Armagedon Active Łódź 2021 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1AdamBudzyńskiUnited Runners
2GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
3AleksandraŻuchowskaFlying Runners
4CorneliaKozakNie W Szczepionkę Team
5AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
6AgnieszkaSawickaNie W Szczepionkę Team
7ZbigniewKorbalDirty Sparrows
8BartłomiejCzyżewski
9DariuszJagodziński
10DamianKieszkowski
11PiotrZawadzkiBigYellowFoot
12MonikaZawadzkaKontener Formy
13BartoszJabłonka
14AnnaPohlid-DodaCrossfit Team Susz
15TomaszLewandowskiCrossfit Team Susz
16Piotr Szagała Crossfit Team Susz
17BeataLewandowskaCrossfit Team Susz
18PrzemysławLaskowskiCalisthenics Płock
19MichałDurkaCalisthenics Płock
20EdytaMaćkowskaNEXTREME


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PawełPabin#Pabiny
2DariuszTomczakHell's Gym OCR Pępowo
3marcinjanczewskiUnited Runners
4MichałSzczepanik
5DamianKrysztofiakUNITED RUNNERS
6KarolinaLichańskaNie W Szczepionkę Team
7Piotr Pontus
8TomaszDobrzyńskixRunners
9MichałHurasKuźnia Damiana
10TomaszFirstPower Training


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilŁawskiRazem Trenujemy Sport
2KamilaPtasińska
3MichałPochopień
4GrzegorzMatusiak
5KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
6KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
7LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
8KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
9PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
10Ludwik KonradiGladiators by RFM 4M
11RomanBoryczkaBrygada OOL
12DawidBoryczkaBrygada OOL
13Marcin Zawadzki Fachowcy
14MichałPotapskiFachowcy
15AgnieszkaGortatRTS
16Bartłomiej Stańczyk
17ArkadiuszStańczyk
18MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AgnieszkaSzałkowska
2BłażejŚlęczkowskiWarriors Łódź
3ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
4KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
5NataliaCichaSPARTA RUNNERS
6PaulaKuligSPARTA RUNNERS
7Katarzyna Napieraj Carbon Silesia Sport
8AnnaPłaczekCarbon Silesia Sport
9DawidMalickiWARRIORS ŁÓDŹ


Armagedon Active Łódź 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1DominikaNiesłony


Armagedon Active Łódź 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
2TomaszMalczewskiBrygiery Ocr
3DanielMalczewskiBrygiery OCR
4DariuszNikielDirty Sparrows
5KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
6Dariusz Dalkiewicz CrossFit Team Susz
7Grzegorz BernackiWOLF TEAM
8KatarzynaBernackaWOLF TEAM


Armagedon Active Łódź 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcelinaWróblewskaFoto Wróbelek ????
2AlicjaOrlikAkademia lekkoatletyki
3MICHAŁKazimierczak


Armagedon Active Łódź 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna