Armagedon Łódź – listy startowe

Na liście startowej widnieją jedynie opłaceni zawodnicy. Pojawienie się na liście może trwać do 2 dni od wniesienia opłaty! Bądźcie cierpliwi 🙂


DZIK ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1EmilKwaśniakSportera OCR
2KrzysztofSwaczyńskiHusaria Race Team
3BartłlomiejJaworskiRajsport Active
4DawidMożejkoDzik Komando
5BartoszŚląskiDzik Komando
6PiotrGawrońskiDroga Do Ultra
7FilipKowalewski
8ŁukaszJudek
9KonradGołębiowskiCarbon Silesia Sport
10BartłomiejSzymańskiWarriors Łódź
11MaciejManiewskiWATAHA
12MiłoszŚwićDzik Komando
13Michał PieczewskiDzik Komando
14AndrzejTarkaRajsport Active
15BorysAntczakWATAHA
16MarcinDrożdżowskiRajSport
17KrzysztofCieślaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
18DagmaraKozłowskaWF OCR Team Kostrzyn Nad Odrą
19jacekkacperskiRAJSPORTACTIVE
20AndrzejTarkaRAJSPORT ACTIVE
21PrzemysławRakowskiMELVIT RUN
22BartoszKorbaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
23MarcinDrożdżowskiRAJSPORT ACTIVE
24Tomasz PrykowskixRunners
25WojciechTyczynoWATAHA
26KarolKlawczyńskiWf OCR Team Kostrzyn nad Odrą
27MateuszHaleczkoDZIKIE DZIKI GORZÓW
28BłażejSkowrońskiDzik Komando
29MaciejNausWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
30KacperMichałowski
31PiotrPłóciennikRAJSPORT ACTIVE
32MichalZawitowskiHarman Running Team
33RafałDworzyński
34StanisławKurachDziady OCR
35KarolKowalik
36MichałKądzielaKoniuchy OCR
37Łukasz Mostkowski United Runners
38KrystianBaygerWATAHA
39DariuszStokowski
40ArturKozłowskiRAJSPORT ACTIVE
41Łukasz OśkoHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
42Wojciech Bownik Baltic Seals
43PiotrIdczakDirty Sparrows
44Krystian Kołodziej Bestie OCR Legionowo
45TomaszDobrzyńskixRunners
46TomaszIgnaczak
47Dariuszwozniak
48MateuszWojtaszczyk
49PawełŁawrenczukRajsport Active
50ŁukaszChołujPWPW S.A.
51TomaszKornilukOutdoor Training
52MARIUSZCHMIELEWSKIOUTDOOR TRAINING
53StefanChromińskiWataha
54TomaszSadowskiNie w Szczepionkę Team
55MarcinGrzanecki
56MagdalenaNosOutdoor Training
57PiotrLatopolskiCROSSFIT SUSZ
58MariuszAnuszczyk
59MartaŁosinBiegun OCR Team
60PiotrTartanusPower Training
61MarekCzapranxRunners
62KasperKneblochDzik Komando
63JędrzejGaduła-ZawratyńskiDzik Komando
64MateuszKalwasNextreme Vikings Run
65PiotrFormelaBiegun OCR Team
66MateuszPałdynaxRunners
67MateuszWieczorekxRunners
68KrystianLorychBiegun OCR Team


