra
11FilipKowalewski
12MarcinStaniszewskiMove Factory
13BartoszSzczygiełMove Factory
14ŁukaszJudek
15PatrykKiępistyMove Factory
16KlaudiuszKraulMove Factory.
17MichałKęsikSPARTA RUNNERS
18KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
19BartłomiejSzymańskiRMF4RT Gladiators
20StefanChromińskiWataha
21MaciejManiewskiWATAHA
22MiłoszŚwićDzik Komando
23Michał PieczewskiDzik Komando
24TomaszIgnaczakSTARY
25ZbigniewPorczykPower Training
26AndrzejTarkaRajsport Active
27ArkadiuszWiśniewski
28KarolJóźwickiOUTDOOR TRAINING
29KrzysztofBoćkoWATAHA
30MichałBasiakHardcorowe Wychylylybymy
31BorysAntczakWATAHA
32MarcinDrożdżowskiRajSport
33KrzysztofCieślaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
34DagmaraKozłowskaWF OCR Team Kostrzyn Nad Odrą
35jacekkacperskiRAJSPORTACTIVE
36AndrzejTarkaRAJSPORT ACTIVE
37PrzemysławRakowskiMELVIT RUN
38PawełKazimierczakSportera OCR
39PawełŁawrenczukRajsport Active
40BartoszKorbaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
41MarcinDrożdżowskiRAJSPORT ACTIVE
42Tomasz PrykowskixRunners
43WojciechTyczynoProxy Finanse Sp. z o.o.
44SzymonOgiński
45KarolKlawczyńskiWf OCR Team Kostrzyn nad Odrą
46MateuszHaleczkoDZIKIE DZIKI GORZÓW
47DamianKrakowiak
48KarolGryżewskiNie W Szczepionkę Team
49BłażejSkowrońskiDzik Komando
50MarcinPiętkaHardcorowe Wychylylybymy
51MaciejNausWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
52KacperMichałowski
53PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
54MichalZawitowskiHarman Running Team
55RafałDworzyński
56ŁukaszSzymański
57KonradFarkowskiEx Team
58MałgorzataRatajczakOCR TEAM ZIELONA GÓRA
59MariuszKowalskiOCR TEAM ZIELONA GÓRA
60StanisławKurachDziady OCR
61KarolKowalik
62MichałKądzielaKoniuchy OCR
63AdamDąbrowskiUnited Runners
64Łukasz Mostkowski United Runners
65KrystianBaygerWATAHA
66Radosław Buras
67DariuszStokowski
68MichałSępkowskiDzik Komando
69Łukasz OśkoHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
70MichalSewerynowiczHardcorowe Wychylylybymy
71Wojciech Bownik Baltic Seals
72PatrykBoska
73PiotrIdczakDirty Sparrows


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałWaliszekWATAHA
2MariuszChołuj
3BłażejŚlęczkowskiSportera OCR
4ZuzannaPawlikowskaSportera OCR
5KonradBrygier Grupa Brygrowa
6BatyłomiejMendakDroga Do Ultra
7DANIELMALCZEWSKIGrupa Brygrowa
8TOMASZMALCZEWSKIGrupa Brygrowa
9MichałKrajewskiGrupa Brygrowa
10ArturMatejczykOUTDOOR TRAINING
11TomaszRomańczukOUTDOOR TRAINING
12MagdalenaKrysiakGrupa Brygrowa
13ŁukaszKozica
14MichałWiętczak
15TomaszBanaszek
16TomaszKołodziejczak
17KonradBaranGrupa Brygrowa
18ArkadiuszWitkowskiGrupa Brygrowa
19JakubPrzybylskiOwoce Leśne
20PatrycjaChuścińskaGrupa Brygrowa
21TomaszGałkaDzik Komando
22Dorota PaulinaDudekDzik Komando
23PiotrKlimczakGrupa Brygrowa
24DorotaGrzelińskaDzik Komando
