Armagedon Active Łódź 2021 – listy

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1GrzegorzPiętkaHell's Heaven Szczecin
2AleksandraŻuchowskaFlying Runners
3AgnieszkaMatyszkiewiczFlying Runners
4Aleksandra MichalakWF OCR TEAM Z KOSTRZYNA NAD ODRA
5AgnieszkaSawickaNie W Szczepionkę Team
6ZbigniewKorbalDirty Sparrows
7BartłomiejCzyżewski
8DariuszJagodziński
9PiotrZawadzkiBigYellowFoot
10MonikaZawadzkaKontener Formy
11BartoszJabłonka
12AnnaPohlid-DodaCrossfit Team Susz
13TomaszLewandowskiCrossfit Team Susz
14Piotr Szagała Crossfit Team Susz
15BeataLewandowskaCrossfit Team Susz
16PrzemysławLaskowskiCalisthenics Płock
17MichałDurkaCalisthenics Płock
18EdytaMaćkowskaNEXTREME
19DawidPiaseckiCalisthenics Płock
20MartaDalkiewiczCrossfit Team Susz
21MagdaGodlewskaCrossfit Team Susz
22Malwina LaskowskaCrossfit Team Susz
23Sylwia Wiśniewska Crossfit Team Susz
24MaciejŁugowskiCrossfit Team Susz
25JakubMacander
26DamianPranica
27JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
28TomaszMichalczyk
29EwaDolibógŁowcy Pierożków
30KatarzynaSekułaŁowcy Pierożków
31KrzysztofGorzeńŁowcy pierożków
32MałgorzataSibilskaŁowcy pierożków
33ArturSzymańskiCalisthenics Płock
34DawidPiaseckiCalisthenics Płock
35KarolMalec
36MariuszAugustyniakCrossfit Team Susz
37HenrykGrubkajtys
38MariuszAugustyniakCrossfit Team Susz
39PatrykBerezaZakaz na garaż
40KatarzynaMorawskaFuck The PESEL
41Beata Grabowska Fuck the PESEL
42Agnieszka Andler Fuck the PESEL
43MonikaSrokaFuck The PESEL
44Agnieszka PlataFuck the PESEL
45ŁukaszGabryluk
46ArkadiuszJagiełło
47TomaszWróblewski
48MałgorzataCichockaFuck the Pesel
49DawidJakubik
50MateuszSkarbek
51Kamilcywinski
52ElżbietaNawrockaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
53ArkadiuszTomczykWF TEAM OCR Kostrzyn nad Odrą
54PawelKuznicki
55KamilSerafinDzikie Morsy
56AnnaSerafinDzikie Morsy
57KamilaŁysakDzikie Morsy
58DanielWlodarczyk Dzikie Morsy
59MarekWalczakDzikie Morsy
60KatarzynaSiemaszkoDzikie Morsy
61KrzysztofSiemaszkoDzikie Morsy
62MonikaCzajkaDzikie Morsy
63TomaszKołodziejczakDzikie Morsy
64AgnieszkaMozalewskaDzikie Morsy
65JakubZyngerDzikie Morsy
66PIOTRGADUŁKADzikie Morsy
67KatarzynaGonciarek Dzikie Morsy
68IzabelaKopczyńskaDzikie Morsy
69Mariusz Racz Dzikie Morsy
70PiotrChilczuk
71Grzegorz Kmieciak BrygieryOCR
72KamilWójt
73PaulinaBalcerDzikie Morsy
74AdamNieckarzDzikie Morsy
75MartaKubikDzikie Morsy
76TomaszStaniszewskiOSPRO OCR
77GrzegorzMaciakOSPRO OCR
78TomaszWojciechowski
79RobertSobolewski