DZIK

LPImięNazwiskoDrużyna
1MichałWaliszekWATAHA
2MariuszChołuj
3BłażejŚlęczkowskiSportera OCR
4BatyłomiejMendakDroga Do Ultra
5ŁukaszKozica
6MichałWiętczak
7TomaszBanaszek
8TomaszKołodziejczak
9JakubPrzybylskiOwoce Leśne
10PatrycjaChuścińskaGrupa Brygrowa
11TomaszGałkaDzik Komando
12Dorota PaulinaDudekDzik Komando
13DorotaGrzelińskaDzik Komando
14BartoszJabłonka
15AgataTamborskaDzik Komando
16AnnaGagatek-WoźniakWieluń Biega
17DawidKarwat
18MaciejGromadziński
19DamianŁykoWieluń biega
20MariaDegenGrupa Brygrowa
21PiotrKowalczyk
22SzymonGodekOwoce Leśne
23GosiaPodbielskaRMF4RT Gladiators
24ArkadiuszJagiełłoABB Łódź
25TomaszSzybkaSzybcy
26WojciechSzybkaSzybcy
27JakubWIERUCKIKNUR TEAM
28GrzegorzSłomińskiKNUR TEAM
29MarcelNowickiKNUR TEAM
30PiotrBukowskiGrupa Brygrowa
31Mateusz Chadrysiak
32MateuszMendel
33IreneuszPiekutowskiDecathlon Car Łódź
34RadosławKierzkowskiGrupa Brygrowa
35DOMINIKBARTOSIEWICZ
36MonikaKaczmarekWF TEAM OCR KOSTRZYN NAD ODRĄ
37NorbertDereczenikWF-Kostrzyn
38DANIELPLEWKA
39KarolinaNamysłowskaWf OCR Team
40KamilOfiara
41DanielCzpak
42PrzemysławDomińczyk
43ArkadiuszWinkler
44JacekChrośniakBreak the Brain
45PawełKazimierczakSportera OCR
46MateuszWysockiKlub Aktywnych parkrun Skórzec
47KarolinaSzurmiej
48GerardKmieć
49AgataStawickaStawiki
50ŁukaszStawickiStawiki
51PjotrMacioł
52JoannaUrbańska
53PatrykWarszawskiCRAZY RUNNERFUCKERS
54PATRYKDĄBROWSKICRAZY RUNNERFUCKERS
55MaciejJanuś
56PaulinaStępień
57RafałMadej
58Konrad Wojtas
59SemirHusseinOwoceLeśne
60MaciejGuść
61PiotrSerdeńAC Pajace
62Aleksandra Michalak
63AgnieszkaCieslaWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
64Bartłomiej KarpińskiRagnarok Szczecin
65Łukasz Wójcicki
66EmiliaBieniasRagnarok Szczecin
67MarcinWilczuraTTPSC RUNNING FAMILY
68LeszekZborowskiTTPSC RUNNING FAMILY
69KamilGuzekSportera OCR
70KonradDróżkaTTPSC RUNNING FAMILY
71MateuszWalkiewicz
72JakubKimmerTTPSC RUNNING FAMILY
73KarolinaSulich-Jochemska
74MikołajJochemski
75PrzemysławGruszfeld
76AgnieszkaGruszfeld
77MateuszGumpertWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
78MateuszWalentukiewiczWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
79NataliaWalentukiewiczWF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
80DamianPętecki
81TomaszGawrońskiketoaktywny
82MarcinFalejczyk
83PatrykWegner
84PatrykZalasa
85MarcinBanaszek
86SzymonPiaskowskiPopeye
87MICHAŁJAKUBOWSKIOSP DĘBOŁĘKA
88KamilSzatkowski
89KarolChodyraGangusy
90ArekSzewczyk
91Bartłomiej Arcimowicz
92RafałGąsior
93AugustynDrabik
94JoannaRodzik
95MichałSkudlarski
96AgnieszkaBogus
97kingaSzymańska
98piotrjurkiewiczrmf4team gladiators
99KrzysztofBoreckiUnited Runners
100KonradDziekońskiDzik Komando
101MagdalenaKrysiak Brygiery ocr
102AnnaPohlid-DodaCrossfit Team Susz
103SylwiaWiśniewskaCrossfit Team Susz
104TomaszLewandowski Crossfit Team Susz
105Beata Sobolewska
106Justyna Marczak Zakręceni OT
107IzabelaStaniaszczykZakręceni OT
108MateuszRojek
109MaciejWielgosz
110RafałMałolepszyDeloitte adventure team
111DobrawaAntoszkiewicz
112SebastianLesiakDecathlon CAR Łódź
113ArturAdamiak
114LeszekKudlińskiCarbon Silesia Sport
115RafałŚlązak
116PiotrSzagałaCrossfitTeam Susz
117RyszardBagińskiTri Aktywny Piotrków
118WiktorMichalczykBrygiery OCR
119SzymonPosmyk
120MikołajZajączkowski
121MichałSamselskiWarriors Łódź
122DanielWiśniewski
123TomaszMalczewskiBrygiry Ocr
124RobertCzerwik
125DominikBarski
126ArekLipskiBrygiery OCR
127PiotrGadułka
128JacekKarcz
129KrzysztofWąsowicz
130JoannaDolińskaSayanin
131JacekDolińskiSayanin
132Łukasz Janicki Brygiery OCR
133Arkadiusz WitkowskiBRYGIERY
134TomaszŁukasikWTF Wilk Trenuje Family
135PaulinaStępieńUnited Runners
136ErykKędziorekKEDZIORKI.COM
137ErykKędziorekKEDZIORKI.COM
138RobertKołodziejek RAJSPORT ACTIVE
139MonikaZydorczyk
140MateuszWysocki
141ArtemVeselovDzik Komando
142PawełKuźnicki
143WojciechKucz
144MichałKrajewskiBrygieryOCR
145MarcinZaremba
146Katarzyna Sianos TriAktywni Piotrków
147andrzejadamski-heinSamotny Wilk
148Grzegorz Mrowicki Luzaki na fantazji
149KamilDunajBigYellowFoot Adventure Team
150PiotrStaniak
151MichałSzymański Stg Łódź
152AndrzejBrodziak


LOSZKA ELITE

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidMalickiRajsport Active
2PrzemysławLewandowskiNie W Szczepionkę Team
3AgnieszkaSzałkowskaHardcorowe Wychylylybymy
4FilipMaciejewskiHelping Hands
5SandraŚniegoska
6GrzegorzKurczyńskiRMF4RT Gladiators
7AleksanderBrzeziński
8Dawid MarchlewiczUnited Runners
9JacekKonewkaRAJSPORT ACTIVE
10MaciekFrydrychWATAHA
11NataliaWielechowskaUnited Runners
12EmilGórskiUnited Runners
13Wojciech Sobierajski OCRA Poland
14Krzysztof Sobierajski OCRA Poland
15Bolesław Sobierajski OCRA Poland
16JacekLipieckiPrzeszkodowo.pl
17MartaWojtasikOCR Team Zielona Góra
18AnnaMaciejakUnited Runners
19PiotrOlasHusaria Race Team
20AdamDąbrowskiUnited Runners
21MariuszWiktorowiczRajsport Active
22PiotrRuduchaUnited Runners
23AndrzejTomczykDirty Sparrows
24MonikaTuchołkaDirty Sparrows
25ewelinakamińskaDirty Sparrows
26RobertSuchockiWATAHA
27Patryk KiępistyMove Factory
28MateuszKowalskiDirty Sparrows
29RogerŁyszkiewicz Nie W Szczepionkę Team
30JacekKonewkaRAJSPORT ACTIVE
31KarolinaGańkoNie W Szczepionkę Team
32PawelKulWATAHA
33MarekDenysiukWATAHA
34PaulinaBaranNie w Szczepionkę Team
35KlaudiaGoździk
36ŁukaszGórecki
37Michał Waliszek
38OliwerKawalecWATAHA
39BartoszJanuszewskixRunners
40PatrykKarczewskiWarriors łódź
41MateuszGańko Nie W Szczepionkę Team
42MarcinSyposz
43NorbertWiśniewski
44KlaudiuszKraulMove Factory.
45TadeuszPionkKontener Formy
46MariuszRakowskiMove Factory
47IzabelaRoguskaHardcorowe Wychylylybymy
48PaulinaMisiorHardcorowe Wychylylybymy
49KrzysztofSobierajskiOCRA POLAND
50Arkadiusz Maciołek Crossfit team Susz
51MargaritaKrólak
52DawidGrudzińskiOspro Ninja Team
53MichałMissalaPower Training
54AndrzejMissalaPower Training
55RobertSoszyńskiWARRIORS ŁÓDŹ
56MichałTkaczykNie W Szczepionkę Team