25BartoszJabłonka
26WiktorMichalczykGrupa Brygrowa
27BartłomiejCzyżewski
28MajaSkowrońska
29AgataTamborskaDzik Komando
30MichałWochniak
31AnnaGagatek-WoźniakWieluń Biega
32Łukasz Janicki Grupa Brygrowa
33DawidKarwat
34MaciejGromadziński
35DamianŁykoWieluń biega
36MartaPrzybylskaGrupa Brygrowa
37MariaDegenGrupa Brygrowa
38BartoszRakowski
39ArekLipskiGrupa Brygrowa
40PiotrKowalczyk
41SzymonGodekOwoce Leśne
42GosiaPodbielskaRMF4RT Gladiators
43KrystianPodbielski
44ArkadiuszJagiełłoABB
45TomaszSzybkaSzybcy
46WojciechSzybkaSzybcy
47AdamKurzawaTigres Del Papa
48JakubWIERUCKIKNUR TEAM
49GrzegorzSłomińskiKNUR TEAM
50TomaszKowalewskiKNUR TEAM
51MarcelNowickiKNUR TEAM
52PiotrBukowskiGrupa Brygrowa
53Mateusz Chadrysiak
54MonikaJończykGrupa Brygrowa
55Grzegorz Kmieciak Grupa Brygrowa
56MałgorzataKmieciakGrupa Brygrowa
57MateuszMendel
58DominikaKępskaGrupa Brygrowa
59WojciechAndersGrupa Brygrowa
60IreneuszPiekutowskiDecathlon Car Łódź
61RadosławKierzkowskiGrupa Brygrowa
62DOMINIKBARTOSIEWICZ
63HenrykGrubkajtys
64MonikaKaczmarekWF TEAM OCR KOSTRZYN NAD ODRĄ
65MonikaWawrzyniakWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
66NorbertDereczenikWF-Kostrzyn
67DANIELPLEWKA
68KarolinaNamysłowskaWf OCR Team
69ŁukaszBączyńskiWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
70ElżbietaNawrockaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
71KamilOfiara
72DanielCzpak
73PrzemysławDomińczyk
74KlaudiaKobydeckawf OCR team Kostrzyn nad Odrą
75ArkadiuszWinkler
76JacekChrośniakBreak the Brain
77PawełKazimierczakSportera OCR
78MateuszWysockiKlub Aktywnych parkrun Skórzec
79KarolinaSzurmiej
80GerardKmieć
81AgataStawickaStawiki
82ŁukaszStawickiStawiki
83Jakub Gadula Zmuszeni
84PjotrMacioł
85SylwiaPerek1991
86JoannaUrbańska
87PatrykWarszawskiCRAZY RUNNERFUCKERS
88PATRYKDĄBROWSKICRAZY RUNNERFUCKERS
89MaciejJanuś
90PaulinaStępień
91KlaudiaRoliczWF OCR Kostrzyn nad Odrą
92RafałMadej
93Konrad Wojtas
94SemirHusseinOwoceLeśne
95MaciejGuść
96KrystianKameckiAC Pajace
97PiotrSerdeńAC Pajace
98GrzegorzPiętka
99Aleksandra Michalak
100AgnieszkaCieslaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
101Bartłomiej KarpińskiRagnarok Szczecin
102AnnaWójcicka
103Łukasz Wójcicki
104EmiliaBieniasRagnarok Szczecin
105KorneliaKarczmarWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
106AdamMacierzyńskiTTPSC RUNNING FAMILY
107MarcinWilczuraTTPSC RUNNING FAMILY
108LeszekZborowskiTTPSC RUNNING FAMILY
109KamilGuzekSportera OCR
110KonradDróżkaTTPSC RUNNING FAMILY
111DariaKwiatkowskaGrupa Brygrowa
112PawełDwornikTTPSC RUNNING FAMILY
113MateuszWalkiewicz
114JakubKimmerTTPSC RUNNING FAMILY
115KarolinaSulich-Jochemska
116MikołajJochemski
117PrzemysławGruszfeld
118AgnieszkaGruszfeld
119EwaBrzeska
120MateuszGumpertWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
121MateuszWalentukiewiczWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
122NataliaWalentukiewiczWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
123DamianPętecki
124DanielMarciniakTTPSC RUNNING FAMILY
125TomaszGawrońskiketoaktywny
126MarcinGrzanecki
127DamianGawlakSpectrum Team
128MarcinFalejczyk
129PatrykWegner
130PatrykZalasa
131MarcinBanaszek
132SzymonPiaskowskiPopeye
133MICHAŁJAKUBOWSKIOSP DĘBOŁĘKA
134KamilSzatkowski
135KamilGórniakTME RUNNERS
136ArturGrudkowskiTME RUNNERS
137KarolChodyraGangusy
138ArekSzewczyk
139Bartłomiej Arcimowicz
140RafałGąsior
141AugustynDrabik
142DamianRedekHusaria Race Team
143JoannaRodzik
144MichałSkudlarski
145AgnieszkaBogus
146kingaSzymańska
147piotrjurkiewiczrmf4team gladiators
148KrzysztofBoreckiUnited Runners
149KonradDziekońskiDzik Komando


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AndrzejJanuszewski
2MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
3ArturFranczykDragon Runners
4DominikKudraRajsport Active
5TomaszKalniukRMF4RT Gladiators
6DawidMalickiRajsport Active
7MichałKaniewskiRajsport ACTIVE
8KamilWoźnicaGreen Goblins Gocław
9AgnieszkaSzałkowskaHardcorowe Wychylylybymy
10FilipMaciejewskiHelping Hands
11PeterKulagaDragon Runners
12SandraŚniegoska
13GrzegorzKurczyńskiRMF4RT Gladiators
14AleksanderBrzeziński
15MichałPrusWATAHA
16Dawid MarchlewiczUnited Runners
17JacekKonewkaRAJSPORT ACTIVE
18MaciekFrydrychWATAHA
19NataliaWielechowskaUnited Runners
20EmilGórskiUnited Runners
21Wojciech Sobierajski OCRA Poland
22Krzysztof Sobierajski OCRA Poland
23Bolesław Sobierajski OCRA Poland
24JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
25MartaWojtasikOCR Team Zielona Góra
26AnnaMaciejakUnited Runners
27PiotrOlasHusaria Race Team
28MariuszWiktorowiczRajsport Active
29PiotrRuduchaUnited Runners
30AndrzejTomczykDirty Sparrows
31MonikaTuchołkaDirty Sparrows
32ewelinakamińskaDirty Sparrows


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KrzysztofBendingerRAZEM TRENUJEMY SPORT
2KrystianBendingerRAZEM TRENUJEMY SPORT
3AnnaBorkowskaAŁT
4AnnaPietrzakAŁT
5Robert Mosiński AŁT
6MichałMajewski
7MałgorzataBugała
8MARCIN MICHALAK GUNNERS TEAM
9Sylwiasęk
10Marcin Zawadzki Fachowcy
11KamilMosińskiAŁT
12DamianKieszkowski
13MichałWardziński
14Natalia Piechota
15AdamSobczyński
16GrzegorzMatusiak
17BeataKucharskaRajsport Active
18MałgorzataNowickaGreen Goblins Gocław
19MichałCHLEBICZPotrzymaj mi piwo
20KarolinaMazerantRAZEM TRENUJEMY SPORT
21MateuszChachułaKosmate Misie
22JoannaJarugaDzik Komando
23RafałSzczepaniak
24RafalPietraszewskiRAJSPORT ACTIVE
25KatarzynaAjnenkiel-ŁośDzik Komando
26KamilŁośDzik Komando
27Paweł Olejniczak
28SylwiaSłowińskaAŁT
29TomaszMichalczyk
30Magdalena Fisiak
31AnnaHalusiak-BujanowskaAŁT
32Marcin BujanowskiAŁT
33Arkadiusz Rosa
34KarolinaPietrzakAŁT