80JakubZawadzki8E
81KrzysztofBoreckiUnited Runners
82GeorgeAtallaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
83KlaudiaKobydeckaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
84AnnaSkoczekWATAHA
85Katarzyna Możejko WATAHA
86KatarzynaPopiela-KukuśWataha
87AgataKochanekKontener Formy
88TomaszTrela
89TomaszKujawa
90IgorLannoy
91ŁukaszZaborowskiRAJSPORT ACTIV
92DominikaZięba
93RafałChomicz8E
94BartłomiejWitkowiczMaJuBa
95PiotrGolańskaMajuba
96KamilŁośDzik Komando
97KonradKoziołMajuba
98GrzegorzOsikOBSTACLE CENTER TEAM
99AnnaNalewajczykDzik Komando
100JanLauksDzik Komando
101KatarzynaBluszczAjvi Joga Run
102Robert Felczak Brygada RR
103GabrielaŁuczakAjvi Joga Run
104OLGASTASIAKAjvi Joga Run
105AleksandraDembskaAjvi Joga Run
106SławomirDettlaff
107DanielZiemann
108GrzegorzBączykOCRowce
109Radosław Buras Hell's heaven szczecin
110PrzemysławBagrowskiOcrowce
111MateuszPalicki
112KlaudiaRoliczWF OCR TEAM Kostrzyn nad Odrą
113MichałJakubowskiAndrych Team
114PiotrPindelŁowcy pierożków
115AdamSkonieczkoJOGIN
116MateuszWinklerVikings Run Team
117DamianBaranVikings Run Team
118MiłoszŚwićDzik Komando
119MichałLewandowski
120JędrzejGaduła-ZawratyńskiDzik Komando
121Jarosław Bugajski
122Przemysław Król #samekonie
123JerzyIlczyszynDzik Komando
124KonradZarzyckiSocios Silesia
125AgnieszkaŚwiętekSocios Silesia
126MonikaSuchockaSocios Silesia
127MagdalenaZarzyckaSocios Silesia
128DawidKarwat
129AdrianDługaj
130JoannaChabrowskaObstacle Center Team
131AgataTamborskaDzik Komando
132BartoszKorbaWF OCR TEAM Kostrzyn nad Odrą
133KonradKopczyńskiDrużyna Dzik Komando
134WaldemarLaskowskiCrossfit Team Susz
135DanielBrzozowskiDzik Komando
136PrzemysławNowaczyk
137PiotrNowaczyk
138AgnieszkaBogus
139NataliaMarkowskaMS-FIT STUDIO
140NikolaMarkowskaMS-FIT STUDIO
141Filip WaliszekWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
142MariuszRutkowskiWOLF TEAM
143BartoszDykoMad Runners
144LeszekKUDLIŃSKICarbon Silesia Sport
145OliwiaJuszkiewicz
146MarcinDrzewieckiMad Runners


Armagedon Active Łódź 2021 DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1PawełPabin#Pabiny
2marcinjanczewskiUnited Runners
3MichałSzczepanik
4DamianKrysztofiakUNITED RUNNERS
5KarolinaLichańskaObstacle Center Team
6Piotr Pontus
7TomaszDobrzyńskixRunners
8MichałHurasKuźnia Damiana
9TomaszFirstPower Training
10Michał TetkowskiUnited Runners
11ŁukaszGrzebuła
12DariuszSwędziołHarpagan Beast
13PaulinaZalejaszxRunners
14SylwesterZalejaszxRunners
15ŁUKASZCHOŁUJPWPW S.A.
16TomaszIgnaczak
17RyszardPilawskiWOLF TEAM
18Agnieszka Boińska WOLF TEAM
19AndrzejŁobockiPositive Freaks Team
20KrzysztofCieślaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
21RafałOdrobina
22RobertRygalski
23JustynaŁawniczakWOLF TEAM
24SzymonKalinowski
25DariuszWoźniak
26OliwerKawalecWATAHA
27ŁukaszMostkowskiUnited Runners
28WiktorMichalczykBrygieryOCR
29PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
30PiotrIdczakDirty Sparrows
31PatrykLewandowski
32MateuszWojtaszczyk
33MonikaKaczmarekWf OCR Team Kostrzyn nad Odrą
34Piotr Latopolski Crossfit Team Susz
35Maksymilian Pustoła Obstacle center team
36SebastianCudnikObstacle center team
37MichałCempulikCarbon SIlesia Sport
38MagdalenaWierzbowskaCarbon Silesia Sport
39HubertGawon
40PatrykHaberCarbon Silesia Sport
41JakubGadula
42MonikaHaberCarbon Silesia Sport
43RadosławRopelaWOLF TEAM
44MateuszWrońskiWOLF TEAM
45MarekCzapranxRunners
46RafałGórkowskiWOLF TEAM
47TomaszStachnioWF TEAM OCR KOSTRZYN NAD ODRĄ
48PatrykProńWOLF TEAM
49MichałDąbrowskiWOLF TEAM
50Marcin Darga WOLF TEAM
51Adam BudzyńskiUnited Runners
52Cornelia KozakUnited Runners
53Jacek Kacperski RAJSPORT ACTIVE
54BratoszBrzezińskiRUNMAGEDDON
55Rajmund Lisiecki
56WojciechTyczynoWATAHA
57AnnaMaciejakUnited Runners
58JakubKosińskiUnited Runners
59AdamDąbrowskiUnited Runners
60PAWEŁJEZIORSKIGladiators by RMF4RT
61EmiliaSawicz-ŁuńskaWOLF TEAM
62MaciejŁuńskiWOLF TEAM
63SzymonOgińskiGladiators by RMF4RT
64MariuszŚlizWOLF TEAM
65MateuszGańkoObstacle Center Team
66JarosławKalininxRunners
67Sławomir Jastrzębski Bestie OCR Legionowo
68MonikaWawrzyniakWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
69KorneliaKarczmarWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
70KrzysztofBudziszSOCIOS SILESIA
71RobertFiołnaRAJSPORT ACTIVE
72PawełWierzbowskiCarbon Silesia Sport
73PatrykPatrykMad Runners
74KrzysztofPawłowskiUnited Runners
75DominikJuszkiewicz


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilŁawskiRazem Trenujemy Sport
2KamilaPtasińska
3MichałPochopień
4GrzegorzMatusiak
5KrzysztofBendingerRazem Trenujemy Sport
6KrystianBendingerRazem Trenujemy Sport
7LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
8KarolinaMazerantRazem Trenujemy Sport
9PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
10Ludwik KonradiGladiators by RFM 4M
11RomanBoryczkaBrygada OOL
12DawidBoryczkaBrygada OOL
13DawidKlimasBrygada OOL
14PatrykKlimasBrygada OOL
15Marcin Zawadzki Fachowcy
16MateuszKlofBrygada OOL
17MichałPotapskiFachowcy
18MichałGraczykBrygada OOL
19PawełGraczykBrygada OOL
20AgnieszkaGortatRTS
21Bartłomiej Stańczyk
22ArkadiuszStańczyk
23MichałChlebiczPotrzymaj mi piwo
24MateuszAgierHumanCrossTeam
25Magdalena KowalczykWarriors Łódź
26MagdalenaKowalczykWarriors Łódź
27MateuszTurekHumanCrossTeam
28SandraWiśniewska
29MarekBorkowski
30ŁukaszJanczewski
31BłażejKowalczyk
32TomaszWajszczyk
33PawełNowiński
34MateuszRajkiewiczRAJSPORT ACTIVE
35AleksandraBudnerWarriors Łódź
36Bartłomiej Mendak Droga Do Ultra
37HubertBienias
38MagdalenaFisiak
39MaciejTarnawskiMIJAGI TEAM
40BartoszTarnawskiMIJAGI TEAM
41PrzemysławChuścińskiBrygieryOCR
42PatrycjaChuścińskaBrygieryOCR
43TomaszMatusiakPURO TEAM ŁÓDŹ
44BartekKorzeniakPURO TEAM ŁÓDŹ
45MichałStępień
46Rafał Uciński
47Dominik Zietala
48JAROSŁAWGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
49STANISŁAWGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
50BartłomiejWójcikPURO TEAM ŁÓDŹ
51ŁukaszMaciejewskiRAJSPORT ACTIVE
52MarcinKozłowskiGreen Goblins Warszawa
53DariuszSknadajGreen Goblins
54ElżbietaTrochonowiczGREEN GOBLINS
55DawidMarchlewiczUnited Runners
56MartaBochowiczGreen Goblins
57ŁukaszZaborowskiRAJSPORT ACTIV
58TomaszRajkowskiPuro Team Łódź
59KatarzynaAjnenkiel-ŁośDzik Komando
60KamilŁośDzik Komando
61DominikaWiąckiewiczDzik Komando
62PiotrWiąckiewiczDzik Komando
63ŁukaszŚwiętosławski
64ArturNosek
65JakubManikowskiRAJSPORT ACTIVE
66Anna WieczorekKlub Biegacza Warta
67ElżbietaRudnicka
68JanLauksDzik Komando
69PaulinaFrątczakDZIK KOMANDO
70HubertMukarkerGreen Goblins
71EmiliaŁawskaAjvi Joga Run
72SylwiaMichałowska Ajvi Joga Run
73EwelinaSzpernaAjvi Joga Run
74MarekMacuraLeniwce z Magnolii
75PatrycjaOstrowskaAjvi Joga Run
76Marta MichalczykAjvi Joga Run
77Beata Kokosińska Ajvi Joga Run
78MaciejBednarski
79ŁukaszWalczakSemperActive
80MarcinLaskowskiMad Runners
81SaraDwojakMad Runners
82GrzegorzSzczepańskiMad Runners
83Sylwia Kazimierczak Ajvi Joga Run
84AnnaAntosiakAjvi Joga RUN
85DominikDargaczMad Runners
86MateuszMokwa
87AmeliaMarcińczak
88AgnieszkaDziejaAjvi Joga Run
89Marcin Drzewiecki Mad Runners
90KazimierzKryszakMad Runners
91TomaszSchubert
92PaulinaTomczykWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
93MateuszWnuczek
94DanielTraczyńskiMad Runners
95TomaszKuśmierek
96MałgorzataNowickaGreen Goblins
97AgnieszkaKomor
98MichałJakubowskiAndrych Team
99Sylwia SakowskaPECH POLSKIEJ DRUŻYNY
100KacperChojnackiPECH POLSKIEJ DRUŻYNY
101JulianKrzyżanowskiPOWER TRAINING
102sylwiawrotniakAJVI(joga)Run
103JakubSobolewski
104MateuszMałysDzik Komando
105WiktorMichalczykBrygieryOCR
106KonradBaranBrygieryOCR
107DariaKwiatkowskaBrygieryOCR
108Jędrzej Skowronek
109GrzegorzGrzywnaBiały Kruk
110JacekMirowskiRookies
111KacperSzadkowskiFachowcy
112DamianKieszkowski
113PatrycjaBeśka
114GrzegorzKarczewskiWataha
115MarcinStaniszewskiMove Factory
116JolantaBeśka
117DorotaHoręzga
118PiotrBączyńskiRAJSPORT
119JuliaRajca
120AgnieszkaRajca
121OliwiaJuszkiewicz
122MarcinSolarekWATAHA
123Patrycja TeskaBiegun OCR Team
124Yevhen Bohatikov RAJSPORTACTIVE
125BartoszDykoMad Runners
126AnitaWłodarczyk
127Mateusz Andrych Andrych Team
128Kamil Andrych Andrych Team


Armagedon Active Łódź 2021 LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1AgnieszkaSzałkowska
2BłażejŚlęczkowskiWarriors Łódź
3ZuzannaPawlikowskaWarriors Łódź
4KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
5Katarzyna Napieraj Carbon Silesia Sport
6AnnaPłaczekCarbon Silesia Sport
7DawidMalickiWARRIORS ŁÓDŹ
8Michał Targowski Drużyna Pana Michała
9ŁukaszGórecki
10AngelikaAlamenciakDynamic Strong Gniezno
11KonradPoczątek
12AndrzejŁobockiPositive Freaks Team
13PatrykKiępistyRAJSPORT ACTIVE
14RobertGrembowskiDirty Sparrows
15JacekMizgalskiDZIADY OCR
16KacperŁuczkowiakDynamic Strong Gniezno
17RobertSerafińskiRAJSPORT ACTIVE
18AndrzejRęklewskiDynamic Strong Gniezno
19KamilWoźnicaGreen Goblins
20MagdalenaGandurskaDynamic Strong Gniezno
21JustinDenhamGreen Goblins
22AnnaMaciejakUnited Runners
23Bartosz Zieliński DYNAMIC STRONG GNIEZNO
24IvanKohutRajsport Active
25PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
26MichałNawrotDYNAMIC STRONG GNIEZNO
27MICHALDZIADOSZEKDynamic Strong Gniezno
28PatrykKarczewskiWarriors łódź
29AnnaWójcickaHells Heaven Szczecin
30Michał Golda Mad Runners
31Sebastian Moczko
32PatrykWitkaMad Runners
33Bartek Szymański Mad Runners
34GrzegorzKaliszykMad Runners
35AdamSikoraMad Runners
36MichałMichalakMad Runners
37Bartosz OniszczukMad Runners
38BartoszKowalskiPositive Freaks Team
39JózefKowalskiPositive Freaks Team
40JakubGadula
41GrzegorzKurczyński
42MałgorzataKowalczykRajsport Active
43ŁukaszMostkowskiUnited Runners
44JustynaKamińskaDYNAMIC STRONG GNIEZNO
45Angelina Redzik Dynamic Strong Gniezno
46MateuszRedzikDynamic Strong Gniezno
47JoannaWozniakDYNAMIC STRONG GNIEZNO
48PatrykObrębskiRAJSPORT ACTIVE
49DawidBoczWATAHA
50AleksaMotylskaSTOWARZYSZENIE EXTREMALNI
51MichałBudzińskiRAJSPORT ACTIVE
52MałgorzataPoddębniakBrygieryOCR
53ArkadiuszZońKarla-Butik.pl
54ArkadiuszWitkowskiBrygieryOCR
55IZABELALEISZNERCarbon Silesia Sport
56Henryk Domiński
57DominikJuszkiewicz
58RobertFiołnaRAJSPORT ACTIVE
59KrzysztofTrzeciakFabryka Dzika
60DariuszGąsiorowskiRAJSPORT ACTIVE


Armagedon Active Łódź 2021 TUR

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałSobkiewiczEnax Run4Fun
2MariaDegenBrygieryOCR
3SylwiaDąbrowskaOUTDOOR TRAINING
4RafałZygmunt
5ŁukaszGromotowiczOUTDOOR TRAINING
6TomaszKeller Wieluń Biega
7BartekZasadowskibiegowe nygusy
8Justyna Zasadowska Biegowe Nygusy
9KamilDratwa***** ***
10Mariusz Lichodziejewski***** ***
11ŁukaszPiętaUnited Runners
12MagdaSaczukSocios Silesia


Armagedon Active Łódź 2021 TUR ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1KamilCzubaszewskiPZU Sport Team
2TomaszMalczewskiRAJSPORT ACTIVE
3DanielMalczewskiRAJSPORT ACTIVE
4DariuszNikielDirty Sparrows
5KrzysztofChmielewskiOutdoor Training
6Dariusz Dalkiewicz CrossFit Team Susz
7Grzegorz BernackiWOLF TEAM
8KatarzynaBernackaWOLF TEAM
9MarcinNowickiWOLF TEAM
10DariuszDukiewiczWOLF TEAM
11RobertSoszyńskiWARRIORS ŁÓDŹ
12PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
13PrzemysławStarzyckiHARPAGAN BEAST
14MateuszWojtaszczyk
15DawidKrysztofinskiWOLF TEAM
16AnnaRaczyńskaBaltic Seals
17Mateusz OLICHOWSKI WOLF TEAM
18ŁUKASZKOSIOREKOUTDOOR TRAINING
19KonradKurasińskiSocios Silesia
20EmilKwaśniakWarriors Łódź
21MichałWochniakWarriors Łódź
22Arkadiusz ŚlizWOLF TEAM
23FabianMarkowskiMS-FIT STUDIO
24AndrzejJanuszewskiObstacle Center Team
25MichałNajderek
26PawełŁawrenczukRAJSPORT ACTIVE
27BartoszJanuszewskiObstacle Center Team
28Grzegorz KropidłowskiWOLF TEAM
29SzymonSzczechWOLF TEAM
30MarcinĆwirzeńWOLF TEAM
31Łukasz LorencWolf team
32ŁukaszWałcerz
33RobertKołodziejek RAJSPORT ACTIVE
34DominikaNiesłonyEx Team


Armagedon Active Łódź 2021 WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MarcelinaWróblewskaFoto Wróbelek ????