LOSZKA

LPImięNazwiskoDrużyna
1KrzysztofBendingerRAZEM TRENUJEMY SPORT
2KrystianBendingerRAZEM TRENUJEMY SPORT
3AnnaBorkowskaAŁT
4Robert Mosiński AŁT
5MichałMajewski
6MARCIN MICHALAK GUNNERS TEAM
7Sylwiasęk
8Marcin Zawadzki Fachowcy
9KamilMosińskiAŁT
10MichałWardziński
11Natalia Piechota
12AdamSobczyński
13GrzegorzMatusiak
14MałgorzataNowickaGreen Goblins Gocław
15MichałCHLEBICZPotrzymaj mi piwo
16KarolinaMazerantRAZEM TRENUJEMY SPORT
17MateuszChachułaKosmate Misie
18JoannaJarugaDzik Komando
19RafałSzczepaniak
20KatarzynaAjnenkiel-ŁośDzik Komando
21KamilŁośDzik Komando
22Paweł Olejniczak
23SylwiaSłowińskaAŁT
24TomaszMichalczyk
25Magdalena Fisiak
26AnnaHalusiak-BujanowskaAŁT
27Marcin BujanowskiAŁT
28PiotrPilcFachowcy
29EmilBernackiWATAHA
30Iwona Andrjanik
31AniaNalewajczykDzik Komando
32JakubTytoń
33Adrian Jurkowski
34SebastianKarpińskiKosmate Misie
35BogdanRybakABB Łódź
36MichałPorębskiABB Łódź
37KAROLINAKLEPACZABB Łódź
38ŁukaszKaczmarekKosmate Misie
39KarolPlichABB Łódź
40AGNIESZKADRUCIAREK
41KAMILAMYSZKA - MARCINKOWSKAO co biega
42RobertKajaKuźnia Sylwetki
43ŁukaszRajewskiKosmate Misie
44MichałRajewskiKosmate Misie
45MichałKołodziejczykKosmate Misie
46KarolCocińskiKosmate Misie
47ŁukaszKlimaszewskiABB Łódź
48JuliaZając
49PaulinaFrątczakDzik Komando
50MateuszMałysDzik Komando
51AGNIESZKAMAJCHRZAK
52ŁukaszGórskiWATAHA
53BartłomiejFrąc
54MarcinBartośRajsport Active
55RafałSobczakRAJSPORT ACTIVE
56Michał PotapskiFachowcy
57AnnaZientalaKABANY Zduńska Wola
58Marcin WitońskiKABANY Zduńska Wola
59MariuszMazur GUUNERS TEAM
60WojciechWołowik
61JarosławOsińskiKABANY Zduńska Wola
62Maciej Cywiński Aleks team
63MonikaCzajka
64PawełPatora Aleks Team
65MagdalenaKatoloWilk Trenuje Family
66SylwiaJanasKABANY Zduńska Wola
67Juan FranciscoMerino Baena
68MałgorzataTkaczyk
69RafałKrasońRajsport Active
70AleksanderWilskioctagon mogilno
71Kacper Szadkowski Fachowcy
72PiotrLangerABB Łódź
73PatrykSuskiKS Maraton Ostrów Wielkopolski
74KatarzynaPawelec
75PawełMachowicz
76PiotrWilkowski
77AdrianDera
78TobiaszTrojakFachowcy
79Aleksander Rymiszewski
80MICHAŁJASIK
81SoniaDynarska-JarząbekTTPSC RUNNING FAMILY
82MateuszJarosKB Geotermia Uniejów
83TomaszTokarczykLBC WIDAWA
84Kacper GórskiHarman Running Team
85KrzysztofCzyżykHarman Running Team
86RobertGołdykaHarman Running Team
87JarosłalLisikHarman Running Team
88Anna Ignasiak
89MarcinGoś
90DariuszJagodziński
91KonradNowak
92DawidPniewski
93ŁukaszCybulski
94WojciechStopczyński
95Igor Borkowski
96SebastianSmoliński
97Aleksandra Szade
98ZbigniewMoryn
99MateuszAgier#HumanCrossTeam
100KrzysztofBalcerek
101DamianJaksa#HumanCrossTeam
102EwelinaAgier-Choja#HumanCrossTeam
103BarbaraMorawskaO co biega
104MichałRudzkiJelenie W Terenie
105SandraKwiasowska
106PrzemysławPabijańczykWATAHA
107MarcinStrumiłłoKosmate Misie
108NorbertMatuszakNEW-REH TRAINING
109KarolMatuszakNEW-REH TRAINING
110MartaPawlikHERKTTEAM
111KarolinaTymosiewicz HerktTeam
112RobertSuchockiWATAHA
113PiotrStęplewskiHarman Running Team
114maciejbedykDrużyna Pana Michała
115GrzegorzKarczewskiUnited Runners
116WeronikaWujkoLewyTEAM
117BartoszLewandowskiLewyTEAM