35PiotrPilcFachowcy
36EmilBernackiWATAHA
37Iwona Andrjanik
38AniaNalewajczykDzik Komando
39BartłomiejSienkiel
40JakubTytoń
41Adrian Jurkowski
42SebastianKarpińskiKosmate Misie
43BogdanRybakABB Łódź
44MichałPorębskiABB Łódź
45KAROLINAKLEPACZABB
46ŁukaszKaczmarekKosmate Misie
47BartoszRydzowski
48KarolPlich
49AGNIESZKADRUCIAREK
50KAMILAMYSZKA - MARCINKOWSKAO co biega
51ludwikKonradiRMFGladiators
52RobertKajaKuźnia Sylwetki
53ŁukaszRajewskiKosmate Misie
54MichałRajewskiKosmate Misie
55MichałKołodziejczykKosmate Misie
56PatrykSerwusKosmate Misie
57KarolCocińskiKosmate Misie
58ŁukaszKlimaszewskiABB Łódź
59JuliaZając
60PaulinaFrątczakDzik Komando
61MateuszMałysDzik Komando
62AGNIESZKAMAJCHRZAK
63ŁukaszGórskiWATAHA
64ZbigniewPolakowski
65GrzegorzDyszkiewiczKoniuchy OCR
66BartłomiejFrąc
67MarcinBartośRajsport Active
68RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
69AleksandraChlebiczZiomki poziomki
70SzymonKaźmierczakZiomki poziomki
71Michał PotapskiFachowcy
72Magdalena AdamkiewiczKABANY Zduńska Wola
73KrzysztofTokajKABANY Zduńska Wola
74MichałSzewczykKABANY Zduńska Wola
75AnnaZientalaKABANY Zduńska Wola
76Marcin WitońskiKABANY Zduńska Wola
77MariuszMazur GUUNERS TEAM
78WojciechWołowik
79JarosławOsińskiKABANY Zduńska Wola
80Maciej Cywiński Aleks team
81MonikaCzajka
82PawełPatora Aleks Team
83MagdalenaKatoloWilk Trenuje Family
84SylwiaJanasKABANY Zduńska Wola
85Juan FranciscoMerino Baena
86MałgorzataTkaczyk
87RafałKrasońRajsport Active
88Sandra Wiśniewska
89AleksanderWilskioctagon mogilno
90Kacper Szadkowski Fachowcy
91RenataKozłowskaTTPSC RUNNING FAMILY
92PiotrLangerABB
93SandraUrbaniakPrzyjaciele Myszki Miki
94AndrzejCzerwoniecPrzyjaciele Myszki Miki
95DominikaUmińskaTTPSC RUNNING FAMILY
96PatrykSuskiKS Maraton Ostrów Wielkopolski
97AgnieszkaZalewska
98KatarzynaPawelec
99PawełMachowicz
100PiotrWilkowski
101AdrianDera
102TobiaszTrojakFachowcy
103Aleksander Rymiszewski
104ŁukaszKwaśniewiczTTPSC RUNNING FAMILY
105JakubKaczyńskiTTPSC RUNNING FAMILY
106MICHAŁJASIK
107SoniaDynarska-JarząbekTTPSC RUNNING FAMILY
108PatrycjaGabaraTTPSC RUNNING FAMILY
109MateuszJarosKB Geotermia Uniejów
110TomaszTokarczykLBC WIDAWA
111RafałCzwajdaHarman Running Team
112Kacper GórskiHarman Running Team
113KrzysztofCzyżykHarman Running Team
114RobertGołdykaHarman Running Team
115JarosłalLisikHarman Running Team
116MalwinaChojnacka
117Anna Ignasiak
118MarcinGoś
119DariuszJagodziński
120PiotrKołosowskiKungFu Panda 4 Life
121KonradNowak
122EwelinaŚlezakKABANY Zduńska Wola
123DawidPniewski
124ŁukaszCybulski
125WojciechStopczyński
126Igor Borkowski
127SebastianSmoliński
128Aleksandra Szade
129ZbigniewMoryn
130MateuszAgier#HumanCrossTeam
131KrzysztofBalcerek
132DamianJaksa#HumanCrossTeam
133EwelinaAgier-Choja#HumanCrossTeam
134BarbaraMorawskaO co biega
