Pomarańczowa Pętla – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂
LPImięNazwiskoMiejscowośćKlubOpłataNumer startowy
1MariuszPelianBełchatów Bieging Team Zelów 1
2JarosławBudaSieradzSieradzbiega.pl2
3Sylwia Białecka Łódź TABUN 3
4JolantaMicorŁódźTabun4
5AgnieszkaBogusBurzenin7
6AndrzejKubiakWartaGB ZWiK Warta6
7GrzegorzMaciaszekOstrówekRAJSPORT ACTIVE5
8MarcinWypychWronskoRajSport Active77
9KasiaMITROWSKASieradz8
10MarekProszewskiSieradzSieradzbiega.pl9
11Piotr Cłapka Sieradz 97
12MichalChlebiczSieradz10
13ANNA MARIACHWIAŁKOWSKASIERADZSieradzbiega.pl11
14JakubProszewskiSieradz12
15Agnieszka Zagłoba Sieradz Rajsport active 63
16dariuszstrzechowskibedoń przykościelnyRajsport Active 13
17PatrycjaKałużaZdunska WolaRajsport14
18PiotrGrzywnowiczŁASK15
19Marta Michalska Zduńska Wola Bbl zduńska wola 17
20MagdaLeśniczakInczewRajsport Active33
21AnetaFrankowskaSieradzSieradzbiega22
22KatarzynaOstojskaZelówBieging Team Zelow21
23TOMASZPIPIASieradzTwo Legs Team20
24Karolina NiemiecBuczek61
25MarcinKapekSieradzRajSport Active19
26PawełNiemiecBuczek72
27PawełWójcikWieluńWieluń Biega18
28IwonaWitmanŁódźRYSIOTEAM16
29TomaszWitmanŁódźRYSIOTEAM23
30DamianModrankaSieradzRajsport Active28
31KarolinaRochowiecSieradzTo PaKa Triathlon Team24
32SylwiaWalczak SieradzSieradzbiega.pl25
33MagdalenaGałęzaWieluń26
34PawełAndrysiakSieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM27
35ELŻBIETAGŁAZSIERADZRajsport Active29
36Paweł OstojskiKawor30
37AleksandraSpętanaZapolice53
38MarcinMaślakSieradzSieradzbiega 31
39ANNAMatusiakSieradzRajsport Active32
40JoannaJagasŁódźRajsport Active35
41RadosławMatusiakSieradzRajsport Active37
42PawełPrzybylskiWłyń36
43GrzegorzGmerekSieradz34
44AgnieszkaFeldmanŁódźRajsport Active38
45KatarzynaSkibińskaZapoliceBBL Zduńska Wola41
46TomaszSkibińskiZapoliceBBL Zduńska Wola39
47MalwinaRajewskaBrąszewice 40
48IwonaWojcieszakKaliszTup tup razem43
49BronisławŚwiątekKaliszTup tup razem44
50ŁukaszBanasiakSieradzTo PaKa Triathlon Team42
51KrzysztofKosakowiczPstrokonie45
52ZbigniewRedkiewiczSieradzSP Lututów46
53WłodzimierzKaczmarekŁódźEpoka Nordica Łódź47
54StanisławMielczarekKaliszniezrzeszony48
55HenrykKępińskiBelchatówKB Spartakus Bełchatów50
56WiktorOlszewskiSieradzRajsport Active49
57WeronikaChojeckaOrzeżynSieradzbiega56
58henrykkryściakSieradz nie62
59ArturKlubaWilczyceJasta team52
60MarekSowałaSieradz1.dlot51
61MARIANBŁASZCZYKBełchatówKB-Spartakus Bełchatów54
62RomanNowakSieradzScanfil55
63Dorota ZawiasaŁódź57
64DARIUSZKUDRADłutów60
65ZofiaRadomiakWadlewSP WADLEW59
66DariuszRadomiakWadlewOSP WADLEW58
67GRZEGORZSTOPAREKKraszkowiceWIELUŃ BIEGA65
68JANIGNASIAKSieradzRajsport Active64
69RobertWitkowskiSieradzBrak94
70Marcin Witoński Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA 67
71DamianSzczesnyWieluńWieluń Biega66
72MarekŚwitałaREMBÓWZłoczew TEAM 68
73AgnieszkaSulikowskaSieradzRajsport Active80
74EWELINAŁebekŁebki83
75RomanKowaczykSieradz69
76ArkadiuszMilekSiera dz96
77WojciechMaślankaSokolecUKS Ludwikowice70
78JUSTYNAGRZELEWSKAKonstantynów ŁódzkiCoko Werk79
79JacekMordalskiDziałoszynWieluń Biega89
80AnnaSikoraKalisz73
81AgnieszkaKaźmierskaGizałkiTuptacz Toporów78
82ArkadiuszKoseckiSieradz75
83ArkadiuszCzekalikSieradz76
84RafałManowskiSieradz81
85ŁukaszSztulKościanSzymanowskiTeam86
86PawełDrążekBełchatówPGE Elektrownia Bełchatów85
87MichałKarwowskiŁódźEpoka Nordica Łódź82
88KrzysztofMijasKońskiePasat Końskie71
89MAREKBARANKońskiePasat Końskie84
90KordianPilarskiWieluńNeoCraft sp. z o.o.74
91AlvaroCiszewskiZduńska WolaBBL Zduńska Wola90
92KubaManikowskiŁódźLKS Żeglina Sieradz/Rajsport Active 87
93GRZEGORZMALICKINowy Kazanówscyzoryk88
94PiotrKaczmarekSieradzrajsport activ91
95SylwesterRębaczZduńska WolaKS Żeglina Sieradz92
96KrzysztofBendingerŁódźRazm Trenujemy Sport93
97UrszulaPędziwiatrSieradzNie ma102
98TOMASZADAMSKISieradzTO PAKA TRIATHLON TEAM95
99AdamOlkuszPabianiceRajsport Active101
100MarcinGabrysiakSieradzRajsport Active98
101PrzemekStupnowiczŁódźEpoka Nordica Łódź99
102AleksanderDwornickiSieradz100