118LuizaNejmanSPARTA RUNNERS
119ŁukaszMajewski
120KamilNadolnypSAJDAK TEAM
121AdriannaSzabatWATAHA
122EdytaBernatekDzik Komando
123Ewelina DamasKABANY Zduńska Wola
124ArturRydz KABANY Zduńska Wola
125MarcinSagan# HumanCrossTeam
126DawidTuszyński #HumanCrossTeam
127KatarzynaPorębskaABB Łódź
128MartaLangerABB Łódź
129DanielPankowski
130RafalPietraszewskiRajsport
131AleksandraKielarRAJSPORT ACTIVE
132AgnieszkaSzneidrowska
133Damian Kieszkowski
134DominikaWiąckiewiczDzik Komando
135AgataŁąckaRookies
136NataliaŚwierczRookies
137KatarzynaHećmańczukROOKIES
138KarolinaKardasROOKIES
139SandraWiśniewska
140SandraWiśniewska
141Dorota Antczak AŁT
142MagdaPiechowskaRookies
143KrzysztofTrzeciakRookies
144Agnieszka Sawicka Nie W Szczepionkę Team
145Sebastian Lorenc
146KatarzynaZakrzewska-CerkROOKIES
147MichałBerczakBRATKI TEAM
148PiotrKazimierczakBRATKI TEAM
149PiotrTupaczewskiNie W Szczepionkę Team
150CorneliaKozakNie W Szczepionkę Team
151TomaszKalniukNie w Szczepionkę Team
152PiotrDudzińskiRazem Trenujemy Sport
153WIOLADUDA-KALBARCZYK
154TomaszKujawa
155LechWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
156WOJCIECHFRĄK
157ŁukaszDopierałaB/S/H/ Łódź running team
158EwaKilianTTPSC RUNNING FAMILY
159SebastianŚwierczRookies
160AnnaKilian
161Julita Titz kozaRajsport Active
162MateuszTurek#HumanCrossTeam
163MichałKaniewskiRajsport ACTIVE
164MichałSzocińskiABB Łódź
165RobertFiołnaRookies
166RafałPietrzakPogromcyRzeżuchy
167Piotr Mazurkiewicz PogromcyRzeżuchy
168MichałDurkaCalisthenics Płock
169Szymon JakubekKlan Czarnej stopy
170UrszulaMołda
171DanielMalczewskiBrygiery OCR
172TadeuszKacprzak
173MagdalenaZawadzkaTTPSC RUNNING FAMILY
174AdamJachKlan czarnej stopy
175MichałMadalińskiRajsport Active
176DawidJakubik
177AnnaRakowska
178Paweł Synoś
179MartaBaran
180EwelinaJagura-Rusek
181MajkaDeredasABB Łódź
182MateuszFraszczyńskiABB Łódź
183Marcin Janicki Kosmate misie
184jarosławchmielarczykSlołersi
185Klaudia StefanekKlan Czarnej Stopy
186JoannaGałka-WalczykiewiczSlołersi
187KlaudiaPernalSlołersi
188PrzemysławLaskowskiCalisthenics Płock
189JagodaCieślakSlołersi
190JonatanJarocki
191KamilMosińskiAŁT
192MAGDALENA SkałaSlołersi
193GrzegorzAdamczyk
194KamilGórniakTME RUNNERS
195ArturGrudkowskiTME RUNNERS
196KrystianKameckiOSIEDLE
197PiotrSerdeńOSIEDLE
198BeataPłońskaWilktrenujefamily
199MagdalenaPiórkowskaSlołersi
200AndrzejChabierski
201JakubNowakowski
202MateuszWiltosBaukrane Budownictwo
203MarcelWiśniewski
204NorbertWiśniewski
205NataliaMarkowskaMS-FIT STUDIO
206ANETAGUBAŃSKAMS-FIT STUDIO
207ArturSzymańskiCalisthenics Płock
208Piotr Śliwa
209PrzemysławChuścińskiBRYGIERY OCR
210BartoszSzczygiełMove Factory
211IlonaPrzytulska
212BartoszRakowski
213MartaZawiskaSlołersi
214MarcinStaniszewskiMove Factory
215AnnaSzewczun
216KamilWoźnicaGREEN GOBLINS
217Jan Niemiec Betki
218NikolaMarkowskaMS-FIT STUDIO
219RomanDziedzinski
220BartoszDziedziński
221FabianMarkowskiMS-FIT STUDIO
222DiminikJUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
223OliwiaJUSZKIEWICZ MS-FIT STUDIO
224PiotrFraszczyński
225TomaszCzajka
226SebastianKoza
227KrystianGłuchOSIEDLE
228Andrzej Konopka