135MichałRudzkiJelenie W Terenie
136SandraKwiasowska
137PrzemysławPabijańczykWATAHA
138MarcinStrumiłłoKosmate Misie
139NorbertMatuszakNEW-REH TRAINING
140KarolMatuszakNEW-REH TRAINING
141PawelKuznicki
142JakubBukowski
143EwelinaBukowska
144MartaPawlikHERKTTEAM
145KarolinaTymosiewicz HerktTeam
146ŁUKASZPODRAŻKADZIADY OCR
147RobertSuchockiWATAHA
148PiotrStęplewskiHarman Running Team
149ZbigniewWypychWATAHA
150maciejbedykDrużyna Pana Michała
151ALEKSANDRAKAROLIŃSKAWATAHA
152Małgorzata Kowalczyk
153GrzegorzKarczewskiUnited Runners
154MichałLewandowskiLewyTEAM
155WeronikaWujkoLewyTEAM
156BartoszLewandowskiLewyTEAM
157LuizaNejmanSPARTA RUNNERS
158ŁukaszMajewski
159KamilNadolnypSAJDAK TEAM
160AlicjaSzygenda
161AdriannaSzabatWATAHA
162EdytaBernatekDzik Komando
163JekatierinaWorobiewaPOWER TRAINING
164Ewelina DamasKABANY Zduńska Wola
165ArturRydz KABANY Zduńska Wola
166DominikJuszkiewiczMS-FIT
167MarcinSagan# HumanCrossTeam
168DawidTuszyńskiHumanCrossPtak


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidBendinger
2KrzysztofChołuj
3MichałKazimierczak
4FilipMendak
5PolaSzczepańska
6AdamWojech
7KarinaKopka
8BartoszAdamkiewicz
9AntoniAdamkiewicz
10Marcel Piechota
11WitekAugustowski
12TomekAugustowski
13WojtekJabłonka
14MaciekJabłonka
15LauraMicielska
16EmiliaŚlęczkowska
17InkaMatusiak
18MichałMatuszak
19FeliksŁoś
20ZofiaŁoś
21Nadia Wojno
22Mateusz Wojno
23JakubChlebny
24AmeliaPisarek
25MaksymilianPodbielski
26ZuzannaRekus
27OliwiaSzymczak-Klink
28FabianSzymczak-Klink
29JuliaKowalczyk
30ZuzannaTyc
31WojciechTyc
32Zuzanna Jankowska
33RyszardJankowski
34Anna Sukiennik
35Filip Sukiennik
36AnastazjaJagiełło
37ZojaJagiełło
38NikolasIgnor
39MarekTyndorf
40JacekTyndorf
41LubomirBednarek
42Wiktoria Adamiak
43Anna KrystynaJędrzejczak
44KacperPrzybył
45ArletaBocian
46JadwigaRaszewska
47FilipRaszewski
48MaciejRaszewski
49NataliaFrąc
50Jakub Wielec
51Wiktoria Hejna
52KatarzynaKowalewska
53StanisławGłogowski
54JuliaGawrońska
55Szymon Szewczyk
56IzabelaKaczmarek
57Patrycja Kochanowska
58OskarMadej
59AmeliaPisarek
60MajaMłynarczyk
61JanGurazda
62IgnacyGurazda
63FRANEKKraska
64PAWEŁKraska
65DawidCykowski
66Bartosz Cykowski
67KacperLuzepski
68WeronikaNowosielska
69MajaNowosielska
70WiktoriaSzmyt
71PiotrSzmyt
72BrunoCzwajda
73SzymonCzyżyk
74MartynaCzyżyk
75ZosiaSadulska
76Dawid Sadulski
77LenaGawlik
78NatanGawlik
79NataszaLewicka
80KalinaLewicka
81Miłosz Zybert
82Michał Zybert
83MartaMiras
84OskarBudziński
85SzymonChlebicz
86AlicjaChlebicz
87MICHALINA KACPERSKA
88MARCELKACPERSKI
89WojciechKankiewicz
90Antonina Bedzio
91GabrielaCocińska
92MATEUSZ BANIA
93KRZYSZTOF BANIA
94SzymonCzyżyk
95MartynaCzyżyk
96MichałMiksa
97PiotrWosiak
98FilipPapka
99Oliwia Olkusz
100MARCELANTONIAK
101AntekMaciejewski
102MarysiaMaciejewska
103BartekKokoszewski
104KingaTartanus