2AlicjaOrlikAkademia lekkoatletyki
3MICHAŁKazimierczak
4AnnaJędrzejczak
5ArletaBocian
6KacperPrzybył
7JanBińczyk
8FilipTonkiel
9LeonTargowskiDrużyna Pana Michała
10MiłoszWitman
11FilipMendak Droga Do Ultra
12MaciekJabłonka
13AleksanderZiółkowskiBrygieryOCR
14KingaTartanus
15BartoszAdamkiewicz
16AntoniAdamkiewicz
17MaksSiedlecki
18JerzyLipowski
19inkaMatusiak
20JuliaKubiak
21FilipCader
22LilianaCader
23PawełAugustyńskiJungle Nextreme
24FilipZaborowskiRAJSPORT ACTIVE
25ZofiaŁośDzik Komando
26KacperMatyszkiewiczFlying Runners
27OliwiaMatyszkiewiczFlying Runners
28MelaniaRudnickaDzik Komando
29MariaOworuszkoAjvi Joga Run Family
30ZofiaRumikAjvi Joga Run Family
31Filip Golda Mad Runners
32DawidBendingerRazem Trenujemy Sport
33TomaszZiółkowskiBrygieryOCR
34MiłoszZybertFabryka Dzika
35JuliaHećmańczuk Fabryka Dzika
36KrzysztofMirowskiFabryka Dzika
37TeresaMirowskaFabryka Dzika
38Jakub Boruń Warchlaczki
39LenaGąsior
40ZuzannaŚliwińska
41TomaszPiwoński
42AlicjaMorawiecBKL Bełchatów
43Weronika MorawiecBKL Bełchatów
44Natalia Boruń Warchlaki
45PolaObrębskaJungle Nextreme
46PolaObrębskaJungle Nextreme
47MikołajKulczyński
48WojciechKulczyński
49AllicjaSinkiewicz
50AdriannaGórny
51ZofiaSztajnertBKL Bełchatów
52GabrielaSztajnertBKL Bełchatów
53HANNAPIASECKANEXTREME KIDS
54MartynaWolnaBKL Bełchatów
55IwoStaniszewskiJungle Nextreme
56StefanKijekNajlepsza 🙂


Armagedon Active Łódź 2021 POMARAŃCZOWY WOJOWNIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1ZuzannaJankowskaMs-Fit
2WojtekJabłonka
3GabrielaOdrobina
4RobertKowalczyk
5StanisławGŁOGOWSKIBBL Zduńska Wola
6ŁukaszSknadajGreen Goblins
7IdaTrochonowiczGREEN GOBLINS
8MaksymilianTrochonowiczGREEN GOBLINS
9HelenaGłowackaExtreme Warrior Park
10FeliksŁośDzik Komando
11FranekGłowackiExtreme Warrior Park
12JakubWielecLUZAKI NA FANTAZJI
13Alicja WójcickaHells Heaven Szczecin
14JerzyWójcickiHells Heaven Szczecin
15MelanieDenhamGreen Goblins
16NataliaMacuraLeniwce z Magnolii
17JuliaMacuraLeniwce z Magnolii
18Dominik Golda Mad Runners
19Kacper ZawadaAjvi Joga Run Family
20MATYLDA DZIADOSZEKDynamic Sport Gniezno
21MateuszDziadoszekDynamic Strong Gniezno
22MichałZybertFabryka Dzika
23BorysBobrowskiBerserkers Lodz
24OlgaWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
25Oskar Mostkowski
26Błażej Kuśmierek
27Bartek Ilków
28JasiekPożuczekRAJSPORT ACTIVE
29JustynaKozłowskaGreen Goblins Warszawa
30MateuszBaniaUKS35 ŁÓDŹ
31KrzysztofBaniaFootball School
32BorysObrębskiJungle Nextreme
33FranekObrębskiJungle Nextreme
34BorysObrębskiJungle Nextreme
35FranekObrębskiJungle Nextreme
36BartoszSinkiewicz
37JULIANPIASECKINEXTREME JUNIOR
38BorysStaniszewskiJungle Nextreme
39Martyna TeskaActive Flow
40TymonSzuflickiExtreme Warrior Park