KNUR

LPImięNazwiskoDrużyna


Pomarańczowy Wojownik

LPImięNazwiskoDrużyna
1StanisławGłogowskiBBL Zduńska Wola
2Marcel Piechota
3OlgaWieczorkiewiczNie W Szczepionkę Team
4KrzysztofChołuj
5SzymonChlebicz
6TomaszPuchowski
7GrzegorzPuchowski
8WeronikaLerka
9Nataliaseliga
10Mateusz Seliga
11KacperGórecki
12ZuzannaCzerwik
13AntoniCzerwik
14NinaBalczyńska-
15PatrykKozicaKoza88
16Jakub Pąsiek Kaczuszki
17FabianKołodziejek RAJSPORT ACTIVE
18JasiekPożuczekRAJSPORT ACTIVE
19StanisławKorpackiKaczuszki
20TymoteuszGraczKaczuszki
21PatrykWitekKaczuszki
22MateuszFintzelKaczuszki
23OkivierKrześniak
24JakubKACELA
25MichałMiksaDirty Sparrows
26AleksandraTomczykDirty Sparrows
27ALEXGRUNT
28KatarzynaGałka-Walczykiewicz
29FilipŁosinGorillas OCR
30DawidGrudzińskiOspro Ninja Team
31InesSobczak
32TymonCzajka


