Armagedon Pabianice – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂
LPImięNazwiskoMiejscowośćKlubOpłataNumer startowy
1SylwiaZduńczykŁódźBiosfera1
2AdamOlkuszPabianiceRajsport Active50
3JustynaMaciaszekKonstantynów Łódzki2
4JulitaTitz koza Łódź Szakale Bałut Łódź3
5JakubHendzlikŁódźHusaria Race Team4
6PiotrWiśniewskiPabianiceRajsport Active5
7MaciejSułatPabianiceo co biega19
8AdamGłuszkiewiczPawlikowice 111O co biega12
9SławomirKęsickiRydzyny 60aO co biega13
10BOGUSŁAWASZANDACzyżeminekO co biega14
11EmiliaSudra-GrabarzPabianiceO co biega15
12AgnieszkaFeldmanŁódźRajsport Active6
13JoannaJagasŁódź7
14PiotrKowalczykDębinaOSP Dąbrowa Widawska8
15Mariusz KowalczykDębinaOSP Dąbrowa Widawska9
16AgataPęciakPabianiceO co biega16
17ZbigniewKędziakDąbrowa WidawskaOSP Dąbrowa Widawska10
18BartłomiejMendakPiątkowiskoHusaria Race Team11
19ROBERTLEWERAPabianiceO co biega17
20DariuszŁukasiewicz Pabianice O co biega 18
21UlaPrzygodaŁowiczKk Łowicz20
22ŁukaszTomaszkiewiczŁowiczKk Łowicz21
23ArkadiuszMatuszekPabianiceO co biega22
24MagdaLeśniczakInczewRajsport Active49
25MarcinMokrackiPabianice23
26MarzenaStrzelczykPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW34
27AnnaBłażejewskaPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW30
28Kamila Wągrowska Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW 39
29ElżbietaOsiejaPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW40
30AnnaWochPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW36
31Agnieszka Golus Huta Dlutowska Forma na Piątkę NW41
32IzabelaRaszewskaPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW42
33Andżelika Jaślan Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW38
34Emilia Śpionek Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW 35
35DOMINIKARóżańska ŁASK FORMA NA PIĄTKĘ 29
36PRZEMYSŁAWSTAWIARZPabianice24
37MarcinMajeranPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW32
38MonikaRakowskaPABIANICE FORMA NA PIĄTKĘ NW37
39MarzenaKluczakPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW25
40SławekKluczakPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW26
41SławomirWągrowskiPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW33
42MałgorzataJarekPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW28
43SergiuszJarekPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW27
44Aleksandra Grądzka-Możyszek Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW31
45PiotrOlasNowa WieśHusaria Race Team51
46PiotrKubiakPabianiceO co biega44
47AgnieszkaŚwierczyńskaPabianiceFORMA NA PIĄTKĘ NW43
48JACEKKARCZPabianice45
49TomaszPapiewskiPabianice48
50KatarzynaJurekPabianiceO co biega57
51AdamStangreciakŁódźTigres del Papa46
52AgataKozdrońPabianice47
53Arkadiusz Szewczyk Tuszyn76
54JacekŁobodaPabianice53
55ArkadiuszKaczmarekPabianiceSzalone leniwce54
56RafałKaczmarekBychlewSzalone leniwce55
57MarcinŚpionekPabianiceSzalone leniwce56
58EwelinaAgier-ChojaTuszyn65
59ALEKSANDERLisowskiŁódź#DAOTbiega i przyjaciele73
60KatarzynaWypchłoStarowa Góra#DAOTbiega i przyjaciele69
61MarcinBoguszŁódźDzikie dziki.72
62DAMIANKLOCEKWydrzyn58
63JozefBlaśkoŚlądkowice59
64MateuszGrochowalskiPabianice JELENIE W TERENIE95
65Justyna Wilczek Pabianice JELENIE W TERENIE94
66BeataKmiotekPabianiceJELENIE W TERENIE88
67Tomasz KozakowskiPabianiceJELENIE W TERENIE96
68TomaszMachcińskiPabianiceJelenie w terenia98
69KamilWojtunikPabianiceJELENIE W TERENIE91
70Piotr Otręba Wąbrzeźno 84
71KrzysztofSzynkiewiczPabianiceJelenie w terenie 93
72MagdaPiechowskaPabianiceJELENIE W TERENIE90
73MARCIN BARYSPABIANICE JELENIE W TERENIE92
74Paweł Śmiech Pabianice JELENIE W TERENIE 89
75Magdalena KnopPabianiceJELENIE W TERENIE83
76PatrycjaKielanPabianiceJELENIE W TERENIE85
77DariuszHolakTeodory78
78MaciejFornalczykŁódź71
79PiotrŚciborTuszynŁódzkie Ciacha 67
80MałgosiaŚciborTuszynŁódzkie Ciacha 66
81MichałŚciborTuszynŁódzkie Ciacha 68
82DawidBuczyńskiSzczukwinŁódzkie Ciacha62
83MateuszAgierTuszynŁódzkie Ciacha70
84MichałWlaźlakPabianice61
85CytarzyńskiMarcinŁask60
86AdamŻyłaŁaskRajsport Active63
87ADRIANNAWOŁOCHPABIANICEJELENIE W TERENIE87
88Roman NowakSieradzScanfil74
89KrzysztofBendingerŁódźRazem Trenujemy Sport64
90AndrzejPilszczekZamośćUnia zamojsko-łódzka75
91DamianRozwensPabianice77
92NorbertPaszkowskiPabianice106
93WioletaKredensŁask82
94ŁukaszWiśniewskiŁódźJELENIE W TERENIE86
95WiktorOlszewskiSieradzRajsport Active79
96DominikKolędaŁódźUnia zamojsko-łódzka81
97WojciechKołakowskiPabianiceJELENIE W TERENIE97
98KazimierzCascarinoŁódźSniffers Łódź80
99DawidOsetekSieradzScanfil99
100PiotrPłóciennikŁódźHusaria Race Team100
101AdamŁawskiŁódź 102
102MarcinJaniakPabianice101
103MateuszGrabowskiPabianiceRycerze W.W103
104KRYSTIANŁĄGIEWCZYKPABIANICERycerze W.W105
105KrystianMikPabianiceRycerze W.W104
106PrzemysławKrysiakPabianiceRajsport Active133
107MichałLukasPabianice109
108DOROTAZAWIASAŁódź 108
109AnnaStefanowiczPabianice107
110Łukasz WójcikTuszyn 124
111SylwiaParszywkaKonstantynów łódzki110
112AdrianWróbelPabianicepabianickie świry134
113AleksandraTynska- SitekLodzHusaria Race Team111
114KarolinaOgłoszkaŁódźHusaria Race Team112
115MagdalenaPikorskaGrabica113
116DariuszGąsiorowskiBełchatów115
117dorotaantczakTuszynB/S/H/łódź running team114
118SylwiaSłowińskaTuszynR.S -Team116
119RobertMosińskiŁódźR.S -Team117
120MaciejMaliszewskiŁódź118
121AgnieszkaBejnar-BejnarowiczWarszawa119
122WalterJuchnowiczWarszawa120
123Rafał Sobczak Kalisz Rajsport Active 125
124SylwiaLamorska-BalcerzakŁódźŁódzkie Ciacha179
125Dariusz BalcerzakŁódź Łódzkie Ciacha180
126BarbaraMorawskaPabianiceprodriver121
127MichalSzymanskiLodzsrtg-lodz122
128Daniel PiechotaLodzsrtg-Lodz123
129MARTYNABŁASIAKSieradzSrtg-łódz131
130GrzegorzWłodarczykPabianice162
131GRZEGORZGRABOWSKICzęstochowaCrossFit Bastion Częstochowa127
132PrzemysławPawelecŁaskSkovyrni130
133PrzemysławKrólwrocław#samekonie126
134NataliaŚwierczDobrońSkovyrni128
135SebastianŚwierczDobrońSkovyrni129
136MałgorzataKowalczykDobrońSkovyrni139
137RenataSzustkaPabianiceSkovyrni138
138MarcinKraskaPabianiceO co biega132
139KINGAKUBISZEWSKAłódźDream Team135
140MariaKowalska BieniekŁódź136
141MichałMaciejewskiPabianiceScanfil 137
142AgataSzplitPabianiceKorona Pabianice141
143ŁukaszKustraŁódźDream Team140
144AdamRatajczykPabianice Rycerze W.W142
145EmilPiecykSieradz143
146RyszardBiesagaPabianice PRO GYM 1.0150
147RobertTokarekPabianicePRO GYM 1.0153
148MarcinBeze Pabianice PRO GYM 1.0149
149MarikaBłaszkowskaPiotrków Trybunalski157
150KingaBartuzelPabianicePRO GYM 1.0151
151AdamGałęskiKaliszRajsport Active155
152DamianWlaźlak Pabianice158
153PawełKudajPabianicePRO GYM 1.0152
154MałgorzataLaskowskaPabianicePRO GYM 1.0154
155Martyna GezPabianicePRO GYM 1.0145
156KarolinaRubajczykPabianicePRO GYM 1.0144
157DominikaSiudaPabianicePRO GYM 1.0146
158PatrycjaKomuńska PabianicePRO GYM 1.0147
159MateuszZawieruchaPabianicePRO GYM 1.0148
160KonradDziałakŁódźNew Salt Squad156
161DawidMetryckiŁódź178
162JolantaNowackałódź159
163MACIEJRadzikowskiKsawerów160
164Jacek Metrycki Łódź NSS161
165MICHAŁJAKUBOWSKIDĘBOŁĘKA 163
166InezJaniakŁódź 52
167KAMILANDRYCHPYSZKÓW164
168MATUESZANDRYCHPYSZKÓW165
169AlbertJaciubekMiędzybórz166
170MarcinStrzelecPabianiceO co biega167
171MartaPopławska PabianiceFORMOWNIA169
172MarcinSłowikŁódźFORMOWNIA170
173Wiktoria JurekPabianice FORMOWNIA171
174DawidJurgaPabianiceFORMOWNIA172
175TOMASZSKÓRAPABIANICEFORMOWNIA173
176ŁukaszKrzemińskiPabianiceFORMOWNIA174
177KrzysztofGlinkaTuszynFORMOWNIA175
178WiktoriaJurekPabianice FORMOWNIA176
179KatarzynaBluszczBelchatow168
180ArturBistułaPabianiceFORMOWNIA 177