WARCHLAK

LPImięNazwiskoDrużyna
1DawidBendinger
2MichałKazimierczak
3FilipMendak
4PolaSzczepańska
5KarinaKopka
6BartoszAdamkiewicz
7WitekAugustowski
8TomekAugustowski
9WojtekJabłonka
10MaciekJabłonka
11LauraMicielska
12EmiliaŚlęczkowska
13InkaMatusiak
14FeliksŁoś
15ZofiaŁoś
16Nadia Wojno
17Mateusz Wojno
18JakubChlebny
19AmeliaPisarek
20MaksymilianPodbielski
21ZuzannaRekus
22OliwiaSzymczak-Klink
23FabianSzymczak-Klink
24JuliaKowalczyk
25ZuzannaTyc
26WojciechTyc
27Zuzanna Jankowska
28RyszardJankowski
29Anna Sukiennik
30Filip Sukiennik
31AnastazjaJagiełło
32ZojaJagiełło
33NikolasIgnor
34MarekTyndorf
35JacekTyndorf
36LubomirBednarek
37Wiktoria Adamiak
38Anna KrystynaJędrzejczak
39KacperPrzybył
40ArletaBocian
41JadwigaRaszewska
42FilipRaszewski
43MaciejRaszewski
44NataliaFrąc
45Jakub Wielec
46Wiktoria Hejna
47KatarzynaKowalewska
48JuliaGawrońska
49Szymon Szewczyk
50IzabelaKaczmarek
51Patrycja Kochanowska
52OskarMadej
53AmeliaPisarek
54MajaMłynarczyk
55JanGurazda
56IgnacyGurazda
57FRANEKKraska
58PAWEŁKraska
59DawidCykowski
60Bartosz Cykowski
61KacperKuzepski
62WeronikaNowosielska
63MajaNowosielska
64WiktoriaSzmyt
65PiotrSzmyt
66KamilAndrzejczak
67FilipAndrzejczak
68ZosiaSadulska
69Dawid Sadulski
70LenaGawlik
71NatanGawlik
72NataszaLewicka
73KalinaLewicka
74Miłosz Zybert
75Michał Zybert
76MartaMiras
77AlicjaChlebicz
78MICHALINA KACPERSKA
79MARCELKACPERSKI
80WojciechKankiewicz
81Antonina Bedzio
82GabrielaCocińska
83MATEUSZ BANIA
84KRZYSZTOF BANIA
85SzymonCzyżyk
86MartynaCzyżyk
87MichałMiksa
88PiotrWosiak
89FilipPapka
90Oliwia Olkusz
91MARCELANTONIAK
92AntekMaciejewski
93MarysiaMaciejewska
94BartekKokoszewski
95KingaTartanus
96AleksanderZiółkowski
97MaciejKursRookies
98MichalinaKurs Rookies
99KrzysztofChołuj
100AmeliaNawrot
101JuliaKubiak
102OliwiaWardzińska
103Kryspin Wardziński
104Emilia Wardzińska
105StanisławPiłat
106NIKOLAKomala
107AntoniAdamkiewiczVERA SPORT
108BartoszAdamkiewiczVERA SPORT
109AdamWojechAgnieszka Wojech
110Stanisław Sochacki
111Joanna MichałowskaSzyszkowa Running Team
112RadosławMichałowski
113Stanisław Snopczyk
114PawełSnopczyk
115BartoszOlek
116AdamOlek
117MATEUSZKUBALA
118MIESZKOKUBALAMALM ŁUKASZ KUBALA
119LENAŚLIWIŃSKARookies
120ZuzannaWłasenkoBajala
121Szymek Majewski
122TYMEKMajewski
123JerzyLipowski
124TomaszPiwoński
125FilipSkumiał kostrzanowski
126MaksSiedlecki
127JakubPłeska
128AgataGłuszkiewiczRookies
129Marta GłuszkiewiczRookies
130LidziaWalczakRazem Trenujemy Sport
131WitekWalczakRazem Trenujemy Sport
132Patryk Zubrzak
133KrzyśStasiak
134MikołajPionkKontener Formy
135WojtekJabłonka
136MaciekJabłonka
137FranciszekŁosinGorillas OCR
138Adriano Matłoka
139ZuzannaWąsRick and Morty
140MartaRossekRick and Morty
141TymonCzajka
142Aleksandra SAWICKA